בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האדון הונילי

Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 16 בפבר׳ 2005

האדון הונילי

Dark Artist​(שולט) • 16 בפבר׳ 2005
משיחה שהיתה לי עם ידידה סאבית היא הביעה את תסכולה מהאדון שלה,שאותו היא אוהבת אך לצערה מרגע שהיחסים בינהם התהדקו,הדומיות שלו התפוגגה ואת מקומה תפסה הוניליות.היא טענה שלמעשה היא ממש כמעט צריכה להכריח אותו כדי שיעשה עליה סשנים וגם אם נעשים סשנים הם מאוד קלילים והאדון שלה רק עסוק בלדאוג לה שיהיה לה נוח,וכל "איי" קטן ממנה מקפיץ אותו בדאגה.אמרתי לה שלפי הערכתי האדון שלה "התוונל" ובמקרה הזה האיזון שקיים בין וניליות לBDSM בין יחסים זוגיים נשבר.היא ביקשה ממני שאפרסם שירשור זה שבו אתם נכבדי הכלוב היקרים תוכלו לטכס עצה."איך מתגברים על בעיה כזאת ומוציאים את הדומיננטיות מהנפטלין"?
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 16 בפבר׳ 2005
יכול להיות שהוא לא מודע לשינוי שהתרחש בו, וזה יעזור אם היא תעיר לו על כך
מצד שני יכול להיות שהוא מרוצה מהדברים בדיוק כמו שהם אז במקרה כזה שום שינוי לא יקרה
ואולי יהיה צורך להיפרד.

איך שלא יהיה אני חושב שהכי טוב לשים את הדברים על השולחן ולדבר על איזשהו פיתרון.
Dark Artist​(שולט)

ניקול ולורד,שניכם מדברים על פיתרון אחד:כנות ופתיחות

Dark Artist​(שולט) • 16 בפבר׳ 2005
ייתכן כי זה הפיתרון.אבל אני רואה זאת גם בתור פיתרון שיכול ליצור קרע ביחסים.
לומר לאדון שאיננו עושה עבודתו נאמנה שקולה בעצם לפגיעה כוללת באגו שלו ובדומיננטיות שלו.
מצב כזה יכול להביא את האדון שלה לעמדת התגוננות,ויכול לגרום לו תסכול עמוק.נניח והוא יסכים עם הדברים שלה וינסה לחזק את ה"דומיות" שלו.אני חושב שתמיד הוא ידע בלב שלו שהוא עושה זאת רק בגלל רצונה ושזה לא בא ממנו.לפי דעתי צריך לבוא פיתרון עקיף יותר
Uranus

עוד יותר פשוט...

Uranus • 16 בפבר׳ 2005
הצגת אותה כסאבית ואותו כאדון.
אם היא מעוניינת שזו תהיה הדינמיקה היחידה ביניהם אז שתשקול פרידה.
אם היא כן מעוניינת גם בזוגיות, עליה לקבל שזה משנה את האופי הבדסמי של מערכת היחסים.
אני בכוונה בחרתי במילה ''משנה'' ולא בביטויים שהוזכרו בעבר, בהקשר לסוגיה זו, כגון:
''בא על חשבון'' או ''מוריד''. יכול מאוד להיות שאדון וסאבית שמוצאים גם קשר זוגי אוהב ביניהם מסוגלים להעלות את הבדסמיות לרמות פי 20 יותר גבוהות מקשר שליטה נטו, בזכות ההתקרבות הרוחנית והרגש העצום. ויכול להיות גם ההיפך, שפתאום כבר לא נראה הגיוני לאדון שהאשה, שהוא אוהב ומעריץ כל כך, תרד על ארבע ותלקק את השטיח להוראתו.
כל אדון מעריץ את שפחתו על התמסרותה לו ונתינתה (שאף אדון לא יקשקש שזה לא נכון), השאלה: אם הוא גם מסוגל להעריץ אותה כאישה נאהבת.

