שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מוזרה

cai
cai
לפני 18 שנים • 3 במרץ 2006

Re: עצוב מאד

cai • 3 במרץ 2006
New Horizon כתב/ה:

וגבר שמסכים לדבר כזה - הוא עוד יותר מצטייר בעיני כאדם חלש, שמרגיש שלא יוכל להשיג מערכת יחסים בדסמית אם לא יפתח את הארנק.

קיבלתי אינספור הצעות כאלה מגברים נשואים. למה? כי הם יודעים שהם לא יכולים לתת את מה שרווק בן 25 יכול, אבל הם מבוססים כלכלית והם לא מהססים לנפנף בזה. גם בקשרים שלהם בעולם העסקים הם מנפנפים (ואני לא נכנסת להאם זה נכון או לא).
וזה לא צריך להפתיע אותך- גברים נשואים משקיעים במאהבות הצעירות שלהם מה שהם לא היו משקיעים בנשים שלהם.
אף אחת לא ממציאה פה שום דבר. ואם יש דרישה כזאת, כנראה יש מי שנענה לה.
Toxic Princess

כן שכחתי לציין

Toxic Princess • 3 במרץ 2006
אני בהחלט חושבת שזה חוצפה אפילו לבקש דבר כזה.
אני ממש בזה למלכות שרוצות ביסוס כלכלי.. זה כמו מלכה בתשלום באמת. זה פשוט עצוב ומגעיל.
Queeny​(מתחלפת){being}

טוב, האתגרים האלה קשים מדי

Queeny​(מתחלפת){being} • 3 במרץ 2006
יש כמובן משהו בדבריך שאם דום היה מעז לומר שהוא רוצה לנצל כלכלית את הסאבית שלו מייד היו מתלהמים עליו וזה היה נשמע נורא, הרבה יותר נורא מאשר כשדומית אומרת את זה.

אחד הדברים המעניינים בבדסמ זה שבמקרים מסוימים (בעיקר עבד / מלכה) יש היפוך של תפקידים סטריאוטיפיים. לכן, אני מניחה, למלכות כביכול מותר מה שלדומים אסור. פשוט, אצל דום זה לא יהיה היפוך של סטריאוטיפ.

לעניין הניקים, הבאתי אותם לשם דוגמא. זכרתי אותם כי הערכתי את הכנות שלהם במה שכתבו (וגם כי כל הנושא הפתיע אותי)..

סוכן משנה - אכן, נראה לי שבחורי ישיבה שאינם עובדים מרוויחים יותר ממני, ובכל אופן מקבלים הקלות משמעותיות בארנונה מעיריית ירושלים. אבל די, הפנטסיה הזו כבר פאסה.
icon_cool.gif
סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 4 במרץ 2006

חוצפה חוצפה חוצפה

סיגלית​(אחרת) • 4 במרץ 2006
אני מסכים בהחלט לעובדה שמלכות מנצלות עבדים כספית ואני יכול להביא דוגמאות אישיות על נשים ( גם ווניליות וגם שולטות ) שניסו לנצל אותי כספית בכל מיני צורות וזאת אפילו לפני שראו אותי והכירו אותי - וזה ממש ממש חוצפה ממדרגה ראשונה - אני כועס הפעם על הגברים ( גם אני בעבר הייתי כזה ) שנותנים לנשים להוציא מהם כסף

הייתי שמח לתגובות icon_whipper.gif
godisafemale​(שולטת)

הגבר הוא ספק - Provider

godisafemale​(שולטת) • 4 במרץ 2006
מה עדיין לא ברור לכם ? מתי יפול לכם האסימון?

קצת גלידה בן אנד ג'ריז ומזדה 586 שיבשו לכם סידרי עולם?!

מה קשור בדס"מ לא בדסמו..

גבר שלא מבין שהוא ספק, או שהוא מנותק מהמין שלו, או שהוא מניפולטור שמתכחש ליעוד הכי ראשוני שלו!

אני מכירה גברים שרואים בזאת כבוד להיות יכולים לשמש כ Providers ,

נו שוין.. עוד שרשור של "חסכנים" בני דודים של "קמצנים" שגרים דלת מול דלת עם "לא יכולים".

icon_wink.gif יללה לכם..

ותפסיקו לבלבל לנו בביציות !!..
סיגלית​(אחרת)

נו באמת גודיס

[quote="godisafemale"]מה עדיין לא ברור לכם ? מתי יפול לכם האסימון?

קצת גלידה בן אנד ג'ריז ומזדה 586 שיבשו לכם סידרי עולם?!

מה קשור בדס"מ לא בדסמו.

::

חבל מאוד גודיס שאת חושבת בצורה כזו של ניצול - את לא מכירה בכלל בן אדם וישר יש לך בקשות אליו - בחייתק - אם זה היה ההפך מה היית אומרת ?
סיגלית​(אחרת)

ניצול נשי

אני מרגיש שנשים מסויימות רואות את הגבר כארנק שיש לשאוב ממנו את תכולתו (ולא חייב בקטע של שולטת ונשלט)
אני חושב שהחברים צריכים להוקיע את התופעה הזו מן השורש
כמובן אני לא פוסל את העובדה שגברים מזמינים נשים לאכול בחוץ לסרט או להצגה - אבל מרצונם החופשי ולא מאילוץ כולשהו
ולבסוף אני חושב שבעידן הפמניזם הנשי יכולות גם הנשים לפעמים להזמין את הגברים לקפה - מה יקרה ? יהיה אסון ?

icon_evil.gif
godisafemale​(שולטת)

מה פתאם להזמין גבר לקפה ואף ליותר מזה

godisafemale​(שולטת) • 4 במרץ 2006
אפילו ללדת לו ילדים,

אפילו...

icon_smile.gif מי פמיניסטית מי???!!

אני מפנה אותך לבלוג שלי. שתה כוס מים קרים קודם.
סיגלית​(אחרת)

לגודיס

גודיס - את מצטיירת כבחורה אינטילגנטית בעלת חוש הומור וככותבת לא רעה - אבל אני לא מסכים אתך שיש לנצל גברים ולמרות שאת פמניסטית - ולא מודה בזה - את יכולה ללדת ילדים וזה רצוי הודות לגילך המופלג
סיגלית​(אחרת)

שוב גודיס

אני בטוח שאת לא יכולה בלי הגברים והגיע הזמן שתודי בכך ועדיף שעה אחת קודם icon_twisted.gif