צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני מחפשת מנקה ואני... חרמנית?

TheBouncer​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 29 באפר׳ 2006
TheBouncer​(מתחלף) • 29 באפר׳ 2006
Lilu_in_Black כתב/ה:
ניסיתי להתאפק....אבל לא הולך לי... icon_twisted.gif

בת אל היקרה , לא בטוחה שתמצאי מה שאת מחפשת
את בעצם הנשלטת של בן זוגך ,הוא רוצה להשתובב
ואת מסכימה , מן הסתם לרצות אותו , וזה שקוף
הרי ....אם זה היה גם רצונך .....היית דורשת שוויון,
דהיינו, לצרף גם נשלטים , אבל כמובן שאין מצב ,
כי הדומיננטי כאן , דהיינו , בן זוגך , אינו מסכים ,
מבחינת גברים אישה עם אישה זה לא בגידה ....האומנם ? icon_cool.gif
אני מאמינה שהסאביות פה איכותיות ולא מעוניינות בדומית
שהיא בעצם נשלטת של בן זוגה ועוד רוצה לחלוק את הסאבית
עם בן זוגה - שקוף שאת מחפשת שלישיה והכל כדי לרצות את בן זוגך.

זהו......הוצאתי את זה ....בייי.... icon_cool.gif

ובא לציון גואל, ולכלוב האורקל - יודעת הכל.

די פאתטי מצידך לנתח מערכת יחסים שלימה, להסיק מסקנות ולנסות להורידן לתוך פוסט אה-לה-ורדה רזיאל ז'אקונט.
את לא מכירה לא אותי, או את בת-אל וזו יהירות לשמה, שחצנות מוחצנת והתנשאות תמוהה לכתוב דברים שכאלה.
מנסתם אני לא אתנגח ואנסה לתת לך הסברים, אין לי כוח לזה ואין גם טעם או סיבה להוציא אנרגיה מיותרת על כך. מחשבותייך הן ושיבושם לך (אני מקווה שאת לא מתנשפת וקצרת נשימה לאחר המנוסה מהשרשור לאחר שליחתו - כוס מים תעזור אני בטוח).

האמת (ואני נותן קרדיט לחברי ומחברי ''קצרים'' על כך) שמכאן זה נשמע כמו...
'' אוי icon_cry.gif הגבר קובע לאישה... icon_cry.gif את אישה והוא גורם לך לרצות אותו... icon_cry.gif אוי לנו ולבנות המין שלנו עם מה שקורה בזוגיות שלהם... icon_cry.gif אני חשה פגועה, אני חייבת ליבב כאן... icon_cry.gif ...''

צאי מזה....בעצם כבר יצאת....ברחת מכאן - שכחתי... bye.gif
God's Daughter​(מתחלפת)

אוקיי.. נרגעתי, לאחר הוצאת אמוציות.. לילו...

God's Daughter​(מתחלפת) • 29 באפר׳ 2006
מתנצלת קודם על הפריקה הקודמת icon_lol.gif
לילו החמודה.
טעות בידך, אני ובן זוגי בקשר מעולה ואינני הנשלטת שלו, כי אם בד"כ ההיפך לתקופות...
(לא באופן טוטאלי / מנטאלי לאף כיוון)
אני מעוניינת בכלבה, לעצמי.

מעוניינת להגיש מועמדות?
תיבת המסרים שלי יותר מפתוחה לכל מי שאיננה שמה עצמה לשופטת שלי icon_smile.gif
המלט

Re: סקיפר

המלט • 29 באפר׳ 2006
God's Daughter כתב/ה:
icon_twisted.gif
תירגע!
כמו שכתבתי בהודעה המקורית - לא סאבית בתשלום!

וכשכתבתי שאני לא מוצאת לא התכוונתי לכך, אלא לסאבית שמתאימה לי באופן כללי... icon_smile.gif

אמרת שאת רוצה שמי שתנקה תהיה סאבית, לא?

את רוצה שתהיה סאבית, לא בשביל לעשות עבודה סמינריונית על איכות שירותי הנקיון
של סאביות, אלא כדי לקיים שעשועים בדסמים הקשורים דווקא בעובדה שהיא סאבית, לא?

אמרת שאת רוצה לשלם לה 30 ש"ח לשעה, לא?

אז מה זה בדיוק, אם לא סאבית בתשלום ??

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה..

