שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני סאבית ?

כאב ממכר​(שולט)
לפני 18 שנים • 30 באוק׳ 2005

כמה עוצמה!!

כאב ממכר​(שולט) • 30 באוק׳ 2005
כמה אנרגיה יש במילים שלך .

כמה עוצמה יש בהכרזה הזו שלך .

מקווה בשבילך שתמצאי את האחד שיידע להעריך זאת
Anubis-Rex​(שולט)

Re: סאבית ? אולי עוד יתברר לך שכן

Anubis-Rex​(שולט) • 30 באוק׳ 2005
[זה לא קל בכלל להגיד אני סאבית, זה לא נשמע לי רע מאוד בהתחלה.
זה לא קל בכלל לתת למישהו אחר את ההגה על חייך, זה מפחיד ולא משכיח חרדות.
אני סאבית בגלל שאני נהנית לעשות דברים שאני לא רוצה למען בן זוגי, זה מי שאני.

שוב בלי כוונה לפגוע אבל משהו בקלות ובכלליות של ההתבטאויות שלך נראה לי מוזר
חיי סאב לא עומדים על עשיית הלא רצוי אלא האידיאל הוא שתרצי לעשות את זה עבורו וכאן אני חושב שהקו בינינו עומד ,ופה עומד השינוי המנטלי של מעבר מלחשוב שאתה סאב ללהיות סאב אמיתי ,מעשים ולא דיבורים. ובסופו של דבר אני גם מאמין שעם הזמן את תגיעי לשם ,את בהחלט מראה רוח נכונה אבל אולי מוקדם מדי להוציא את השוט והשמפניה.
Gilgamesh​(שולט)
Gilgamesh​(שולט) • 30 באוק׳ 2005
הכתיבה מאד חדה מדויקת ומחודדת.

וההשלמה בתגובתך רק מחדדת את האמירה - את לא סאבית (או כל שם אחר שתבחרי כמייצג אותך), אלא רק סאבית של מי שבחרת בו להיות עבורו כזו או מה שבחרתם שתהיו האחד לשניה ולהיפך.
גוליבר​(שולט)

הודעה חשובה! (תדמיינו תרועה טקסית של חצוצרות)

גוליבר​(שולט) • 30 באוק׳ 2005
מעתה ואילך, כל מי שמתלבטת באשר לזהותה הבדסמית, או זהותה בכלל, אנא פני ל charnibog, מחבר התקן הבינ"ל 801.03, הידוע גם בשם "מיהי סאבית".

ובמילים אחרות - תעשי מה שטוב לך. אם תדברי עם מספיק אנשים, תראי שמספר ההגדרות הוא בערך כמספר הסאביות. זכותך להחליט האם את רוצה להיות סאבית או לא, וזכותך גם למלא את ההגדרה הזאת בתוכן המדויק שאת תצקי לתוכה.
עינבר

Re: הודעה חשובה! (תדמיינו תרועה טקסית של חצוצרות)

עינבר • 30 באוק׳ 2005
גוליבר כתב/ה:
מעתה ואילך, כל מי שמתלבטת באשר לזהותה הבדסמית, או זהותה בכלל, אנא פני ל charnibog, מחבר התקן הבינ"ל 801.03, הידוע גם בשם "מיהי סאבית".

ובמילים אחרות - תעשי מה שטוב לך...

זה בדיוק מה שחשבתי , אבל תודה על הניסוח, יפה cheer.gif

ו charnibog, אני אאלץ לוותר על התקן ואני גם מוותרת מראש על (שולט) כמוך.
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 31 באוק׳ 2005

ויי ללילי, ויי ליומי.

Dom_Quixote • 31 באוק׳ 2005
אוי, מה יהיה עלי.

טוב, בפעם אחרת.

אגב, אני לא פותח ב"כבוד" יותר כי אני לא מרגיש ככה כרגע.

אני חייב לומר שהשרשור הזה, וההודעה של מר מנוסה מהשרשור השני הם החומר הטוב ביותר שקראתי מאז התחקיר המעמיק של NRG בנושא פופיקים. הקטע עם "אדון שעבד באימון אדונים במועדון בניו יורק" הוא אחד לדורות.

