צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פשוט קיא

נוריתE
לפני 19 שנים • 2 בספט׳ 2005
נוריתE • 2 בספט׳ 2005
מיצאת כבר את האקסטרימיות האקסטרימית שלך ושל אדונך מותק,זה כבר לא מזיז ,גם לא לרחמים,
הלאה.
נבט{marlena}
לפני 19 שנים • 3 בספט׳ 2005
נבט{marlena} • 3 בספט׳ 2005
laila כתב/ה:
מיצאת כבר את האקסטרימיות האקסטרימית שלך ושל אדונך מותק,זה כבר לא מזיז ,גם לא לרחמים,
הלאה.

באמת תגובה אינטליגנטית ומקסימה. אני שמח ששיתפת.
Here And There​(נשלטת)

סיפור (או מצב) קשה

Here And There​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2005
peleg כתב/ה:
אחרי ארוחה די מפוצצת באיזשהו מקום נחמד
היה קטע שהוא אמר לי לשכב על המיטה בתנוחה כזאת שהראש שלי בלט החוצה מהמיטה
מוטה כלפי מטה וזיין לי את הגרון
הזין שלו הצליח להכנס ממש עד הסוף ומעבר לזה
וכל פעם הוא אומר
'תנשמי מהאף. זה הכל פסיכולוגי'
ואני נאבקת כדי לא להחנק ובאמת מנסה לנשום מהאף
והזין שלו נדחף לי ממש פנימה
והוא מתנהג בצורה כל כך רגועה והכל כל כך בשקט וזה מכניע אותי לגמרי
השקט והאדישות הזאת שלו..
אני בתנוחה כזאת שאין לי הרבה אופציות ובקושי מצליחה להזיז את הראש
מדי פעם מצליחה לאותת עם הידיים שאני חייבת הפסקה
לפעמים הוא נותן לפעמים הוא דוחף עוד יותר חזק את הזין
ואני נחנקת. אבל ממש נחנקת.
והכל פשוט עולה למעלה
ואני מרגישה איך הקיא מצטבר לי בפה ומחזיקה את זה בשעה שהוא זז ומטה את הראש שלי לכיוון הפח ואני יורקת הכל
ומיד חוזרת לאותה התנוחה.. כאילו שזה הדבר הכי טבעי בעולם
וזה קשה ולא נוח והתחושה הזאת של הכל עולה למעלה.. ובכל זאת אני כל פעם חוזרת לאותה התנוחה ומתחנת עם העיניים לעוד

הסיפור לא נשמע לי כבר אקסטרימי, אלה מצב קשה שבו השולט לא ממש מתחשב בסאבית והסאבית לא ממש מתחשבת בעצמה ובמה שטוב לה.

אני יודעת שלא כל מה שהמאסטר מבקש צריך להיות אהוב ע"י הסאבית, אבל כל דבר עד גבול מסויים. אם הסאבית הגיע למצב שקשה לה צריך להפסיק.
חוץ מזה, אני חושבת שלהתאמן זה חשוב, אבל כל פעם קצת, ולא עד שיוצאת הנשמה (או במקרה הזה, הקיא... icon_smile.gif )
נוריתE
נוריתE • 3 בספט׳ 2005
הסיפור לא נשמע לי כבר אקסטרימי, אלה מצב קשה שבו השולט לא ממש מתחשב בסאבית והסאבית לא ממש מתחשבת בעצמה ובמה שטוב לה.

אני יודעת שלא כל מה שהמאסטר מבקש צריך להיות אהוב ע"י הסאבית, אבל כל דבר עד גבול מסויים. אם הסאבית הגיע למצב שקשה לה צריך להפסיק.
חוץ מזה, אני חושבת שלהתאמן זה חשוב, אבל כל פעם קצת, ולא עד שיוצאת הנשמה (או במקרה הזה, הקיא... )

בדיוק
פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 19 שנים • 4 בספט׳ 2005

הבהרה

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 4 בספט׳ 2005
לא מדובר בפעולת הקאה ממש עם הרעש והריח
אלא יותר תחושת 'כמעט הקאה' שמלווה בקצת טעם של האוכל שעולה עם הרוק הסמיך
אותה תחושה יכולה לבוא גם באופן טבעי אחרי ארוחה מפוצצת גם בלי זין שנתקע עמוק בגרון.

