שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

DADDYDOM מה הוא כולל

יסמין​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 28 במאי 2006

איימי

יסמין​(נשלטת) • 28 במאי 2006
איימי-
תודה על התרגום
מערכת יחסים כמתוארת לעיל נוטה להיתקיים מחוץ לעולם הבדסמ
היכן החיבור לבדסמ? רק בעונש?

כנראה ישנם שם אנשים בחוץ שאין להם מושג כמה הם דומים...

ושוב איימי- תודה על העברת התחושות למלל
מקבי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 28 במאי 2006
מקבי​(מתחלף) • 28 במאי 2006
There's Papa Smurf, and there's Papa Dom.

They didn't make a TV show with Papa Dom in it, though.
נוריתE
לפני 18 שנים • 3 ביולי 2006

זה מה שחיפשתי

נוריתE • 3 ביולי 2006
איימי_ כתב/ה:
איימי מאוד אוהבת אבא- דומים icon_redface.gif

הנה מאמר שתירגמתי על הנושא:

המאמר שיובא להלן דן בסוג מסוים מאוד של מערכת יחסים בדס"מית בין אדון לשפחה. אינני יודעת עד כמה הוא נפוץ וידוע, בארץ ובכלל. אשמח להארות בנושא זה, ולתגובות בכלל. המאמר תורגם ביד חופשית על ידי- איימי.

אבא- דומים / קנדרה

המונחים אבא/ ילדה קטנה אינם מתייחסים לגילאים- האמיתיים או המדומים, של הצדדים במערכת היחסים. הם גם אינם מרמזים על תשוקות חבויות סביב נושא הפדופיליה. ביחסיי עם אדוני, הוא אינו אבי, אינו דומה כלל לאבי ואין לי שום צורך שיחליף את אבי. למרות זאת, הוא האבא שלי. איננו עוסקים במשחקי- גיל באופן ספציפי (מעבר לפנטזיית תלמידת בית- הספר מפעם לפעם), ויחסינו אינם מבוססים על צורך כלשהו לקיים יחסי מין עם ילדים. אני תמיד כולי אישה, ותמיד אישה עצמאית מאוד.

אף על פי כן, יש לאדוני את היכולת לגרום לי להרגיש כמו ילדה קטנה, ילדה קטנה מאוד אהובה, ולעיתים נזקקת. זוהי הרגשה שאני מתענגת עליה. זהו המקום הבטוח ביותר בו הייתי אי פעם, והוא מאפשר לי את החופש להיות כל שאני, מבלי לחשוש. אבא- דום הוא תחושה, סביבה ששני אנשים יצרו. אבא- דום מכונה כך בשל התכונות המאפיינות אותו, ובשל השירות שהוא מספק.

אם כך, מהם מאפיינים אלו? מהו אבא- דום?
אבא- דום רוצה להיות מרכז יקומך. הוא רוצה להיות מסוגלת לספק כל אחד מצרכייך. אך יותר מכך, הוא רוצה להוציא ממך את הפוטניציאל הגלום בך, כפי שהוא נתפס על ידיו. הוא רואה בך מישהי היכולה להשיג הרבה יותר בחיים. הוא מאמין בך יותר ממה שאת מאמינה בעצמך. מה שהוא רוצה בתמורה הוא להיות מסוגל להתענג על התוצאות- הישגיך בזכות הכוונתו. כדי להשיג את מטרתו, נסמך האבא- דום, על שילוב של אהבה, כבוד ומשמעת.

אהבתו של האבא- דום לילדתו הקטנה, הינה מובנת מאליה. הוא אוהב אותה באותה מידה כפי שהיא עכשיו, כפי שיאהב את מי שתהייה, בעזרת הנחייתו. היא הינה רכושו היקר. עיניו נאורות כאשר היא נכנסת לחדר, והוא מתגאה מאוד בהצלחותיה. אחרי הכל, הוא עזר ליצור אותה. היא תופסת את המקום הרגיש ביותר בליבו, ולה שמור הכוח הרב ביותר לפגוע בו.

אהבה זו לא תהייה אפשרית ללא כבוד. אבא- דום זקוק להתגאות בילדתו הקטנה. הוא זקוק לדעת שהיא יכולה לעמוד על שלה בעולם החיצוני, ועדיין להכנע לו. יש לו כבוד רב ביותר למתנה שניתנה לו, והוא עושה מאמצים רבים כדי להגביר את ערכה. חשוב לו מאוד לדעת שהיא יכולה להיות עם כל גבר, ושהיא בוחרת להיות איתו.

