שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני קורא לך, חדשה מאד, מאד, תבואי לפה בבקשה

זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 24 בפבר׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 24 בפבר׳ 2006
נוגה כתב/ה:
רק מהסיבה הפשוטה שיש מצב שזו אישה, שכנראה יש לה מה להגיד והיא בוחרת בעטיפות כאלו ואחרות, עטיפות עאלק שונות \ שקופות.
אבל, עובדה שהן עטיפות אם כולנו שוברים את הראש בניסיון להבין אותה.

מה שלכאורה יש לה להגיד היא מנטרה אחת ויחידה, המורכבת מרעיון שאיש בעצם לא חלק עליו ואנשים הביעו אותו ה-מון פעמים בעבר, רק במילים פשוטות, רגועות וברורות ובלי להרגיש שהם צדיקים וכל השאר חולירות.
לא ברור לי הצורך הזה למצוא משמעות עמוקה בחרא ועוד לייחס לה חדשנות כלשהי. אבל מי שזה עושה לו את זה, לא אמנע זאת ממנו.
גלתיאה
לפני 18 שנים • 24 בפבר׳ 2006

בלתי נמנע

גלתיאה • 24 בפבר׳ 2006
בשביל מה להיות ביקורתי מדי,
בין כן ולא
ההבדל איננו כל כך גדול.
הכתיבה על נייר לבן
היא דבר טוב, וגם
השינה והאכילה בערב.
המים הרעננים על העור, הרוח
הבגדים הנעימים
הא"ב
עשיית הצרכים!
בביתו של תלוי לא נאה
לדבר על חבל,
ובחרא
למצוא הבדל דק
בין חמר לרקב
לא יאה כלל.

ברטולט ברכט- משורר גועלי עם פה מלוכלך.
חדשה מאוד​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 26 בפבר׳ 2006

הנה צ'יטוס, הגעתי.

חדשה מאוד​(נשלטת) • 26 בפבר׳ 2006
ת'אמת? רק עכשיו ראיתי את פנייתך זו. כנראה משעמם לי ובאתי לבקר.
למה לא שלחת הודעה? מה אני קוראת מחשבות של חטיפים ?

ולסבב התגובות פה: אני לא לסבית, וגם אם הייתי להטיח את זה כעלבון זה שערוריתי ומצחין.
ותודה לכל הדומיחרא ש"מאפשרים" לי לדבר גם כאן, לא צריכה הטבות וטובות מחארות שכמוכם.

אתה רואה צ'יטוס (אחלה חטיף...) לשון הביבים שלי היא חלק ממני.
לשון הביבים היא לא פחות אסטטית מלשון פלצפנית וחרטטנית ומתנשאת של איזה דום מחורבן.
זה המסר.... אל תראו במיצי הקיבה והעיכול כמשהוא נחות ולא תרבותי. יש לזה מקום בשיח הבדסמי.

מתחלפים הם בעלי דם כחול ? מהיכן השפרצת את השטות הזו ?
אני אשפריץ בכל מקום צואה ריחנית בו אריח דומיות מזוהמת וזייפנית גם היא נעשית רק חצי מהזמן.

יצא טעם חדש לצ'יטוס ? יאמי.
חדשה מאוד​(נשלטת)
חדשה מאוד​(נשלטת) • 26 בפבר׳ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
למה שנרצה גבר מכוער עם פה של ג'ורה בפורום הסוויצ'ים?

חרא עלייך וקקי בידייך וחתול השתין עלייך

דמוקרטיה רק ליפי נפש ?
חופש ביטוי רק רק לסרחנים ובלופרים ?
העוול שדוםחרא מעולל לשפחה חדשה הוא לא וירטואלי, הוא קונקרטי מאוד.
וזכותי בשפת הצואה שלי למחות על כך.

וגם אם אני גבר גם לגברים מותר לדבר בניק בדוי פלצני.
וגם אם אני "מכוער", כיעור הוא אנושי כמו יופי ויש לו זכות ביטוי שווה. אני מבינה שלטעמך כיעור הוא פסול. תתבייש לך. בטח רק מי ש"חתיך" זוכה אצלך לקרדיט גבוה יותר.
וגם אם יש לי פה ג'ורה, לא אוהב את הריח ? תעבירי את אטב הכביסה של הגברת מהציצי לאף.
יכאב לה פחות וגם לך יריח פחות.
דיר פרודנס
דיר פרודנס • 26 בפבר׳ 2006
חדשה, תגידי שיש לך פיצול אישיות ואז אם את גבר, נניח (אין לי מושג), יהיה לך לגיטימציה לעוד ניק.

אבל לעצם דברייך - נהנתי לקרוא ואני בהחלט חושבת שיש מקום עבורך להתבטא, במקום שכל כך שואף שהשאר יקבל את החריגות שלו.

(וזאלו - מחבבת אותך המון! מחכה לסדרן התורן שיעיר שיכולתי לכתוב לו את זה בפרטי)
צ'יטה​(שולט)

ברוכה הבאה חדשה מאד מאד

צ'יטה​(שולט) • 26 בפבר׳ 2006
ברוכה הבאה לשירשורי המקסים, בפורום הסוויצים, המקסים עוד יותר.
בפתח דברי, אני חייב לציין שאת עושה לנו כבוד בנוכחותך פה. ובטח בפתיח שלך המלא נגוהות של מילים נאות המנוסחות היטב.
אם הייתי שולח לך הודעה, היית אולי, מגיעה לפה לא בשלה מספיק, לצחות המקום הזה, קהילת המתחלפים. יש צורך לעיתים בתהליכים, בסבלנות ובסובלנות.
את מבינה, פה, אצלנו אין דומים חומים וגם לא צהובים. אין פה דומים פשוט. אנחנו מתחלפים פה. וזה מקסים נורא. לכן גם אנחנו, לא רואים את הפניות שלך אליהם, המשוקצים, כמופנות אלינו בכלל.
ועכשיו שהגעת לקהילה המכובדת הזו, ואפילו אמרת דברים נעימים ביותר, אנחנו יכולים להתקדם הלאה, במעלה הזרם, ולהתחקות אחרי מקורות הנביעה.

