ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא סאבית ולא בטיח

זרה מוכרת
לפני 18 שנים • 26 בפבר׳ 2006

Re: רננה אמרה

זרה מוכרת • 26 בפבר׳ 2006
[quote="ממתין בסבלנות"]
ציטוט: פעם ראשונה שאמרו לי "את לא סאבית" מאוד נעלבתי ,כמוך..
היום אני שואלת האם הם אדונים בכלל..
זה סוג של "נשק" עבורם, לוחמה פסיכולוגית.
השאלה כמה באמת רצית להיות עבורו

תגידי מה באת לכאן להלחם?
או לשרת אדון?

כל אחד אדון בהיבט הסובייקטיבי
בדיוק כשם שאת שפחה/ סאבית באותו היבט.

מה נראה לך שאני תוקע לך חרב בליבך..
בצורה של "את לא סאבית?"

אם כן..אז מה את מבינה בכלל

האמירה שלך כרגע הזכירה לי את הילדים שלי.

מה קרה ? אם מישהו לא מסכים איתך או לא בדעתך, אז ישר נשלפת אמירת ה- מה את מבינה בכלל ?

איימוש,

בעבר גם אני שמעתי מכל כיוון שבו הייתי שאני לא באמת כזו,
כששלטתי - לא הייתי "מלכה" אמיתית
כשנשלטתי - לא הייתי "שפחה" אמיתית.

אבל את יודעת מה ?
אני, וגם את, בת אדם אמיתית.
עם הרצונות שלך, הכמיהות, התשוקות, האהבות
והכנות.

אז באינטראקציה הנכונה, עם האדם הנכון...תהיי מה שתבחרי להיות בשבילך, בשבילו, עם עצמך ואיתו.

לכל השאר... זה באמת לא אמור לשנות כל כך
ואם זה משנה להם אז.... זבש"ם.

זרונת
מUחדת

פלא

מUחדת • 26 בפבר׳ 2006
שבחרתי בך לקמצתי, אהובתי המאתגרת?

[quote="זרה מוכרת"]
ממתין בסבלנות כתב/ה:

תגידי מה באת לכאן להלחם?
או לשרת אדון?

בצורה של "את לא סאבית?"

האמירה שלך כרגע הזכירה לי את הילדים שלי.

מה קרה ? אם מישהו לא מסכים איתך או לא בדעתך, אז ישר נשלפת אמירת ה- מה את מבינה בכלל ?

איימוש,

בעבר גם אני שמעתי מכל כיוון שבו הייתי שאני לא באמת כזו,
כששלטתי - לא הייתי "מלכה" אמיתית
כשנשלטתי - לא הייתי "שפחה" אמיתית.

אבל את יודעת מה ?
אני, וגם את, בת אדם אמיתית.
עם הרצונות שלך, הכמיהות, התשוקות, האהבות
והכנות.

אז באינטראקציה הנכונה, עם האדם הנכון...תהיי מה שתבחרי להיות בשבילך, בשבילו, עם עצמך ואיתו.

לכל השאר... זה באמת לא אמור לשנות כל כך
ואם זה משנה להם אז.... זבש"ם.

זרונת

ל'- פסולת קילור גאה, לא סאבית, לא אמיתי, לא עושה חמין, כן עושה גבות.
{רמז לדום האדום שבניכר- יוספוס}
עמבר​(אחר){$}

Re: רננה אמרה

עמבר​(אחר){$} • 26 בפבר׳ 2006
[quote="ממתין בסבלנות"]

תגידי מה באת לכאן להלחם?
או לשרת אדון?

בצורה של "את לא סאבית?"

[size=18]
איזה מזל שאתה כאן בכדי להבין.
אם לא היית היה צריך להמציא אותך.[/
size]

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון פבר' 26, 2006 8:29 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
lain
lain • 26 בפבר׳ 2006
מצחיק שדווקא לך מכולן יצא לשמוע את המשפט הזה
תמיד עבורי תהיי ה-סאבית בה' הידיעה
זוכרת ששאלתי אותך פעם "איך זה מרגיש להיות סאבית כמוך"?
הלוואי על המון סאביות להצליח לציית לסגוד להגשים פנטזיות ולכבד כמו שאת עושה.
אם את לא סאבית אז מה יגידו הלייניות הקשורות אל הקיר ?