הוא יודע שזה שם משמעת בראש סדר העדיפויות בחייהם, חשובה יותר מאשר במערכות בדסמ"יות אחרות. כדי שהילדה הקטנה באמת תוכל לבטוח, היא חייבת לדעת שהוא מתכוון למה שהוא אומר. בכדי שילדתו הקטנה תוכל להיות המוצלחת ביותר שביכולתה להיות, עליו להיות תקיף. הוא נעזר בניסיון החיים שלו ובידע שלו עליה, על מנת לספק לה הכוונה הולמת, ואף עונש הולם, כאשר יש בכך צורך.

אם אבא דום- לא יאכוף משמעת, הכבוד יאבד את משמעותו. אם הנשלטת שלו תמצא שהיא יכולה לתמרן אותו כך שלא יעניש אותה, היא תתחיל לאבד את הכבוד, ויכולתה להתחזק דרך המערכת תפגע.

להעניש את ילדתו הקטנה דורש כוח רב מצידו של אבא- דום.
נדרש מצידו כוח כדי לשלוט בה, ולעצבה על פי צרכיו ורצונותיו. נדרש כוח להיות איש סודה, הכתף שלה, העוגן שלה. נדרש כוח לתת לה לצאת אל העולם, כאשר כל שהוא רוצה לעשות הינו להחזיקה בין זרועותיו, מוגנת, ונדרש כוח לעשות מה שהכרחי, כאשר עליה ללמוד משמעת.

אבא- דום מספק גם דבר נוסף שהינו חשוב מאוד עבור שפחתו- קבלה. היא בטוחה בידיו, כיוון שהוא מכיר אותה, יודע הכל עליה, ועדיין אוהב אותה. כשהיא הולכת אליו היא יודעת שגבר זה יודע על כל הסודות הקטנים והמלוכלכים שלה, והם לא משנים לו דבר- בעיניו היא יפיפייה.

אבא- דום ודום סדיסטי אינם מושגים סותרים. אבא- דומים רבים חובקים את הסדיזם שלהם בזמן שהם מבינים ומזינים את המזוכיזם של שפחתם. איזון זה הינו הכרחי עבור ילדות קטנות רבות, מאחר והוא מאפשר לכל חלקיהן להיות מוזנים, ומוביל ליחסים מלאי הגשמה עצמית באופן מדהים.

אני חושבת שברוב הדומים יש קצת מהאבא- דום בתוכם, כאשר הם לוקחים על עצמם את תפקיד הדמות הגברית הסמכותית בחיי הנשלטת שלהם, ומשתמשים בכוחם להעשיר חיים אלו. אב דום/ ילדה קטנה שם במילים תחושה זו, ומוסיף מימד של חום, אכפתיות, וטקסיות שהצדדים במערכת משתוקקים אליה.
יש משהו קסום לאין קץ באבא- דום. אולי זה משהו שרק ילדה קטנה יכולה להבין.

מקור:

Daddy Doms/ Kendara
www.subspace.cc/daddy.html

לקח לי זמן מודה
שקלתי חשבתי הרבה.
ותגובה הולכת לא למצא חן לאנשים פה והסיכון עלי

המשחק הזה של אבל'ה אצל הונילות :
נשים שבוחרות למצא להן כזה דאדי(והכל לקוח בקיצור מנשיונל ג'יואגרפיק)
"תקועות" באיזה מקום, מסרבות להתבגר
הן אכן צרכות את התמיכה את ההגנה של הגבר הבוגר
אולי כי אביהן האמיתי איכזב בעיניהן,אולי מסתתרים מאחורי זה מניעים נפשיים פסיכולוגיים לא בריאיים במיוחד.אשה צעירהבשנות העשרים המוקדמות שבוחרת לה חבר לחיים מבוגר ממנה בשנים רבות
היא כזזאת שלא מסוגלת להתמודד עם הצרכים של החיים הבוגרים ועם כל הדרישות
לכן היא מוצאת לה סרו-דאדי, תחליף אבא שידאג לה הלאה
אשה בשלהי העשרים השלושים ויותר שעדיין צריכה כזה אבל'א נימצאת בבעיה חמורה ובהכחשה רצינית
ככה וגם ככה זה לא בריא.
הגברים לעומת זאת שיוצאים אם אותן הצעירות
להם יש בעיה אחרת
הם לא מסוגלים להתמודד עם נשים בוגרות שיודעות מה הן וומה הן צריכות ורוצות ומה הן עושות
גם הם תקועים באיזה שהוא מקום בגיל ההתבגרות.(ואילו מחקרים מדעיים שהוכחו)