ברור שאחרי סשן דברים נראים פחות קיצוניים
אני תמיד כותבת את התחושות שלי במהלך הסשן
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 4 בספט׳ 2005
fairy לא יודעת.. נשבעת לך שאני מאומנת והצלחתי לפתח גרון עמוק כשנותנים לי לשלוט בעניינים.. ובכל זאת בן זוגי נהנה לתקוע את הזין שלו עמוק ובפתאומיות בגרון שלי בדיוק בגלל רפלקס ההקאה הזה. הוא נהנה להרגיש את התכווצות הגרון סביב קצה הזין.

וכמה שזה קשה ולא נעים והפחד הוא שאולי באמת אקיא.. אני מתה על זה.
וגם פלג - אם תקראו את המילים האחרונות בפוסט. icon_wink.gif
קליבר​(שולט)

בגלל זהאת "נריסה"

קליבר​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
ואין עוד כמוך , וחבל .שאין icon_lol.gif
nerissa​(אחרת)
laila כתב/ה:

חוץ מזה, אני חושבת שלהתאמן זה חשוב, אבל כל פעם קצת, ולא עד שיוצאת הנשמה (או במקרה הזה, הקיא... )

בדיוק

לילה.. מותק. יש לי אחלה תגובה לתגובה הזו שלך.
והיא באמת אחלה תגובה.. מאוד מאוד מאוד אהבתי אותה

הנה היא :
ציטוט: אני נולדתי להתמסר, להיות רכה וניכנעת.
לתת את כל כולי בלי גבולות,לב גוף ונפש, כאחד.

לשרת את הגבר שלי, את האדון , מכל ובכל מהותי, הלב הנשמה והגוף ולהקדיש את כל כולי, כשאני איתו, למענו
החיוך שביעות הרצון שלו האנקה החרישית,הליטוף והחיבוק שאחרי
הם התמורה הכי גדולה שאפשר לקבל והסיפוק הכי ענק שיש
ולא שאני עושה את זה, בשביל "תמורה" כל שהיא (,כל מה שהוא מעניק, פיזית ונפשית , הוא עושה מרצונו)
אבל אם לא רואה ולא מרגישה את זה,ממנו, אז הרי שאני מרגישה איכשהוא
שניכשלתי ,שלא עשיתי כל מה שבאמת יכולה ולא באמת מהלב
זה לא עיניין של יכולת העמידה או כושר הספיגה שלי
העיניין הוא לא בי ולא עושה את זה בשביל "מחיאות כפיים"
עצם זה, שיש בי את שני אלו זה רק עושה אותי יותר טובה ויותר מועילה ומשרת את מטרתי לשרת לענג ולתת בשבילו , להיות בשבילו כלי לצרכיו ורצונותיו לשביעות רצונו.

נולדתי,לשרת.לשם כך,אני קיימת

את כותבת נפלא את התחושות לילה. בחיי. פשוט אוהבת את הכתיבה שלך..

(למי שלא הבין, את הציטוט הזה לילה כתבה. לאדונה.)
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2005
נריסה,
אם ניהיה מאוד נודניקים נראה שפלג לא רשמה שהיא נהנהת ממה היא חוותה בסשן, להפך
: "ואני מרגישה איך הקיא מצטבר לי בפה ומחזיקה את זה בשעה שהוא זז ומטה את הראש שלי לכיוון הפח ואני יורקת הכל
ומיד חוזרת לאותה התנוחה.. כאילו שזה הדבר הכי טבעי בעולם
וזה קשה ולא נוח והתחושה הזאת של הכל עולה למעלה.. ובכל זאת אני כל פעם חוזרת לאותה התנוחה ומתחנת עם העיניים לעוד"
זה שהיא מבקשת עוד לא מעיד על כך שהיא נהנהת. כידוע, הרבה פעמים אנשים עושים דברים שהם לא נהנהים מהם מכל מיני סיבות.