אינך צריכה את האישור מהחברה יקירתי
את מי שאת
ורק את יודעת מהו טיבך (במקרה הזה גם אני icon_wink.gif )
אוהבת את הפוסטים שלך.

ליין
לא סאבית אבל עם הרבה בטיח.
Tobias​(אחר)

יאפ...

Tobias​(אחר) • 26 בפבר׳ 2006
התשובה שלי היא כן כפול ומכופל
אני יודע שלפני כחמישה חודשים עברתי טלטלה שהתוצאה שלה הייתה די אובדן הזהות שלי כדום...
במשך החודשים שעברו הרגשתי כמה זה מהותי בתוכי ובשבילי להיות דום, וזה לא אומר דווקא להיות דום פעיל "ומשגשג"
זה משהו שאני, וכשאני פתאום לא בטוח בזה יותר זה מטריד מאוד.

אבל בנוסף לזאת אני מודע כמובן שמעבר להיותי דום אני גם אדם על כל הגוונים שלו.
כמו שאני בטוח שאת גם סאבית וגם אישה.

מבין אותך מותק
גלתיאה
גלתיאה • 26 בפבר׳ 2006
יכול להיות שזה נגע בך לא בגלל שאת לא יציבה ביחס לזהות שלך.
אולי פשוט הוא חשוב לך, או חשוב לך מה שהוא חושב עליך.

אולי הוא פשוט מנסה לאתגר אותך. אבל זה תלוי מהי מערכת היחסים שנבנית בין שניכם.
זו דעתי.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אז הוא אמר

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 26 בפבר׳ 2006
ציטוט:
"את לא סאבית ולא בטיח", הוא אמר לי הבוקר. "סתם בחורה רגישה שמחפשת אהבה".

מה הקשר?

סאבית היא מי שמוכנה להעביר את השליטה בהקשר אירוטי.

אין בכך שום סתירה מול להיות בחורה רגישה או לחפש אהבה - בעיני מה שאני עושה בבדסמ הוא אהבה, בדרך שלי, באירוטיקה שלי.

באמירה הזו הוא אולי חושף את העולם שלו - שבו קיימת סתירה בין להיות סאבית לבין להיות בחורה רגישה שמחפשת אהבה...

האם מתאים לך להיות סאבית בלי אהבה לדום שלך?

האם מתאים לך להיות במערכתיחסים שאין בה רגש או רגישות?

זו מניפולציה די שקופה, לא?
icon_twisted.gif

אל תתני שיתמרנו אותך למקום שבו את צריכה להפריד ולפרק את מה שחשוב לך - אל תוותרי על מה שאת צריכה, מה שמזין אותך במערכת יחסים.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 26 בפבר׳ 2006
אין דום נכון/לא נכון- יש דום לא מתאים.
אין סאבית נכונה/לא נכונה- יש לא מתאימה.

בזה זה מתחיל ובזה נגמר.
לא התאים לכם,
משנות הסיבות כרגע?
אם הסתיים בוגר ויפה המשיכו הלאה
עד למציאת החצי שמתאים לכם.
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 27 בפבר׳ 2006

באתי לחזק ויצאתי עוד יותר מחזק

כבוד (?),

באתי לפרסם את פוסט המופת ליום השנה השני שאני (כבר לא) בכלוב, ותכננתי סקירה קצרה ותמציתית כהרגלי על תולדות האתר מהרגע שגיליתי שאביס הוא כפיל שלישי לעמיר פרץ דרך הכיבוש הנועז שלי את ארמון המלוכה ועד לרכיבתי אל השקיעה על בעוד כולכם עומדים בצד הדרך קשורים לעמודים ורובוטים עבדים ששכרתי זורקים עלי אורז, ורובוטים עבדים אחרים ששכרתי מצליפים בהם כי לא אמרתי לזרוק אורז. אבל אז גיליתי שנורא מאוחר, ולראשונה מזה זמן רב עד רב מאוד מאוד שתכננתי ללכת לישון הלילה. וכן, למרות שזה כבר לא יקרה, החלטתי לראות בכך הישג אם אלך לישון לפני שש.

