סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני המטומטמת בסיפור הזה?

ליהי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 23 בדצמ׳ 2005
ליהי_​(נשלטת) • 23 בדצמ׳ 2005
אחד המדדים לפיהם אני נוטה לסווג דום מסויים תחת קטגוריה של "......." (נסתפק בלהגיד שהקטגוריה לא לרוחי) הוא חוסר קבלה והבנה. כשגם פה יש שני סוגים של ".......", האחד הוא אידיוט תמים, אך מאוד מרוכז בעצמו. הוא באמת לא מבין מדוע לך לחשוש, הוא בטוח שאם אין לו כוונות רעות אז לאף אחד בעולם אין... הוא גם ישכנע את עצמו שבגלל שהוא מאוד רוצה להגשים איתך פנטזיה מסויימת את אמורה להתגבר על הפחד להיאנס, להירצח, או סתם לגלות שיש לו ריח פה נוראי שדוחה אותך בטירוף... ו"לזרום". זה לא באמת חשוב אם תהני מזה, כי כרגע עומד לו הזין כמו טיל והוא בטוח שזה יהיה "מדהים"!!! הריי כך היה בפעם הקודמת, עם מישהי אחרת, אך בטוח לא שונה ממך בכלום. השני פחות תמים, הרבה פחות, הוא פשוט רוצה משהו ויודע איך להשיג את זה. הפעם על ידי ניסיון לגרום לך להאמין שאת פסיכית ופרנואידית ושהגיע הזמן שתתחילי לחיות ולהנות מהחיים במקום לנסות להקטין את הסיכוי להיאנס בסיטואציה בה ידוע לך מראש שהסיכוי גדול יחסית לכך שזה יקרה, סיטואציה בה ידוע לך מראש שסביר להניח שאם זה חלילה יקרה אז הוא ימשיך בחיו כהרגלו ושלך יהרסו קליל. בכל המקרים הנ"ל אני לא מוצאת סיבה אחת, שתשכנע אותי להיכנס לחדר ולחכות לאדם הזה עירומה, על 4. שמחה שגם את לא.

מה שעצוב הוא שגם זהירות לא תמיד תמנע מקרים לא נעימים, הרבה פעמים גם בפגישה של פנים מול פנים, אדם יכול להטעות. מה שכן, פגישה כזו בהחלט מקטינה את הסיכוי שתטעי.
אילנה 78​(מתחלפת)

אין אמון - אין סשן

אילנה 78​(מתחלפת) • 23 בדצמ׳ 2005
אני מעריכה שאתה משתפת אותנו

הרבה בנות מקבלות הצעות כאלה ועושות הכללה בכך ששחושבים שככה זה צריך להיות

לא ככה זה צריך להיות

לך לא מתאים

לי לא מתאים

שימשיך לחפש עד שימצא את אותה אחת שזה כן מתאים לה
Tame
Tame • 23 בדצמ׳ 2005
המלכה הכחולה,
לפי דעתי הדבר היחיד שאולי עשית "לא בסדר" בכל הסיפור הזה הוא שלא הרגשת בטוחה בעצמך ובהחלטה שלך די הצורך והחלטת להעלות את זה לדיון על גבי הפורום.
לפי דעתי עניין כזה אמור להיות "קטן עליך" (ועל כל אדם חושב אחר), עצם העובדה ששאלת אם את יצאת "המטומטמת" כאן מראה שאולי לא היית שלמה ב100 אחוז עם ההחלטה שלך..

(הפוסט הבא שלי היה אמור להיות לו לא הייתי כותב את הסוגריים האלה "אז למה פתחת את הנושא?" אני מקווה שהתשובה שלך לגביו הייתה "בשביל לנסות ולעזור לסאביות צעירות לעשות את הבחירה הנכונה דרך קריאת הסיפור שלי בדרך שאינה מטיפה")
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 23 בדצמ׳ 2005
טיים היקר, אני הייתי מאוד בטוחה בהחלטה שלי.
יש לי למעשה שתי סיבות בחשיפה של הסיפור הקטן הזה:

1.שהוא יקרא את זה ויבין שאני לא מוזרה ושרוב (ומסבתר כל) האנשים/סאביות חושבים בדיוק כמוני
2.שסאביות אחרות שנתקלות בו או בדומים אחרים עם הצעה מסוג זה, יבנו איך ראוי לנהוג.