עכשיו בבידסמ
כל הפוצי מוצי שפה במאמר לעייל
שעושה את הכל חמוד "דאדי דום"
הוא דואג כמו אבא מעניש כשצריך מחנך תומך....ולה טוב שכך היא רוצה את זה
תתעוררו כזה?

ואני לא מתחלחלת מהנשים שזקוקות לזה ,אותן אני עוד אולי מסוגלת להבין כי לי יש את הצרכים שלי
ולהן את שלהן,הן מחפשות את כל הלעייל שאיימי תרגמה,ולא "לזיין" את אבא ,בהשאלה.
אבל הגברים
האדונים
איזה סוג של גבר חי בפנטסיה שהבת שלו היא שפחה שלו או השפחה שלו היא הסרוגייט- בת??

תקשיבו לזה, תדיימנו:
"תכאיב לי אבל'ה תעניש אותי הייתי ילדה רעה"
"עוד אבא יותר חזק יותר עמוק, הילדה הקטנה שלך אוהבת שאתה מזיין אותה בתחת"
"הייתי כלבה טובה הערב אבל'ה,נכון?"

עכשיו לכו למעלה ותקראו הכל מחדש.
venus in our blood​(שולטת)

Re: זה מה שחיפשתי

venus in our blood​(שולטת) • 3 ביולי 2006
לקח לי זמן מודה
שקלתי חשבתי הרבה.
ותגובה הולכת לא למצא חן לאנשים פה והסיכון עלי

המשחק הזה של אבל'ה אצל הונילות :
נשים שבוחרות למצא להן כזה דאדי(והכל לקוח בקיצור מנשיונל ג'יואגרפיק)
"תקועות" באיזה מקום, מסרבות להתבגר
הן אכן צרכות את התמיכה את ההגנה של הגבר הבוגר
אולי כי אביהן האמיתי איכזב בעיניהן,אולי מסתתרים מאחורי זה מניעים נפשיים פסיכולוגיים לא בריאיים במיוחד.אשה צעירהבשנות העשרים המוקדמות שבוחרת לה חבר לחיים מבוגר ממנה בשנים רבות
היא כזזאת שלא מסוגלת להתמודד עם הצרכים של החיים הבוגרים ועם כל הדרישות
לכן היא מוצאת לה סרו-דאדי, תחליף אבא שידאג לה הלאה
אשה בשלהי העשרים השלושים ויותר שעדיין צריכה כזה אבל'א נימצאת בבעיה חמורה ובהכחשה רצינית
ככה וגם ככה זה לא בריא.
הגברים לעומת זאת שיוצאים אם אותן הצעירות
להם יש בעיה אחרת
הם לא מסוגלים להתמודד עם נשים בוגרות שיודעות מה הן וומה הן צריכות ורוצות ומה הן עושות
גם הם תקועים באיזה שהוא מקום בגיל ההתבגרות.(ואילו מחקרים מדעיים שהוכחו)

עכשיו בבידסמ
כל הפוצי מוצי שפה במאמר לעייל
שעושה את הכל חמוד "דאדי דום"
הוא דואג כמו אבא מעניש כשצריך מחנך תומך....ולה טוב שכך היא רוצה את זה
תתעוררו כזה?

ואני לא מתחלחלת מהנשים שזקוקות לזה ,אותן אני עוד אולי מסוגלת להבין כי לי יש את הצרכים שלי
ולהן את שלהן,הן מחפשות את כל הלעייל שאיימי תרגמה,ולא "לזיין" את אבא ,בהשאלה.
אבל הגברים
האדונים
איזה סוג של גבר חי בפנטסיה שהבת שלו היא שפחה שלו או השפחה שלו היא הסרוגייט- בת??

