צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני בכנות הצעתי עזרה לאמא של אליסיה - יש לי הרבה ידע בסרטן

גוף ראשון​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 9 באוג׳ 2005

שוטרת יקרה ....

גוף ראשון​(לא בעסק) • 9 באוג׳ 2005
מי שהתחיל את ההשמצות עלי הפסיק , בזכות דום34, ועכשיו ממשיכות לילו27 , אליסיה, רוזלינדה שהיא בעצם שקטה ואדומה, ועכשיו גם - את מנסה להשמיץ אותי ...
אני מתמודד מול כולם , תחליטו להפסיק ותמשיכו את החיים ....

אני אל יכול לא להגיב על השקרים שרצים כאן ....

בואו ניפגש הערב בדנג'ן - ותתרשמו בעצמכם !!! אני מכון לדבר עם כל אחד באופן אישי , לא מתבייש מכלום ..... הצדק איתי

באהבה

גוף ראשון
DearPrudence
DearPrudence • 9 באוג׳ 2005
גם אם הוא טעה (ואני חושבת שהוא טעה) אני לא חושבת שיש טעם בהתנפלות הזאת.

מרגע שכבר שני אנשים הוכיחו אותו על טעותו במילים קשות אפשר לעזוב אותו.

אני לא מבינה את ההנאה בעליהום הזה.

כל אחד נעשה פה מאבחן פסיכוטכני או פסיכיאטר מומחה ועושה זאת בהנאה צרופה..
גוף ראשון​(לא בעסק)

אני לא מתכוון יותר להגיב .... את שלי אמרתי די ויותר

לכל המשמיצים ולכל השונאים שלי , אני שולח לכם הרבה אור ואהבה .....
היום אני יהיה בערב בדנג'ן, ביום חמישי אני יהיה שוב בדנג'ן, וביום שיש בפיקניק.
אשמח לשוחח עם כל אחד שיפנה אלי , ותוכלו לעשות לי הבחנה פסיכולוגית פנים מול פנים.
מוכן בשימחה לעבור לרעיון כנה ומקיף אצל כל מלכה עבד או שיפחה ....
מוכן להוציא את האמת עלי ועל החיים שלי ועל האופי שלי .... אין לי במה להתבייש !!! -icon_smile.gif

אם יש כאן אנשים כנים ואמיתים שרוצים לשוחח , יש הזדמנות השבוע פנים מול פנים !

הסיבה שאני לא ימשיך לענות זה בגלל שקשה להתמודד אחד מול רבים כל כך שמצתרפים להלאום .... זה ממש לא יפה ההתנהגות שלכם , תקראו מה שכתבתי ותבינו שזאת האמת !!!
כל חלשי האופי תמיד מחפשים להסתתר שהם משמיצים או להצתרף לרבים.
קשה להתמודד עם האמת , אבל כמו שישו אמר : "סופה של האמת תמיד להתגלות"
קל להשמיץ אדם שלא ראיתה מעולם והוא רק ניק עבורך. זה לא התמודדות אמיתית.
מוכן לסלוח לסלוח לכולכם - אני לא הראשון שעושים לו את זה ולא האחרון ....
שלכם באהבה
גוף ראשון
אליסיה

זהו עד כאן

אליסיה • 9 באוג׳ 2005
תקשיב לי טוב חרא קטן

אם אתה תערב שוב את אמא שלי אנחנו נתראה בבית משפט ברור?

אתה בכלל שוקל מילים? אתה מאשים אותי בנסיון להרוג את אמא שלי? אתה מאשים אותי באי נתינת עזרה לאדם חולה? יש לך מושג במה אתה מתעסק?

אני שיתפתי אותך בסיפור של אמא שלי בתור ידיד, סמכתי עליך

מה זה האאוטינג הזה שאתה עושה לאמא שלי? באיזו זכות?
באיזו זכות אתה פותח פוסט על אמא שלי? באיזו זכות אתה מאשים אותי בהאשמות כאלו?

