לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול סאביות חסרות ניסיון

Dark Artist​(שולט)
לפני 18 שנים • 27 בינו׳ 2006

Re: סלחו לי אבל...

Dark Artist​(שולט) • 27 בינו׳ 2006
שבויה כתב/ה:
אני חושבת שהכל תלוי בך בובה..
אין באתר הזה תמימות!!!
כן..
הם ינצלו אותך למימוש הפנטזיות שלהם בדיוק כשם שאת תנצלי אותם ולא משנה באיזה צד של בשוט את נמצאת..
עם כל הכבוד לסאביות ותיקות קיימות פה באתר, אני לא חושבת שתקבלי תשובה לשאלה האמיתית שהיא בעצם מי את ומה את ומה לעזאזל את עושה ומחפשת פה.
תשלימי עם רצונותייך ותנתבי לשם.

דארק ארטיסט, מהם מניעים כשרים?
יופי לנו הסאביות..פיתחנו שיחה, הבנו את השקפותיו ואפילו תאמנו ציפיות...
הוא מציג עצמו כדום שמחפש נשלטת / כלבה וכל שאר ההגדרות...
הוא לא מתחמק כי הוא מנוסה כמובן...יודע את כל התשובות...שמתחילה רוצה לשמוע.
אני לא חושבת שיש תשובה חד צדדית או חד משמעית לשאלתך בתולה, השאלה היא כמה אמון יש בך למסור לאחר וכמה רגש את מכניסה אל תוך העולם הזה.....בדסמ...
אני מוצאת את עצמי לא מסוגלת להתמסר בלי כל זה...פשוט לא!

האמיני לי שלפי דעתי את נותנת פה מעט קרדיט לנשלטות והרבה יותר קרדיט לשולטים הנצלנים icon_smile.gif
יש מה שנקרא Common Sense כפי שטום היטיב לתאר
כשמנהלים מספר שיחות עמוקות עם אותו דום לפני פגישה קשה יהיה מאוד לאותו דום להסתיר כל כך הרבה או להמציא מראש הרבה תשובות נכונות. תמיד יהיו את היוצאים מן הכלל שיהיו אמני הנוכלות והעמדת הפנים שהם גם הכי מסוכנים. אולם כאלה אנשים תמיד ינצלו אנשים אחרים גם מחוץ הBDSM ואף יצליחו לעבוד לעיתים קרובות גם על האנשים הותיקים והמתורגלים היטב בלזהות נוכלים. אבל כאלו אנשים הם במיעוט ואנו מדברים על שאר הדומים הנצלנים, כאשר רובם די קלים לזיהוי או סינון לאחר כמה שיחות לא ארוכות במיוחד.
מלבד זאת כמו שאמרתי תמיד אפשר גם להיעזר בסאביות או דומים אחרים באתר שאיתם מיודדים לקבל חוות דעת. לפי דעתי ואני מכיר הרבה נשלטות, יש לנשלטות פה יכולת אבחנה לא רעה בכלל לדומים והן יודעות לעשות סינון ממוקד icon_smile.gif. גם כשאני פניתי לסאביות או שהן פנו אליי נשאלתי על ידן סדרת שאלות מפורטת וארוכה שבהחלט דרשה ממני להיות כן וגלוי איתן לגבי אופיי. על כך אני רוצה לחזק את ידיהן של הסאביות הותיקות והחדשות. חיזקו ואימצו
icon_twisted.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 18 שנים • 27 בינו׳ 2006

Re: ניצול סאביות חסרות ניסיון

(_virgin_) כתב/ה:
ע"פ מה סאביות מנוסות מזהות את אותם דומים נצלנים?

למרות שזה אולי נראה ככה מהצד, לא כל סאבית מנוסה יכולה לזהות דומים נצלנים. יש מספיק סאביות שנפלו ברשת של נצלנים גם לאחר שהות ארוכה באתר זה או אחרים.
מן הסתם, כאשר נמצאים במקום מסוים זמן רב יוצרים קשרים חברתיים עם אנשים שלהם יש קשרים עם אנשים אחרים שיכולים להעיד על טיבו של X או Y.
אז לא מדובר בעצם על זיהו אלא על social networks שמתפתחים עם הזמן.
יש סיפורים על דומים שרצים בקהילה או כתובים על גבי הפורומים, וככל שאת נמצאת יותר זמן וקוראת יותר כך הידע שלך לגבי דומים מועשר.
בנוסף, עם הזמן את לומדת יותר מה מתאים לך ומה לא ונעשית פחות גמישה בשיחות ובתכנונים עם דומים חדשים. אני מניחה שהנצלנים קולטים את אלו שכבר אינן חומר ביד היוצר מלכתחילה ולא מתעסקים איתן אלא עוברים לאלו שכן אפשר להפעיל עליהן מניפולציות.