לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלפים...מתחלפות...

קוזו​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 ביוני 2006
קוזו​(שולט) • 1 ביוני 2006
לשלוט זה מדהים,זה כיף,זו הנאה שלי ואני עושה את זה ממש טוב (ככה אומרים,בעצם אומרות). זה בא לי די בקלות וכולל בתוכו אלמנטים מנטלים ופיזים גם יחד,עם העדפה לשליטה הפיזית

להישלט,לעומת זאת,זה כבר סיפור אחר לגמרי אצלי
זו הפנטזיה הגדולה והלא ממומשת שלי
שם אני חייב "חיבור" וזה ממש לא קל (אולי בלתי אפשרי?)
שם אני מעדיף לחלוטין את השליטה המנטלית והאין אונים,לכן מאד קשה לי לתפוס את עצמי כנשלט. נראה לי "לא אני" לפעמים
מקווה לממש את זה יום אחד בצורה שאני כ"כ רוצה
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 18 שנים • 1 ביוני 2006

וונוס שאלה -

מלכה מלקה​(אחרת) • 1 ביוני 2006
לפי מה שאני מבינה שאתה אומר -
אם אני שולטת ואני לא רוצה להיות עלובה אז זה אומר שאני צריכה לדעת לספוג כאב ?
ואם אני לא כזאת ( ואני לא כזו , נראה לי שיחסית אני די עדינה ) אז אני עלובה ?
או שנכנס כאן עניין המין ולאישה זה בסדר להיות עדינה אבל גבר שולט חייב להיות "גבר גבר" וככזה הוא צריך להיות מסוגל לספוג גם כאב ?
icon_rolleyes.gif
Venus in Furs
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2006
Venus in Furs • 3 ביוני 2006
מלקה, דיברנו על זה גם בצ'אט, אבל למען ההיסטוריה :

יש לי נסיון של 25 שנה בבדסם, מגיל 5. פגשתי בחיי המון אנשים בדסמים ושמעתי המון סיפורים.

יש נטייה אנושית לנסח כללים על סמך נסיון, לכל כלל תמיד יהיו יוצאים מן הכלל.

אם דומית שכמותך היתה אומרת לי "הייתי שמחה להתנסות בצד השני, אבל עוד אף אחד לא עורר בי את זה ואני חוששת מהכאב כי יש לי סף כאב נמוך" הייתי מעריך את זה עשרות מונים יותר מאם היית אומרת לי "אני בחיים לא אתן למישו לשלוט בי"

רבי עקיבא אמר "אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך" ...אני חושב שמי שרואה בנשלטות השפלה הוא שולט פחות טוב. דוגמא אישית זה משו בסיסי במנהיגות, ושולט הוא סוג של מנהיג.

קשה לי לחשוב על אדם עם אישיות בדסמית שלא יכול להנות משני הצדדים. אם זה המצב, אני אחשוב שזה נובע מחסימות והדחקות ודברים לא פתורים. יכול להיות שדומית עם סף כאב נמוך תעניק כאב לאחרים כפיצוי על הכאב שהיא לא יכולה לחוש בעצמה...הכי קרוב לחוויה שהיא תוכל להגיע זה להעניק אותו.

אני אדם זוגי ורומנטי, ואני לא יכול לראות זוגיות ללא בדסמ. זה לא "תבלין" עבורי, זו מהות. בקשר של שולט-נשלט תמיד יהיה שעמום מובנה, בגלל העדר ההדדיות, שלעולם יוביל להקצנה ופיצוץ. בנוסף לזה, השולט לעולם יכמה להרגיש בעצמו את העוצמות שהנשלט חווה, מה שיביא לחוסר סיפוק מובנה ביחסים, שלא לדבר על האופי ה"הורי" שמערכת יחסים כזו תקבל. לכן אני רואה התחלפות כאידאל שי ש לשאוף אליו.

מקווה שהבהרתי את דברי.
Toxic Princess

ונוס בייב

Toxic Princess • 3 ביוני 2006
חשבת לפתוח קורס ולהרצות, להדגים, "ללמד" כביכול את רזי הבדס"מ..?

אחלה הרצאה כתבת פה למעלה..

אבל ברצינות... אנשים שרוצים ללמוד ואין להם מאיפה.
זה לא יהיה נחמד אם מישהו אשכרה כאילו ילמד את זה?

(סורי אם נשמעתי דפוקה, אבל זה נראה לי רעיון די טוב.. icon_rolleyes.gif )
Venus in Furs
Venus in Furs • 3 ביוני 2006
מיצי, את מוזמנת אלי עם הפסיכופט שלך לקורס אישי...עיוני ומעשי ( :
Toxic Princess
Toxic Princess • 3 ביוני 2006
Venus in Furs כתב/ה:
מיצי, את מוזמנת אלי עם הפסיכופט שלך לקורס אישי...עיוני ומעשי ( :

Sounds interesting...
I'll remember you said that icon_wink.gif
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 3 ביוני 2006
Venus in Furs כתב/ה:
עבורי (וזוהי דעתי המתלהמת בלבד) אין דבר כזה שולטות או שולטים. כולם מתחלפים בעיני, ועל סמך נסיוני (עם האדם הנכון ובגבולות משתנים). זה תמיד נראה לי עלוב, דום קשוח גבר גבר שלא מסוגל להיקשר או להיות מוצלף על ידי אישה. אז מה כל כך קשוח בו? הרי ברור לגמרי שצריך עוצמה גדולה יותר על מנת להישלט.
אני לא קונה את פוזת ה"שליטה" וממש סולד מעירוב של אגו בבדסם. בעיני המטרה היא עינוג הדדי, תמיד, אין שום בושה בלהישלט או גאווה בלשלוט. יש בושה בלשלוט בלי להתחשב בהנאת הנשלט/ת.
לסיכום (נראה לי שקצת נסחפתי, שוב) אני רואה את עצמי מתחלף עם כל אחת שאעשה איתה משו, ואין לי שום צד דומיננטי יותר. הכל לפי החשק והמצברוח שלי ושל הפרטנרית. וכל מה שמישו עושה למישו אחר, ולא היה מוכן שאותו אדם יעשה לו בחזרה, פסול בעיני, ונובע ממקום לא נכון.
devilwitch.gif

מסכים עם חלק מהאמור לעיל , אני אישית פשוט הייתי מתנסח קצת אחרת , עימך הסליחה על הביקורת ונוס . . . אבל בגדול אתה לדעתי צודק .
צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 4 ביוני 2006
צ'יטה​(שולט) • 4 ביוני 2006
וונוס
ממש מקסים מה שכתבת, ונכון גם לדעתי.
כבוד
zev12
לפני 18 שנים • 4 ביוני 2006
zev12 • 4 ביוני 2006
שנים הייתי מתחלף ומאוד נהנתי משני המצבים ולאחרונה אני מוצא את עצמי נשלט ומאוד נהנה מכך,אני חושב שבכל צד יש את ההנאה העיקר שיש כימיה והבנה בן בני הזוג לחיי כולם ותמשיכו להנות!!