צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התמורה עבור השרות

T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 13 בדצמ׳ 2005
T O M​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2005
הכנות שלך סיפקה אותי.
icon_cool.gif

לגבי התוכן - לא מסכים איתך
ואגב, בקשר לפוסטים "המתחבקים" כפי שקראת להם - השפחות זוכות באופן גורף להרבה יותר
חיבוקים וסימפטיה על פני העבדים.
(שפחות שרוצות חיבוק נא לפנות אליי)

זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2005
דעתי בנוגע לסוגיית הניצול היא שברוב המקרים צריך שניים לטנגו: יש את מי שבוחר לנצל ויש את מי שנותן שינצלו אותו. כל עוד לשניהם יש בחירה אם להמצא בסיטואציה הזו או לא, האחריות היא של שניהם.
בדוגמת האשה המוכה למשל, נכון שהיא יכולה לעזוב את היחסים ואת הגבר המכה (אם כי בהרבה מקרים זה לא כל כך פשוט אבל נתעלם מזה לצורך העניין) ועצם העובדה שהיא בוחרת להשאר עמו מטילה עליה מידה מסוימת של אחריות, אבל האחריות שלה למצב, הנגזרת מבחירתה להשאר בקשר אינה מעלימה את האחריות של הגבר למצב, הנגזרת מעצם בחירתו להכות אותה.
DanaDomme​(שולטת)

עוד קצת

DanaDomme​(שולטת) • 13 בדצמ׳ 2005
זאלו, כתבתי שאני לא פוליטיקלי קורקט בענין הנשים המוכות, אבל אני מבינה על מה אתה מדבר, זה לא פוטר את הגבר המכה מלשבת בבית סוהר, זה לא אומר שזה שאישה בוחרת להיות קורבן כל פעם מחדש לא מצריך איזושהי התערבות פסיכולוגית שתעזור לה לצאת מזה והבנה למצבה.

אם אתה מחלק את האחריות בין שניהם אני מוכנה לקבל גם את זה ואתה יודע מה, אם בקהילה הזו היו נותנים הזדמנות שווה לשני הצדדים להשמיע את עמדתם מבלי לרוץ ולצדד במי שקל לו יותר להתבכיין כי הוא כביכול נמצא בעמדה נחותה יותר אז מצבנו היה משתדרג באמת.
זאלופון​(שולט)

Re: עוד קצת

זאלופון​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2005
DanaDomme כתב/ה:
זאלו, כתבתי שאני לא פוליטיקלי קורקט בענין הנשים המוכות, אבל אני מבינה על מה אתה מדבר, זה לא פוטר את הגבר המכה מלשבת בבית סוהר, זה לא אומר שזה שאישה בוחרת להיות קורבן כל פעם מחדש לא מצריך איזושהי התערבות פסיכולוגית שתעזור לה לצאת מזה והבנה למצבה.

אם אתה מחלק את האחריות בין שניהם אני מוכנה לקבל גם את זה ואתה יודע מה, אם בקהילה הזו היו נותנים הזדמנות שווה לשני הצדדים להשמיע את עמדתם מבלי לרוץ ולצדד במי שקל לו יותר להתבכיין כי הוא כביכול נמצא בעמדה נחותה יותר אז מצבנו היה משתדרג באמת.

מסכים בהחלט.
tch​(נשלט)

תמורה?ניצול?

tch​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2005
נושא השרות והתמורה נלעס וניטחן עשרות פעמים.
תביט משרת.
השרות הוא זכות,בכך שהגבירה שלך מעניקה לך את הזכות לשרת אותה,זו התמורה האמיתית.
על איזו תמורה אתה מתכוון?ברטר בבדס"מ?תמורת ניקוי אבק וספונג'ה תדרוש סשן של פוט פטיש?,ותמורת כביסה,וגיהוץ סשן של ביזאר?
בהענקה ובמתן שרות,ובהשתעבדות לאחת שבחרה בך להיות לה לעבד,אין תנאים.
הנתינה היא ללא תנאים מוקדמים.

אני רגע חושב בקול רם:
נתקלתי ב"עבדים " שכתבו ואמרו ורצו וטררם כשהדבר היחידי שהיה בראשם זה איך המלכה שהם מתכוונים להשיג תלבש את הסטרפ-און שלה ותזיין אותם בתחת. (סורי על הבוטות).
זו אינה שליטה בעיניי. זה חרטבונה אחד גדול.
אלא מחזיקים מעמד דקה ורבע במקרה הטוב.
ניצול?
סליחה, אם אני בתקשורת עם דומית שמתוך כבוד ורצון טוב לספק את צרכייה נמצא שם אתה והיא נמצאת איתי מתוך רצון אמיתי לקבל את הנתינה שלי, אז אין כאן ניצול. במיוחד כשהיא כנה וגלויה מהרגע הראשון.
אם לרגע נזנח את ההגדרות ואתבונן בעצמי ובאופיי הנשלט,
כשאני שוטף כלים אצל גבירתי,מנקה אבק,ושוטף את המרצפות, אני עושה את זה כי זה מה שצריך לעשות באותו רגע והרי זהו תפקידו של משרת בין השאר.
אבל אם אני עושה רק כדי שתדפוק אותי בתחת ואם לא ,אצעק "ניצול!" ,זהו לא שרות לטעמי.