תתבייש , אוי כמה שתתבייש

אני מקללת כל יום שהכרתי אותך ונתתי לך להיכנס קצת לחיי

הייתי מוכנה לסבול את כל האשמות על ההכפשות, עד אמא שלי
מכאן אני כבר לא אסבול יותר את קולט?
גוף ראשון​(לא בעסק)

את הכנסת את אמא שלך לתמונה .... את דיברת עליה

בפרוש הצעתי לך עזרה - וקבעתי עם רופא שהוא פרופסור מהגדולי בעולם בנושא הסרטן בכדי שתבואי אליו עם הצילומים ......
ואת אמרת בפרוש מה שאני ציתתי - זה מוקלט אליסיה
ביום שישי הבנתי שאת חלק ממערכת ההחפשה, ואז הקלטתי ובפרוש אמרת מה שצותתי

אל תכיסי את אמא שלך לסיפורי ההשמצות ותצפי שאני לא הגיב ...

הרי כל ההכרות שלנו הייתה בניסיון לעזור לאמא שלך ... לא יותר מזה ....
גוף ראשון​(לא בעסק)

אני לא מתכוון יותר להגיב .... את שלי אמרתי די ויותר

לכל המשמיצים ולכל השונאים שלי , אני שולח לכם הרבה אור ואהבה .....
היום אני יהיה בערב בדנג'ן, ביום חמישי אני יהיה שוב בדנג'ן, וביום שיש בפיקניק.
אשמח לשוחח עם כל אחד שיפנה אלי , ותוכלו לעשות לי הבחנה פסיכולוגית פנים מול פנים.
מוכן בשימחה לעבור לרעיון כנה ומקיף אצל כל מלכה עבד או שיפחה ....
מוכן להוציא את האמת עלי ועל החיים שלי ועל האופי שלי .... אין לי במה להתבייש !!! -icon_smile.gif

אם יש כאן אנשים כנים ואמיתים שרוצים לשוחח , יש הזדמנות השבוע פנים מול פנים !

הסיבה שאני לא ימשיך לענות זה בגלל שקשה להתמודד אחד מול רבים כל כך שמצתרפים להלאום .... זה ממש לא יפה ההתנהגות שלכם , תקראו מה שכתבתי ותבינו שזאת האמת !!!
כל חלשי האופי תמיד מחפשים להסתתר שהם משמיצים או להצתרף לרבים.
קשה להתמודד עם האמת , אבל כמו שישו אמר : "סופה של האמת תמיד להתגלות"
קל להשמיץ אדם שלא ראיתה מעולם והוא רק ניק עבורך. זה לא התמודדות אמיתית.
מוכן לסלוח לסלוח לכולכם - אני לא הראשון שעושים לו את זה ולא האחרון ....
שלכם באהבה
גוף ראשון
שוטרת*

Re: שוטרת יקרה ....

שוטרת* • 9 באוג׳ 2005
גוף ראשון כתב/ה:
מי שהתחיל את ההשמצות עלי הפסיק , בזכות דום34, ועכשיו ממשיכות לילו27 , אליסיה, רוזלינדה שהיא בעצם שקטה ואדומה, ועכשיו גם - את מנסה להשמיץ אותי ...
אני מתמודד מול כולם , תחליטו להפסיק ותמשיכו את החיים ....

אני אל יכול לא להגיב על השקרים שרצים כאן ....

בואו ניפגש הערב בדנג'ן - ותתרשמו בעצמכם !!! אני מכון לדבר עם כל אחד באופן אישי , לא מתבייש מכלום ..... הצדק איתי

באהבה

גוף ראשון

כן כן , אני מודעת לזה שזה נחות מצידי להגיב לך שוב , אבל זה באמת מתחיל לשעשע. מה גם שזה לא ממש משנה , כי אני לא מאמינה שהשרשור הזה ישאר על גבי הפורום עוד זמן רב.
בכל אופן - סתם וויק אפ קול - השמצות ?? אתה באמת חושב שאתה עד כדי כך מעניין מישהו כדי שילכו להשמיץ אותך ? אם לא היית צורח את זה כל כך ברחבי הפורום אף אחד לא היה יודע במה מדובר.
אז תפסיק להתחבא מאחורי 34 , אני בטוחה שהוא מבין את הטעות שלו לגביך.
ותפסיק לפרסם כמה שתגיע למועדון או לפיקניק - אני בטוחה שלא רק שלא יבואו לפגוש אותך , אלא ישתדלו להימנע מכל מגע או קשר עין כלשהו.

