אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היום אני יוזמת סקר קטן...

רויטל
לפני 21 שנים • 9 באוג׳ 2003
רויטל • 9 באוג׳ 2003
זמני- הכל אצלך רחב יותר?? icon_lol.gif
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
Tame
Tame • 9 באוג׳ 2003
זמני..?
רויטל את מתכוונת אלי ולמה שאמרתי (מושג רחב) ?

(אם ההודעה לא הייתה בשבילי תתעלמי)
רויטל
רויטל • 9 באוג׳ 2003
אליך Tamp אליך icon_lol.gif
Tame
Tame • 9 באוג׳ 2003
אני סקרן לדעת למה התכוונת כשקראת לי זמניicon_smile.gif
NMxxx

תרפיה/סיפוק

NMxxx • 9 באוג׳ 2003
TAME,

תראה, אני מסכים בעיקרון עם מה שאתה אומר. אני חושב שההבדל הוא בבסיס הדברים, כלומר תרפיה מכל סוג (גם סרוגייט) באה לשנות/לתקן/לרפא/לנטרל... סיפוק יצרים הוא כניעה מסויימת לעצמך, קבלה של מי שאתה, וללא ספק אתה תרגיש אח"כ יותר טוב.

בהקצנה, זה כמו נרקומן שעושה גמילה וירגיש יותר טוב בסוף התהליך (אולי), או ממשיך להזריק ומרגיש טוב אחרי כל פעם. זה יכול להיות מכור לסמים או מכור לאדרנלין או מכור למין או מכור לכל דבר. או שאתה אוהב את מי שאתה, משלים עם זה וטוב לך, או שאתה רוצה לשנות כי לא מתאים לך.

וכולנו נעים על הסקאלה הזאת (מקבל-לא מקבל, משלים-משנה) ביחס שלנו למגוון התכונות שמרכיבות אותנו. תרפיה, BDSM או כל דבר אחר הוא כלי המשרת את אחד מהשניים.
רויטל
רויטל • 9 באוג׳ 2003
לא חשוב :-*) The Tamp
Tame
Tame • 9 באוג׳ 2003
שנינו צודקים

מעולם לא אמרתי שBDSM אינו כרוך בסיפוק יצרים וכל מה שאתה מתאר הוא נכון.

אבל אם נחדד את מה שאמרת בקשר ל"להיכנס לתוך עצמך" אפשר לראות כאן גם יסודות של תרפיה, כי בעצם כשאתה הולך לפסיכולוג והוא שואל אותך שאלות או אפילו מהפנט אותך.. הוא בעצם "מכניס" אותך לתוך עצמך ונותן לך לחזור בעצמך עם התשובה...(פסיכולוגים משתדלים שלא להכניס לך דברים לראש, אמנם מעולם לא ביקרתי אצל אחד אבל מכיר המון אנשים שביקרו ותמיד טרחתי לקבל מהם תיאור מפורט)

icon_wink.gif
Tame
Tame • 9 באוג׳ 2003
הממ או קיי הבנתי רויטל..
אם זה בסדר אולם, אשמח להישאר icon_smile.gif

וNMxxx סליחה
קראתי מהר ו"כניעה" נראתה לי כמו "כניסה"

אבל אולי מה שכתבתי בכל זאת מתאים...
NMxxx

תשובה לנוי

NMxxx • 9 באוג׳ 2003
נוי,

קצת סטיתי מהשאלה שלך, אבל לטעמי BDSM הוא מיני במהותו. יכול להיות לו ערך תרפי, אבל במהותו הוא מוביל לסיפוק יצרים, מיניים/אישיים. הוא לא חייב לכלול מגע, אני מאמין שאפשר לשלוט ולהישלט מנטלית.

יכול להיות שכתוצאה ממערכת יחסים כזו, תבוא על סיפוקה בעייה ויהיה ערך תרפי לקשר. אני חושב שזה משהו שאתה צריך לדעת על עצמך, הלמה אתה עושה מה שאתה עושה. הלמה הוא המהות של הכול, אם אתה יודע, אתה מספק אותו, ואם אתה לא יודע, אז אולי קשר כזה יבהיר לך, ואז לטעמי זה יחשב כתרפיה.

אבל זו הדעה שלי בלבד.
NMxxx

אמת ויציב Tame

NMxxx • 9 באוג׳ 2003
Tame,

מסכים עם כל מילה.

NMxxx

icon_lol.gif