שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סתימת פיות

מאסטר מיינד​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 באוג׳ 2005

לא משחק

מאסטר מיינד​(שולט) • 10 באוג׳ 2005
אולי זה יפתיע אנשים מסויימים, ומנסיוני זה ירגיז אחרים, אבל בשבילי יחסי שליטה אינם משחק.

יחסי שליטה בשבילי מתקיימים 24/7 , ולא תחומים במסגרת של "סשן".

זה אומר שבהחלט יש לי מה לומר על התנהגותה של שפחתי גם בעבודה, או מול המשפחה שלה, או בפורומים כמו זה.

מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 10 באוג׳ 2005
אני עם אוראנוס.
ולאחר היכרות עם המקרה שעליו מדובר מקרוב, אני רק יכולה לגחך על אותם אנשים מטומטמים שחושבים שאם אתה הדום של מישהי, זה אומר שהיא הבובה שלך ואתה רק צריך למשוך בחוטים.
בדס"מ, גם אם הוא מבוסס על מערכת יחסים 24/7, עדיין מן הראוי שאיש איש ישאר עם חייו האישיים ושאף צד לא יפגע בשני לרבות ניסיון לשינוי אופי ואישיות.

דום בעיניי הוא מורה, מדריך ומחנך.

לא קובע. לא סוג של אל. לא אחד שעל פיו יישק כל דבר.

דום יכול לייעץ לסאבית שלו בעינייניה האישיים וביחסיה עם אחרים, אך לא לקבוע- כך אני רואה זאת בכל אופן.
נוריתE

Re: לא משחק

נוריתE • 10 באוג׳ 2005
מאסטר מיינד כתב/ה:
אולי זה יפתיע אנשים מסויימים, ומנסיוני זה ירגיז אחרים, אבל בשבילי יחסי שליטה אינם משחק.

יחסי שליטה בשבילי מתקיימים 24/7 , ולא תחומים במסגרת של "סשן".

זה אומר שבהחלט יש לי מה לומר על התנהגותה של שפחתי גם בעבודה, או מול המשפחה שלה, או בפורומים כמו זה.

אם זה לטובתה , כי אולי עלולים ביאזו שהיא דרך לנסות לפגוע בה,אז אולי כדאי להעיר לה אבל אם מישהו "נעלב" ורץ אל האדון להלשין.. אולי הוא יבדוק את המניעים, קודם כל לכל??

והיגבתי לך דווקא בגלל הערה שלך על זה ש"זה לא מישחק" יחסי השליטה , אבל הכל צריך לבוא בגבול הנכון שלא לפגוע בה..
Dark Artist​(שולט)

מסכים גם עם אורנוס

Dark Artist​(שולט) • 10 באוג׳ 2005
Uranus כתב/ה:
אם הוחלט שהם בכזו מערכת יחסים אז מותר לאדון לסתום פה של סאבית, אם הוא רואה לנכון שהיא מגיבה או מנהלת אינטראקציה באופן שאינו לרוחו או שלדעתו עלול להזיק לה.

מה שמטופש בעיני זה אנשים או אדונים שפונים אל אדון של מישהי בכדי להתלונן עליה, כמו ילד שהולך למורה ובוכה ש"תגיד לה כי היא משכה לו בשיער...."

מהניסיון שלי ולדעתי, המניעים האפשריים של בן אדם להתלונן ככה על מישהי לאדון שלה הם:
או מקנאה בזוגיות של אותו אדון ושפחתו וניסיון לסכסך ביניהם.
או חוסר יכולת של אותו בן אדם להתמודד איתה כי היא חזקה ממנו מילולית ושכלית אז הוא הולך בדרכים עקיפות כמו חדל אישים וחסר חוט שדרה.
או סתם משחק של התנשאות וחטטנות מגעילה.

