צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חומוס

nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 18 בספט׳ 2005
nerissa​(אחרת) • 18 בספט׳ 2005
שתלכי לך..
את שופעת בזמן האחרוןןןןןןןןןןןןן

נהדרת! icon_biggrin.gif
Adonasuy​(שולט)

התחיל נהדר...

Adonasuy​(שולט) • 18 בספט׳ 2005
המשיך כהגשמת פנטזיה משותפת-
ונגמר לי עם טעם רע של גילוי עריות...
כתיבה עוצמתית וסוחפת. המקומות שהסשן הזה הביא אותך אליהם מעוררים מחשבות.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 18 בספט׳ 2005
נריסה, אני תמיד שופעת... icon_wink.gif
רק שאני לא מרבה לפרסם. העדפתי לפרסם במגזין אבל זה פשוט לקוח יותר מידי זמן...
icon_sad.gif

חשוב לי להבהיר שרציתי לכתוב על פנטזיית אונס, אבל לא שכיחה בה היא מתרטבת והוא סתם מזיין חזק. שילבתי שתי פנטזיות (גם פנטזיית זונה).
רציתי להראות גם את הצדיים הרעים של בדסמ ולאן אפשר להגיע, בייחוד אם לא יודעים מה קורה בפנים.

כל מה שכתבתם נכון וגרם לי למחשבות נוספות ואני שמחה שגרמתי לכם לחשוב, ולו בפעם הבאה שתרצו להגשים פנטזיה כלשהי ותחשבו על זה שכדאי לחשוב פעמיים ולקחת את הכל בחשבון.

ליבה: "מילת הבטחון לא יצאה, פשוט לא יצאה.
והוא לא ראה. היה עסוק בלהגשים לך פנטזיה.
אני מבינה אותו, מבינה אותך, ועדיין- מפחיד"
אני חושבת שהיא חטפה טראומה קטנה והוא לא שם לב, אולי חשב שזה חלק מהמשחק. לא תמיד אפשר לראות על הצד השני מה עובר עליו, לא תמיד הצד השני מודע לזה או מסוגל לבטא במילים... זה יכול להיות נכון אפילו לסשן הכי פשוט.

הבהרה: מדובר בפנטזיה בלבד, תודה לאל.

שמחה שאהבתם.
צפו לעוד...
icon_twisted.gif
nerissa​(אחרת)
אין ספק שצריכים להיות זהירים וקשובים מאוד.
פירסמתי בעבר סשן אישי שהוביל למחוזות לא טובים עם פלאשים לטראומת עבר. וזו לא פנטזיה אלא מציאות.

הדומים חייבים להיות מאוד מכווננים כשהם ממשים פנטזיות לראשונה או חוצים גבולות.. והסאביות חייבות לשתף בטראומות עבר שכאלה. זה חשוב מאוד.. בדיוק בגלל הסיבה המרכזית והיא שספייסים שכאלה גורמים לדברים קיצוניים לצוף למעלה.

זו הסיבה שסטוצים בדסמיים כל כך מוזרים לי וקשים לי לתפיסה..
הרי קל מאוד להגיע לאינטימיות פיזית. קל לתת למישהו לדחוף לך אגרוף לגוף אבל לא תסכימי לתת לו לגעת בקצה האצבע בנפש שלך. לא כשמדובר על זר ועל מפגש חד פעמי.
קשה הרבה יותר ודורש זמן ןהיכרות להגיע לאינטימיות רגשית ונפשית, כך שאפשר לשתף באירועים קשים מהעבר. הרי ברור שבסשן חד פעמי שני הצדדים לא מעוניינים לגעת ברבדים העמוקים האלה.. אבל הדברים משם צפים.. בדיוק מתי שלא מצפים להם.

נ.ב. offtopic.gif
שופעת זה טוב מאוד, כחולה. מאוד מאוד טוב מאוד icon_lol.gif זה עושה יאמי בבלוטות הטעם
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 18 בספט׳ 2005
נריסה, מה קורה כשמדחיקים? כשהסאבים פשוט לא מודעים לטראומות כאלו או לנזק שהן גרמו להם? לפעמים אפשר להכנס למקומות שלא יודעים אח"כ איך לצאת מהם...

וסשנים-סטוצים לרוב באים לספק את היצר הבס"מי הפיזי מיני. לא כולם מתעניינים ומתחברים לצד הרגשי והעמוק, וגם בתוק קשר, לוקח הרבה זמן להגיע לרמת אינטימיות, קירבה ואמון על מנת לספר דברים באמת כואבים, סודות וכיוצ"ב.
nerissa​(אחרת)
זה מה שאמרתי, כחולה. צריכים זמן והיכרות..

ולגבי השאלה הראשונה - תמיד קיים הסיכון הזה. הוא שם.. לכן צריכים להיות זהירים ולכן ישנה אחריות גדולה יותר על המוביל.
רצוי מאוד גם לדעת לזהות את ההבדל בין רייפ-ספייס (התנתקות) לבין סאב-ספייס (התחברות)
מה שתיארת בקטע הזה הוא בפירוש רייפ-ספייס. התנתקות מהנעשה. מתוך ניסיון בשני הספייסים, אני יודעת שיש הבדל גדול בין השניים. אני גם משוכנעת שאפשר להבחין בשוני. מבחוץ.

(יהיו כאלה שלא יסכימו עם ההגדרות שלי. הן שלי. לא מצאתי תיאור טוב יותר..)
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 18 בספט׳ 2005
עכשיו הואלתי בטובי לקרוא סוף סוף .....

לאחרונה יש הרבה סיפורים על הגשמת פנטזיות של אונס
שאבין , אין דרך אחרת להתמודד עם אונס או טראומה שקרתה בעבר חוץ
מלהוציא את כל הכאב ע"י שידור חוזר ?

אהבתי את מילת הביטחון icon_biggrin.gif
אחלה icon_wink.gif
לילך29​(אחרת)
לפני 19 שנים • 22 בספט׳ 2005

מלכה כחולה כשרונית שכמותך!!!

לילך29​(אחרת) • 22 בספט׳ 2005
הסיפור כסיפור מצמרר, מרטיט, לא ניתן להפסיק במהלך הקריאה....
עם זאת.. גם לי היה קשה... בפעם הראשונה שקראתי את הסיפור בבלוג שלך.. לא יכולתי להגיב.. כי באמת לא ידעתי אם מדובר בסיפור אמיתי השוזר בתוכו מערכת צורמת של גילוי עריות, או לחילופין סתם המוח החולני והכחול שלך.. ולכן לא הגבתי...
אחרי שקראתי את תגובתך והבהרתך, אני מרשה לעצמי להגיב....

אז.. יקירתי הצעירה, קוראת אותך....
את מוכשרת מאד, חכמה וחדה.....

כל שנותר לי הוא לצפות לכתוב הבא...

מחבקת
לילך