אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המשך הברווז העיתונאי...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 15 בינו׳ 2006

לא התבלבלתם בשרשור, דרגון ושות'

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 15 בינו׳ 2006
משום מה בחרת לכתוב בשרשור אחר - נדמה לי שהשרשור בנושא שלך מתנהל כאן:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12897
גלתיאה
לפני 18 שנים • 15 בינו׳ 2006

דרגון ושות'- הלך הזרזיר אצל העורב....

גלתיאה • 15 בינו׳ 2006
לא נעים לו להקפיץ שרשורים לסחטן icon_biggrin.gif הוא חושב שלא זוכרים מי הוא. הפעם זה מאוד קל- שבע שנים בקהילה, עם הנזק שהוא עשה, מצחיק שהוא והחברים החדשים שלו חושבים שאנשים לא יודעים מי הוא. ממתי קטינים מטרידים אותך? icon_lol.gif

שימשיך לכתוב בניקים שלו- הוא יודע שהוא שרוף.
Masur
לפני 18 שנים • 16 בינו׳ 2006
Masur • 16 בינו׳ 2006
תודה לך דן קאפ על תשובתך העניינית והמנומקת, לא חשבתי אחרת.
רק תזכיר לציבור כאן, מי שמך בדיוק?
אין לי יותר מה להוסיף
DOM Perignon​(שולט)

שאלה לי אליך "מסור"

DOM Perignon​(שולט) • 16 בינו׳ 2006
מאז שנכנסתי לעולם השליטה אני מכיר את דן קאפ, אני מכיר גם את הבנאדם, אבל ככינוי בעולם הוירטואלי הבנאדם הזה כינויו דן קאפ. כשם שהכינוי שלי דום פריניון מאז שבחרתי להכנס לעולם הזה. השאלה שלי היא: "מדוע לך יש כינויים רבים כל כך? מדוע אתה לא מיידע שכל אותם כינויים שאתה משתמש בהם שייכים לאותו אדם?"

אשמח לתשובה הוגנת, ברורה, ישירה ואמיתית.
Masur
Masur • 16 בינו׳ 2006
בשמחה פריניון
משום שמאז שדן קאפ ושות' סימנו אותי כמטרה הם דאגו להרחיק באמצעי הפחדה ואיום על כל מי שבא איתי במגע
כל מי שמכיר אותי מספיק זמן ומכיר ויודע מי אני, מקבל את כל המידע אודותי. אם תרצה פרטים נוספים אשמח למסור לך, אבל לא מעל גבי הפורום
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מסור, Zack ושות'

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 16 בינו׳ 2006
אתה מתבלבל קצת.

אין לי שותפים ואין לי סניפים.

אין לי גם אוסף שלם של כינויים.

אולי נחזור לדבר על הנשים שנסחטו ועל הסיבות שלך ושל אשתך לסחוט אותן?
גלתיאה
גלתיאה • 16 בינו׳ 2006
Masur כתב/ה:
בשמחה פריניון
משום שמאז שדן קאפ ושות' סימנו אותי כמטרה הם דאגו להרחיק באמצעי הפחדה ואיום על כל מי שבא איתי במגע
כל מי שמכיר אותי מספיק זמן ומכיר ויודע מי אני, מקבל את כל המידע אודותי. אם תרצה פרטים נוספים אשמח למסור לך, אבל לא מעל גבי הפורום

למה לא מעל גבי הפורום? icon_lol.gif

מי מכיר אותך? הסאביות שסחטת? שהפחדת? שהתקשרת אליהן הביתה?

אתה אולי מתכוון מי שמכיר אותך מספיק זמן שזוכר מתי והיכן התחלת את הפעילות שלך?

אם אני יודעת שיש אדם שסוחט נשים, שיש לו היסטוריה של סחיטות. אני בהחלט איידע את הסאביות. זה לא נקרא להפחיד- זה נקרא להזהיר. אם סאביות לא היו מזהירות אחת את השניה- עם הפסיכים כמוך שמסתובבים כאן, לא היו נשארות סאביות שלא נפגעו.

אתה כנראה חי בסרט אם אתה לא חושב שמכירים אותך כאן, או לפחות שמעו על מעלליך.
אל תזלזל בקהילה ....

נ.ב מה עם להתחיל לרדת מהרגל של דן ולחשוב, על הוצאת דיבה, שבה היית משתמש יפה מאוד מול סאביות? קבלת יופי של הזדמנות לפני כמה ימים. לא?

אגב, בעניין הפיתיונות כתבת שחלק עבדו וחלק לא. רוצה לספר לנו על אלו שעבדו? icon_lol.gif
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 16 בינו׳ 2006
Masur כתב/ה:
בשמחה פריניון

תודה מסור.
אשמח לכל פרט שיוכיח לי שאתה אדם אמיתי. אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית כאן או כמעט בכל אתר אחר שעניינו בשליטה, אני תמיד בכינוי שלי. או לאי מייל שלי כפי שהוא מצויין בפרופיל שלי כאן ובכל שאר האתרים.

ותאמין לי שאם דן קאפ סתם נטפל אליך ביחד אנחנו נעצור אותו.