לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה

Blondie the good​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 13 בפבר׳ 2006
Blondie the good​(מתחלף) • 13 בפבר׳ 2006
cai כתב/ה:
יא... הפורום עומד על הרגליים. איזה יופי.

ובכן, ממה שקראתי כאן אתם יכולים להגיד מה משפיל אתכם (אלא שעבורם קיימים דברים משפילים, לא אלה שעושים את הכל מתוך אהבה, הערצה, סגידה ו/או שעשוע), אבל לא דיברתם על הצורך עצמו. למה, מלכתחילה, להכנס לזה.

וגם- האם מישהו יכול להרגיש מושפל אם לי אין שום כוונה להשפיל אותו? אני אדגים:
אם אני קופצת למישהו על הבטן, זה סתם משעשע אותי. האם יכול להיות שאותו בחור חשב לעצמו המון זמן "וואו, אני רוצה להרגיש מושפל, אני רוצה שמישהי תקפוץ עליי!", וההרגשה שלו תהיה בלתי תלויה לחלוטין בהרגשה שלי?

חסרות דוגמאות? אם את מספרת על איזה פאדיחה שידיד שלך עשה למישהי שהוא מת להתחיל איתה, ולא ידעת מזה, זה לא משפיל?

אם אנדפדיינטה ינצחו את הריינג'רס 6-0 ותצחקי עליי לא ארגיש מושפל?
icon_wink.gif
The Gondola Man

.

The Gondola Man • 13 בפבר׳ 2006
cai כתב/ה:
וגם- האם מישהו יכול להרגיש מושפל אם לי אין שום כוונה להשפיל אותו? אני אדגים:
אם אני קופצת למישהו על הבטן, זה סתם משעשע אותי. האם יכול להיות שאותו בחור חשב לעצמו המון זמן "וואו, אני רוצה להרגיש מושפל, אני רוצה שמישהי תקפוץ עליי!", וההרגשה שלו תהיה בלתי תלויה לחלוטין בהרגשה שלי?

לדעתי יכול להיווצר מצב בו מישהי משפילה מישהו מבלי שהיא מתכוונת לעשות זאת. המצב אותו את תיארת הוא יותר הגשמת פנטזיה מאשר השפלה לדעתי, למרות שכל אדם לעצמו, כמובן.

השפלה זהו עוד אחד ממספר טריגרים המגרים עבדים, ואני לא רואה סיבה שה"משפילה" תהיה מודעת דווקא לזה שהיא עושה זאת, בכדי שהעבד ירגיש מושפל (ויהנה מכך). כמובן שהריגוש יהיה גדול הרבה יותר אם היא תהיה מודעת ותעשה זאת במכוון, אך לטעמי גם השפלות הנעשות "בטעות" יכולות להיות לא פחות מהנות. ושוב, כל אחד וטעמו הוא.

הו. כמה הו.
זחלן הלילה
זחלן הלילה • 13 בפבר׳ 2006
מסכים ולא מסכים...
אני לא רואה הבדל עקרוני בין טקסי הערצה וטקסי השפלה. הם נראים אותו דבר כבר אלפי שנים. השאלה היא האם מדובר ב"טקס" או במשהו יותר מהותי.
מניסיוני קשה מאוד להשפיל מישהו שאוהבים, וקשה לסגוד באמת למישהו שמכירים ביומיום - לכן אנו נוטים להיעזר בתסריטי טקסים מוכנים ומתואמים מראש שמטרתם לענג את 2 הצדדים.
לדעתי, בטווח הארוך, השפלה אמיתית יכולה לבוא רק מהיכרות שטחית. והערצה אמיתית יכולה להתקיים רק מרחוק.
דעתי האישית והפסימית, כמובן....
kaly
לפני 18 שנים • 14 בפבר׳ 2006

Re: השפלה

kaly • 14 בפבר׳ 2006
cai כתב/ה:
מהי?
מה משפיל אתכם? למה אתם רוצים את זה?
למה אתם לא רוצים את זה?

