ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם!

Demi
לפני 21 שנים • 28 ביולי 2003
Demi • 28 ביולי 2003
דומדומינה, אני לא אלך מהסיבה הפשוטה שבדסמ זורם לי בדם קפיש?
ותאמין לי שעם הקהילה הזאת הייתי מעדיף ללכת אבל אני לא יכול.
ואתה רצוי שתשתוק, אומר "אתה וכל הליכלוך שלך", אז תחזור בבקשה לפיפ ותעשה חיפוש תחת ההודעות שלך , יודע מה מספיק שתעשה חיפוש כאן בכלוב ותראה כמה אתה מלכלך על פיפ כאילו שיש לך משהו אישי נגד פיפ, כן קיבלת באן בזמנו ובמקום להגיד סליחה אתה מתנהג כמו ילד שלא קיבל סוכריה.
כתבתי בזמנו - סוף גנב לתליה.
אז דומדומינה, יש לי עוד משפט בשבילך: על ראש הגנב בוער הכובע.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 28 ביולי 2003
פוחדת....
בדיוק כמו איימי,אני די מופתעת ו....אין לי מה לומר.
רק חבל לי,שרצונך לעזוב.
כלובי
כלובי • 28 ביולי 2003
אכן תמונות קשות..

צר לי לראות אותך הולכת פוחדת

הפורומים כבמה ציבורית לכל שיח בקהילה וכאלה לא חסרים, לכל יהודים יש חמש דעות.. מהווים זירה צבעונית, מורכבת, מתוסבכת, ופתוחה לכל דיון.

לעיתים יש איזה ריב שנמתח על פני כמה שרשורים, אבל מנסיון, כמו עם עיתון הכל בסוף שוקע.. בין הרעש והמהומה יש הרבה אנשים טובים (וגם כמה אנשים רעים) שמדברים בחופשיות לא מופרעת על הנושאים המעניינים באמת. אמצי לך גישה של קריאה סלקטיבית והמשיכי להנות ממה שמדבר אליך והתעלמי ממה שלא.

מתברר שיש הרבה בוץ בקהילה הזאת (כמו בכל קהילה אנושית), חדשות לבקרים מתפרסמות בכלוב עדויות לבלגנים כאלה או אחרים, חלקיים, מסולפים, מעוותים.. ומה לא.. וזה קצת מגעיל.
מצד שני כשהדברים יוצאים החוצה יש לזה גם אפקט ריפוי.
וכמו בכל קהילה, דמויות שבוחרות להיות יותר ציבוריות מוותרות כאן על האנונימיות שלהן ועלולות להחשף לביקורת. דבר שצריך לקחת בחשבון כשלוקחים אחריות ציבורית.
מצד שני מי שבוחר לשמור על פרטיותו - כל מאמץ נעשה כדי לא לפגוע בה.

מקווה שתמשיכי לקרוא ולהגיב בנושאים שמדברים אליך ולהתעלם ממה שלא. כך או כך אלה הם פני המציאות, אפשר לסגור את התריסים ולהשאר בבית ואפשר לצאת אליה החוצה.

קורא לך להשאר איתנו
כלובי
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 ביולי 2003
פוחדת יקירתי,
קהילה אקראית אני מגדיר כקבוצת אנשים המתאספת יחדיו על בסיס גורם אקראי, לדוגמה (מופרכת ולא קשורה) בדסמ. בכך היא נבדלת מקהילה המתגבשת על סמך ערכים או עקרונות משותפים וכדומה.
בכל קהילה אקראית יהיו אנשים כאלה ואנשים כאלה, יהיו שנאהב יותר ושנאהב פחות, יהיו שוחרי שלום ושוחרי מדון, יהיו שיחשבו כך ושיחשבו אחרת. בכל קהילה כזו אנו בוחרים למי מהם נעניק תשומת לב וממי נתעלם, למי נקשיב וממי נתעלם, ממי ניפגע וממי נתעלם. אנו מיומנים בבחירה הזו כיוון שכל חיינו עוברים עלינו בקהילה אקראית אחת גדולה המתפצלת לקהילות משנה. ההבדל הוא שאת החיים הרבה יותר קשה לנו לעזוב (והכרטיס הוא בכיוון אחד בלבד), אבל העקרון דומה - גם כשרע, אנו מחזיקים מעמד למען הדברים הטובים. ואת יודעת שיש. דברים טובים ואנשים טובים.
יש לא מעט דברים מכוערים שקרו וקורים אצלנו, כמו גם בכל מקום אחר. עצתי היא להביט בהם רק אם אפשר לייפות אותם (ולא במובן של טיוח). אם אי אפשר לעשות דבר עם הכיעור, מוטב להפנות את המבט אל היופי. מקווה שתעשי זאת.
נוריתE