יש פה בערך 21,452,719,086 אדונים (מובן ש- 21,452,719,079 מהם הם ניקים כפולים), שטוענים ש"השליטה אצלם באה מהראש ולא מהיד", שהם "שולטים אמיתיים ולא רק אנשים עם שוט". גם אני ביניהם. הבעיה היא שהרבה מקרים כל קשר בין לזה למציאות הוא מקרי יותר מהקשר בין השירים של בריטני ספירס לבריטני ספירס. פשוט, בראשית הנורמה היתה "רדי על ארבע זונה, אני אדון אכזר שבא ללמד אותך מה טוב בשבילך ואת תעשי כל מה שאני אומר". רק שבשלב מסויים החלו אותם "אדונים" להבין שאף אחת לא חוזרת אליהם, אלה שחוזרות אליהם נמלטות מהם די מהר, וכל החננות הרגישים יפי הנפש זוכים בסאביות. וכך, באבולוציה די מרשימה (שכן מי בכלל האמין שהם שלחבר'ה האלה יש יכולת היקש והסקת מסקנות), הטרנד באתר הפך מ"רדי על ארבע זונה" ל"אני שולט אמיתי, מהראש ולא מהיד". היום כולם כאלה.

ועכשיו יש לזה גם תארים, ותקנים, ומומחים לתחום ושמאים שיודעים להעריך ולקבוע מי מה וכמה. זה "אימן אדונים" במנהטן וזה מצוייד במכשיר מדידה שמאפשר לו לקבוע ש"עינבר צריכה עוד לעבור דרך ארוכה בשביל להיות סאבית". לדעתי זו ברכה, הקהילה שלנו מתחילה להתנהל כמו העולם שבחוץ, זה אולי אומר שהבדסמ הופך נורמטיבי.

אז ברשותכם, מכובדיי האדונים המשכילים, מילה:

מי מכם שחושב ש"להיות סאבית" זה דבר קל, אין לו מקום ולא ראוי שיהיה דום. אני לא מדבר על המשחק הרגעי - על אזיקים ועל לחטוף קצת ספנקים, זה באמת לא קשה ברוב המקרים ואפילו ונילים מוחלטים ורחמנא לצלן גם דומים נהנים מזה.

אבל להיות אדם בטוח בעצמו, חכם, שולט בחייו, ולהתמודד לפתע עם הרצון להיות סאב, על כל המשתמע מכך, זה לא קל בכלל. זה קשה, מאוד. וזה מפחיד, וזה מאיים, וזה מעלה שאלות.

האם חשבתם על זה מאודכם? אתם, אנשים (לכאורה) נבונים, (לכאורה) שולטים בחייהם, (לכאורה) בטוחים בעצמם, נסו לדמיין את עצמכם פתאום בסיטואציה שאני מניח שלעולם לא נתתם עליה את דעתכם - נסו לדמיין את עצמכם על הברכיים, עירומים לחלוטין, ידיים על העורף, מרפקים לצדדים, חזה קדימה, כל הפסאודו-דומיננטיות שלכם מידלדלת בכל מיני מקומות, ואשה שאתם מכירים אולי משיחה בצ'אט, אולי קצת יותר, מעבירה לכם את קצה מחבט העור על הלחי, ואומרת לכם לעשות דברים משוללי כל הגיון, בלי שום סיבה טובה נראית לעין, רק כי היא אמרה ככה.

ולא בתור משחק. לא לשעה, אלא באמת, לאורך זמן, ולעשות מה שהיא אומרת. גם כשזה נראה לכם לא הגיוני, גם כשזה נראה לכם מטופש, גם כשאתם לא רואים שום סיבה. ולקרוא לה "גבירתי", ולשרת אותה, ולהודות בטעויות גם כשאתם לא טועים, ולהגיד שהיא צודקת גם כשהיא לא, ולחטוף עונש שלאו דווקא מגיע לכם, ולעשות את כל זה בלי לומר מילה ובלי פרצוף חמוץ.

ויותר מכל זה - לרצות להיות שם, באמת לרצות.