Dom_Quixote

אין חדש תחת הלוגו

Dom_Quixote • 29 באפר׳ 2006
כבוד מכוסה שכבות רבות של אבק שהתקשה וכבר לא ניתן לדעת מה היה צבע החפצים המקורי,

הבן אדם, הוא מחליט שנמאס לו מכל מיץ הרפש שהמלכה לירז, הנשלטת של כלובי אם הבנתי נכון את השרשור הזה, לא טרחה לנקות.

אז הוא הולך לכמה חודשים.

אבל אז באה אליו הג'חנונית שלו (שאני יכול לקרוא לה כך מבלי לחשוש כי היא בטח לא גולשת בפורום הזה) (מה שמעלה את התהייה - למה אני גולש בפורום הזה? אני מקווה שלא יזהו אותי עם המשקפיים והשפם), ואומרת לו "הו קיחוט, יש שרשור חשוב, אתה חייב להגיב", ואז אני אומר לה "אני לא פה יותר", ואז היא אומרת לי "תגיב, עכשיו.", ואז אני הולך מיד להגיב כי אחרת אני יודע מה יהיה ובאמת שאני לא רוצה את זה על מצפוני שלא לומר על עורי, ואז אני רואה כותבת מעניינת. אז אני בודק. ואז אני מגיע למסקנה ישנה נושנה. ואז אני מגיב גם שם, ואז אני כותב יותר מדי אז. אז אני מפסיק עם זה עכ-שיו. אז. DOH!

כבר מזמן רצה פה הבדיחה שאפשר באתר הזה לכתוב "מזל טוב" והשרשור מיד ידרדר למלחמת עולם סביב הסוגיות למה דווקא טוב ולא מעולה, מהו מזל, האם הוא קיים בכלל, האם הוא סותר את האמונה היהודית, מדוע הכפייה הדתית הזו ומה עם אלה שלא יהודים, הם אנטישמים, זו פאראנויה, אחרי השואה זכותי להגיד את זה, השואה היתה בגלל אנשים כמוך שאכלו פירות ים, זה לא טעים בכלל, כנראה שלא ניסית אף פעם כי זה מד-הים, אני בכלל צמחוני, גם היטלר היה צמחוני, שוב שואה.

יוצא מן הכלל, באמת.

בחורה חביבה מפרסמת פוסט חביב ולגיטימי, והנה לא חלפו מספר תגובות, והפטרייה האטומית כבר כמעט והתמוססה לחלוטין. וכל האזור הושמד לחלוטין, למעט כמה זומבים עם שלוש ידיים ועין בגרוגרת שממשיכים להטיל בוץ אחד על השני.

בת אל, אני מקווה שתמצאי מישהי במהרה. אם את מוצאת, והיא מנקה כמו שצריך, ולא מפחדת גם מאקסטרימים בדמות אבק בן שנה עד שנה וחצי, שלחי אותה גם אלי בבקשה.

ואגב, למרות שאני יכול לנחש את התשובה, למה לא עבד? הרי אם יש שני דבילים במיוחד שלא חסרים בעולם הזה, זה מחדדי פח ועבדי ניקיון. אפילו לתיבתי הגיעו מספר הצעות כאלה, ואני לא מצטיין בלבישת מחוכים.

ואת יודעת מה, אם כבר, הישראליות\ים פשוט לא מוכנות לעבוד בניקיון. תביאי סאבית זרה. זה שימושי במיוחד, כי אם יתפסו אותך תוכלי לטעון שהיא לא עובדת במשק בית אלא שפחה לכל דבר, ואני לא רואה דרך משפטית שבה יוכלו לפסוק לך קנס.

בהצלחה והמשך השתכשכות מהנה,
כבוד,
קיחוט ששמע שמסתובב פה ניק כפול שלו ומאוד כועס על כך.

תקציר (C):

למרות-שאזיקים-עלולים-להקשות-על-ניקיון-מאחורי-המקרר
AIR​(נשלט)
לפני 18 שנים • 30 באפר׳ 2006
AIR​(נשלט) • 30 באפר׳ 2006
bowdown.gif
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 30 באפר׳ 2006
קיחוטטטטטטטטטטטטטט

אתה כותב מעט מדי. כבוד אדם, באמא שלי, הכי כבוד icon_smile.gif
סקיפר

Re: אין חדש תחת הלוגו

סקיפר • 30 באפר׳ 2006
Dom_Quixote כתב/ה:
כבוד מכוסה שכבות רבות של אבק שהתקשה וכבר לא ניתן לדעת מה היה צבע החפצים המקורי,
icon_lol.gif icon_lol.gif
בת אל, אני מקווה שתמצאי מישהי במהרה. אם את מוצאת, והיא מנקה כמו שצריך, ולא מפחדת גם מאקסטרימים בדמות אבק בן שנה עד שנה וחצי, שלחי אותה גם אלי בבקשה.

