שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעירי הבדסמ

cai
cai
לפני 18 שנים • 7 באוק׳ 2005

אני בעד

cai • 7 באוק׳ 2005
נאסוף את כל הילדים האבודים.
Bloody
Bloody • 7 באוק׳ 2005
אמנם אני חושב שפורום כזה יהיה מלא בילדים שבאים אחרי הטרנד, ונילים חרמנים, והתפלצנויות אין ספור, אבל מכיוון שזה גם ככה די מתאר את הפורום, אז בסדר, בואו. נדון עד כמה זה באסה שאין מקום לסשנים, כסף לחבלים, ושהמבחנים גורמים לרצות להרביץ למישהי. אבל באמת.
ילדה יפה
ילדה יפה • 7 באוק׳ 2005
בלונדי, אתה חושב שעקב הפרשי הגילאים נתקלת באי פתיחות מסויימת מצד אנשים בקהילה?
אני אישית לא מרגישה בצורך בפורום מיוחד לצעירים, מה שכן, יש את כל תווך הגילאים כאן בכלוב, מ18 ואולי אפילו מעל 60
אני אישית לא נתקלתי בסירוב מצד נשים וגברים כאחד, שולטים ונשלטים כאחד, לנהל שיחה מכיוון שאני צעירה מדי... מה גם שניסיון לא נמדד בגיל...
כמובן שסביר להניח שצעירים ימצאו עצמם עם צעירים ומבוגרים יותר עם אנשים בני גילם אבל זה עדיין לא אומר שלא יתכנו אינטראקציות אחרות בהן צעירות יהיו עם מבוגרים ולהפך גם... זה היופי שבבדסמ, שהוא מאפשר את הדברים האלה והם נראים טבעיים ומובנים.
מובן שהאתר הזה משמש אותנו לגילוי עצמי, וזה מה שרובינו עושם, אל תתן לתווך הגילאים כאן לבלבל או להרתיע, חפש בתוכו כאילו הוא לא קיים ותמצא את הדברים שאתה אוהב ושעושים לך טוב....
FrozenLips
FrozenLips • 7 באוק׳ 2005
אגב,
אני חושבת שהבעיה הרצינית להכירויות היא דווקא לגברים צעירים ולוא דווקא לאנשים בחתך הגיל שלנו.
נשים צעירות לא יתקשו להכיר כאן בני זוג או קשרים מסוג כלשהו.
לגבר צעיר הרבה יותר קשה כי נשים כרגיל יחפשו יציבות, נסיון וכו'.

אם המטרה של הפורום היא הכרויות בשכבת הגיל - לדעתי אין טעם.
אם המטרה היא מעיין קבוצה לתמיכה ודיון בנושאים רלוונטיים לשכבת הגיל שלנו - יש מצב.

אלי
Blondie the good​(מתחלף)

תודה לכל התומכים

Blondie the good​(מתחלף) • 7 באוק׳ 2005
הרשו לי להסביר מה הביא אותי לרעיון הזה.
על אף שזכיתי להיות סאב למלכה מבוגרת ממני (כ 10 שנים הפרש), חוויה שלמדתי ממנה המון על עצמי ועל הבדסמ, עודני זוכר את צעדי הראשונים בקהילה, ואני מאמין שיש המון חברה בגיל 18 - 23 שלא כל כך יודעים איך להכנס לעניין, שהם לא סגורים על עצמם וכו'

הרעיון היה, שבני גילי ואני המנוסים באופן יחסי, נוכל לתת מנסיוננו בגובה העניים ללאנשים בגילנו שרק נכנסו לתחום.

מלבד זאת, יצא לי לדבר עם בני/בנות גילי בדאנג'ן ששמחו שסוף סוף אינם מורידים דראסטית את הגיל הממוצע.

אני מקווה שהבהרתי את עמדותיי

שבת שלום וגמר חתימה טובה
מקבי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 8 באוק׳ 2005
מקבי​(מתחלף) • 8 באוק׳ 2005
ציטוט: פורום "חדר ילדים" נשמע לי רעיון טוב...

לא, זה בסדר, אין חדר "זקנים-וחטייארים-שלא-עומד-להם -והציצים-שלהם-נפולים-אז-הם-צריכים-קצת-הצלפות-ורצוי-גם-קטטר', אז אני לא אדרוש משהו שלאחרים אין. icon_smile.gif

בקשר לפורום נפרד - אני לא רואה צורך. שכבת הגיל השונה אמנם מהווה עילה ליצירת קשר בין חברים באתר, אבל לא משהו שבגללו קבוצת אנשים לא יכולה לדון בנושאים מסויימים (אני לא יכול לחשוב על מספיק נושאים בדסמיים שרק לבני 40 פלוס או 18+ תהיה בלעדיות עליהם). אני חושב שבני הגילאים התואמים בכל מקרה ימצאו אחד את השני או ש, רחמינא לצלן, יהיה גם קשר בין אנשים אשר קיים בינהם הפרש גילאים.

