בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מספרי ברזל להתפקד

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 13 במאי 2005

מספרי ברזל להתפקד

Dom_Quixote • 13 במאי 2005
כבוד,

מתברר שסיכון מקצועי בחייו של מי שנאלץ לכלות ערבים שלמים מחייו במופעי סטנד אפ אינו מתמצה בפוטנציה לראות את רן לוי מופיע. מסתבר שלמרות אלפי ה"בן זונה" שנשמעים מהבמה, האמיתיים יושבים בקרבנו.

זה סוג של נסיון לומר שבתחילת השבוע נגנב לי הפלאפון. תחילה היתה תקווה שאולי הוא פשוט הזדעזע מהמופע אפילו יותר ממני והלך לנסות להתאבד בקפיצה מהיציע, אך עם חלוף הימים הובהר שלא כך הוא. המכשיר, על מאתיים עשרים ומשהו המספרים השמורים בו, שלא לומר הצילומים של שלטים מבדחים ממזנוני דרכים, ושלא לחשוב על הודעות האהבה הראשונות שקיבלתי כשרק גילינו מה זה SMS וחשבנו שזה נורא מגניב לשלם 30 אגורות להודעה כפול 19 הודעות כדי להגיד לילה טוב לפני השינה במקום להתקשר ולשלם 30 אגורות לדקת שיחה כפול דקה וחצי שיחה, כולם הלכו.

לא נותר אלא להתנחם בכך שהגנבים ימח שמם מנסים ממש ברגע זה לבצע את החישוב המתימטי הסבוך שיבהיר להם למה השלט של המזנון בגני התערוכה (כוס יין - 15 ש"ח, פלטת גבינות - 15 ש"ח, כוס יין + פלטת גבינות - 30 ש"ח) היה ראוי לצילום.

אבל כל סיום, אמרו חז"ל בתחילת שנות השמונים, הוא התחלה חדשה, ואם נמחקו לי האהבות הישנות - זה רק מדרבן אותי ללכת ולהשיג חדשות. אמ, אז... מישהי פנויה?

בקיצור, אודה לכל מי משועי הקהילה שהיה, הווה או מעוניין להיות עמי בקשר טלפוני, אם תשאירו הודעה עם המספר שלכם, תשלחו אימייל, או - החל מהיום אחרי הצהריים כי המכשיר החדש עדיין בשלבי התאקלמות - תשלחו SMS. כמובן שאתם גם מוזמנים החל מעוד כמה שעות להתקשר ולומר כמה אתם אוהבים אותי, אבל אני יודע עם מי יש לי עסק. אגב, השארתי הודעה בתא הקולי שאומרת שהמכשיר נגנב ולהתקשר אלי הביתה, אבל רק אתמול העלה בירור קצר עם נציגי התפוזים שברגע שדיווחתי על הגניבה בוטל לי התא הקולי. אז כל מי מכם שרוצה לתפוס טרמפ על המצב ולטעון שכל השבוע ניסיתם להשיג אותי - זו ההזדמנות שלכם, אני מבטיח להאמין לכולם. לא אביס, לך לא.

תרגישי חופשיים להגיב בתנחומים ומילות הערצה כדי לשמור על הפוסט הזה בחיים כמה ימים כדי שאקבל תמונה כוללת ומדוייקת של מי הם חבריי שבאמת מעוניינים להיות בקשר (כולל סאביות שמעוניינות להיות בקשרים), ומי יוצא להורג במוצאי יום כיפור הבא.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

מכירים-את-אלה-שגונבים-פלאפונים?-איזה-בני-זונות-לא-ככה-באמ'-שלי-ונשים-לא-יודעות-לחנות-תודה-רבה-לכם-הייתם-קהל-נפלא
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 13 במאי 2005
גם זו דרך לבדוק מי באמת זוכר ורוצה להיות בקשר איתך ולא סתם המספר שלך נמצא אצלו על הפלאפון.
אולי אאמץ זאת גם.
icon_biggrin.gif

נ.ב:
בין 50 המתקשרים ראשונה יוגרלו דיסקים.
כל הקודם זוכה.
Dom_Quixote

RE: טום

Dom_Quixote • 13 במאי 2005
tom. כתב/ה:
גם זו דרך לבדוק מי באמת זוכר ורוצה להיות בקשר איתך ולא סתם המספר שלך נמצא אצלו על הפלאפון.
אולי אאמץ זאת גם.
icon_biggrin.gif
כל הקודם זוכה.

אתה רומז שאני לא באמת רוצה להיות בקשר עם כרמלה מנשה וסתם יש לי את המספר שלה בפלאפון?

אוף, בעצם כבר אין לי.

טוב נו, צודק.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 13 במאי 2005
SMS:
התקבלה הודעה בתאריך 13/05/05 זמן: לפי שעון שמש.

מי-אוהבת-אותך-יותר-ממני-מי-מי?!
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)

בפקודת אדוני אני מקפיץ

ואדוני גם מבקש למסור שזה שאת אוהבת אותו זה נהדר לילו, אבל מה פאקן מספר הטלפון שלך????

קדימה חבר'ה, לתפקד, לא יכול להיות שקיבלתי בינתיים רק שתי הודעות ושתיהן מניקים כפולים של אביס.

בוז,
הכש"ק

אנטי-תקציר (C):

מדובר-ללא-ספק-בסקנדל-חברתי-המוכיח-ולא-בפעם-הראשונה-אם-יורשה-לי-את-זכרונו-הקצר-של-הציבור-באשר-למיטיבים-עמו-תופעה-שללא-ספק-גורמת-לכשרונות-צעירים-רבים-לזנוח-את-תחום-האבירות-ולפנות-תחת-זאת-לדוגמנות
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 13 במאי 2005
חתיכת דולפין מטומטם שלא עונה להודעות.... שלחתי אף שלחתי!
SIVAN​(אחרת)
לפני 19 שנים • 16 במאי 2005
SIVAN​(אחרת) • 16 במאי 2005
זאת עוד דרך לקצץ בחשבון החודשי..................... מלא שעות שיחה !!!!
למה שאחרים לא ישלמו אה!!!

תרשום את הטלפון שלך, נתקשר אליך.
עכשיו גם את מי שלא ממש רצית שיהיה ברשימה תצטרך לסבול. phone.gif
Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 16 במאי 2005

ימח שמכם כולכם

Dom_Quixote • 16 במאי 2005
כל מי שלא הגיב בשום צורה לאמור לעיל, וזה אומר פחות או יותר כולכם (מקבי עוד יללה אחת ואתה מושלך החוצה עם קערית חלב עמיד), ראו את עצמכם לא כלולים בהזמנה הקולקטיבית הכוללת את כולם חוץ מכם שלי בפורום הבליינים.

ימח שם הקורה שתטלו!

כבוד,
קיחוט
godisafemale​(שולטת)
לפני 19 שנים • 17 במאי 2005

נשמה קיחוטית ..מכל הברדק שלך נראה לי שאתה בדיפיציט של סקס

godisafemale​(שולטת) • 17 במאי 2005
אז תרים ת'טלפון בייבי.. חייג אלי.. אולי.. אולי .. מי יודע..

נשיקות

גודיס.
godisafemale​(שולטת)
לפני 19 שנים • 17 במאי 2005

נשמה קיחוטית ..מכל הברדק שלך נראה לי שאתה בדיפיציט של סקס

godisafemale​(שולטת) • 17 במאי 2005
אז תרים ת'טלפון בייבי.. חייג אלי.. אולי.. אולי .. מי יודע..

נשיקות

גודיס.