סליחה אבל מותר לנו לקחת את הזמן שלנו מול האדם שמולנו ולבחון אותו היטב ואת מידת רצינותו ורצונו לקבל את מסירותינו טרם כניסה למקומות אינטימיים יותר או פחות.
אבל אני, בגילי המתקדם, כבר מזמן איבדתי את האמונה ביחסים מזדמנים. הם מייצגים אך ורק תאוות בשרים.
זה שאני עושה עבור גבירתי את הכלים ,ספונג'ה,וצחצוח נעליה,אני עושה את זה מתוך רצון טוב.,מתוך רצון להקל את חייה,ולראות חיוך על פניה.

אנחנו כל הזמן מדברים על שליטה מלמטה וכאלה. ומה במקרה הזה? סלחו לי כולם אבל "עבד" שעושה כלים מתוך מטרה לקבל "תמורה" כזו או אחרת הוא הנצלן בסיפור. על אחת כמה וכמה כשהמלכה מעולם לא נתנה לו סיבה לחשוב אחרת. אני לא מתמם, בטוח שישנן נשים קרות שמנצלות באכזריות גברים אומללים בעולם.
אבל כהרגלי, התשובות שלי מייצגות את עצמי, את תפישת עולמי ואת הרהורי לבי.

"הזכות לשרת",זו השקפת עולמי,אני כמובן מקבל תמורה מלאה עבור הנתינה שלי,הובלתה,שליטתה,העצות החכמות,זו התמורה האמיתית ולא סשן.

בירדי
בירדי • 13 בדצמ׳ 2005
זאלופון כתב/ה:
ביל!!! פייר - התגעגעתי.

אהלן בנאדם

זאלופון כתב/ה:

ודאי תשים לב שרוב מה שכתבת לא סותר זאת כלל. התוספת שלי, שאני מוכן להעמיד לבחינה אמפירית בכל עת שתחפוץ, היא שאופי המשחק הנהוג כאן מכתיב לרוב כללים מסוימים.

ידידי היקר,

השימוש השכיח שלך במילת התואר אמפירי על הטיותיה כבר מזמן הביא אותי להבנה שאני ואתה - גם אם לפעמים באותו כיוון - תמיד חושבים בשני מישורים נפרדים. הניסוי המדעי הוא טוב למדע. רוח האדם, גם אם ניתנת לחיזוי במקרים מסוימים, היא משלבת ידיים ומגחכת למשמע קריאתך הנלהבת להעמיד אותה לבחינה אמפירית.

את השקפותי אתה הרי כבר יודע. אבל בשביל הכיף שלי ושלך, אזכיר אותן שוב למען המצטרפים הטריים לאתר ולמען אלה שסתם חפצים להצטרף לדיון. בעוד שחד-מיניות וכמה מאפיינים מיניים נוספים הם לעתים קבועים ביולוגיים (שים לב למיומנות שפיתחתי, אני פותח בהסתייגות שבאה לנטרל מראש טיעונים שונים), הרי שמערכת היחסים הבדס"מים היא לא טבעית (להלן: משחק), היא העמדת פנים שמבוססים על סאדיזם ומאזוכיזם (להלן: סטיות).

אין כוונתי לומר, וגם זאת הרי אתה כבר יודע, שיש לשפוט את אנשי הבדס"מ או להתייחס כשווים פחות אף לא במעט, שכן גם אני נמנה עליהם. אך אם מדובר במשחק, בפנטזיה, אז כל אחד זכאי ומסוגל לקבוע את הפנטזיה שלו - על זה אנו מסכימים.

המשרת רוצה להציב דרישות. הוא אוהב ששולטים בו אבל נניח, לא כל כך אוהב מין אוראלי, זה מריח לו קצת רע וגם אם היא שולטת במיטה זה לא הופך שם למטה לגן שושנים. יילך ימצא בת זוג נחמדה באתר, שלא חיה את משחקי השליטה 24 שעות ביממה. היא תראה כמה הוא חתיך (אולי?) ותחשוב לעצמה שבשביל לשלוט בגוש השרירים הלוהט והשחום הזה, היא מוכנה לספק גם את הפנטזיה שלו. גם את הדרישות שלו. הוא ילקק את פותה (לא בהנאה, אבל באופטימיות ובציפייה לבאות) והיא תמלא את דרישותיו כפי שנקבעו מראש.

אחר כך הם יעשנו סיגריה וילכו איש איש לדרכו. עד הפעם הבאה. נניח.

לזה אני קורא כיף חיים!

יש כאן המון סוגים של מערכות יחסים, אי אפשר לפסול את הרצונות שלו בשם "הגדרות וחוקי הבדס"מ" שאין מעולם לא קבע, ומעולם לא העמיד לאף מבחן מדעי. הווה אומר - הכל אפשרי.

תאמין.