שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לדו מיניות ובכלל

Toxic Princess
לפני 18 שנים • 12 בפבר׳ 2006
Toxic Princess • 12 בפבר׳ 2006
חח חמוד מצידך לתהות את זה.
אבל האמת היא שאין לך סיבה לדעתי.
אני למשל דו מינית... ומכירה בנות אחרות דו מיניות.. ורוב הפעמים המשיכה לגברים היא יותר חזקה. אם בחורה,דו מינית או לא, נכנסת איתך לקשר- יש לזה סיבה.
היא יכלה מלכתחילה לבחור להיות בקשר אם בחורה וזהו...

חוצמזה אני חושבת שזה ממש תלוי במידת המשיכה שלה לבנות... אבל אני מאמינה שאם בחורה נמשכת יותר לבנות מאשר לבנים, היא פשוט לא תכנס לקשר רציני עם בחור וזהו. icon_smile.gif
New Horizon{ביישנית}

...

New Horizon{ביישנית} • 12 בפבר׳ 2006
באופן כללי אני מסכים איתך. אבל אל תשכחי, שלמרות שאנחנו אנשים מבוגרים, יש עדיין "השפעות מבחוץ", כלומר, גם דו מינית שנמשכת יותר לנשים עשויה להסתיר את הרצונות שלה מבן הזוג, עד שלב מסויים, כי היא מתנהגת על פי הנורמות החברתיות המקובלות, על פי מה שמכתיבים ההורים וכו...

אני באופן אישי מאמין שדו מיניות או חד מיניות זה עניין גנטי, ומכאן בא החשש להיות עם דו מינית בקשר זוגי.. מחשש שהגנטיקה תגבר על הרגש אליי.

ולזאולופון - תודה על התשובה הכנה והמפורטת. למדתי משהו. תודה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 12 בפבר׳ 2006
אוי, חמוד, אני רואה שכל ההסבר שננתי לך לא עוזר ואתה חייב לטחון את זה שוב, מה?
icon_biggrin.gif

בוא נסדר את העניינים שוב, אולי ככה תבין את זה אם תשמע את זה בפעם המיליון...

1. אני דו מינית. יחד עם זאת, בעוד אני נשמכת לנשים ולגברים, המשיכיה המינית שלי לגברים חזקה יותר, מה גם שלמרות שמעולם לא ניסיתי לפתח קשר רגשי עם אישה- לא נראה לי שאוכל להתאהב בה, כי ברור לי שככל הנראה אני ונשים זה סקס נטו. אישה לא יכולה לתת לי מה שגבר יכול לתת לי ולמרות שנמאס לי מהם לפעמים, אני עדיין רוצה אותם. תהרוג אותי למה...

2. כמו שאמרו פה קודם, מערכת יחסים שהיא טובה, לא תהיה סיבה לבגידה ולא משנה אם מדובר בזוג חד מיני- שני הומואים או שני סטרייטים או זוג ששניהם דו או אחד דו ואחד סטרייט. אם אתה יודע מראש שיש לה נטיות מיניות לבנות, ברר איתה כמה זה חזק אצלה והאם היא חושבת שהיא יכולה להיות בזוגיות עם גבר ולהסתפק בזה? במידה ואתה תספיק לה מבחינה נפשית-רגשית, יתכן ותעשו הסכם שכדי שלא תהיה בגידה, תרשה לה להיות עם אישה לבד או איתך, אבל קשר מיני בלבד ולא מעבר לכך. אני יכולה להשוות את זה לאישה שיכולה להיות סטרייטית ועם גבר ואחרי כמה זמן למרות שהיא אוהבת אותו נמשכת אליו, בא לה לנסות גבר אחר. אז האפשרויות שעומדות בפניה זה: לבגוד, להדחיק או לשתף את בנהזוג בתקווה שיסכים לצרף גבר למיטה, אפילו חד פעמי אן פעם בכמה זמן.

3. לא פעם יש סיפורים על נשים או גברים שבכלל לא יודעים שיש להם משיכה למין שלהם ורק אחרי שנים של נישואים, פתאום הם "מגלים את עצמם מחדש". אז מה? גם זה יכול לקרות...
ברגע שאתה יודע מה המצב, אתה יכול לעשות את השיקולים שלך ולדבר איתה על זה בפתיחות.
אני לא מאמינה שדו מיניות ה פחות מונוגמיות מסטרייטיות, בדיוק כמו שאני לא מאמינה שגברים הומואים לא מסוגלים לנהל מערכות יחסים ורק בעד סטוצים.

4. אם שכחת, גנטיקה,גנטיקה, אבל מה שקובע בשורה תחתונה זה האדם עצמו. הגנטיקה לא אומרת שבני אדם צריכים לחיות לבד 50 שנה ובכל זאת אנחנו עושים את זה. הגנטיקה אומרת לי לצאת החוצה עירומה ולחפש לי זכרים, הגנטיקה אומרת שגברים לא רוצים רק אישה אחת אלא להרביע כמה שיותר ובכל זאת הם נישאים ומנהלים מערכות יחסים.
אל תשכח שאנחנו בני אדם, לא חיות ואנחנו יודעים (על פי רוב) לשלוט ביצרים שלנו.