אז צפו לפוסט המופתי בימים הקרובים. ואם לא בימים הקרובים בוודאי מתישהו. ואם לא אז משהו אחר. אוף, למה אף אחד לא מנסה אפילו להיכנס לנעליים שלי? אני עוד פעם צריך להסביר שהפטריה הגיעה בגלל שהלכתי בנעליים סגורות במסלול באכזיב? כי אני שונא כפכפים, זה למה. זאת אומרת, אני בטוח בגבריותי לחלוטין, מן הסתם, אני לא צריך פוזות בשביל להוכיח את זה, אבל אין לדעת מי יגיד עלי מה מאחורי הגב אם יראו אותי מפזז בכפכפים ורודים בין טיפות המים השוצפות כשאני מזמר את הלחנים הבלתי נשכחים מ"שורת המקהלה". הומואים מסריחים. גם מלא מהם יהודים באזור הזה של העולם. אח, אני שונא יהודים. חבל שלא מפציצים אותם כבר עם כל הפנאטיות הפוליטית ונורמות האלימות בחברה שלהם והשטויות שהם יעשו כי הם חושבים שזה רצון האל והחומוס והמוזיקה המזרחית והשחיתות בשלטון ואוהדי בית"ר ירושלים והבדים המצחקים על הראש וצביקה פיק.

בקיצור (?), אם כבר אני לא כותב כלום (?), רציתי לכתוב תגובה קצרה (?) על הפוסט הזה.

(מפה זה רציני, אם מצטטים אפשר לוותר על הטקסט עד לכאן. וכשאני אומר "אפשר לוותר" אני מתכוון "גם עמרי שרון ויתר ותראו מה קרה")

כל עניין הסאבית האמיתית \ לא אמיתית באמת, באמת נורא פשוט.

יש פה שתי נקודות ראות רלוונטיות:

1. של הסאבית, והיא הפחות מהותית לסוגייה שלפנינו (עניין תחושת אובדן הזהות והעלבון). למה? כי את יודעת אם את סאבית או לא, ואם את חושבת שלא, או מתלבטת, זה לא יעליב אותך - זו הרי התלבטות לגיטימית וקשה, ואין שום דבר שלילי בלא להיות סאבית. פרופורציות, חברים. נכון שכולנו סוטים מתועבים, אבל גם אלה שלא הם עדיין בני אדם. ישראל, על אף שווניל, ישראל הוא.

איך תדעי שאת סאבית? גם זה פשוט. יש בך כמיהה להתמסר, להיות מובלת, להיכנע מרצון לאדם הראוי לכניעתך, לאבד שליטה, לשים את מבטחך במישהו הראוי לכך בצורה החזקה ביותר האפשרית, לשים את רצונותיו לפני רצונותייך (גם כאשר זה בניגוד לרצונותייך), ואת משתוקקת לביטחון, ההשראה וההפרייה (הפנימית!) (אוף, לא כזאת פנימית) שאדם כזה (שפאקן ראוי לכך!) יכול לספק? כנראה שאת סאבית.

את משתוקקת רק לכאב פיזי אבל כל האלמנט המנטלי לא עושה לך את זה? כנראה שאת מזוכיסטית, אבל לא סאבית.

את משתוקקת לכל האמור לעיל, אבל ברגע האמת מגלה שאת אוהבת את זה רק כאשר מה שנעשה בניגוד לרצונך הוא למעשה בדיוק מה שאת רוצה שיקרה? וכשמשהו שאת דווקא לא אוהבת ולא נהנית ממנו נעשה לך בניגוד לרצונך את ממש לא בקטע ורוצה להפסיק? את סאבית במובן מסויים, אבל כנראה במובן השטחי של המושג, ולא בזה שאליו את מכוונת בשרשור הזה.