תקשיבו לזה, תדיימנו:
"תכאיב לי אבל'ה תעניש אותי הייתי ילדה רעה"
"עוד אבא יותר חזק יותר עמוק, הילדה הקטנה שלך אוהבת שאתה מזיין אותה בתחת"
"הייתי כלבה טובה הערב אבל'ה,נכון?"

עכשיו לכו למעלה ותקראו הכל מחדש.[/quote]

המונחים אבא/ ילדה קטנה אינם מתייחסים לגילאים- האמיתיים או המדומים, של הצדדים במערכת היחסים. הם גם אינם מרמזים על תשוקות חבויות סביב נושא הפדופיליה. ביחסיי עם אדוני, הוא אינו אבי, אינו דומה כלל לאבי ואין לי שום צורך שיחליף את אבי. למרות זאת, הוא האבא שלי. איננו עוסקים במשחקי- גיל באופן ספציפי (מעבר לפנטזיית תלמידת בית- הספר מפעם לפעם), ויחסינו אינם מבוססים על צורך כלשהו לקיים יחסי מין עם ילדים.
אני תמיד כולי אישה, ותמיד אישה עצמאית מאוד.

אף על פי כן, יש לאדוני את היכולת לגרום לי להרגיש כמו ילדה קטנה, ילדה קטנה מאוד אהובה, ולעיתים נזקקת. זוהי הרגשה שאני מתענגת עליה. זהו המקום הבטוח ביותר בו הייתי אי פעם, והוא מאפשר לי את החופש להיות כל שאני, מבלי לחשוש. אבא- דום הוא תחושה, סביבה ששני אנשים יצרו. אבא- דום מכונה כך בשל התכונות המאפיינות אותו, ובשל השירות שהוא מספק.

אם כך, מהם מאפיינים אלו? מהו אבא- דום?
אבא- דום רוצה להיות מרכז יקומך. הוא רוצה להיות מסוגלת לספק כל אחד מצרכייך. אך יותר מכך, הוא רוצה להוציא ממך את הפוטניציאל הגלום בך, כפי שהוא נתפס על ידיו. הוא רואה בך מישהי היכולה להשיג הרבה יותר בחיים. הוא מאמין בך יותר ממה שאת מאמינה בעצמך. מה שהוא רוצה בתמורה הוא להיות מסוגל להתענג על התוצאות- הישגיך בזכות הכוונתו. כדי להשיג את מטרתו, נסמך האבא- דום, על שילוב של אהבה, כבוד ומשמעת.

אהבתו של האבא- דום לילדתו הקטנה, הינה מובנת מאליה. הוא אוהב אותה באותה מידה כפי שהיא עכשיו, כפי שיאהב את מי שתהייה, בעזרת הנחייתו. היא הינה רכושו היקר. עיניו נאורות כאשר היא נכנסת לחדר, והוא מתגאה מאוד בהצלחותיה. אחרי הכל, הוא עזר ליצור אותה. היא תופסת את המקום הרגיש ביותר בליבו, ולה שמור הכוח הרב ביותר לפגוע בו.

אהבה זו לא תהייה אפשרית ללא כבוד. אבא- דום זקוק להתגאות בילדתו הקטנה. הוא זקוק לדעת שהיא יכולה לעמוד על שלה בעולם החיצוני, ועדיין להכנע לו. יש לו כבוד רב ביותר למתנה שניתנה לו, והוא עושה מאמצים רבים כדי להגביר את ערכה. חשוב לו מאוד לדעת שהיא יכולה להיות עם כל גבר, ושהיא בוחרת להיות איתו.

הוא יודע שזה שם משמעת בראש סדר העדיפויות בחייהם, חשובה יותר מאשר במערכות בדסמ"יות אחרות. כדי שהילדה הקטנה באמת תוכל לבטוח, היא חייבת לדעת שהוא מתכוון למה שהוא אומר. בכדי שילדתו הקטנה תוכל להיות המוצלחת ביותר שביכולתה להיות, עליו להיות תקיף. הוא נעזר בניסיון החיים שלו ובידע שלו עליה, על מנת לספק לה הכוונה הולמת, ואף עונש הולם, כאשר יש בכך צורך.

אם אבא דום- לא יאכוף משמעת, הכבוד יאבד את משמעותו. אם הנשלטת שלו תמצא שהיא יכולה לתמרן אותו כך שלא יעניש אותה, היא תתחיל לאבד את הכבוד, ויכולתה להתחזק דרך המערכת תפגע.