לסיכום, עליה להחליט:
או אדון שרק מפוצץ לה את הצורה נטו.
או בן זוג אוהב שמפוצץ לה את הצורה... אבל טיפה אחרת, ואת הטיפה הזו או שמוצאים או שלא. icon_wink.gif
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
דארק, יקירי, כל פתרון שנעלה בפורום יהיה מן הסתם ספקולציה,
לא בהכרח הוא יתאים לצדדים הנוגעים בדבר , ולכן, השיחה והתקשורות היא אבן היסוד בכל מערכת יחסים ואין זה משנה מה טיבם.
הפתרון בידיהם...
ואין הרבה אופציות.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 16 בפבר׳ 2005
אני מסכים שהפתרון לבעיה הוא בתקשורת בין בני הזוג. אפשר בצורה ישירה וגם בצורה עקיפה. יש אינספור דרכים לסאבית לפתות את אדונה לסשן. כמי שמנסה לשלב בין BDSM לזוגיות, אני חושב שהשאלה מעניינת באופן כללי. אחרי ההתלהבות הראשונית מבת הזוג הערבוב בין הרגשות הווניליים לרגשות הבדסמים יכול להיות מורכב ומבלבל. בסופו של דבר בשבילי הם שניהם אהבה.
לפעמים הרגשות הולכים יד ביד ואז האהבה, התשוקה והסדיזם מתערבבים להם ומובילים לסשנים מופלאים ולקרבה אדירה. לפעמים הרגשות הווניליים עוצרים אותי מהניכור והאכזריות הנדרשים לקיום סשן ראוי לשמו. כמו שאוראנוס כתב "שפתאום כבר לא נראה הגיוני לאדון שהאשה, שהוא אוהב ומעריץ כל כך, תרד על ארבע ותלקק את השטיח להוראתו.".ובאותה נשימה גם חבל לי שמשהו עוצר בעדי מלשתף את זוגתי באחד הדברים היפים ביותר בעיני. באותה נשימה אני מונע ממנה מלגרום לי אושר.
הייתי שמח לשמוע ממי שהיה, או עודנו, במצב כזה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מדברים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 16 בפבר׳ 2005
מדברים על מה שמרגישים, על מה שחסר, על מה שחשוב, על מה שבוער בפנטזיות.

ומקפידים לדבר במשפטים שמתחילים במילה "אני" - אני מרגישה, אני חושבת, לי חשוב...

בצורה כזו יותר קל להימנע מליפול למלכודת של האשמות הדדיות (אבל את - ואתה וכד').

בדיוק כפי שעושים בכל מערכת יחסים אחרת שחשובה לנו - מדברים.

ואז, לפעמים באותו מקום שבו התגלה הקושי - מגלים עורק שלם של זהב טהור, כזה מזין עוד יותר את מערכת היחסים...

בהצלחה!
Bent
Bent • 16 בפבר׳ 2005
ראשית, גם אני מצטרף למקהלה "תקשורת, תקשורת, תקשורת".

המקרה הינו מובן, מאחר וידידתך עברה סף הכרתי כל שהוא אצל אדונה/בן זוגה.

מה שאני לא מסכים איתו הוא שאין מה לעשות חוץ משיחה.

גם לסאב מותר (ואף רצוי) ליזום.

לדוגמא, הצא לה לאוור את כל הצעצועים החביבם על שניהם.

או (דוגמא מחברים שעברו משבר דומה), הצא לה לשלוף אזיקים ולקשור אותו, תוך כדי הצהרה, שיש לה חובה לדאוג לעצמה, אם זה לא יחייב חימום ישבן ממדרגה ראשונה (דעתי), אולי הוא צריך להשאר קשור?

במידה והיא זקוקה לרעיונות זדוניים נוספים , הייתי אומר שיש פה רעיון לשרשור חביב.

BENT
Yosefus​(שולט)
לפני 19 שנים • 17 בפבר׳ 2005

נו באמת !

Yosefus​(שולט) • 17 בפבר׳ 2005
היא הרי אוהבת אותו, ורוצה להיות איתו, רק דורשת ממנו מה שהוא לא מוכן לתת (כרגע ?)
שתמתין ! גם כן צייתנית... מה הניסיון הזה לכפות עליו פעילות לפי לוח הזמנים ש ל ה ?
וחוצמזה, אם היא כל כך חסרת סבלנות, אז שתיקח שוט ותתחיל להצליף בו. לדעתי תוך 30 שניות היא תמצא את עצמה מוצלפת, ובא לציון גואל.