לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב טבעי אצל גודי

שמנמונת סקסית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 3 במאי 2006
מוצרים שאני מתפנקת בהם:
פילינג גוף מריח כמו גן עדן
סבון פנים מיוחד בריח הדרים שמבהיר כתמי עור
מסיכה טובה לפנים
קרם מזין לפנים, שמכיל את כל הדברים הטובים, מורחים בנדיבות והוא ממלא את הכל באהבה
עם חומרים שלא מוצאים בשום קרם שילוב של כולם
פילינג לפנים
סבון אינטימי המופק משמן עץ התה
קרם לחות ללילה, עשיר וריחני
וכמובן,
הבושם המטריף הזה,
שאף גבר לא עומד בפניו, וטיפה אחת ממנו משאירה בי ריח מדהים לכל היום
מומלצים בחום כל תכשירי שיאה, הכל טבעי ועשיר, לא מדולל במים ואלכוהול
פינוק אמיתי למי שיודע להעריך ולאהוב ת'צמו
מחירים שווים לכל נפש
משתלם
ומתנה מומלצת לכל אירוע וגיל
godisafemale​(שולטת)
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2006

כיצד נשמור על עור בריא ורענן בקיץ

godisafemale​(שולטת) • 25 ביוני 2006

הקיץ הגיע ודבר אחרון שאנחנו רוצים זה להראות בלתי נגישים בעליל
ולהבריק משומן וזיעה. זה מרגיש רע ובמילים עדינות "דוחה
".

אני כותבת כאן טיפים גם לנשים וגם לגברים:
1. להקפיד לרחוץ את הפנים עם סבון שאינו מכיל SLS (לקרוא באותיות הקטנות בתווית)
בקר וערב לפחות! מומלץ סבון פילינג.
גברים שימו לב - סון שמכיל SLS מוריד ספירת זרע ומקמט את העור!

2. במקלחת - בהנחה שאף לא חת או אחד מהקוראים אינם מתקלחים "בקיצור" אני ממליצה
לאמץ מגבת פנים קטנה בגודל של בלטה ואיתה לשפשף את הפנים בתנועות מעגליות חיצוניות. במיוחד באזור ה T והסנטר. (אחרי השימוש לשטוף היטב משאריות הסבון ממש לכבס את המגבת עם סבון הפנים) ולהניח לייבוש.

3. בעת רחיצת הפנים מים חמימים נהדרים ומועילים לפתיחת הנקבוביות ולריכוך הקומודנים (השחורים) אך בעת השטיפה הסופית מומלץ לרחוץ במים קרים (הטמפרטורה הנמוכה מכווצת את הנקבוביות ומזרימה דם בעור והרי לנו אנטי אייג'ינג.

4. קרם פילינג דו שבועי על טהרת השמנים האתריים והרכיבים הטבעיים מומלץ בחום שכן אינו מייבש את העור ומסיר את השכבה הקרנית, קרם איכותי ברמה עושה לרוב פעולה כפולה גם מסלק תאים מתים וכל הדרא'עק וגם מחדיר חומצות אלפא ובטא הידרוקסי להצערת העור ומעורר אלסטין וקולגן. שוב!! חס וכרפס שיש בקרם את המרכיב SLS.
משפשפים בעדינות ושוטפים היטב. קרם פילינג טוב הוא כזה שאינו מייבש את העור וקורע את המרקם שלו אלא מותיר אותו לח ונינוח.

5. נשים- למשתמשות במייק אפ - להקפיד שהמייק אפ על בסיס מים (הידרה) ולא על בסיס שומן ושאין בו אסבסט(מסרטן) גם במייק אפ אסור שיהיה SLS שכן הוא סותם את הנקבוביות ומשחית את העור.
הגעת הבייתה? - דבר ראשון לרחוץ פנים ולבצע פעולת ניקוי עם חלב פנים טבעי בעזרת צגרפ"ס רטוב וסחוט. לנקות בתנועות סיבוביות עד שהצגרפ"ס (צמר גפן רפואי סופג) icon_lol.gif
חלב פנים טוב עשיר בהדרים הוא מצוין שכן באותה פעולה הוא מחדיר ויטמינים ואנטי אוקסידנטים לעור. ושוב חס וכרפס שיהיה בו SLS.

6. [color=cyan]אי הקפדה על ניקוי העור וביצוע פילינג למעשה עוצר את התחדשותו הטבעית והשכבה הקרנית מתפקדת כרובה (החומר שסותמים איתו חריצים בריצפה)
ומשנסתם העור ואינו יכול לנשום התוצאה המיידית היא - פצעים!

7. בקיץ במיוחד מומלץ להשתמש בקרם קייצי קרי, על בסיס אלו ורה שאליו חוברו מרכיבים טבעיים בהתאם לסוג העור. בשום פנים אני לא ממליצה על קרם על בסיס שומן.

8. להקפיד לרכוש מוצרים שלא נוסו על חיות. זה בכלל תורם למצב רוח טוב - שהרי מצב רוח טוב הוא מרכיב האנטי אייג'ינג הטוב ביותר הקיים בטבע.

9. שיזוף בקיץ - קץ הנעורים! אסור בתכלית האיסור לצאת מהבית ללא קרם הגנה או סאן בלוק.
בעלי עור אקנתי מומלץ לכם במיוחד להשתמש בקרם טבעי עם מקדם הגנה שכן החומרים הנהוגים בקוסמטיקה הסינתטית סותמים נקבוביות ומאביסים על בלוטות החלב.

10. סקס בריא לעור!
מקווה שתרמתי לכן ולכם אשמח לענות על כל שאלה בנושא.
קיץ כייפי רענן ונקי

עוד פרטים באתר שלי המופיע בפרופיל שלי

עוד נושאים מעניינים: פילינג למפשעות, פילינג לכפות הרגליים, שטיפה אינטימית טבעית,
אפטר קייר אחרי הים או אחרי צ'יריבים צ'יריבום, איך משמרים אלסטין לוק, הבשום הנכון לי-איך אדע? טיפוח לגברים,
כתמים בעור, עור אקנתי, עור סבוראי וים של טיפים...

גודי
.[/color]