להעניש את ילדתו הקטנה דורש כוח רב מצידו של אבא- דום.
נדרש מצידו כוח כדי לשלוט בה, ולעצבה על פי צרכיו ורצונותיו. נדרש כוח להיות איש סודה, הכתף שלה, העוגן שלה. נדרש כוח לתת לה לצאת אל העולם, כאשר כל שהוא רוצה לעשות הינו להחזיקה בין זרועותיו, מוגנת, ונדרש כוח לעשות מה שהכרחי, כאשר עליה ללמוד משמעת.

אבא- דום מספק גם דבר נוסף שהינו חשוב מאוד עבור שפחתו- קבלה. היא בטוחה בידיו, כיוון שהוא מכיר אותה, יודע הכל עליה, ועדיין אוהב אותה. כשהיא הולכת אליו היא יודעת שגבר זה יודע על כל הסודות הקטנים והמלוכלכים שלה, והם לא משנים לו דבר- בעיניו היא יפיפייה.

אבא- דום ודום סדיסטי אינם מושגים סותרים. אבא- דומים רבים חובקים את הסדיזם שלהם בזמן שהם מבינים ומזינים את המזוכיזם של שפחתם. איזון זה הינו הכרחי עבור ילדות קטנות רבות, מאחר והוא מאפשר לכל חלקיהן להיות מוזנים, ומוביל ליחסים מלאי הגשמה עצמית באופן מדהים.

אני חושבת שברוב הדומים יש קצת מהאבא- דום בתוכם, כאשר הם לוקחים על עצמם את תפקיד הדמות הגברית הסמכותית בחיי הנשלטת שלהם, ומשתמשים בכוחם להעשיר חיים אלו. אב דום/ ילדה קטנה שם במילים תחושה זו, ומוסיף מימד של חום, אכפתיות, וטקסיות שהצדדים במערכת משתוקקים אליה.
יש משהו קסום לאין קץ באבא- דום. אולי זה משהו שרק ילדה קטנה יכולה להבין.

[ [/color]
ליילה,
אין כל קשר בין ''תזיין אותי אבא'לה '' לבין סוג הקשר של אבאדום המתואר במאמר המקסים שאיימי תירגמה.
אני מוצאת כאן המון המון יופי וביטחון, בדס''מ במיטבו, מהול בהמון אהבה, ביטחון , הערצהונתינה אינסופית.
נוריתE

קצת יותר במתינות

נוריתE • 3 ביולי 2006
אישה פה אצלנו זקוקה להגשים ולממש את עצמה,את הרצונות והצרכים שלה,
פיזית ונפשית
היא צריכה את ההדרכה - דמות "מורה דרך" מדריך, שילמד אותה דברים חדשים,שיקח אותה למקומות בהם היא לא היתה
צריכה את ה "חינוך" מעיין מורה שיעניש ויתגמל, בהתאם
את החבר"הידיד", שיקשיב ויפרגן ויתמוך,זה שלא יתן לה לפול
וגם את "המאהב" לפינוק והחום הליטוף וכל מה שבזוגיות האינטימית ,שמעבר לבידסמ.

כל הדמויות האלו
מדריך, מחנך, ידיד, מאהב
גלומות באדם אחד ה- מאסטר

אלו שרואות באדון מעיין דמות אב ,שממלא את כל האלו,מקצינות את דמות האב בעצם
כי אבא יכול אולי להיות חלק אבל לא הכל ובטח שלא מאהב.
אני בכוונה לא ניכנסתי לקו הדק של הדמיית גילוי עריות
כיאני לא פסיכולוג ולא שופטת נפש.

אני הייתי במקום הזה, פעם
ורק אחרי ,בעצם היבנתי את עומק המשמעות

יש לי אבא(היה ,הוא ניפטר)
אני לא צריכה סרוגייט ולא דמות אב
ובטח שלא רואה אותם באדון שיהיה לי.

לא תמיד האג'נדות של הנישלטות דומות או תואמות לאלו של השולטים.
המרקיז
בתחילת הדרך אמר לי דבר אחד שבזכותו הערכתי אותו מאוד
"אל תכני אותי אבא- יש לך אבא, אני, האדון שלך"