לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמת על השולטות והמלכות

פרודו​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 27 באפר׳ 2006

Re: פרודו..

פרודו​(מתחלף) • 27 באפר׳ 2006
גיא goddess כתב/ה:
א. ניק אחר, ובגינו אני ותיק באתר. עם הניק החדש הצטרפתי היום..
ב.אתה חופשי מפספס

א. סליחה, טעיתי, מתנצל
ב. אני לא מצליח להבין אותך, אני לא אמהר להצהיר על טרול בממלכה... אבל תאלץ להבהיר את עצמך
יותר כי השרשור שפתחת נראה כמו פריקת תסכול בירי לכל הכיוונים
או סתם רצון לקצת תשומת לב מסוג שהוא.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 27 באפר׳ 2006
גיא,

זה בערך כמו להגיד לסטרייטית מושבעת שהיא תלך על נשים כי היא לא מוצאת גבר כלבבה, אז כדי להרגיש שבכל זאת איזו לשון מטיילת לה...

בחייך. מי שזו אינה נטייתו - זה לא יעזור. מי שאינה נמשכת לגברים המתרפסים לרגליה, לא תבחר בהם, כי מה זה עוזר שיש לה חמישה שעומדים עם הלשון בחוץ אם זה לא עושה לה את זה בכלל?

לעשות ביד טוב להרבה מצבים. בין היתר, זה טוב במקום להיכנס למיטה עם מישהו שלא נמשכים אליו(- עבד, אם את לא נמשכת לעבדים באופן טבעי). זה יותר מדכא מלא לגמור בכלל.

אני באמת לא ידועת כמה דגמת, כי יש כל כך הרבה מהן שאתה לא תפגוש אלא אם כן... הן פשוט לא משתתפות בסצינה / נאמנות לבן זוגן / לא מחפשות כרגע / סיבה אחרת (הוסף או מחק את המיותר). אתה בחיים לא תוכל באמת לדעת.

ושוב- זה כבר נאמר על שפחות ועל מתחלפות ועל כל מה שזז.
יש מחקרים שלא נועדו להסתיים במסקנה נחרצת, כמו שאלת השאלות "מה הביא אותנו לכאן". .. מי שמחפש מסקנות סופיות או חוקיות מוחלטת, ישאר וחצי תאוותו (הא!) בידו.

תתרכז בלחייך אל מול הכינוי החדש שלך. כל פעם מחדש icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 באפר׳ 2006
לא מסכים איתך, חתולה.
אני חושב שכל מי שמשוטט די זמן ברחבי הקהילה הזו, ובעיקר כל מי שמשוטטת בקהילה די זמן מן הצד הנשלט, יסכים ותסכים לקביעה שישנם כאן לא מעט גברים שמכנים עצמם "שולטים" אך בעצם מעוניינים בעיקר בזיון. למה שאצל נשים לא תתקיים תופעה דומה? אני בהחלט יכול לדמיין מצב שבו מישהי שאינה מוצאת את מבוקשה בחוץ באה לכאן למרות שאין לה יותר מדי נטיות שליטה. כמו כן אני יכול לראות מצב שבו תסביכי גוף והערכה עצמית שונים ומשונים מביאים לרצון לשלוט (או להשלט). מה שכן, אלה רק שני הסברים אפשריים מתוך אינסוף ולא נכון יהיה להכליל מהם. סביר שרוב השולטות והנשלטות נמצאות כאן מסיבות אחרות.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 27 באפר׳ 2006
נשמע הגיוני לגמרי, זאלופון. לא משנה איך אני חווה את זה, משנה שלנושא אחד יש כל מיני צורות להסתכל עליו. הנה, שוב, אין מסקנה חד משמעית.

בחוויה של גיא, זה מה שהוא ראה. אפשר לטעון למדגם לא מייצג, אפשר לטעון ל"היהפוך כושי עורו", ואפשר גם לומר שהוא צודק.

העיקר שכל אחד ימשיך לעשות את הבדיקות שלו, ולו כדי להפיל את תאורית השולטת / נשלטת = שמנה, מכוערת, פוזלת, שעירה, נמוכה, טפשה ואף אחד לא מוכן להסתכל עליה.
וזה עוד בלי שדיברנו על מי שמעדיף את השולטת / נשלטת שלו דווקא ככה...