ילדה

נוריתE • 28 ביולי 2003
יש לך פה חברים.
תשארי
תנסי לעשות מה שאני עושה
למרות שגם לי בא לפעמים
תישארי
בריחה שלך זה נצחון של אילו שהביאו אותך לזה
בין אם בכונה ובים אם לא
underheel
underheel • 28 ביולי 2003
אני לא מכיר אותך. אבל מה שאוכל לומר זה שלברוח לא פותר בעיות. אם תבחרי כאן, תמצאי את עצמך בורחת ממקום אחר. הנכון לדעתי לעשות הוא להתעלם, ואולי גם להחכים קצת. כי מן ההודעות כאן, ומסגנונן, ניתן להבין יותר מאשר אם נביט בפרופיל או על האדם מרחוק. ואולי פה ושם להעיר הערה ולנסות לשנות.

בכל מקרה, כל אובדן של אדם כאן, זה אובדן לכולנו. כי קהילתנו קטנה גם ככה. אז תעשי טובה לאלו שאת כן מחבבת, ותשארי. תשארי ותעשי את הקהילה שלהם יותר איכותית.
מל​(נשלט)
לפני 21 שנים • 29 ביולי 2003
מל​(נשלט) • 29 ביולי 2003
חז"ל אמרו כל הפוסל במומו פוסל .....

ישו המורה הגדול של הנצרות אמר בברית החדשה :

"ולמה זה תראה את הקיסם בעין אחיך , ואל הקורה שבעינך לא תביט ?
ואיך תאמר אל אחיך , הניחה לי ואסיר את הקסם מעינך והנה הקורה בעינך .

החנף והסר בראשונה את הקורה מעינך, ואחרי כן ,ראה תראה להסיר את הקסם מעיני אחיך...."

את ששפטת את הקהילה הקטנה הזאת ברותחין , על עצמך לא טרחת להסתכל.....

הבעת עמדה חד צדדית מתנשאת שחצנית ויהירה .
, הטלת דופי ופגעת באנשים שאינך מכירה ולא פגשת מעולם , הבעת דעה בנחרצות לגבי סיטואציות וארועים אמיתיים שארעו בין אנשים שמכירים זה את זה באופן אישי ,לא יום ולא יומיים .
ושאינך יודעת עליהן דבר וחצי דבר .

לבסוף את טורקת את הדלת וזורקת רפש על כולם .

אז אם את חושבת שזה מראה על גדולה נפשית ועל אופי יציב אז יש לך עוד הרבה מה ללמוד בחייים...........
רויטל

כפכפון מותק !!!

רויטל • 29 ביולי 2003
את ששפטת את הקהילה הקטנה הזאת ברותחין , על עצמך לא טרחת להסתכל.....

הבעת עמדה חד צדדית מתנשאת שחצנית ויהירה .
, הטלת דופי ופגעת באנשים שאינך מכירה ולא פגשת מעולם , הבעת דעה בנחרצות לגבי סיטואציות וארועים אמיתיים שארעו בין אנשים שמכירים זה את זה באופן אישי ,לא יום ולא יומיים .
ושאינך יודעת עליהן דבר וחצי דבר .

לבסוף את טורקת את הדלת וזורקת רפש על כולם .

אז אם את חושבת שזה מראה על גדולה נפשית ועל אופי יציב אז יש לך עוד הרבה מה ללמוד בחייים...........

אל תנסה לשחק אותה יפי נפש , עליך ללמוד שעליי לא עובדים הדברים האלה!!!