לא חסרו דומים שנתקלתי בהם שניסו לעשות עליי מניפולציות רגשיות כדי להוציא ממני דברים או לגרום לי לעשות כל מיני דברים. לצערי הרב, אני מתארת לעצמי וגם שמעתי מסאביות שהן לא תמיד יודעות מה מותר ומה אסור מה כדאי ומה לא והן "עיוורות" כשמדובר בדום שיודע איך לדבר, בייחדו חסרות הניסיון שבהן.

ויש אנשים שמנצלים את זה.
נערת-השעשועים

את לא לבד!!

נערת-השעשועים • 23 בדצמ׳ 2005
אני שמחה לבשר לך שגם אני ניתקלתי במקרה אחד או שניים או חמש של אלו שחשבו שאחרי שתי הודעות אדומות אני שלהם .
במידה ולא ביצעתי את ההוראות שלהם - נהייתי חוצפנית, חסרת ניסיון, וכו' וכי...........

בקיצר.........
כחולה יפה.
הדבר היחיד שאני תוהה עליו הוא מדוע את !!! לא בטוחה בעצמך. בניפוי של אותו "שולט" (פחחחחחחחח)
אני חושבת שבגלל אנשים שכמותו הומצא כפתור האגנור.

אני ממליצה לך לנסות ולהשתמש בו!!

חג שמח!

queen.gif ואושר לרוב
life of a poet​(אחר)

זו הסיבה

life of a poet​(אחר) • 23 בדצמ׳ 2005
וזו בדיוק הסיבה שכתבתי את השרשור

דיסקרטיות מול פתיחות

כי רק פתיחות תאפשר לך לרכוש אמון !!!
Tame
Tame • 23 בדצמ׳ 2005
המלכה הכחולה,
אם כך אני שמח שניחשתי נכונה שזה שרשור שנועד לעזור וללמד אחרים ולא סתם שרשור התמרמרות icon_smile.gif

ויליהם שייקספיר,
המחשבה הראשונה שעברה לי בראש שקראתי את מה שכתבת הייתה "מה הקשר?"
אבל אז חשבתי לא לשאול כי ידעתי שזה יוביל למעין החרבה של השרשור הזה לאוף טופיק ואולי למריבות..
אבל אחר כך נזכרתי שבכל מקרה זה יקרה במוקדם ובמאוחר כי אף אחד לא יוכל להתנגד לפתיון הנחמד שהנחת בין אם רואים את הקרס או לא..
אז החלטתי לכתוב שורות אלה בכל מקרה מתוך כוונה שאולי זה ינטרל את מה שעתיד לבוא..
אני לא אומר את זה בתור נזיפה, אני יודע שלא באמת התכוונת.. icon_smile.gif
life of a poet​(אחר)

מה הקשר

life of a poet​(אחר) • 23 בדצמ׳ 2005
מה הקשר בין בירה לנשר ?
וממה אתה בדיוק סובל ?
בסך הכל התכוונתי שככל שיודעים יותר על הצד השני
ככה יותר קל ללמוד את האחר
ללמוד לקבל או לדחות
לבדוק התאמה
האיש בשחור​(שולט)
האיש בשחור​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2005
צר לי אבל אני לא חסיד האסכולה הדן-קאפית של ללכת תמיד על בטוח. זה נשמע לי אולי בטוח למדי אבל גם מאוד משעמםםםםםם (פיהוק גדול).

יש אנשים הנמשכים דווקא לספורט אתגרי, ישנם כאלו המרחיקים עד לערבות אפריקה או ליערות הגשם של דרום אמריקה על מנת לצלוח נהרות או לחצות דרכים נידחות שרגל אדם מעולם לא דרכה בהם וכל זאת למרות ואולי דווקא בגלל הסיכונים והאתגרים הטמונים.

אותם הרפתקנים מודעים לסיכונים שהם לוקחים על עצמם כתוצאה ממעשיהם ומוכנים לקחת את האחריות. אותם אנשים ילמדו היטב את המסלול, יבררו כל פיסת מידע אפשרית, יבחרו דרכי מילוט ואלטרנטיבות, יצטיידו באביזרי חירום וכל זאת במטרה לצמצם את גורמי ההפתעה ואי הוודאות ולהפוך את הסיכון למחושב ככל האפשר.

