שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבצע ההצלה באסיה

כלובי
לפני 19 שנים • 29 בדצמ׳ 2004

מבצע ההצלה באסיה

כלובי • 29 בדצמ׳ 2004
הוספנו הפניה בעמוד הראשי של הכלוב לעמותת לתת שאוספת תרומות ושולחת משלחת הצלה לאסיה. מספר באסון עכשיו עומד על 80,000.
ארגון האום מעריך שמספר הקורבנות יוכפל עקב מגפות אם עזרה מספקת לא תגיע בזמן. מדובר על מבצע ההצלה הגדול בתולדות ההסטוריה האנושית.

לתת - http://www.latet.org.il

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מאי 28, 2005 11:28 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
זיקית

תודה

זיקית • 29 בדצמ׳ 2004
וסחתיין על המעורבות.

icon_cry.gif
Scorpio1120​(שולט)

מבצע הצלה באסיה

Scorpio1120​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2004
אני יודע שאותקף כאן...

אבל אני גם יודע שאילו האסון היה קורה אצלנו.. הרבה מדינות באסיה כולל קומבודיה היו רוקדים על הגגות.

וספק אם מישהו מהם היה מתגייס עבורינו...וזאת למה .. יהיו כאלה שימצאו סיבה למה היהודים אשמים...
Scorpio1120​(שולט)
לפני 19 שנים • 30 בדצמ׳ 2004

תרומות להצלה

Scorpio1120​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2004
יש לנו פה בארץ ליד הבית בדרך לעבודה בקופת החולים בבית החולים הקרוב . ליד המכולת.

ובכול אשר תפנה.. ישנם מספר [אנשים הזקוקים להצלה... :[size=24] תצילו קודם כל אותם.[/size]
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 19 שנים • 19 בינו׳ 2005

איזה כייף שהקדמתם אותי !!

מלכה מלקה​(אחרת) • 19 בינו׳ 2005
בדיוק עמדתי לפתוח פוסט בנושא אבל אני רואה שכלובי הקדים אותי
וטוב שכך !!
אז קודם כל כלובי אני חושבת שזה רעיון נהדר ומדהים ובעזרת הקישור שלך תרמתי היום
אני חושבת שאת השרשור הזה חשוב לתחזק ולהעלות מדי פעם אם זה שאנשים יכתבו פה כדי לרענן או שכלובי - תעלה את השרשור הזה מדי פעם שהוא לא יקבר ...

יש עדיין את הקישור למתן תרומות בדף הראשי של הכלוב . אפילו אם אנשים יתרמו 10 שקלים כל אחד , הסכום לא משנה - אפשר לעזור .

אחת הבעיות באסון הזה זה חוסר התקשורתיות , מכאן גם הקלות שבשכחה , אם נשווה את זה לכל אסון אחר שהיה בשנים האחרונות , רמת התקשורת שחגה סביב ורמת התרומות לעומת סדרי הגודל .
אלו מדינות עניות ובשל כך העזרה והזכרון הולכים ופוחתים ולכן עכשיו רצוי להתחיל או להמשיך לעזור בתרומת מצרכים או כסף .

לא רק שבזמנו הפעם האחרונה שאני שמעתי היו כ 130000 הרוגים דיברו על כך שמקרי המוות יכפילו את עצמם בשל מחלות , רעב וזיהום .
ובנוסף כבר כמה זמן שידוע שיש ניצול אגרסיבי לפורנוגריה ועבדות של ילדים יתומים שנותרו במחנות , אונס קבוצתי ועוד .

התרומות הקטנות שלנו מפה לא יהרגו אף אחד אבל יצילו חיים שם !!!
Scorpio1120​(שולט)
לפני 19 שנים • 2 בפבר׳ 2005
Scorpio1120​(שולט) • 2 בפבר׳ 2005
על השאלה שלי אולי יכולים לענות פסיכולוגים ואף פסיכיאטרים.

