סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חובתו של דום

ממתין בסבלנות​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 בפבר׳ 2006

אוי וייז מיר

כשכתבתי .א מכתב השרשרו קיוית לקבל תגובות , בוגרות, ולעניין, לצערי קיבלתי תגובות , שגורמות לי לחייך,

רציתי להגיב ישר אבל אמתין עוד יום אחד, לכל מגוון התכובות ואז אגיב לכולם בבת אחת, פשוט חבל לי לבזבז יותר מדי זמן לגובות חוזרות ונשנות.

אבל לפני הכל.

אלוהים. doctor strange love.....מי המציא אותך? [

אתה פשוט מדהים ..עד כמה אתה לא מבין כלום..!!!!

תקבל תגובה מפורטת.
לא דומה

Re: שניים זה תמיד ביחד (???), או, הצביעות נשפכת כשפיך

לא דומה • 6 בפבר׳ 2006
היה שווה לקרוא את דברי ההבל שבראש השרשור כדי להגיע לזה:

doctor strangelove כתב/ה:
(1)

אתה נשוי, אם להאמין לכרטיס שלך.

הסאבית שלך נשואה.

ואתה מדבר גבוהה-גבוהה על שיוך, על אתיקה, על "מוקצים מחמת השייכות"?

בעל מקורנן זה סבבה, אבל נקמת דום מקורנן לא ברא השטן. היאח!

ג'יזס, אין לך גבולות, איש.

(2)

בכלל, הענקת לנו הודעה שלבחור מתוכה את המשפט הכי מקומם או הכי אידיוטי זה כמו לבחור מתוך רשימת הליכוד לכנסת את הכי אינטרסנט והכי מושחת.

ציטוט: בכל מקרה כלובי, אם תסכים, אוכל לתת רשימה חלקית של דומים, שאני יודע, בודאות, שטבלו ידם במרכולתם של אדונם אחרים.

מרכולתם, אה? שפחתו של דום היא "מרכולתו"? פחחחחח.

איזה רעיון ענקקקקקקק! רשימה שחורה של דומים שטבלו ידם במרכולתם של אחרים! וכי מהם פשעים כנגד האנושות אם לא לפנות למישהי שמעניינת אותך כשיש לה מישהו? נכון שהפניה היא אליה ולא אליך, נכון שמותר לה להגיד "כן", נכון שמותר לה להגיד "לא", אבל למה שניתן לכל זה לבלבל אותנו. העיקר שתוקם משטרת הכלוב, ותוך שעה מהרגע שתשאיר להם הודעה במלשינדום הם יתפסו את הדום החוטא ויגוללו אותו בזפת ובנוצות בכיכר הכלוב.

אם הצלחתי להתחקות אחר קו המחשבה שלך, אז הוא טיפה'לה, טיפטיפונת סלקטיבי: כשהסאבית עושה את הבחירות שלה לסרב לכל האחרים ולהפקיד את עצמה בידיך, להגיד לך "כן", מדובר באשה דעתנית המוציאה מהכח אל הפועל את זכותה לדחות את מי שהיא לא רוצה לבחור במי שהיא רוצה. אבל כשהיא כבר הסאבית שלך, והיא עדיין עושה את אותו דבר עצמו - מחליטה עם מי לדבר ועם מי לא, וכו' - וחס וחלילה, אוי ואבוי, מדברת עם אחרים, אז זה פשע ומדובר בסאבית מסכנה שזקוקה לדום מגונן, רצוי עם תארים מתקדמים באמנויות לחימה נתנייתיות.

(3)

הגישה הפרטית לגמרי שלי הפוכה משל מר רשימה שחורה. תהיי מי שתהיי, אשתי, סאביתי, ווטאבר, לכי תקיפי את העולם שבע ושבעים פעמים ביום, תעשי אודישנים לכל הגברים ולכל הדומים, ובלילה נראה אם את עדיין בוחרת בי.
בחירה מתוך צינוק ו"מבחר" של אדם אחד לאו בחירה היא, ואני כל כך אוהב את הידיעה שמי שאיתי בוחרת בי בכל יום מחדש, בחירה חופשית ואמיתית.

ומי שמנסה להאריך את חיי המדף של הקשר שלו על ידי צמצום העולם של הפרטנר, על ידי איסורים ומגבלות, הוא בעיני אדם שלא היטיב להתמודד בצורה בוגרת עם הפגיעות שלו ועם הדאגה הטבעית שיש לכולנו מפני נטישה ופרידה.

לא נותר לי אלא לאחל לכל אלה שזו דרכם שלא יכבדו את הסאבית שלהם רק כשהיא בוחרת בהם, אלא בכלל, ובמקום להשקיע ברשימות שחורות לדומים פתיינים, מוטב שישקיעו בהבנה טובה יותר של עומק הפגיעות שלהם. אתה לא יכול לתקן את הפגיעות שלך על ידי "תיקון" הזולת.

