בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"הכירו את השולט,סליחה הנשלט שלי"

Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 24 במרץ 2005

"הכירו את השולט,סליחה הנשלט שלי"

Dark Artist​(שולט) • 24 במרץ 2005
לאחר סשן מתיש בו הוא הפליא את הצלפותיו בה, ניגש אדון X לשיפחתו Y עם קולר בידיו ושוט זנבות.
"יקירתי,למשך הלילה אני עבדך המושפל.תוכלי לעשות בי כרצונך.להשפיל אותי,להכות אותי,ולתת לי לשרת אותך.... Y עמדה ונדהמה כלא מאמינה מול המחזה שניגלה מולה אך מהר מאוד השתלטה על עצמה,לקחה את הקולר והלבישה אותו על אדונה והחלה להצליף על גבו במרץ כשהיא מסננת בזדוניות מבין שיניה משפט אחד מצווה. "תתחיל לספור עבד עלוב".
בגלל פורים כשלפעמים אנחנו מתחפשים למשהו שאנחנו בדרך כלל לא,האם אתם השולטים הייתם נותנים את המושכות לידיהן של הנשלטות שלכן ולו רק לפעם אחת?
האם אתן הנשלטות הייתן מסכימות לכך ואיך זה היה משפיע עליכן אח"כ לאחר שראיתן את הדום שלכן כעבד נרצע תחת שוטכן?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 במרץ 2005
לא הייתי עושה את זה כי:
א. בדסמ בשבילי הוא אמנם לא דרך חיים כוללת או משהו שמנחה אותי בכל צעדיי, אבל הוא גם יותר ממשחק גרידא. במערכת רצינית אין בעיניי מקום להיפוך יוצרות שכזה.
ב. אני לא סאב לטנטי שרק מחכה לפורים כדי שיוכל להשיל את עטיפת הדום ולהיות קצת סאב מבלי לחשוף את הנטייה הסאבית שלו ברבים.
ג. זה מאד מאד מאד(!) נדוש.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 24 במרץ 2005
בתור מישהי שהיתה שם, בהיפוך התפקידים הזה, אני יכולה לומר לגבי עצמי שלא רק שלא שזה היה הגיוני לגמרי, זה גם היה מקדם, לגבי לפחות. ולא, זה לא היה קל. לא לפני, לא תוך כדי ולא אחרי (הכל מסיבותיי שלי). אבל זה היה שווה כל רגע.

ולא רק שהסכמתי (ונניח בצד את הדיונים הקודמים), זה גם גרם לי לכבד אותו הרבה יותר, בגלל אחת הסיבות שהלך לשם.
בשבילי זו היתה אחת מאבני הדרך החשובות ביותר מבחינה בידיאסאמית.

ודרך אגב, זה לא היה בפורים. ממש לא. icon_smile.gif
Dark Artist​(שולט)

תודה על תגובתך ליבה

אין פה משום פתיחת השירשור לרמז כאילו צעד כזה יכול להיעשות רק בפורים
פורים רק היווה את ההשראה לשירשור.אני דיברתי באופן כללי
זאלופון, אין פה משום פתיחת השירשור לרמז על משחק מחד גיסא או על משהו נדוש ושטותי מאידך
השולט עדיין נשאר שולט והנשלטת עדיין נשלטת
אני מדבר פה על התנסות חווייתית בקשר BDSM שהוא רציני ומפותח, שיכולה להביא לתובנות חדשות ואף לקדם אותו כפי שציינה "ליבה".
כמובן שהשולט יכול לדבר על כך עם הנשלטת ולבדוק את תגובותיה לכך ומה יכולים להיות השלכות של היפוך תפקידים כזה.
אני מצטער עם לא הבנת אותי נכונה אך השרשור נכתב במלוא הרצינות
חתולת הלילה
דארק, היה שם סמיילי בסוף. כזה: icon_smile.gif
כמו ששאלת ברצינות- עניתי ברצינות.

אני רק תוהה האם זה כל כך פשוט כמו שזה הוצג כאן. שיחה... סוגרים כללים... קדימה לסשן.
מנסיוני, זה לא כך.
אבל זה רק הנסיון שלי.
Dark Artist​(שולט)

לא התכוונתי להציג את זה בתור משהו פשוט

ציינתי שסשן כזה יכול להתקיים רק במערכת יחסים בדסמ"ית מפותחת שבה יש אמון רב בין שני הצדדים. בוודאי שיהיו תהיות וחששות בין שני הצדדים במהלך תכנון צעד כזה.
השולט יחשוש לוותר על השליטה שלו ויחשוב איך הוא ייראה בעיני הנשלט שלו אחרי הסשן.
גם אצל הנשלט יעברו תהיות דומות. "איך אוכל להביט בפני הדום שלי לאחר שהוא היה דקות ספורות קודם לכן מתחתיי".
לכן שני הצדדים צריכים לקחת מראש את ההשלכות ולהכין את עצם נפשית.
מהכרותי עם סאביות רבות אני יודע שהרבה מהן מפנטזות על סשן יחיד עם המאסטר שלהן בו הן יראו לו שליטה מהי. היתרונות לסשן כזה רבים על החסרונות לטעמי. סשן כזה יכול להוות "מראה" ליחסים שיש בין השולט לנשלט תוך כדי זה שהנשלט יכול להמחיש למאסטר צדדים נוספים שלא הבחין בהם.
מלבד זאת תמיד האמנתי בגישה המעודדת "דומים" לחוות את הצד השני של השוט ועל אחת כמה וכמה מצד ה"סאבית" שלהם.
לפעמים גם המורה יכול להשכיל מהתלמיד שלו icon_smile.gif
חתולת הלילה
אני לא יודעת כמה מפותחת צריכה להיות מערכת יחסים כזו. אני יותר חושבת שהלוקחים בה חלק צריכים להיות אנשים מפותחים.