תראי, בואי נדבר קצת פה על יחסי שליטה. את יודעת, מוזר, כל פעם בהתחלה, כשהתחלתי לשוחח עם מישהי חדשה ואמרתי את המשפט הזה, הן כעסו עלי נורא (מבט משתומם). ואני בכלל לא הבנתי למה. אפילו יש כאלה שכותבות בפרופיל שלהן שלא רוצות שישאלו אותן לגבי זה.

אז ככה, כשהנחנו בסיס טוב, איתן, ומנומס ביותר, להמשך, נמשיך.

אני מאמין, ביחסי שליטה, שמגיעים ממקום של כבוד, ממקום שאותו דום ראוי, אפילו אם הוא מתחלף במצב דומי, לרגע או שניים. אני מאמין שאותו מתחלף-דום ראוי, אמור קודם כל להיות בנאדם, אני מאמין, שהוא קודם כל צריך לבוא ממקום חברי מאד, מכיל מאד. אבל אני מאמין גם שהוא בנאדם, ולכן בטוח לגמרי, שיהיו מיצים שהוא לא יוכל להכיל. הדרישה האולטימטיבית הזו להכיל הכל, היא קצת מוקצנת מדי לדעתי.
את מסכימה להסכים איתי על העניין הזה ?

היות ואני בכלל חייב ללכת, לא אוכל כרגע לעסוק בשאלות נוספות, אבל כנראה כך צריך בעצם. אז נעשה עכשיו רק צעד קטן אחד.
מה דעתך ?
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 26 בפבר׳ 2006
תראו,

אני מכבד כל אחד שנמצא בפורום הזה, ועדיין לא הצלחתי להבין כל כל את חדשה מאד..
היא כנראה מדברת במפלס שאני לא מתחבר אליו.
לא מצליח להבין את השקפת העולם שלו או שלה, לא מצליח להבין את מהות הפרופיל.

אבל אתם יודעים, אם יש כאן מישהו שמבין בפוטושופ, יש ליהרגשה שהתמונה שהיא טוענת שהיא המקור (למטה) היא בעצם עיבוד פוטושופי של התמונה הגדולה.
יש לי הרגשה, בגלל החיתוך של רגל ימין בתמונה הקטנה. (תגדילו ותראו)

לא שזה כזה חשוב, אבל אני חושב שזה מערער את אמינותה של חדשה מאד, ואם אי אפשר לתת בה אמון - אולי חבל בכלל להתייחס.

אני חושב שאמינות היא דבר חשוב מאד. ואם הפרופיל לא אמין ויש בו הונאה אז יתכן שכל שאר הדברים הם גם הונאה.

שוב, זה רק בגדר השערה. אני לא מומחה לפוטושופ - אבל העניין שווה בדיקה.
צ'יטה​(שולט)

לאופק חדש

יש לי הצעה חברית בשבילך.
עזוב אותך מי מסתתר מאחורי החדשה מאד לרגע. עזוב אותך מהסיגנון בו בחרה.
בוא נעסוק במה שהיא אומרת. ונשוחח איתה. ונראה לאן נגיע משם.
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 26 בפבר׳ 2006
ואם מדובר בילד בן 14 שסתם עושה מאיתנו צחוק ?
זה פורום רציני, צ'יטה, עם אנשים איכותיים ורציניים, יפים ומקסימים.

אין כאן מקום למתחזים, או מישהו שיהתל בנו כי משעמם לו.
בשביל זה יש פורומים אחרים ששם יש כל מיני פלצנים ומתחזים שמקללים ומגדפים.

אני לא אומר שאין לה מקום כאן. אבל אי אפשר כל הזמן רק ללכלך, לגדף, לקלל, וכו.... צריך גם להיות מעט ענייני.

אתה מתייחס לדבריה ברצינות ראויה ובכבוד,
ולא עושה רושם שהפידבק שאתה מקבל הוא הנכון, וזה שמגיע לך.
צ'יטה​(שולט)
אם ילד בן 14 יכול ללמד אותי משהו, אשמח ללמוד ממנו. מה איכפת לי שהוא בן 14 ? יש פה ילד בן 17 שמתכתב איתי, והריני להודיע לך, ממרום 47 שנותיי, שאני לומד ממנו ים.
מה איכפת לי אם מישהו מנסה להתל בי. מה איכפת לי אם אני מהותל.
אני מנסה לפתח פה דיון עינייני איתה. ותשמע לי, היא חכמה זאתי, ויש לה מה לומר, וגם מה להקשיב כמובן.
תילי תילים של דיונים על השפה שבה בוחרת, לא מקדמים אותנו לשום מקום.
אני בוחר לשוחח איתה, ולא עם השפה שלה, או תמונות וציורים מהפרופיל שלה. ואני בוחר לשוחח איתה בגובה העיניים.
הריני להודיע לך, שהחדשה הזו, תמיד מתייחסת אלי בכבוד, ואני נהנה לשוחח איתה.
בוא לך איתי פה, ותראה שיחה תרבותית מתפתחת. תשמיע את דברייך גם כמובן, אשמח מאד. אבל בחיאת, עזוב אותך מהשפה, ציורים, קישוטים, בן או בת, שולטת או נשלטת.
שיחה פשוטה, בגובה העיניים, כמו שאנחנו אוהבים.