5.אני שוב אקח את הדוגמה הקלאסית של מתחלפים. זה כמו שאומרים שמתחלף תמיד יתגעגע להגשמת הצד השני במידה ויהיה עם מישהו שהוא רק שולט או רק נשלט ושהם גם לא יודעים להיות לגמרי שולטים או נשלטים, אלא יותר קינקיים וגם בעיניי זה בולשיט. אני מתאהבת באדם בגלל מה שהוא ולא בגלל הנטייה שלו, לכן אם אני מעדיפה מתחלף, אבל אתאהב בשולט או בנשלט, או אפילו רחמנא ליצלן בווניל, מה אני אעשה?! אז עם ווניל זה אולי עשוי להיות בלתי אפשרי אם אני "חזק בקטע", אבל אפשר להסתדר עם מישהו שהוא רק שולט או נשלט ולבקש אולי להתחף איתם אפילו מידי פעם, או כמו שזאלופון אמר שבת זוגתו היא מתחלפת- מביאים לה נשלטת אולי אפילו נשלט (אם הוא מסכים) וכך מספקים את היצר השני.
New Horizon{ביישנית}

לכחולית

כחולית שלי,

אנחנו מכירים זמן רב וזה נכון שכבר דיברתי איתך פעם על הנושא.
אכן, הבהרת את הנושא היטב אבל...

לצערי את לא כל כך מייצגת בעיני את הדו מיניות ולכן העליתי את הנושא בפני כולם כדי לשמוע גם דיעות אחרות.
את הדיעות שלך בנושא אני מכיר ומוקיר.

ומדוע את לא מייצגת את הדו מיניות את שואלת ? אז אני אענה..

מכיון שזה נכון שמבחינה מינית את נמשכת גם לנשים אבל לא זכור לי שכתבת אי פעם מכתב אהבה, ואני מדגיש - אהבה - לאישה, ולא פרסמת פוסט כלשהוא על כמיהתך ליד נשית שתלטף אותך או תחבק אותך, ולעולם לא הפגנת צורך ריגשי להיות עם בחורה.
אצלך הצורך להיות עם אישה נובע בעיקר מצורך מיני..

אבל מה עם אותן אלה שיש אצלן צורך ריגשי לבחורה ?
מה עם אותן בחורות שחיות עם גבר ונהנות ממנו מינית אבל כמהות לרגש נשי וסקס עם אישה גם יחד ? ומסתירות את זה במשך שנים, והגבר שלהן לא מבין מה לא בסדר איתו, ונהיה מתוסכל, מאבד את דעתו לדעת, שותה אקונומיקה, בולע כדורים, יורה לעצמו בראש, אחרי שהתרסק עם מטוס בלב תל אביב (טוב - הלו - תירגע - אני נכנס ל"חפפה"... icon_lol.gif )
בקיצור - הבנת אותי... הבעל מתוסכל, והאישה מתוסכלת, ואז הכל מתפוצץ יום אחד..
אלה אותן בחורות שמדאיגות אותי... לא אלה שיש להן רק משיכה מינית.

וחוץ מזה - אני לא מאמין בקטע הזה, שגבר נהיה פתאום באמצע החיים הומו כי הוא "גילה את עצמו מחדש" וכל הבולשיט הזה. הבחור היה תמיד הומו והתכחש לעצמו טוב טוב... ואז פתאום הוא מגיע לאמצע החיים ויוצא מהארון.. כי ההורים שלו כבר מתו ואף אחד כבר לא יבקר אותו, ואז פתאום הוא מחליט להיות הוא בעצמו ולהוריד את "בגדי ההסוואה" - במקרה הזה אשתו היא בגד ההסוואה.

בגלל זה אני אומר - שאולי כבר עדיף שבחורה תגיד שהיא דו מינית כבר מההתחלה, כדי שלא יהיו "הפתעות בהמשך".
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 12 בפבר׳ 2006
דווקא אני אוהב את מה שכחולית אמרה.
ציטוט: הגנטיקה אומרת לי לצאת החוצה עירומה ולחפש לי זכרים

חבל אולי, שהיצרים ככה מרוסנים. ולא רק אצלה
New Horizon{ביישנית}

לכחולית

כן. גם אני אהבתי מה שכתבת, כחולית. אבל אני חושב שהמציאות פחות וורודה ממה שהיא מצטיירת בדברייך..
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 בפבר׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
דווקא אני אוהב את מה שכחולית אמרה.
ציטוט: הגנטיקה אומרת לי לצאת החוצה עירומה ולחפש לי זכרים

חבל אולי, שהיצרים ככה מרוסנים. ולא רק אצלה

ואז יהיה מאבק על הנקבות, כמו בטבע, ובסופו של דבר רק הגנים של אלי האנה יעברו הלאה icon_rolleyes.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 12 בפבר׳ 2006
זה לא די דומה לטבע כבר עכשיו ?
New Horizon{ביישנית}
כחולית כתבה :

אני דו מינית. יחד עם זאת, בעוד אני נשמכת לנשים ולגברים, המשיכיה המינית שלי לגברים

הייתי אומר שיש לך מה שנקרא.... בספרות הרפואית.... : מקרה חמור מאד של.. בעיית משיכה.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 13 בפבר׳ 2006
מיתוסית​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2006
נסה אתה לכתוב מהר ובעיוורת ותראה שגם לך יוצאות שגיאות לפעמים..
icon_biggrin.gif

לגבי העניין של הרגש, יש משהו במה שאתה אומר, בגלל שמבחינתי נשים תמיד יהוו מקום שני.

יחד עם זאת, דבריי דווקא לא סותרים, כי הדגשתי שאתה מתאהב בבחורה ואם טוב לך איתה, לא יהיה לך צורך באחרת או אחר- אם אתה דו (או היא).

דו מיניות עשויות להתאהב בנשים- אני לא כזאת ולכן רק מניחה- בגלל שקודם יש להם משיכה פיזית חזקה אליהן וההתאהבות זה פשוט בהן כאדם, בדיוק כמו שקורה אצל סטרייטיות שמתאהבות בגבר...