ונפרד בשירת אני רואה אותה, אני רואה אותה הולכת למרכולת.

נ.ב.

בוא נעשה עסק: אני לא אגע לך בסאבית, ואתה אל תיגע לי בעברית: יוקיעו זה אחלה, אבל בבקשה להבא יקיאו ולא יקיעו.

איך שנהנתי לקרוא.
Aiko​(נשלטת){Jake}

Re: סאביות

Aiko​(נשלטת){Jake} • 6 בפבר׳ 2006
ממתין בסבלנות כתב/ה:
אנימזמין גפ סאביות להגיב..

נותן במה פתוחה לכל מי שרוצה להגיב על דברי

יקירי, I hate to be the one telling you, אבל את הבמה הפתוחה נתת בשנייה בה לחצת על כפתור "שלח". לפותחי השרשורים כאן אין אחריות מיוחדת לפוסטים אותם הם יוזמים. הם לא רשאים לאסור, להתיר, לצנזר, לגנוז, למיין או לערוך סלקציה בכניסה. הפוסט הזה, כמו דומיו, הוא כעת רכוש הציבור.

סאביות הכלוב, לעומת זאת, אינן כאלה; לכן בעוד אתה רשאי "להזמין" אותן כאוות נפשך, הרשה לי להבטיח לך שמיעוט הנוכחות הנשית בדיון הזה אינו קשור לעובדה שעד עתה לא הזמנת אותנו להצטרף. סאביות אינן זקוקות לעידודך כדי לכתוב כאן יותר משהן זקוקות למפקחים מטעם הכלוב שיסייעו להן לשמור על תומתן.

אם יש מי שבוחר להורות לסאבית שלו לדווח על כל הודעה של דום שמגיעה לתיבה או להימנע מלהגיב להן, ואם הדבר נעשה בהסכמת שני הצדדים - שיבושם להם. אני לא חושבת שזה בהכרח בלתי שפוי או מעיד על חוסר בטחון כרוני של הצד השולט. מי שמניח לסאבית שלו להתמודד עם הנושא לבדה - שיבושם גם לו. רוב הדומים שאני מכירה אינם מתרגשים במיוחד מהעניין, ובצדק. בין כה, וגם אם נתעלם מהעובדה שבמערכת יחסים זוגית ומחייבת נהוג להשתדל להתגבר על פיתויים שהסביבה מציעה, מרבית הפניות שמוצאות דרכן לתיבת ההודעות של סאבית משוייכת הן מטופשות על גבול האבסורד, ובשום פנים אינן מהוות משהו שאפשר לראות בו סכנה.

וכך או כך, למה שלא תניח לאותן סאביות ואדוניהן להסתדר לבד? אני בטוחה שהם יצליחו לחשוב על משהו, בכוחות משותפים, ורובם גם יעריכו את העובדה שאף אחד לא מתיימר להחזיק להם את היד. הפניות האלה, בסופו של דבר, נוטות להיות בלתי מזיקות כיוון שאף אחד - ופחות מכל הסאביות חלושות האופי ומלוהטות היצרים - לא מתייחס אליהן ברצינות.

ומה באשר לעקרונות, אתה שואל, לקודים נאצלים של התנהגות? טוב, אני מודה ומתוודה שהייתי שמחה מאוד אם כולם בקהילה הזו היו מתנהגים בג'נטלמניות למופת ומביעים הסכמה כללית וכנה לגבי משמעותו המחייבת של קולר. כמעט באותה מידה הייתי שמחה אם אף אחד לא היה עוקף בתור לקופה בסופרמרקט, אם פועלי בניין לא היו שורקים לבחורות במיני, אם אף אחד לא היה אוכל את הסושי שלו עם מזלג ואם כולם היו מביעים הסכמה כללית וכנה לגבי משמעותה המקודשת של טבת נישואים. אבל אתה יודע מה? לא מתחשק לי לחנך את המין האנושי.

תאר לעצמך, למשל, שמישהו מחליט מחר שסקס מחוץ לנישואים הוא בלתי מוסרי, לא ג'נטלמני ומוקצה מחמת המיאוס, ואז קם ועושה מעשה, ומפרסם את שמות הבוגדים הידועים לו על לוח אלקטרוני בכניסה לנתיבי איילון. נכון שזה לא יהיה נעים?
מUחדת

אם הים הוא עמוק- מה איכפת לו, לעץ?