ואגב, למרות שאני יכול לנחש את התשובה, למה לא עבד? הרי אם יש שני דבילים במיוחד שלא חסרים בעולם הזה, זה מחדדי פח ועבדי ניקיון. אפילו לתיבתי הגיעו מספר הצעות כאלה, ואני לא מצטיין בלבישת מחוכים.
ואת יודעת מה, אם כבר, הישראליות\ים פשוט לא מוכנות לעבוד בניקיון. תביאי סאבית זרה. זה שימושי במיוחד, כי אם יתפסו אותך תוכלי לטעון שהיא לא עובדת במשק בית אלא שפחה לכל דבר, ואני לא רואה דרך משפטית שבה יוכלו לפסוק לך קנס.

בהצלחה והמשך השתכשכות מהנה,
כבוד,
קיחוט ששמע שמסתובב פה ניק כפול שלו ומאוד כועס על כך.

תקציר (C):

למרות-שאזיקים-עלולים-להקשות-על-ניקיון-מאחורי-המקרר

ענק!! קיחוט selfbeat.gif כבוד!! icon_lol.gif
icon_lol.gif
God's Daughter​(מתחלפת)

סקיפר

God's Daughter​(מתחלפת) • 30 באפר׳ 2006
באמת שפספסת את זה שאני באמת צריכה מנקה בבית icon_lol.gif
כנראה שאתה לא מסכים אתי שזה משעשע שהיא תהיה גם סאבית... בעיניי דווקא מאוד icon_smile.gif
סקיפר

Re: סקיפר

סקיפר • 30 באפר׳ 2006
God's Daughter כתב/ה:
באמת שפספסת את זה שאני באמת צריכה מנקה בבית icon_lol.gif
כנראה שאתה לא מסכים אתי שזה משעשע שהיא תהיה גם סאבית... בעיניי דווקא מאוד icon_smile.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif אני חושב שהבקשה שלך משעשעת את כולנו.
כולנו מחכים לראות אם מצאת את היחידה שתסכים.
גם קיחוט היה משועשע וכתב פוסט גדול. icon_lol.gif icon_lol.gif

icon_lol.gif מצאתי בשבילך את התשובות המשועשעות של נריסה, זריאל, בודיגארד ועוד אנשים מהכלוב על השאלה מדוע נשים לא מוכנות להיות שפחות ניקיון.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13237&postdays=0&postorder=asc&start=10

אם תמצאי עוזרת בית שמוכנה גם לשרותי מין יחד עם העבודה כעוזרת בית המחשבה הכלכלית שלה לא חזקה מידי.
היא יכולה להגדיר את המקצוע שלה קצת אחרת ולהרויח הרבה יותר.
icon_lol.gif
אני מאמין לך שאת מחפשת.

אנחנו צוחקים קצת על זאת שתסכים.
God's Daughter​(מתחלפת)

ועכשיו במעט רצינות

God's Daughter​(מתחלפת) • 30 באפר׳ 2006
מדוע לצחוק עליה?
אתה ברצינות חושב שזה שהיא תנקה ובמקביל תמלא את רצונותיה ורצונותינו (שהרי היא סאבית והיא רוצה את המעמד הזה ואנחנו רוצים אותה ככזאת) ותקבל "רק" על הנקיון זה מגוחך?
לי לא, זה כמו לשכור מנקה תמימה שמתגלה כסאבית.. בפנטזיות החביבות שלנו היא גם נראית טוב וכן הלאה icon_lol.gif

ומדוע אני לא מחפשת עבד נקיון? שהרי יש רבים כאלו -
א. לא רוצה. אני רוצה מנקה שתעשה עבודת נקיון טובה ותקבל על זה תשלום בהתאם.
ב. אין לי או לבן זוגי שם רצון בזכר סאב מסתובב לנו בין הרגליים, בתקוות שווא לקבל יחס.

נראה לי שאני אפתח איזה מקומון..... rffl.gif