לכל אחד יש סיבה למה הוא בחר בצד זה או אחר, וכל זמן שהסיבה אינה פחד ואי התמודדות איתו, היא מקובלת עלי בהחלט. אנשים שפוחדים מ"מה היא תחשוב עלי" באמת עדיף להם שלא ינסו תרגיל כזה, כי הם עלולים לסדוק את הקליפה עליה הם שומרים כל כך.

נסיוני מראה כי אי אפשר לעלות על כל ההשלכות מראש, כמה חכם שלא תהיה וכמה מחושב. אתה רק יכול לחשוב מה תרגיש. עד שאתה לא מגיע לשם באמת- אין לך מושג.

הסשן הזה יכול להיות מראה, יכול להיות תובנה חדשה, לעשות סדר, להיות "שכיבה על הגדר" עבור משהו שעוד לא נעשה בין בני הזוג האלה ועוד דברים רבים. מה שהוא לא, לטעמי, זה "ללמד את המורה". כי זה אומר שהמוביל הוא המורה. והגישה הזו, דארק, לא מקובלת עלי. נסיוני, לפחות, מראה אחרת.

יש לנו כאן שני מורים ושני תלמידים. זו נקודת המוצא שלי.
אתה יודע מה? אני חושבת שגם שלך. icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 במרץ 2005
ליבה, כמה שקראתי את השורות שלך וביניהן, לא הצלחתי למצוא יותר מאשר אמירות מאד כלליות על התועלת בביצוע סשן מהופך שכזה. לא כל כך הבנתי מהי בדיוק התועלת הזו. איזו תובנה חדשה זה מגלה? איזה סדר זה עושה? איך זה מקדם את הקשר?

דארק ידידי, אכן הבנתי את השאלה שלא כהלכה כמתייחסת למשהו הנעשה כמעין תחפושת לפורים, וככזה הוא כעין משחק. לדעתי גם ה"מתחפשים" לסאבים בפורים וגם אלה שעושים זאת שלא בפורים, עושים זאת לפחות חלקית בשל משיכה שאינם מודים בה לצד הכנוע (לא לסקול! דיעה אישית, זכותי), גם אם הם מוצאים לכך סיבות אחרות, כגון תחפושת פורימית או הרצון להתנסות, לבדוק את עצמם או להרגיש איך זה בצד השני.

כשלעצמי, אני יודע שזוגתי דווקא היתה שמחה מאד לסשנני, אך לא כדי "להראות לי שליטה מהי" (למרות שהיא דומית נפלאה) אלא כדבריה, כדי לתת לי לטעום מהעונג אליו אני מביא אותה. אין לי כל חשש שסשן כזה ישנה משהו ביחסינו, אך הוא פשוט ירגיש מלאכותי ולא טבעי, ומכיוון שאני לא נמשך להתנסויות סאביות סביר שגם לא אגיע לגביהם הרצויים. אי לכך, לי עצמי זה נראה חסר טעם בשלב זה.
לעניין "לטעום את הצד השני" - אני דווקא עשיתי זאת בעברי, ולא כדי להתנסות או כי היה פורים אלא כי באמת נמשכתי לצד הזה. אז טעמתי, ובסופו של דבר הגעתי למסקנה שזה משהו שאולי טוב לי בפנטזיות אבל לא מתחבר לי למציאות. אני חושב שהתנסות כסאב כן יכולה לתרום לשולט, אבל דווקא כמי שהיה שם אני חש שהתרומה היא זניחה יחסית. אחרי הכל אני והנשלטות הפוטנציאליות שלי הננו אנשים שונים לגמרי - יכול להיות שלי השפלות בכלל לא עושות את זה ואותן הן מרטיבות עד העצם, יכול להיות שבשבילי צביטת פטמה היא בלתי נסבלת ובשבילן היא מענגת, וכו' וכו'. כדי לדעת איך הנשלטת מרגישה, עדיף לדעתי להתנסות כדום ב"לחוש" אותה מאשר להתנסות כסאב, התנסות שיכולה לתרום אך יכולה גם לבלבל.
חתולת הלילה
זאלופון,

כל מענה על שאלה שלך עלול לחשוף אותי, דבר שאין בכוונתי לעשות, וגרוע מכך- הוא עלול לחשוף את הפרטנר שלי לעניין, דבר שעוד יותר איני מתכוונת לעשות.

נתתי כמה וכמה טעמים, חלקם בהחלט אישיים. יותר מכך, מצטערת, לא אוכל להוסיף.

מעבר לכך- מה שהיו התובנות שלי- היו שלי. אני לא יכולה לשער עבור מישהו אחר. אפילו בשביל עצמי לא יכולתי לשער.... icon_smile.gif