מUחדת • 6 בפבר׳ 2006
ממתין בסבלנות כתב/ה:
כשכתבתי .א מכתב השרשרו קיוית לקבל תגובות , בוגרות, ולעניין, לצערי קיבלתי תגובות , שגורמות לי לחייך,
רציתי להגיב ישר אבל אמתין עוד יום אחד, לכל מגוון התכובות ואז אגיב לכולם בבת אחת, פשוט חבל לי לבזבז יותר מדי זמן לגובות חוזרות ונשנות.
אבל לפני הכל.
אלוהים. doctor strange love.....מי המציא אותך?
אתה פשוט מדהים ..עד כמה אתה לא מבין כלום..!!!!
תקבל תגובה מפורטת.

אני דווקא חושבת, ממתין, שקיבלת תשובות ענייניות.
אם מישהו לא מסכים איתך {רוב המגיבים} אז תשובתו לא עניינית?
ולמה הד"ר לא מבין כלום? האיש ענה, בנימה זו או אחרת- אבל ענה. ואפילו לעניין.
להבא- אם יש תשובות מסויימות שהיו מוצאות חן בעינייך יותר- ערוך שאלון אמריקני.
לא ענית על אף שאלה שהפנו אליך- למשל על המוסר הכפול {ע"ע: נישואין}.
אני תוהה למה ציפית.
האם חשבת שהפוסט שלך יוביל להקמת גוף בדס"מי שיהיה אמון על נימוסין והליכות?
"צו פיוס" של עולם הסוטים?

אשמח לתשובתך {העיניינית והבוגרת}.
SEAMASTER​(שולט)

שקיפות אמינות ואינטגריטי

SEAMASTER​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
חובתו של דום לנהוג בשקיפות מלאה כלפי הסאבית שלו , לשתף אותה לומר לה לא להסתיר ממנה מאומה , במידה והוא מוצא עצמו משוחח עם נוספת עליו לשתף את זו שאיתו במעשה שהרי אין פשע בזה שהוא אינטראקטיבי וסקרן .
חובתו של דום לשמור על הסאבית שלו , לשמור עליה פיזית ועל אחת כמה וכמה נפשית , לא לפגוע בה ולא להביא אותה למצב שהיא מגלה לפתע דברים שלא ידעה דבר שעלול לערער לחלוטין את האמון שיש בניהם .
דום/סאבית הינו הרכב עדין שיש לשמר על ידי תקשורת מאומצת , שיתוף וסינכרון טוטאלי , הדבר יוביל לחיבור מדהים שיוביל לשיאים מנטאליים ופיזיים .

איני מוצא קשר בן בגרות ביולוגית לבין אמינות סאדיסטית/מאזוכיסטית לדעתי אדם באשר הוא אדם ואם תתנהג לסאבית שלך כאילו היא מובן מאליו קרוב לוודאי תפסיד שהרי גם אתה קל דעת וקל מעשה . אני מצדד בשקיפות מלאה שיתוף מלא ותקשורת כי רק בעזרת תקשור טוב כובשים עולם ויתרה מכך כובשים את נימיה של זונת העונג גורמים לה להתמסטל להשתעבד ולבסוף לסגוד טוטאלית .
ממתין בסבלנות​(שולט)

לבד

כנראה שבודי גארד צדק.
מסתכל אחורה ואין אף אחד מאחור.

כן , הבנתי. אתם מוכנים לשהות ברפש, אבל לא להרים את הראש,

משחקים אותה קול, בוטחים בשפחה, בוטחים באדון, ובא לציון גואל.

לכולם טוב, כולם שבעי רצון, מדושני עונג..

כולם חוגגים עם כולם, כל הישר בעיניו יעשה...

וואו איזו אידיליה.

כן יש רשימות, יש אנשים , כולם מושלמים..

השפחות הסאביות, כולן מרוצות, יש להן פתחון פה כל אימת שהגאג מאשר.

יש להן צרכים משלהן רצונות משלהן, רק אסור להן להרים את היד ולכתוב

אהבתי וולפית..

הי ..מישהו שכח כאן..שלכל אחד יש גם חיים משלו?

מעבר לסאשן?

החיים הם לא רק סאשן וסקס ושליטה?

למעט תגובתו של בודי גארד..

שהייתה עניינית אמיתית ומציאותית..

כל השאר...נו באמת...

תתבגרו ילדים..

זה כל מה שנותר לי לומר לכם.

נכון כלכל אחד דעה משלו, לכל אחד זכות הדיבור..

אבל בסיכום הדברים אני מעלה את מחשבותיי..

ואת כל מה שלמדתי, מדעתכם המלומדת...ומגיב בהתאם.

ממתין בסבלנות..תמיד בחיוך רחב..
ממתין בסבלנות​(שולט)

לבד

כנראה שבודי גארד צדק.
מסתכל אחורה ואין אף אחד מאחור.