ולנושא הרבה הרבה יותר חשוב , שזה כמעט עוול שזה מצויין באותה התגובה, אליסיה - תהיי חזקה, והחלמה מהירה לאמא שלך.
השולט אור​(שולט)

פוסט שלא היה צריך להתפרסם

השולט אור​(שולט) • 9 באוג׳ 2005
גוף ראשון, גם אם כוונותיך הכי טובות, וגם אם מטרתך הייתה לנסות לעזור, הרשית לעצמך לפרסם דברים שלא הייתה לך הזכות לפרסמם.

אליסייה היא היחידה שלה הזכות לפרסם דבר כזה או אחר בנוגע לאמה או בנוגע לכל פרט אחר מחייה, ולך אין הזכות הזו.

כלובי אני מבקשת שפוסט זה יימחק, אין לו מקום פה. זכותה של אליסייה וזכותה של אמה לפרטיות בכל הקשור למחלתה של האם.

אני מבקשת להתחשב ברגשותיה של אליסיה שכתבה שאמא גוססת ולא להמשיך ולהגיב בשרשור זה.
DearPrudence
DearPrudence • 9 באוג׳ 2005
יותר אפקטיבי זה לפנות לכלובי בפרטי ולבקש למחוק את השרשור מאשר לצאת בקריאה נרגשת מעל גבי שרשור זה.
Dark Artist​(שולט)

גוף ומאסטר דניאל-חדל!!!

Dark Artist​(שולט) • 9 באוג׳ 2005
כשקראתי את כל ההודעות שכתבת במהלך שני השרשורים המיותרים הללו,אני סבור שלפחות "עשר" פעמים אמרת שאתה לא מתכוון יותר להתייחס להאשמות ולהשמצות. למרות זאת אתה ממשיך בשלך לענות ולהגיב בשתי הודעות לא פחות ולא יותר על כל דבר שמישהו כותב.
אם בהתחלה הסכסוך שלך היה נגד לילו,עגיל ודרומית אז עכשיו הוא כבר שלח גרורות כמו סרטן(אליסיה תסלחי לי על השימוש בביטוי) ואתה הבאת עליך אנשים נוספים נגדך כגון ניקול,וולפית,אליסיה ושוטרת. אני מייעץ לך להפסיק לכתוב הודעות ולתת לעניין להירגע.
ברגע שיותר מדיי אנשים כותבים שאתה לא שפוי,מסוכן,ואובסיסיבי יש לעיתים שמץ של אמת או כמה דברים נכונים.לא מדובר פה בהשמצה נקודתית אלא בכמות גדולה של אנשים שטוענים שנפגעו ממך. אני בטוח שאליסיה לא סתם באה והחליטה לכתוב את מה שכתבה. היא נפגעה ממך.אני רוצה להאמין שאנשים לא באים סתם ורושמים דברים וממהרים ללחוץ על ההדק. נראה שבאמת הבאת אנשים למצב של עמידה כנגד הקיר.
קח עצה אחרונה ממני. תיסוג לפני שגורלך יהיה פה כגורל אדונים,עבדים,מלכות ושפחות שסרחו.
וגם אם אתה צודק במה שאמרת,אני מציע לך להתנצל בפני אליסיה שבאמת יוצאת מכל מה שכתבת,לא בסדר באי צדק.אליסיה,אני מאחל את כל הבריאות מכל הלב לאמא שלך.
שליטה יקירתי,אני חושב שהשרשור הזה צריך להישאר בכלוב בתור תמרור אזהרה למען נדע בעתיד איך למנוע משרשורים כאלה לצוץ שוב,או לזכור שדברים כאלה פותרים בחדרי חדרים.