כך גם בתחום שלנו ישנם אנשים שהאדרנלין הנו לחם חוקם ואוויר לנשימה עבורם. אותם אנשים סולדים מפגישות בנאליות של בתי קפה ומסעדות והכרויות ובירבורים ומעדיפים פגישה ראשונה דרמטית שתסעיר את דמם ורוחם. שיקום מישהו ויגיד שפגישה ראשונה בעירום, בנאדו ובעיניים מכוסות איננה פגישה המסעירה את הדמיון ומעוררת את האדרנלין.

וכמו שאותם הרפתקנים מצמצמים את גורמי ההפתעה ראוי לנהוג גם כאן. ניתן בהחלט לסמוך על האינטואיציות, לרוב האינטואיציות הנשיות אינן מטעות. גם בשיחות וירטואליות ניתן ללמוד רבות על אופיו של אדם, לבנות אט אט את האמון, ניתן לחפש תמרורי אזהרה בדבריו או בהתנהגותו, מאוחר יותר בטלפון לשמוע את קולו ואת צורת דיבורו והתבטאותו, להתרשם מכנותו, לברר עליו אצל אנשים שמכירים אותו או אצל סאביות שהיו איתו, לידע חבר או חברה על זמן המפגש ועל מיקומו ולבקש מהם להתקשר ולברר שהכל בסדר ועוד אמצעי בטחון נוספים אחרים.

כעת יטענו אנשי האסכולה הדן-קאפית ובצדק שלעולם לא ניתן להיות בטוח במאה אחוזים למרות כל אמצעי הזהירות שננקטו. אני לא שולל את האמור, אכן לעולם לא ניתן להיות בטוח בכל מאת האחוזים אבל האם בתחומים אחרים של חיינו אנחנו בטוחים במאה אחוז? האין רוב חיינו מתנהלים בסביבת אי וודאות כזאת או אחרת? האם פגישה של פנים אל פנים בבית קפה תתן לנו בטחון בכל מאת האחוזים? והתשובה היא חד משמעית לא!!. פגישה כזאת רק תקטין את מימדי אי הוודאות עוד במעט.

וכדום אחראי, אין בדברי אלו לנסות ולשכנע אף אחד לנקוט בצעד שאינו מתאים לו ולאופייו אלא רק להציג את התיזה ההפוכה שפגישה כזאת כפי שהתבקשה המלכה הכחולה איננה פסולה בעיני כפי שנפסלה על ידי כל הכותבים לפני בלי יוצא מן הכלל. ישנם אנשים המוכנים לקחת סיכונים מחושבים על מנת להפוך את חייהם למרתקים ומסעירים יותר.

וכאחד שנפגש בצורה הזאת לא פעם ולא פעמיים במהלך הקריירה הבידיסאמית שלו אני יכול להבטיח לכם שזו אכן חוויה מסעירה מעולם אחר, חווייה בלתי נשכחת. ללכת אל הבלתי נודע בעיניים עצומות תרתי משמע אולם מתוך ידיעה שננקטו רוב אמצעי הזהירות על מנת להפחית את הסיכונים לרמה סבירה.
aka BODYGUARD

קיצורי דרך..

aka BODYGUARD • 23 בדצמ׳ 2005
האיש בשחור כתב/ה:
צר לי אבל אני לא חסיד האסכולה הדן-קאפית של ללכת תמיד על בטוח. זה נשמע לי אולי בטוח למדי אבל גם מאוד משעמםםםםםם (פיהוק גדול).

יש אנשים הנמשכים דווקא לספורט אתגרי, ישנם כאלו המרחיקים עד לערבות אפריקה או ליערות הגשם של דרום אמריקה על מנת לצלוח נהרות או לחצות דרכים נידחות שרגל אדם מעולם לא דרכה בהם וכל זאת למרות ואולי דווקא בגלל הסיכונים והאתגרים הטמונים.

אותם הרפתקנים מודעים לסיכונים שהם לוקחים על עצמם כתוצאה ממעשיהם ומוכנים לקחת את האחריות. אותם אנשים ילמדו היטב את המסלול, יבררו כל פיסת מידע אפשרית, יבחרו דרכי מילוט ואלטרנטיבות, יצטיידו באביזרי חירום וכל זאת במטרה לצמצם את גורמי ההפתעה ואי הוודאות ולהפוך את הסיכון למחושב ככל האפשר.

