בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנוגע לשירותי מין בדס"מים

huan
לפני 18 שנים • 1 בפבר׳ 2006
huan • 1 בפבר׳ 2006
אני מסכים עם נויה מדובר בעיקר בהתניה חברתית עם שורשים היסטוריים עמוקים
ניגזרת של התפקידים ההיסטורים והסטראוטיפים של נשים וגברים לא סתם נאמר שהזונה הוא המיקצוע העתיק בעולם
ובאשר לגברים הרפתקניים מיקצועיים אשר הרוויחו את כספם וחיו את חייהם בין השאר על ידי סיפוק שירותי מין ורומנטיקה לנשים עשירות התיעוד שלהם הופיע רק בתקופת בסוף תקופת הראנסנס אם אני לא טועה כאשר אחד הגברים הידועים ביותר שעסקו בכך הוא קזנובה נכון שזה אל ממש זנות אבל זה זה בהחלט קרוב לך
אני כמובן אל לוקח בחשבון מאהבים סתם שכן זה נושא אחר לגמרי.
Blondie the good​(מתחלף)

Re: מיניות ונשים

Blondie the good​(מתחלף) • 1 בפבר׳ 2006
נויה 21 כתב/ה:
אני חושבת שנשים לא פחות מיניות מגברים אלא חסרות את הלגיטימציה מהחברה על מנת להיות מיניות.

אם אני אכנס למיטה עם גבר על הפגישה הראשונה הוא ברוב המקרים יזיין ויזרוק.
אז רוב הנשים לומדות שלרצות מין זה לא דבר טוב: התניה חברתית

אני מסכים. הרי הסטראוטיפ אומר שלרצות מערכת יחסים עמוקה ורגשית זה "נשי"
ולחפש זיונים וסטוצים זה "גברי"
אישה שמחפשת רק זיונים וסטוצים תקוטלג מיד כזונה, פרוצה שרמוטה וכו'
ואילו על גבר מתייחסים בסלחנות ואף במעיין הערצה על התנהגות כזו

בפועל יש נשים וגברים שרוצים מערכת יחסים
ויש נשים וגברים שרוצים סתם זיונים, הכל לגיטימי
אבל תמיד חייבים לשפוט את האחר, זה הטבע שלנו
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 1 בפבר׳ 2006
אז זהו , שאני לא בטוח כל כך לגבי החברה .

אם נשים מיניות כמו גברים . למה הרוב המוחלט שגולש באתרי סקס הם גברים ?
או למה למשל רוב צרכני חוברות וסרטי הפורנו הם גברים ?
פה לחברה אין תפקיד או השפעה , אלה ליצר המיני.

.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 1 בפבר׳ 2006
אני לא מסכימה בכלל.

נשים הן מיניות לא פחות מגברים, אלא שהחינוך והחברה לימדו אותן להדחיק את המיניות שלהן ולהתבייש בה ולכן זה נראה בעיני עצמן כמשהו "לא מוסרי" או "לא טוב" או "זנותי".
גם נשים שאוהבות סקס די יתביישו לומר בפה מלא: "אני אוהבת זיונים" או "אני אוהבת למצוץ".
Tame
לפני 18 שנים • 2 בפבר׳ 2006
Tame • 2 בפבר׳ 2006
אולי זה הזמן להביע תהיה בנוגע לפמיניזם, מה קרה לו לעזאזל??
אפשר למצוא היום המון נשים תאבות נקם או כאל שפשוט שונאות גברים..
אבל מזמן לא יצא לי לפגוש פמיניסטיות אמיתיות.
(היחידות שיצא לי לפגוש לאחרונה היו דווקא מהסצינה הלסבית. גררר זה כל כך אירוני icon_sad.gif )
אנדרפוט
אנדרפוט • 2 בפבר׳ 2006
אני לא חושב שזה רק דיכוי חברתי שמכתיב את היחס הכמעט מגוחך הזה בין שירותי מין המוצעים לנשים ולגברים. כוחות השוק מבטאים את הצורך האמיתי ואת הלך הרוח הציבורי וגברים צורכים הרבה יותר מין בתשלום ופורנו מאשר נשים. נקודה