מסובך (אנחה פולנית תקנית) מסובך מאוד....

אני עדיין טוענת שאף אחד לא ילך עם משהו שמכבה אותו רק כי הוא זמין.
גיא goddess​(נשלט)
גיא goddess​(נשלט) • 27 באפר׳ 2006
חתולה,
עם החלק הראשון של דברייך אני מסכים, וזו גם דוגמא שחשבתי עליה..(סטרייט וגברים).
אבל זאלופון צודק, ואני כל הזמן מנסה להימנע מהכללות - אבל אי אפשר להתעלם ממצב קיים.
כשאשה, או גבר, כותבים ש"דרוש עבד/שפחת מין", יש סיכוי סביר שזה נעשה מטעמים שהם לא שליטה נטו. ברור שלפעמים גם כן..
יש לי הרגשה - ואני לא מתעסק בקביעות נחרצות - שיש נשים שולטות, שאולי לא מודעות או מודות, אבל השליטה התפתחה אצלהן בגלל סיבות "אחרות", אותן מניתי.

ואגב, אני ממש לא טרול, ואין לי זין קטן.
דפי.
דפי. • 27 באפר׳ 2006
ומחזקת את דברי זאלו (מחזיקה אצבעות שלזה התכוון )

הכוונה היא שכאשר בחורה נדחית על ידי המין השני בגלל איך שהיא נראית במשך תקופה מסויימת זה יכול לפעמים להוביל לרצון לפרוק תסכולים על אותו מין שני ומכאן הצורך לשליטה...
ואני חלילה לא אומרת שכך כולן או הרוב אבל יש גם מקרים כאלה .
וזה לא עיניין של נולדת ככה אלא פשוט התעצבת ככה....

ואל תזרקו עליי כלום .

דפי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 27 באפר׳ 2006
גיא
ביצעת 3 טעויות

1) הכללת יתר. חלק גדול? עשית מחקר? אפשר לראות את התוצאות שלו?
2) רדידות. יש כל כך הרבה סיבות שמסבירות למה נשים מגיעות לכאן. בחרת את הפרימיטיבית ביותר.
3) חוסר טקט. אבל מילא. תסכול זה גורם ידוע לפגיעה בטקט.

icon_rolleyes.gif
המלט

Re: פרודו..

המלט • 27 באפר׳ 2006
פרודו כתב/ה:
גיא goddess כתב/ה:
א. ניק אחר, ובגינו אני ותיק באתר. עם הניק החדש הצטרפתי היום..
ב.אתה חופשי מפספס

א. סליחה, טעיתי, מתנצל
ב. אני לא מצליח להבין אותך, אני לא אמהר להצהיר על טרול בממלכה... אבל תאלץ להבהיר את עצמך
יותר כי השרשור שפתחת נראה כמו פריקת תסכול בירי לכל הכיוונים
או סתם רצון לקצת תשומת לב מסוג שהוא.

פרודו, יכול להיות שאתה מפספס את הדמיון הצלילי המתבקש בין שמו של שחקן כדורסל
ידוע לבין הניק של זה שמחפש שולטת כוסית? icon_cool.gif
המלט

ניקים

המלט • 27 באפר׳ 2006
וואלה, אני יכול עוד להבין מישהו שמייצר לו ניק כפול, ומשחק תפקיד כפול. יש בזה לפחות
איזושהי לוגיקה. אבל להכנס בניק נוסף, וישר לצעוק : "היי , אני בעצם ותיק פה, אבל עכשיו
אני בניק החדש הזה, נה-נה-נה-נה-נה" -- זה לא מצליח לעבור קומפילציה בכלים הדלים
שנתברכתי בהם. ואחרי שהשקעתי בזה מחשבה אחת שלמה, בת שניה וחצי בערך, הכל
היה מאד ברור. לבנאדם נמאס מההיצע. כל כך נמאס לו, שהוא חייב לפרוק את התסכול
שלו איכשהו. אבל מה, ותיק בכלוב, לא נעים סתם ככה להשתלח. מצד שני, מוכרחים להשתלח.
מו-כר-חים, מו-כר-חים, לה-שת-ל-אא-אא-ח.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אפר' 27, 2006 11:05 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
המלט

ניקים

המלט • 27 באפר׳ 2006
icon_cool.gif

* תקלה באיזור 8 *