צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה פומבית לכלובי לסלק מהאתר את אריה

השולט אור​(שולט)
לפני 19 שנים • 19 ביוני 2005

קריאה פומבית לכלובי לסלק מהאתר את אריה

השולט אור​(שולט) • 19 ביוני 2005
הצטברו די והותר עדויות ממקור ראשון ושני לפגיעות שהמלך אריה הראשון פוגע בנשים.

הוא פוגע בהן בצורה סדרתית, שוב ושוב, לא יודע לקבל לא כתשובה, ומאלץ אותן לחוות חוויות של הטרדה, אלימות וכפייה.

אתה יכול, אני יודעת, לסלק אותו מכאן ברמת ip, למנוע ממנו כניסה לכלוב בכל ניק שהוא.

כבעל האתר אני מבקשת שתסלק מהאתר הזה אדם שמהווה סכנה לכל אישה שתכנס לפה ולא תקרא אחורנית את השרשורים המספרים על סכנתו לציבור.

אני עושה זאת כאישה וכמי שמפעילה את הקו החם שמטרתו לסייע למי שנפגעו מאלימות, סחטנות, הטדות בקהילתנו.

חובתנו כקהילה להגן על הפרטים החברים בקהילתנו. וכשכל כך הרבה עדויות מצטברות נגד אותו אדם, יש להרחיקו מאיתנו.

בברכה,
אור
טרויאני

אין מנוס מלהעיף את "המלך" הזה אם הדברים נכונים

טרויאני • 19 ביוני 2005
הוקעה לא מספיקה כאן אבל אחרי שראיתי את מה שכתבו עליו ומה לעשות אם כל כך הרבה סאביות מתלוננות אז יש דברים בגו ואני לא מאמין שמדובר בקנוניה מרוכזת נגדו, צריך לשלוח אותו לעזאזל.
מדהים לחשוב איך הוא עוז מעז להראות את פרצופו ולא מגיב על ההאשמות שהוטחו בו. כנראה שיש לו סיבה מאוד טובה למה הוא לא תובע תביעת דיבה אם הדברים שקריים לטענתו. פחדן!!!
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 19 ביוני 2005
אני מהמצדדים בקריאה...

אי אפשר למנוע מאנשים להיכנס בניק שונה או בכתובת IP שונה, אבל אפשר להעביר מסר ברור, שמקרים מסוג זה לא ייסבלו גם באתר אינטרנט.

אנשים הועפו על פחות.

כלובי, לשיקולך.
Dom_Quixote

מישהו מוכן לזרוק לי לינק?

Dom_Quixote • 19 ביוני 2005
לא ברור לי מה קרה כאן... שרשור האונס של דוקטורינה הפך לשרשור של הוד מלכותו (התגובות זהות למה שהיה בשרשור ההוא...). בקיצור, אני לא לגמרי עוקב, וחבל, כי אני מצויין בעקבנות. וגם בעיקבון.

אודה באם יואיל מישהו להסביר לי את השתלשלות האירועים, ולתת לינק לאותם שרשורים שמסבירים את עניין האריה המלכותי.

מיותר לציין שתמיכתי בקריאה תחרוץ את דינו של המלך, ואילו התנגדותי לה תוציא את הרוח ממפרשי העותרים. זאת על שום היותי דמות נערצת וסמכות מוסרית עליונה. מעין ג'ודי ניר-מוזס של הקהילה.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

שלום-אדוני-המלך-איפה-היית-ומה-עשית?
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 19 ביוני 2005
אני לא מביעה דיעה אם ה"מלך" עירום או לבוש. אני רוצה להזכיר לכם קצת השתלשלות העניינים.
הוא הועף מהכלוב לתקופה מסויימת, אח"כ כלובי החזיר אותו. הוא הגיב במספר שרשורים , כולם יכלו לראות שהוא כאן.
הפעם הוא הגיב לשרשור האונס והשליטה נזעקה, כדור השלג התגלגל , עכשיו מבקשים להעיף אותו שוב.

אין לי דיעה בנושא רק למען הצדק רציתי להזכיר לכם.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 19 ביוני 2005
מצטרפת לקריאה של אור השליטה ,
מספיק לראות את מה שנריסה זרונת וגליתאה כותבות בשביל לדעת מי האיש הזה .
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 19 ביוני 2005
אל תהרגו אותי, אבל אני תוהה בקשר לכך.
הרי אם הוא "יעלם" מהאתר הוא לא יעלם מהבדסמ..

ונדמה לי שאם מוחקים את היוזר הזה מהאתר, גם ההודעות שלו נעלמות - וחשוב לי מאוד שכל השרשורים והתגובות שלו יהיו כאן. ל ת מ י ד.
Dom_Quixote

מישהו בבקשה מוכן לספר לי במה מדובר??

Dom_Quixote • 19 ביוני 2005
מי זה האיש הזה? מה הוא עשה? מה כתבו עליו? מה הולך פה?!

הראשון שיציג לינק קונקרטי יזכה בבחירה ראשונה מתוך הרכוש שהמלך יותיר אחריו.

כבוד,
קיחוט