לפמיניזם יש הרבה קשר לג'נדר ומעט מאוד זיקה למין, זה נראה ששחרור מיני הוא בעיקר חלום גברי שהנשים אינן שותפות לו. התפיסה המסורתית שמין הוא משאב יקר שנתון כמעט בלעדית לשליטה נקבית, חילחלה מהטבע, איפה שהפרס על היותך זכר-אלפא מזכה אותך בתלושי כניסה לנקבה המיוחמת, דרך ההסטוריה ועד לעת המודרנית.
נראה לי שנשים רבות די מרוצות מהסידור הזה

ולומר את האמת, גם אני מרוצה מזה, אם הנשים לא היו קשות להשגה הפאמדום היה מתרוקן ממהותו הרצינית, שהיא הערגה
פייה{O}
פייה{O} • 2 בפבר׳ 2006
Tom. כתב/ה:
במקום שיבואו בגישה חיובית שבה הן יודעות שזה לא קשור למראה שלהן ונשיותן
ויראו בזה כהשקעה כספית חד פעמית בחוויה ספציפית שהן יודעות שיצאו מסופקות.

גם כל אישה יכולה להשיג מסג' אירוטי אם תרצה מכל בחור כמעט אך בכל זאת כשרוצים
משהו מקצועי וברמה הכי טובה - צריכים לשים כסף בד"כ והולכים למישהו מקצועי בנושא.
פה למשל אין רתיעה מצד הנשים לשלם עבור זה.

נראה לי שחלק מהעניין הוא שלאישה יותר קשה להפוך את העניין הזה (מין/סשן) למשהו טכני (כדוגמת המסאז') שנועד לסיפוק פיזי בלבד, בניתוק מוחלט מרגש.
ורגש, כידוע, אי אפשר לקנות בכסף.

Tom. כתב/ה:
* דברי נכתבו בהכללה גסה
ברור שיש גם גברים ונשים שלא תואמים כלל להגדרות האלה.

בדיוק.

fishy.gif
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 2 בפבר׳ 2006
ציטוט: זה נראה ששחרור מיני הוא בעיקר חלום גברי שהנשים אינן שותפות לו.

אני לא מסכימה. מדינת ישראל היא מדינה מאוד שמרנית במיניות. במדינות אירופאיות המיניות, גם של נשים הרבה יותר משוחררת.

כמו שאמרתי קודם ה"מניות" שלי בשוק ירדו אם אני אשכב אם כל מי שאני רוצה (ואני מאוד רוצה icon_wink.gif ) לעומת זאת חברים של האקס שלי צוחקים עליו כי הוא רוצה סקס רק עם רגש.

אז נכון, שאולי אני יוצאת דופן אבל גם יכול להיות שזה כי אני באה מאיזור יותר משוחרר מינית ולכן לא היה עלי לחץ להדחיק את הרצון שלי במין. האיזור והסביבה מאוד משפיעים על מי שאתה.

ציטוט: אולי זה הזמן להביע תהיה בנוגע לפמיניזם, מה קרה לו לעזאזל??

כמו כל דבר הפמניזם הפך לשני צדדים קיצוניים: פמניזם לוחמני ("נשים תאבות נקם או כאל שפשוט שונאות גברים") או דעיכה מוחלטת.
Tame
Tame • 2 בפבר׳ 2006
נויה,
תאבת הנקם ושנאת הגברים לא משרתת את האינטרס הנשי-פמיניסטי. הדבר רק יוצר עוד חוסר איזון חברתי. בדרך כלל שונאות הגברים גם אינן פמניסטיות במהותן אלא משתמשות בפמיניזם כהצדקה לכעס ולשחרורו.
אני מניח שהסיבה שבסצינה הלסבית אפשר למצוא פמיניזם אמיתי שאינו קרוב כלל לדעיכה אלא להיפך נאבק ונלחם על שיוויון זכויות - היא שללסביות אין כל כך סיבה לשנוא גברים מאחר שהן לא נפגעו על ידי גברים.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 2 בפבר׳ 2006
Tame,
אני יודעת שהפמניזם הלוחמני המונע על ידי תאוות נקם אינו פמניזם אמיתי.

הפמניזם נוצר בעקבות רצון לשיוויון הזדמנויות. בכל מקרה יש הבדל בין גברים לנשים ורבות בפמניזם הלוחמני מתעלמות ממנו (אני יכולה להרים את הדבר הכבד הזה בעצמי/אני יכולה לטפס לשם לבד/אני יכולה לסחוב את זה לבד) ונשים אחרות שסתם שונאות גברים לא יודעות מה הן מפסידות icon_smile.gif .