זה גדול, זה מאיים, זה חזק, זה רחוק, זה נשגב, זה מפתה,

וזה פאקן מפחיד.

מסוגלים לדמיין את עצמכם ככה?

אני לא בטוח שהייתי יכול לעשות זאת. אני לא בטוח שהייתי יכול להתמסר, לתת שליטה עלי למישהו אחר. למה בעצם? הרי אני יודע הכי טוב בעולם, לא? מה פתאום שמישהו אחר יגיד לי מה לעשות? ותצווה עלי לעשות דברים בלי סיבה? ותעניש אותי כשאני יודע שאני צודק? אני לא בטוח שאני הייתי יכול לעשות זאת.

ואני בכלל לא בטוח שמישהו מכם השמאים והפרופסורים של מדעי הבדסמ היה יכול לעשות זאת. למרות שבאופן עקרוני לכם אמור להיות יותר קל, אחרי הכל למודעות עצמית ובהירות מחשבה יש קשר ישיר לעניין.

אז לפני שאתם אומרים דבר מפגר כמו "קל להיות סאבית", שיהיה לכם ברור שסאבית שלא באה לבדסמ מתוך מצוקה, ולא באה סתם לעשות סקס קינקי, אלא סאבית בריאה בנפשה, עם שכל וכוח שבוחרת מרצונה החופשי להתמסר, היא יצור חזק בצורה שאתם בכלל לא מסוגלים לשער. הרבה יותר חזק מרוב הדומים שתפגשו, ומרוב אלה שתראו במראה.

רק אדם שיש לו עוצמה יכול להרשות לעצמו לאבד שליטה. רק אדם שיש לו שליטה יוצאת דופן בעצמו יכול למסור אותה למישהו אחר.

לעומת זאת, כל אדם שיודע להפעיל מחשב, יכול לקשקש על זה שהוא שולט אמיתי ושהוא מעביר קורסים ב"זיהוי שליטה מלמטה" (3 ש"ס, 12 זכות), "תיעדוף פעולות בלוח זמנים תחת שוט" (6 ש"ס, 24 נקודות זכות) וכמובן "מיפוי הגנום הסאבי" (רק למי שקיבל 750 בפסיכומטרי ומעלה, אלא אם כן הוא מצהיר שהוא שולט אמיתי, ואז אפשר להיכנס עם הצגת נייר צלופן בכל צבע).

ברשותכם, אני צריך ללכת להשלים חומר, אחרת אני עלול לא לדעת לזהות שליטה מלמטה ברגע האמת, וחבל שאמות רק כי לא הקשבתי בכיתה.

כבוד?
קיחוט

תקציר (C):

דווקא-החתימה-החדשה-עם-הסימן-שאלה-אחרי-הכבוד-מוצאת-חן-בעיניי
סוד לוחש​(נשלטת)

Re: הודעה חשובה! (תדמיינו תרועה טקסית של חצוצרות)

סוד לוחש​(נשלטת) • 31 באוק׳ 2005
גוליבר כתב/ה:

יש תקן ולא סיפרו לי?
מייד להקים ועדת תקינה!!!
icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_razz.gif
קליבר​(שולט)

ואם יהיה תקן ..

קליבר​(שולט) • 31 באוק׳ 2005
את תעמדי בו ? icon_lol.gif
נוריתE
נוריתE • 31 באוק׳ 2005
רק אדם שיש לו עוצמה יכול להרשות לעצמו לאבד שליטה. רק אדם שיש לו שליטה יוצאת דופן בעצמו יכול למסור אותה למישהו אחר.

אהבתי, תודה.
Anubis-Rex​(שולט)

לא ידעתי שאני צריך אישור מכולכם

Anubis-Rex​(שולט) • 31 באוק׳ 2005
ל גבי מה להגיד,למי להגיד ומתי!
אני לא מנסה להקים תקן אלא רק להגיד את מה שאני רוצה ואם למישהו יש בעיה עם זה הוא יכול לנשק לי את התחת ולהיחנק בחולרע של עצמו.
אז גוליבר תחזור לליליפוטים שלך ותשמור את ההשמצות שלך לעצמך.
Charnibog