לא אתה ולא אלף כמוך יבואו ויהרהרו על האופי שלי ומי אני!!
שחצנית? אני? נו טוב אמרו עליי כבר דברים גרועים יותר
יהירה ? נכון ולא מצטערת על כך..
בטח שאני מסתכלת על עצמי, קודם כל אני ואחר כך אני מסתכלת על אחרים, מצטערת מה שראיתי כאן היה בושה והתנסה, בינתיים לא אני פתחתי מלחמה על אף אחד..ומי שרוצה לחשוב כך שיבושם לו.. לא ענייני בטוח, ולא מזיז לי ..

אני הטלתי דופי ופגעתי באנשים? אני? איך אתה יכול לכתוב מילים אלה כאן? פניתי כמה וכמה פעמים על מנת להפסיק את הלינץ שאתם עושים כאן, וכמדומני לא אני היחידה שהשמעתי את דבריי..ותתקן את הטעות שלך, אני מכירה מכאן אנשים באופן אישי ויש לי כאן בפורום הזה הרבה חברים טובים..ובכלל מהקהילה הזאת!

בקשר לאירועים מסויימים כביכול שאתה מדבר עליהם, אז תקשיב דברי חוכמה פעם אחת ואל תטיח בפניי ותנסה להיות צדיק. היה חכם אל תהיה צודק!
ובמיוחד אל תהיה קטנוני.. ( כמה בכיינים אפשר לסבול הא? )

וכן טרקתי את הדלת אבל לא זרקתי רפש..טרקתי כי מצטערת אני לא אוהבת מלחמות ואם כבר ניכנסתי למלחמה עם דמי אז מה שווה הכל??
גם עם כלובי היו לי חילוקי דיעות אבל הדברים התנהלו בדרך נעימה והוחלט להניח אותם בצד כי אני אגיד ככה הוא יגיד ככה ולא נצא מזה, אז עדיף לפעמים להרגיע רוחות ולא לנסות להצית דברים

אתה חושב שזה מעניין אותי מי ארגן את האירוע במועדון? מה אני בגן ילדים? זה אמר ככה זה עשה ככה זה קרה ככה??זה יצא ככה?? עזוב אותך משטויות.. תתבגר ואם יש לך משהו אישי עם המכשפה, עם מי שבא לך.. בשביל זה יש תיבה אישית לכך, ולא לעלות שוב את קצפם של אחרים, וראית איזה דיון חדש זה נפתח.. פתאום זה קופץ וזה קופץ,, וכל הכעסים יוצאים שוב החוצה..
שמתי לב לעובדה שלא ממש אוהבים אותה.. האמת? שלא מעניין אותי מי אוהב את מי..
גם אותי לא אוהבים טוב לי עם זה האמן לי ..

ודבר אחרון שיש לי לומר לך בעניין..
פנית אליי לתיבה האישית שלי, טענתי בפנייך את הטענות שלי, כתבת מה שכתבת לי, סגרתי עניין, אמרתי לך שמיציתי את זה.. למה נכנסת לאשכול הזה לכתוב שוב??
האם אוהב מלחמות אתה או אנוכי הא??

עכשיו בוא נראה מי צריך ללמוד על גדולה אני או אתה..
מזלי הטוב שאני יודעת מה אני שווה וכך גם רבים אחרים
ערב טוב לך איש
עלה והצלח

בקשר אליך דמי אני שומרת על זכות השתיקה רואה חוסר טעם לענות לך.. כי שוב זה יגרור מלחמה ..

בקשר לשאר שכותבים לי הן בתיבה והן כאן.. אני כרגע אמרתי שאיני נכנסת לכאן עד שירגעו הרוחות אם בכלל..וכאשר ארגיש נעים שוב אז אבוא בשמחה
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 29 ביולי 2003
מזלי הטוב שאני יודעת מה אני שווה וכך גם רבים אחרים

כל מילה מיותרת......................
רויטל
רויטל • 29 ביולי 2003
בדיוק!!!

כל מילה מיותרת!
הכל הבל הבלים, הכל מיותר, הכל ציני

בה ביי