בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא להאמין

venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 22 בינו׳ 2006
venus in our blood​(שולטת) • 22 בינו׳ 2006
במאה שערים מסתובבת משמרת הצניעות
אבוי לה לנערה שיתפסוה ללא מטפחת ראוייה
ללא גרביים נכונות , תואמות לחצאית החסודה
במקומות אחרים מסתובבת בערים
ניידת הכנות והכזבים
אבוי להם לאנשים
באם יסירו מסיכות
הנשף לעולם אינו נגמר
המסיבה תמיד בעיצומה
האורחים משתכרים ומתענגים
פנים חסרי שמות
לא רוצים לדעת
לא רוצים לראות
הבו לנו עוד
מיין הכזבים , ההילולים
אין זה מעניין הפנים, הצלקות
רק המסיכות חוגגות
והניידת מסתובבת בלבוש אזרחי
אך חמור סבר
אבוי לו למי שיעז להמיר את הכללים
הנשף תמיד בעיצומו
חגיגה שלא נגמרת
במאה שערים, בשנות הקידמה
עדיין מסתובבת משמרת הצניעות ומטילה אימה
וברחובותינו דממה
רוצים רק להשתכר ולחגוג בלי סוף
הבו לנו עוד...
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 22 בינו׳ 2006
אני מבקשת מאותם שרוצים להגיב בשרשור הזה להמנע מלכתוב דברים שיגרמו לצורך לנעול את השרשור.
כלובי
כלובי • 22 בינו׳ 2006
יש הבדל בין עניינים שכל העובדות אודותיהם וכל זכויות התגובה אודותיהם ניתנו והובהרו לפני שנים ואין בדיון בהם משום פגיעה בצנעת הפרט או גילוי דבר חדש.

לבין אנשים שחומקים בכינויים פיקטיבים, אומרים דברים שהם בעצמם יודעים שהינם מנוגדים למדיניות של האתר כדי להשיג את הנקמה הפרטית שלהם במישהו אחר, ללא משפט, וללא קבלת הסכמתו לחשיפת העניינים, כמובן שללא תאום וכמובן שבמחתרת.

בין לבין אותן חשיפות לא ראויות - מספרים כמה דברים "לא מדוייקים" אודותי ואודות המניעים שלי, הקליקות שאני חבר בהן ואינטרס הרייטינג או האינטרס הכלכלי שלי (שני האינטרסים שהם כידוע הנר שלרגלי)
וחותמים ב"הפוסט הזה בודאי עוד ימחק אבל אני עוד אחזור".
0 סובלנות היתה ותהיה כלפי פוסטים כאלה ומפרסמים שלהם, וזה נעשה לטובת כל אחד באתר שמצפה לשמור את ענייניו הפרטיים לעצמו. דרישה שהיא לגיטימית ומהותית לקיום המקום הזה.

כלובי,

דבר ממה שנאמר בפוסט הנ''ל לא יצא כנגדך באופן אישי או כנגד האתר.
ממש כשם שהדברים לא נאמרו כניסיון לנקום . אלא כניסיון להזהיר מפני התחזות .
העובדות מדברות בשם עצמן.
פרטיותו של אדם חשובה, ללא ספק, אך ממש באותה מידה חשוב להזהיר אנשים מפני הולכת שולל, ברמות שכאלו..
ואם פרטיותו של כל אדם באתר חשובה, אין כל צורך לסלקו מן האתר.
גם אם אתה דוגל במדיניותשלך כפי שהיא ומוחק שירשורים, בלוגים ופוסטים שלדעתך אינם תואמים את מדיניות האתר, יהיה זה רק מן ההגינות לא לסלק אנשים מן האתר.
אפשר לנעול שירשורים, אבל כשם שאתה מגן על פרטיותם של אנשים, יהיה זה רק הוגן לאפשר [U]את זכות הביטוי- במסגרת כללי האתר - בתוך האתר עצמו. [/U]אתה טוען לזכותו של כל אדם באתר הזה , כלובי. אני מאמינה לך.
אבל, לעניות דעתי, אחת הזכויות הבסיסיות, היא לא לסלק אדם מהאתר.
שירשורים הם דברים כתובים.
בני אדם- לא.
לדעתי, יהיה זה רק הוגן אם תאפשר לה לחזור ולהביע את דעתה במסגרת חוקי האתר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 22, 2006 11:42 am, סך-הכל נערך פעם אחת
galia​(לא בעסק)
כמוך , גם אני חושבת שאותה אחת שהפוסט שלה נמחק עשתה מספר טעויות טפשיות. אין ספק שהיה עדיף לה אם היה מייצג אותה איזה משפטן מפולפל - היא אכן שפכה את המים יחד עם התינוק. אבל המעשה כבר נעשה ואנחנו כבר יודעים שהא נפגעה - היא מאוד צעירה ואולי חסרת נסיון ואולי גילה וחוסר נסיונה נוצלו בידי אנשים מנוסים ממנה בדרך זו או אחרת, האם יש מקום לשאול שאלות? לתמוה? להזדעזע? לבקש הוכחות, לנסות לעזור , אם צריך אז גם לצד המתחזה - להתחזות לעשרים אלף דמויות זה לא משהו נורמטיבי במיוחד, אולי גם הם זקוקים לעזרה.
דן קאפ? גליתאה?
מן ההגינות היה להחזיר את דיר פרודנס. לא בהכרח את השירשור.

מן ההגינות היה לתהות , ולא ללכת כעיוורים, על איך קיימת תופעה זו, שמעולם לא הייתה קיימת בכל תולדות הפסיכיאטריה, על המודעות והעירות וההכרה בין הדמויות השונות בכבכיכול ''ריבוי - אישויות '' של אור.

באף מיסמך, אדם, מחקר , תיעוד קליני , מעולם, לא נודע בריבוי - אישויות, על היכולת של הדמויות להכיר זה בזה ולהופיע ולצוץ בשנייה שקוראים להן.

תרמית על תרמית?

אלופת ההתחזויות?
אין זה מענייני או מעניינו של איש.

כלובי,
אבקש ממך לשקול את הדברים הקודמים שנאמרו כאן, בעיקר של גליה.
ולהעניק לדיר פרודנס הדזמנות נוספת לחזור אל האתר.
והפעם בכינוי המקורי שלה.
galia​(לא בעסק)
מה שחרה לי ובגללו הכנסתי את האף לכל העניין הזה - ראיתי מישהי נפגעת, האמנתי לה. למעשה מה שפרודנס אמרה לא היה שקר- אלא שהיא לא אמרה את כל האמת וזה בעיני שקר. מה שכן, אני יכולה למצא לה נסיבות מקלות.

כל הדברים הנ"ל מזכירים לי שיש ספר מצויין (אני אישית אלך לקרא) "עולם השקר" של אדיר כהן בהוצאת אוניברסיטת חיפה. אולי זה יעזור לנו לפעמים הבאות.
השולט אור​(שולט)

נגה

השולט אור​(שולט) • 22 בינו׳ 2006
אגיב לדברייך האחרונים בקצרה.

1. אני חושבת שנדרשת בורות ואטימות כדי לחשוב שמישהו יספר על עצמו את מה שסיפרתי אם לא מדובר באמת המוחלטת.

2. אני לא בטוחה מתי קיבלת את התואר שלך בפסיכולוגיה, אבל אני בטוחה שתוכלי להאיר את עיניה של הפסיכולוגית שהייתה לי עם ידיעותייך המפליגות.