ציטוט: בלונדי, אתה חושב שעקב הפרשי הגילאים נתקלת באי פתיחות מסויימת מצד אנשים בקהילה?

זה מן הסתם בגלל שהתמזל מזלך ואת פרגייה צעירה ואטרקטיבית, ולא צעירון קטון ומעורר רחמים ולאו-דווקא כבוד. icon_razz.gif
יהלום
יהלום • 8 באוק׳ 2005
להגיד שחדר של צעירים, יהיה מלא בונילים צעירים נוטפי זימה... זה נשמע לי ממש מגוכך.
זה כמו להגיד שחדר של הומואים צעירים יהיה מלא באנשים שמחפשים את הטרנד...

שזה בולשיט
כי מי שאין בו את זה... חושב שכל החברה עם השוט שמסתובבים פה ממש ממש סוטים.
aka BODYGUARD

Re: לדעתי...

aka BODYGUARD • 8 באוק׳ 2005
[quote="tch"][size=18][color=cyan]זה מיותר.
הבדס"מ הוא תחום רחב ויש נישה לכולם,כולנו מקדישים זמן ומחשבה לנושא שקרוב לליבינו.
אני משער שגילי כפול מגילך,אך שנינו שותפים לאותו נושא .
כפי שפורום 40 + מיותר לדעתי ואיני משתתף פעיל בו למרות שגילי תואם,
כך גם פורום לגיל שהזכרת ...מיותר.

בכל אופן ליבי איתך,אני יכול להבין את רצונותיך ולהזדהות עמך,ומאחל לך הצלחה במטרתך.

יישר כוח.[/color][/size][/quote]

נוטה לקבל את הדעה שלעיל, וגם אני נשקתי ל-40 לא מזמן ועדיין חושב
שהחדר מיותר... BDSM שווה לכל נפש וגיל, הכללים והחוקים תואמים לכולם,
ה- SSC מחייב את כולנו, אז מה משנה מה הגיל ?
אני נכנסתי לעניין בגיל 25, 15 שנה לאחור..
מכיר בני 40 שמתחילים רק, זה אומר שיש להם דרך שונה?
בשורה התחתונה אני חושב שיש צורך בשיתוף של ניסיון
הותיקים יותר לחדשים שחודרים לסצינה כל יום ...
רק כך תונחל מורשת ה-SSC בצורה טובה ונכונה.
לצערי אני נתקל בשרלתנים כאלה ואחרים שראו סירטון
באינטרנט, ומחליטים שהם שולטים... ולא מעט...
לשמחתי, באופן אישי פנו אלי שני שולטים צעירים ושולטת חדשה
וביקשו את עזרתי והדרכתי... אז במקום להרים את האף אני
פשוט שמח שזה כך, כי זו המורשת שאני מנחיל לדורות הבאים,
ויש משמעות כבדה לכך.
מקווה ומצפה שהברנז'ה הותיקה נוהגת ותנהג כך ובטח שלא מתוך
משוא פנים אלא מתוך כוונה טהורה ונקייה.
Blondie the good​(מתחלף)

כן ירבו כמוך

Blondie the good​(מתחלף) • 8 באוק׳ 2005
ראשית, הרשה לי לציין את הערכתי הכנה להנחלת עקרונות הבדסמ.

שנית, הנושא המדובר הוא אמנם שנוי במחלוקת, כפי שניתן לראות לפי מגוון התגובות
אבל הנושא המדובר אינו קריטי.

נאמר ויפתח באתר חדר לבני 18 -23, ולאחר תקופה מסוימת הוא יוכתר ככשלון עקב מיעוט משתתפים ותכנים דלים, מה הנזק שייגרם?
כלום!
במקרע הגרוע ביותר תמיד אפשר לסגור חדר כזה

שבת שלום לכולם
Bloody
Bloody • 8 באוק׳ 2005
אני חושב שהנושא המודובר הוא לא הנחלת ערכי הSSC (שאגב, עליהם אפשר להתוכח) , אלא פורום שהלך הרוח והאווירה בו יאפשרו פתחון פה לצעירי הקהילה, מבלי שכל פוסט של תהיה, שאלה או חלוקת חוויות ימשוך אליו את בני דור עבדות מצריים שכבר ''יודעים'' הכל וניסו ועשו הכל.
נסיון, בניגוד למה שחלקכם חושבים לא ניתן להעברה מאדם לאדם בצורה טובה, בטח לא מעל גלי הרשת, ואותי גם לא ממש מעניין איך גבר בן 40 שולט בילדה בת 20.

אתם יודעים מה ? בחיים לא נכנסתי לפורום 40+ באתר. אני חושב שפורום 20+ יעבוד כמו שצריך.