ללקק מגפיים זה משפיל? וללקק רגליים? להחנק מתחת לישבן של הבחורה זה משפיל? ללקק את הישבן? לשתות את השתן שלה זה משפיל? להגרר אחריה בקולר? לקבל ממנה סטירות לחי זה משפיל? ולקבל ממנה יריקה? ובעיטה בביצים?

דבר ממה שציינת לא יכול להראות בעיניי כמשפיל.כל מה שציינת הם אקטים ארוטיים ומלאי אהבה וסגידה ברמות שכמעט לא תמצא במערכות יחסים וניליות.
כבר נאמר פעם שבדס"מ עושים מאהבה,ככל שזה נשמע קיטשי הכי בעולם,זה כל כך נכון ומדוייק.
כשגבר פותח פה ומתחנן לטעום מהשתן שלי אני לא אומרת לעצמי"איזה אפס מושפל",אני מסתכלת ורואה גבר במלוא מובן המילה,מחכה לטעום אותי,להתענג מהטעם שלי,לגרום לי לצחוק מכל הלב,זו אהבה-לא השפלה icon_cool.gif
    התגובה האהובה בשרשור
אנדרפוט
אנדרפוט • 14 בפבר׳ 2006
מה משפיל?

אתה שוכב על הגב והיא יושבת לך על הפנים. אתה מלקק לה את התחת בניגוד לרצונך, רק משום שהיא בקשה, ותוך כדי ליקוק היא מכה בביצים וצובטת את הפטמות ומבקשת שתלקק יותר עמוק.
ואז היא מפליצה תוך כדי שאתה מלקק. זה משפיל במיוחד אם היא גם מתייחסת לפלוץ באופן מילולי וצוחקת עלייך תוך כדי שהיא מכריחה אותך ללקק את הפלוץ מהתחת שלה.

יש משפיל מעפן ויש משפיל אירוטי, ההבדל בינם הוא חשוב מאוד כי משפיל מעפן הוא סתמי ומגעיל ומשפיל אירוטי הוא נדיר וקשה להשגה, ברוב המקרים השפלה היא עניין מאוד אישי, אבל לא בהכרח קשור לאהבה או זוגיות.
emilyo​(נשלט)
emilyo​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
מה משפיל?

אתה שוכב על הגב והיא יושבת לך על הפנים. אתה מלקק לה את התחת בניגוד לרצונך, רק משום שהיא בקשה, ותוך כדי ליקוק היא מכה בביצים וצובטת את הפטמות ומבקשת שתלקק יותר עמוק.
ואז היא מפליצה תוך כדי שאתה מלקק. זה משפיל במיוחד אם היא גם מתייחסת לפלוץ באופן מילולי וצוחקת עלייך תוך כדי שהיא מכריחה אותך ללקק את הפלוץ מהתחת שלה.

יש משפיל מעפן ויש משפיל אירוטי, ההבדל בינם הוא חשוב מאוד כי משפיל מעפן הוא סתמי ומגעיל ומשפיל אירוטי הוא נדיר וקשה להשגה, ברוב המקרים השפלה היא עניין מאוד אישי, אבל לא בהכרח קשור לאהבה או זוגיות.

פלוץ ?
אם זה יקרה לי אני אמות במקום
מאוד רגיש לריחות
אנדרפוט
אנדרפוט • 14 בפבר׳ 2006
נו, ולמות זה לא משפיל?
cai
cai
cai • 14 בפבר׳ 2006
למות זה לא משפיל.
אם כבר, יהיה משפיל השלב הזה, שניה לפני שהורגים אותך. או כמה דקות, או שעות, או ימים- תלוי כמה מתעללים בך.
אבל זה לא יהיה ארוטי.
אנדרפוט
אנדרפוט • 14 בפבר׳ 2006
חייב להסכים איתך, אין שום דבר סקסי במוות.