כך גם בתחום שלנו ישנם אנשים שהאדרנלין הנו לחם חוקם ואוויר לנשימה עבורם. אותם אנשים סולדים מפגישות בנאליות של בתי קפה ומסעדות והכרויות ובירבורים ומעדיפים פגישה ראשונה דרמטית שתסעיר את דמם ורוחם. שיקום מישהו ויגיד שפגישה ראשונה בעירום, בנאדו ובעיניים מכוסות איננה פגישה המסעירה את הדמיון ומעוררת את האדרנלין.

וכמו שאותם הרפתקנים מצמצמים את גורמי ההפתעה ראוי לנהוג גם כאן. ניתן בהחלט לסמוך על האינטואיציות, לרוב האינטואיציות הנשיות אינן מטעות. גם בשיחות וירטואליות ניתן ללמוד רבות על אופיו של אדם, לבנות אט אט את האמון, ניתן לחפש תמרורי אזהרה בדבריו או בהתנהגותו, מאוחר יותר בטלפון לשמוע את קולו ואת צורת דיבורו והתבטאותו, להתרשם מכנותו, לברר עליו אצל אנשים שמכירים אותו או אצל סאביות שהיו איתו, לידע חבר או חברה על זמן המפגש ועל מיקומו ולבקש מהם להתקשר ולברר שהכל בסדר ועוד אמצעי בטחון נוספים אחרים.

כעת יטענו אנשי האסכולה הדן-קאפית ובצדק שלעולם לא ניתן להיות בטוח במאה אחוזים למרות כל אמצעי הזהירות שננקטו. אני לא שולל את האמור, אכן לעולם לא ניתן להיות בטוח בכל מאת האחוזים אבל האם בתחומים אחרים של חיינו אנחנו בטוחים במאה אחוז? האין רוב חיינו מתנהלים בסביבת אי וודאות כזאת או אחרת? האם פגישה של פנים אל פנים בבית קפה תתן לנו בטחון בכל מאת האחוזים? והתשובה היא חד משמעית לא!!. פגישה כזאת רק תקטין את מימדי אי הוודאות עוד במעט.

וכדום אחראי, אין בדברי אלו לנסות ולשכנע אף אחד לנקוט בצעד שאינו מתאים לו ולאופייו אלא רק להציג את התיזה ההפוכה שפגישה כזאת כפי שהתבקשה המלכה הכחולה איננה פסולה בעיני כפי שנפסלה על ידי כל הכותבים לפני בלי יוצא מן הכלל. ישנם אנשים המוכנים לקחת סיכונים מחושבים על מנת להפוך את חייהם למרתקים ומסעירים יותר.

וכאחד שנפגש בצורה הזאת לא פעם ולא פעמיים במהלך הקריירה הבידיסאמית שלו אני יכול להבטיח לכם שזו אכן חוויה מסעירה מעולם אחר, חווייה בלתי נשכחת. ללכת אל הבלתי נודע בעיניים עצומות תרתי משמע אולם מתוך ידיעה שננקטו רוב אמצעי הזהירות על מנת להפחית את הסיכונים לרמה סבירה.

ידידי וחברי השחור...
אין פסול בדבריך, ואינך סותר למעשה שום דעה...

המצג שהעלתה הכחולה מציג כבר בהתחלה תחושה של חוסר
נוחות , מה שגרם לה לפסול את אותו אחד על מפתן הרעיון..

כדום אחראי , גם אתה, גם אני, נמליץ על השיטה המיסיונרית והבטוחה
כי היא תופסת לגבי מירב המיקרים....
באותה נשימה אני אחזק אותך ואומר, שלא מעט פעמים הייתי במיקרים
של נאדו וכיסוי עיניים וזה הסעיר את שני הצדדים, ומאד.
ושוב- זה מגיע לאחר שיחות וביטחון מלא שאפשר להכנס לסערה
ולהנות...
יש משמעות מלאה למוכרות של אותו דום בקהילה, ואני מניח
שאם שמו הולך לפניו, הוא יוכל לקצר הליכי פרוצדורה.
אני מדגיש ואומר שזו דעתי בלבד, ואין היא ממליצה לאף נשלטת
לקצר הליך הכרות.