השאלה : מדוע יש ליהודים במיוחד הישראלים הצורך הנפשי החזק והעמוק
להי ראות יפי נפש כלפי כל העולם .. ומוכנים אפילו לטרוח ולתרום לשם כך..

אבל הם לא יעשו את המאית מכך .. לעזור לילד יהודי שלא ילך רעב וקרוע לבית הספר.. וחלק מהם לא הולכים בכלל..

האם יעלה בדעתו של מישהו אפילו מכאן להתגייס לשם כך...

במחשבה שניה אולי כן אם יהיה מדובר בילדי הפלסטינים...
כלובי
כלובי • 2 בפבר׳ 2005
אני חושב שהוכחת כבר פעם אחת בשרשור הזה את צרות העין והגזענות שלך
כל העולם התגייס ותרם מליונים לאחד האסונות הכי גדולים בתולדות האנושות
אבל אתה מעדיף להשאר גלותי ולהפריד את עצמך משאר האדם.
גילוי האדישות לסבל של אחרים לא מוסיף לך כבוד, בטח שלא יוסיף לך כבוד כשתשאל איפה היה העולם בשואה.

גם כל הפתגמים שלך הופכים להיות נבובים וחסרי תוכן אם הפנימיות שלך כל כך גזענית ועלובה.
מספיק הבעת את עצמך פעם אחת בשרשור הזה עם הקשקוש הגזעני הזה. אתה לא רוצה אל תעזור להציל חיים של מליוני יתומים וחסרי קורת גג. אבל לפחות שיהיה לך שכל להסתיר את בושתך.
בנאדם שמתיימר להטיף לנו בכל מיני פתגמים הזויים. נשבר הזין לשמוע אותך.
בושה לעם היהודי ולאנושות בכלל.

"העם הנבחר" הצליח לתרום 180,000 שקל מגוחכים אתמול ביום ההתרמה. הרבה פחות ממה שהוא תורם במבצע התרמה לחיילים. שהם אנשים מכל שכבות האוכלוסיה חלקם עמידים ביותר שמועסקים על ידי המדינה והיא בכלל צריכה לתרום להם או לכל מטרה אחרת.

"אז יפי נפש בעיני העולם" אנחנו ממש לא. מקווה שבעולם לא יזכירו את הסכום המגוחך הזה. לעומת רוב מדינות המערב שתרמו סכומים גדולים בסדרי גודל.
טוב , איפה אינדונזיה היתה בשואה?
creamy
creamy • 2 בפבר׳ 2005
כל הכבוד, כלובי.
כל הכבוד גם לאלו שתרמו את הסכום הזה.
זה סכום לא מבוטל, שבוודאי ימצאו לו שימוש מועיל.
אל תזלזל באף שקל, כפי שאתה לא מזלזל במצוקת אף אדם...

המון אהבה,
creamy
Scorpio1120​(שולט)
Scorpio1120​(שולט) • 2 בפבר׳ 2005
לא ענית על שאלה אחת פשוטה... :למה אתה לא נרתם עבור ילדי ישראל.
בעשירית הנחישות. האם בגלל שאתה לא גזעני ?
כלובי
כלובי • 2 בפבר׳ 2005
חסרים מבצעי התרמה לילדי ישראל?
נאספים בהם סכומים הרבה יותר גדולים ממה שנאסף עבור הצונמי ואין לי שום בעיה עם זה, לא חסרות עמותות וארגונים שמארגנים ארועים כאלה כתחליף לשלטון השבע והמושחת שנכשל בתפקידו לדאוג לאוכלוסיות החלשות בארץ.

עניי עירך אכן קודמים, זה אוניברסלי ונכון.

אבל זה לא מצדיק במילימטר את הגזענות שלך. ולא נותן עלה תאנה או הצדקה מוסרית לא רק לחוסר הנכונות שלך לעזור אלא בעיקר למחאה שלך כנגד אלה שכן מתגייסים לעזרה בכל מיני טענות גזעניות מופרכות.

לא בא לך לעזור שב בשקט ושתוק.