צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור סגידה לאביר, או, הנפלא מכולם...

Yosefus​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 בינו׳ 2006
Yosefus​(שולט) • 28 בינו׳ 2006
ים_yam כתב/ה:
ואני רוצה לציין כי המילה החדשה האהובה עליי היא סטוכסטי

תודה ותתברכו בשבוע גשום פחות, עם יותר שמש, ושאולי סוך סוך יעבור לי הכאב ראש.

קיחוט באמא שלך, אני אשלח עליך את אביס, שיהרוג אותך עם הפלאש שלו אם לא תתייחס למבחן המגלומניה הזה.

כפות

אפילו יש באונב' קורס כזה "מודלים סטוכסטים בחקר ביצועים", ולא, ה-"ביצועים" שהם חוקרים שם זה לא מה שאתם חושבים. סוטים.

וחוצמזה אני מבקש למחות על כך שלוקחים אושיה (לשעבר) שהיא גם דום מסוכן ומהללים אותה כך. אני מפנה את תשומת לבכם לאזהרה המחשובה של אחד בשם יוספוס (דום משובח לשם שינוי)
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13134&start=20
י. (כי יש גבול לכל תעלול)
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 29 בינו׳ 2006

הממ

Dom_Quixote • 29 בינו׳ 2006
או קיי גברתי הג'חנונית, אני פה, באתי להגיב כמצוותך.

אבל זה פוסט שלי זה? זה פוסט שחציו עליי, חציו על מילים מסובכות, חציו אינטריגות פנים-דירתיות של שתי שותפות שכל אחת מהן היא תופעה ביוכימית בפני עצמה, וחציו האדרת זכריותו השוקקת של יוספוס. סך הכל 4 חצאים = שני פוסטים. כלומר, אני בסך הכל מהווה רבע פוסט. לזה אתם קוראים שרשור סגידה? אף מגלומן שמכבד את עצמו לא יטרח אפילו לרייר לכיוון הכללי של שרשור כזה, ובוודאי שלא לבזבז נוזלים שמחתיים יותר. אם מגלומניה, אז עד הסוף. למה אין פה לוגו של הפרצוף שלי על רבע דף כמו של צביקה פיק (אני אסרוק בקרוב ואפרסם פה, למקרה שמישהו חושב שאני צוחק). למה אין פה פסל שלי כשנלחמתי בגוליית? איפה ציור הקיר הממחיש כיצד הגנתי במו ידיי על הגבול עם ירדן במלחמת השחרור? למה אין פה את קובץ הוידאו שלי על הפודיום בסידני, ולמה לכל הרוחות אין פה ולו מילת השמצה אחת ראויה לשמה על אביס?

ולחשוב שאחרי פוסטים לא-סגידתיים-בעליל כאלה, עוד יש פה כאלה שטוענים לקליקות. זה קליקה זה? זה קקי!

תזכירי לי, זה מריר עם שקדים ואגוזים, נכון?

בתודה.
ים_yam​(לא בעסק)

זה הכל בשבילך...

ים_yam​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2006
חיפשתי ומצאתי את הפסל שהקימו לכבודך, זה יבוא אישי מבלגיה (בא בחבילה יחד עם שוקולד מריר משובח וגור כלב רועים)

כבוד!
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 בינו׳ 2006
[color=orange]גם שוקולד מריר וגם שני הגברים הכי שווים בכלוב אביס ומחמל נפשי קוויק סטיק (או בניק שלו קיחוט ) איפה נרשמים ומי אוסף אותי ?
[/color]
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 בינו׳ 2006
כלובי , גנבו לי את הכתום shocked.gif זונות כולם !!!!!!
קודם המתנחלים ואח"כ פה
דןקאפ , תגיד לי מי הקליקה שלך ואני אגיד לך מי אתה ? אולי נביא גם שוקולד קליק ?
icon_chickkiss.gif
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2006
חלב עם אגוזים. לא מריר עם אגוזים.

נו באמת, ווז ווז מרגיז. מאחלת לך שסמי שלום שטרית יקריא לך כל לילה סיפור פרי עטו.

אולי אז תכבד ג'חנונים, כיאות.

בידידות

בייבי
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2006
אם כבר, אני חייבת לציין, שעם כמות האנשים שפתחו ניק זהה כמעט לחלוטין לשלי, בשבוע האחרון, קשה לי לדעת לאיזו קליקה אני משתייכת.

לראייה:

baby_s
ביייבי

וכו'.

בקיצור

אני משתייכת לקליקה של הג'חנונים המעופפים האקסטרימיים.

מהיום, דן קאפ אמור:

בייבי, אבירת ממלכת הג'חנונים המעופפים האקסטרימיים.
Yosefus​(שולט)
Yosefus​(שולט) • 29 בינו׳ 2006
baby כתב/ה:
חלב עם אגוזים. לא מריר עם אגוזים.

נו באמת, ווז ווז מרגיז. מאחלת לך שסמי שלום שטרית יקריא לך כל לילה סיפור פרי עטו.

אולי אז תכבד ג'חנונים, כיאות.

בידידות

בייבי

ג'חנון במיקרו או בתנור ?