ובכל מקרה, הדברים תמיד יכולים להשתנות עם הזמן, מאדם לאדם, ובהתאם להתפתחויות שחלות בך.

ומעל לכל - "סאבית" זו רק מילה. הגדרה חסרת תוכן אובייקטיבי, שאנו משתמשים בה בשיח היומיומי בקהילה מטעמי נוחות. כל אחד - את, אני, בן לאדן - יכול לצקת לתוך ההגדרה הזאת מה שהוא מבין. מה שאמרתי לעיל מתייחס למה שאני מבין מההגדרה כפי שהיא משמעת ברוב הדיונים פה באתר.

וגם אם את גלידת וניל או-נטורל, זה לא עושה אותך אדם פחות טוב מגדולי אומה כמלך אריה, קריטי דום או חדשה מאוד (לא באמת יודע מה הקטע, סתם ראיתי שיש פה הרבה בלגן, ואני אוהב להישמע כמי שיודע על מה הוא מדבר).

ועכשיו נעבור לעניין המהותי, זה שמישהו העביר אבחנה מלומדת בנושא.

2. נקודת הראות השניה היא זה של מי שאמר לך את זה, שבטעות מכונה בחלק מהמקרים "דום".

תראו, חברים וחברות, בואו נודה על האמת. הצורך המנטלי המובהק, הטהור והאנושי להפליא של סאביות ברור לכולנו. זה של דומים טיפה פחות. בעצם, אני אנסח מחדש: הוא די ברור, אבל רובנו לא רוצים להודות בו. כי נכון, יש את אלה מאיתנו, מעט, שבאמת פורטים באמנות על נימי הנפש, ומסוגלים באמצעות אישיותם הדומיננטית להוביל אדם שתחת חסותם למקומות נשגבים בפנימיותו. לעומת זאת, רוב ה"דומים", אם נודה על האמת המרה, הם לא יותר מאשר תינוקות מגודלים שכמו שקראתי בפרופיל מצויין כלשהו לא שולטים על שום אספקט בחייהם למעט השלפוחית, וגם זה לא תמיד (עיוותתי קצת את המשפט כדי שלא תוכלו למצוא מאיזה פרופיל הוא נלקח). אנשים שמרוב חוסר שליטה בתחומים הכי בסיסיים של החיים, מחפשים אותה כאן. ואז הם עושים קולות של דומיננטיות ומנופפים בשוט וחותכים יפה את האוויר ואז מספקים לו עזרה ראשונה נאותה כדי להראות שהם גם שומרים על בטיחות. אבל כאשר נופלת סאבית לבור המלכודת בעומק 40 הסנטימטרים שהם חפרו בעמל כה רב, הם אוסרים עליה לדבר עם גברים אחרים כי זו הדרך הבטוחה ביותר למנוע בגידה, מסבירים לה שנורא חשוב שהיא תכתוב בפרופיל שלה "רכושו הגאה של מאסטר שוקי" כי זו העדות הבלתי מסוייגת להתמסרותה האמיתית ואין בלתה, וכמובן מחפשים כל הזמן הזדמנויות נוספות לעשות לסאבית פרנציפים של "שליטה" ("מעכשיו את משנה את הפונט במסנג'ר לדיוויד! כי אני אמרתי!!") כי זו דרכם לבסס במוחה את כניעותה. תוך זמן קצר שליטתם מתפוררת יותר מאשר העוגיות בבית של טיצ'ר.

אגב, אני אפילו לא טורח להזכיר פה את אלה שתוך מפגש או שניים נופלים שדודים לרגליה של הסאבית, ואו מתחננים לאהבתה ("אני יכול לשלוט בך כמו שאף פעם לא שלטו בך, בבקשה, בבקשה"), וגם לא את אלה - והם באמת קבוצה שחשוב להזכירה - שבשיחה הראשונה עם סאבית שואלים "את אוהבת אנאלי?".