חוץ מזה, לגבי מה שליילה רשמה, אני לא חושבת שזה סותר את ההסכמה שלה למה שאני רשמתי- היא רושמת שהיא מרגישה שהיא נועדה לשרת, ושהיא תעשה הכל למען המאסטר שלה- אני מניחה שה"הכל" שהיא מדברת עליו הם דברים בגדר הגבולות שלה- ודברים אשר בסופו של דבר נותנים לה הרגשה טובה (או שמשרתים איזשהו מטרה בתווך הארוך). כפי שכבר רשמתי בפוסט אחר- מי שאוהב להשפיל למען ההשפלה או להיות מושפל רק בשביל להיות מושפל, או שעושה דברים שמוציאים אותו בהרגשה מגעילה מהסשן מפספס את המטרה וזה פשוט חבל.
nerissa​(אחרת)
פיירי, קשה ולא נוח זו לא נוסחה מתמטית לחוסר הנאה.
זה רק אומר שזה קשה ולא נוח.. רוב הדברים שאנחנו עושות כסאביות ובמיוחד כשפחות הן לא צמר גפן מתוק icon_wink.gif

פינוקים זה בבית ממול.. חלק גדול מהעניין הוא.. את יודעת.. להיכנע ולרצות את הצד הדומיננטי וכל זה. נו.. הבדסאמו הזה icon_lol.gif

וכן - לפעמים, כחלק מהמשחק, עושים דברים לא נעימים. אחרת אפשר להוריד מהרשימה השפלות ולהשאיר סקס ונילי קינקי וזהו.

מי שלוקח את כל הקשת שמציע עולמינו המוזר והעשיר, משלב בפנים גם השפלות.
לדעתי, כשהשפלה היא אנינת טעם, מעודנת, קלה ונעימה לך - זו לא בדיוק השפלה. אני טועה?

השפלה נוגעת בדיוק במקומות ה"קשים ולא נוחים" האלה..

ולגבי מה שליילה כתבה, אם תסתכלי היטב ותקראי שוב: "לתת את כל כולי בלי גבולות,לב גוף ונפש, כאחד"
או המשפט: "הליטוף והחיבוק שאחרי הם התמורה הכי גדולה שאפשר לקבל והסיפוק הכי ענק שיש ולא שאני עושה את זה, בשביל "תמורה" כל שהיא " ליילה מדברת כאן על פאזה חשובה בבדסמ.
אני מאמינה שזה ההבדל המהותי בין שיפחה לסאבית.. משהו שסאביות לא מתחברות אליו והוא זר להן. לא כקטע של התנשאות אלא פשוט משהו שלא מתאים להן.
וזו ההנאה העקיפה.

בניגוד לסאביות הזקוקות להנאה ישירה, שפחות מתמלאות באותה עוצמה מהנאה עקיפה. מה זו הנאה עקיפה? העונג של הדום שלהן והיכולת לתת לו את העונג הזה ממלאת אותן באושר וסיפוק בדיוק כמו אורגזמה פיזית. יש אנשים המתמלאים מעצם הנתינה ולא מקבלת תמורה מיידית עבור הנתינה הזו.

אז כן. הן עושות דברים שבהקשר להנאה ישירה - הם לא ממלאים . מעשים המלווים בתחושות אי נוחות וקושי.. כשהמילוי שלהן וההנאה האישית משודרת ומוקרנת מהנאתו של הדום שמולן.

הקבלה שלו את הנתינה שלך נותנת לך את כל המילוי האפשרי. icon_biggrin.gif