כן , הבנתי. אתם מוכנים לשהות ברפש, אבל לא להרים את הראש,

משחקים אותה קול, בוטחים בשפחה, בוטחים באדון, ובא לציון גואל.

לכולם טוב, כולם שבעי רצון, מדושני עונג..

כולם חוגגים עם כולם, כל הישר בעיניו יעשה...

וואו איזו אידיליה.

כן יש רשימות, יש אנשים , כולם מושלמים..

השפחות הסאביות, כולן מרוצות, יש להן פתחון פה כל אימת שהגאג מאשר.

יש להן צרכים משלהן רצונות משלהן, רק אסור להן להרים את היד ולכתוב

אהבתי וולפית..

הי ..מישהו שכח כאן..שלכל אחד יש גם חיים משלו?

מעבר לסאשן?

החיים הם לא רק סאשן וסקס ושליטה?

למעט תגובתו של בודי גארד..

שהייתה עניינית אמיתית ומציאותית..

כל השאר...נו באמת...

תתבגרו ילדים..

זה כל מה שנותר לי לומר לכם.

נכון כלכל אחד דעה משלו, לכל אחד זכות הדיבור..

אבל בסיכום הדברים אני מעלה את מחשבותיי..

ואת כל מה שלמדתי, מדעתכם המלומדת...ומגיב בהתאם.

ממתין בסבלנות..תמיד בחיוך רחב..
דמיאן​(שולט)

בוקר טוב

דמיאן​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
קצת קשה להבין מדבריך ,היות ואתה לא מפרט על מה ולמה צריך להגיב,

קל מאוד לאנשים,בייחוד לזרים לשלוף תגובות מהמותן ולהסתתר בשם הצדקנות ,
ובאותה מידה גם להלין זעמם של רבים דוגמתך.
מה שאתה מרגיש לא ישתנה בעקבות תגובות של אחרים,גם לא מה שאתה חושב ,ואם אתה מנסה למצוא פתרון מהיר לבעייה נפוצה ,הגעת למקום הלא נכון.
פה בכלוב ,כמו בגידולים סרטניים,קודם חושפים את הגידול,ואז פונים לעזרה מטובי המומחים בארץ.
ואם לא ירדת לסוף דעתי ,הנה לך עוד דוגמא:
מדענים רבים בתחום החקלאות המודרנית ,מחפשים חומרי הדברה ממוינים גנטית...וזאת בכדי לפגוע בזן ספציפי של מזיק ולא בכולם.

יש בני זונות חולנים בעולם הזה ,ולו רק באתר.
אז הנה לך תשובה עניינית וחד משמעית.
וכן ,גם "לחמוד אשת רעך" (בעיקר אם הדבר נעשה באופן עיקבי ושיטתי) נחשב כסטייה.
וכן ישנם אנשים שמפיקים מזה את מירב הסיפוק .לא ידעת ?הנה אני מחדש לך.

ויש שיפקחו את עיניהם אם בת הזוג שלך דוגמנית על,
שאתה מסתובב בסנדלים עם גרביים,
שה-BMW שלך בצבע כתום,
שאתה מרוויח יותר מהם,
ושאתה קם בבוקר ורואה שזה יפה בחוץ,
אז אתה הולך עם זה כל היום בחוץ.

אלה מסוג הדברים שאף אחד לא יגיד לך את דעתו עליו,ולרוב תזכה בתגובה לעגנית.
ואז תגיד, הנה עוד תגובה לעגנית ,
ואני אוכיח לך שטעות בידך.

רוב הגברים יודעים מרחק נגיעה מהו,ולרוב לא יהססו,כשהבלתי מושג מושך כל כך,
אתה באמת רוצה לדעת עוד?

אז או שתטעה על קנקנם (ותאמין לי ,פה בקלות אפשר למצוא שותפים,מחר אתה יכול לנהל שיחה חריפה עם קנקן שהיה פעם ריק ומצא שותף וחולק שניים וחצי חדרים פלוס מטבח משופץ ,עם נאד. ),
או שתשמור טוב טוב על מה שיש לך ,וכשיש לך תוודא טוב טוב שהוא שלך.ואם לא,צר לי אבל זה כנראה לא שווה את זה ,טוב? טוב.

והכי חשוב שרציתי לאמור ולא יצא לי ,
לשים מרכולתך בידו של אחר ולתת לו לנסח פתרון בשבילך,יש בזה מן התבוסתנות.
לדעתי,מה שהיית צריך לעשות הוא להעביר לי את הרשימה.ולהיות סמוך ובטוח,שמא יפגשו עיניך
במראות קעורות.
שזה גם מזכיר לי כמה דברים ששכחתי אבל לא נשאר לי מקום.