ואז,

כששליטתם של אלה קורסת, וכשלשונם של אלה דואבת, וכשאלה נענים שהיא תעשה איתם אנאלי רק לאחר היכרות מספקת ובניית אמון, הם שולפים את התשובה האולטימטיבית:

"את לא סאבית אמיתית".

והרי ברור שאת לא סאבית אמיתית. שסאבית אמיתית לא תבין שמדובר פה בשולט מבטן ומלידה, שאך יד המקרה היא זו שהובילה אותו לגור בארון החשמל של האולפנא המקומית לבנות ולצפות מדי ארבע בבוקר בשידורים חוזרים של "בית קטן בערבה"? שסאבית אמיתית תעזוב מישהו שמתחנן ללקק את בהונותיה? שסאבית אמיתית לא תעשה אנאלי עם מישהו שפונה אליה בכלוב???

ואם לא היה לכם כוח לקרוא את כל זה, או אם אתם נמנים על אחת הקבוצות הנזכרות כאן ופשוט הלכתם לאיבוד אחרי "כבוד", אני אתמצת לכם את זה (זה לא תקציר כהלכתו, כי זה קשור לנושא עצמו):

איימי, אם היית אלאניס מוריסט ורוני סופרסטאר היתה באה אלייך ואומרת לך "את בסך הכל ברבי ריקה מתוכן", ואם היית דונלד טראמפ ו"קשת" היתה תובעת אותך על גניבת פורמט, ואם היית עמיר פרץ וסטאלין היה בא ואומר לך שהשפם גורם לך להיראות כמו דיקטטור,

היית שמה עליהם?

ועל זאת נאמר: הפוסל במומו פוסל. ועוד על זאת נאמר: אנשים שגרים בבית שאפילו הזכוכית כבר נגמרה בו, שלא יירו סלעים מבלסיטרה. ועל זאת לא נאמר: טלו קורה מבין עיניכם!! (אבל רציתי להגיד בכל זאת).

אוף, אני חייב לשלוח את התגובה ולעשות ניתוק ולהיכנס למיטה תוך רבע שעה. אני חייב להציג חזות קשוחה מול הכלבה שלי שתפסה לי את הכרית. עכשיו זאת דומית אמיתית.

ובזאת באתי על החתום,
כבוד,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

פוסט-יום-השנה-השני-נדחה-ליום-השנה-השלישי
nerissa​(אחרת)
לפני 18 שנים • 27 בפבר׳ 2006
nerissa​(אחרת) • 27 בפבר׳ 2006
מעתיקה לכאן מה שעניתי לך במחוזות אחרים icon_smile.gif

היו ימים שהגבתי כמותך. הייתי נפגעת, מוחה בתוקף, מתעצבנת..

היום אני רק מחייכת ומושכת כתף.
באמת איימי. דעתו של מישהו אם את "כן או לא" באמת צריכה להשפיע עליך כך?
רק אם את לא שלמה עם עצמך, זקוקה למהות שלך כדי להוכיח משהו.

כן. זו המהות שלי. יש מי שחושב שלא. זה משנה? זה ישנה אותי כי הוא חושב אחרת?

בדיוק כמו הנמשים שלי, משקל היתר שלי, הזרת הקטנטונת שלי.
זה חלק ממני. אני לא זקוקה לאישור של אף אחד או לקבלה של טיפוס כזה או אחר, אני לא מרגישה צורך להוכיח למישהו שזו אכן המהות שלי..

זה לגבי "אי קבלת המהות שלך כמובן מאליו".

ולשאר - את לא בחורה רגישה המחפשת אהבה? מי מאיתנו לא? ולמה זה סותר?

ברגע שאת סאבית/שיפחה ה"זכות" להיות בחורה רגישה המחפשת חום ואהבה מתבטלת?

מכל מה שנפגעת והוצאת - אני הייתי מתייחסת אך ורק למילה אחת.

סתם.
אין שום "סתם" כאן. לא בבחורה המחפשת חום ואהבה, לא בסאבית/שיפחה.