אם כי עדיין הקטע של לסתום את הפה של הסאבית נראה לי מוגזם מדיי. הסאבית רשאית לומר מה שהיא רוצה ולקבל החלטות כי היא אחרי הכל בעלת דעה חופשית.הדום הוא לא בייבי סיטר שלה.הוא יכול לייעץ ולהדריך כפי שכחולית אמרה אבל ברגע שבו הוא קובע מה יוצא מהפה שלה ומה לא היא כבר לא יותר אדם,אלא בובה על חוטים
Sharp Dom
Sharp Dom • 10 באוג׳ 2005
Eve כתב/ה:
לי זה מזכיר גן ילדים icon_rolleyes.gif

האם דום צריך לעשות כך או אחרת לסאבית שלו? זה לא עובד כל בכלל!!!!
כל מצב הוא מצב שונה וכל סאבית עם כל דום יוצרים מפגש יחודי ביקום כי שניהם יחידים ביקום. אז רק הם שניהם ידעו מה נכון ומתי. אין כללים. את הכללים כותבים ביחסים בין הדום לסאב. וכן אם זה "כתוב" נכון אז גם שהדום "יסתום לה את הפה" זה יהיה מהנה לשניהם
T O M​(שולט)

Re: סתימת פיות

T O M​(שולט) • 10 באוג׳ 2005
dark artist כתב/ה:
האם דום צריך "לסתום" לסאבית שלו את הפה במידה והיא פגעה באנשים אחרים מילולית

כן.
כשמדובר על לפגוע באנשים אחרים מילולית הדום לא צריך אבל הוא יכול לסתום לה את הפה
במידה שהוא חושב שכך עדיף והיא צריכה להירגע.
להורות לה לא להגיב או לחילופין לא להיות בוטה מדי ולהתנהג יפה כשהיא מדברת עם אותם אנשים.
היא תבצע את ההוראה שלו כי הוא האדון שלה והיא סומכת עליו שהוא יודע מה הוא עושה.
ההוראה באה כדי להרגיע אותה ולעצור את ההיסחפות שלה.
זה בא ממקום חיובי ולא שלילי.
מיתוסית​(שולטת)
טום, ממש עצבנת אותי- ממך לא הייתי מצפה.

יש לי שאלה, אם כבר מרחיקים לכת:

אני סאבית ולא טוב לי בעבודה. האם הדום יכול להורות לי להתפטר?
ואם כן טוב לי בעבודה אבל הוא חושב שאני יכולה למצוא משהו טוב יותר?
ואם רבתי עם אמא שלי, הוא יכול להגיד לי מה לומר לה כי הוא חושב שזה יפתור את המצב?
ואם רבתי עם מישהו מהכלוב, מישהו כל כך מעצבן וקנאי שאפילו לא שווה לי להביט לכיוונו, אז אני מחזירה לו באותו מטבע ומעליבה אותו גם, האם גם אז הדום שלי צריך להגיד לי לשמור על פרופיל נמוך!?!?

יש גבול לדעתי לכמה שדום צריך להכנס לחיים של הסאבית.

דום צריך לדעת מה טוב בשבילה ומה יעזור לה ולייעץ לה, אבל היא עדיין עומדת ברשות עצמה ועדיין הוא לא יכול להיות אף פעם בטוח מה באנמת טוב בשבילה- לפעמים אנחנו עצמנו לא יודעים מה טוב בשבילנו!
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 10 באוג׳ 2005
אני לא מדבר על העבודה, המשפחה או חברים קרובים שלך.
אלה דברים שאת יכולה להחליט בעצמך מה טוב לך. מקסימום לקבל עצה פה ושם אבל זהו.
התייחסתי למקרים שבהם את מכירה מישהו (למשל פה) היכרות שטחית ויוצא שבגלל משהו
קטן התפרצת או התנהגת לא בסדר.

מדבריו של דארק הבנתי שההתיחסות היא בעיקר לאנשים בתוך הקהילה ולא מעבר לזה.
מיתוסית​(שולטת)
אז נניח לא התנהגתי בסדר.
זה באחריותי, לא?
הוא רק יכול לייעץ לי, לא לפקוד עליי ובטח לא להיות אחראי עליי.

מה אם אני לא בסדר, יפנו אליו ולא אליי?!

מה זה פה צבא שהמפקד נותן הוראות לפקודים ואם מתפקק משהו אצלהם, אז האצבע המאשימה מופנית כלפיו?
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
baby כתב/ה:
זה בסופו של דבר משחק

תלוי למי.
איך אפשר לדבר כך בשם כולם?