שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האדון שפחד

זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 23 במאי 2006

תשובה רצינית

זאלופון​(שולט) • 23 במאי 2006
קודם כל - כן! עמי ותמי מפחידים מאד, המטורפים האלה מבשלים קשישות להנאתם icon_eek.gif

ועכשיו התשובה הרצינית icon_smile.gif
אני חושב, כמו דן קאפ, שההסבר שהצעת הוא אפשרי, כמו גם אלף ושניים הסברים אחרים. הוא עשוי להיות נכון במקרים מסוימים, אבל ממש לא הייתי ממהר להכליל אותו לכל המקרים. בתגובתי הקודמת נתתי קונטרה צינית למניע אפשרי לסאביות. המניע שנתתי, שנובע מרגשי נחיתות מסוימים כמו המניע שאת נתת, הוא אפשרי למקרים מסוימים, אבל ברור שיש המון סאביות שדווקא לא סובלות מרגשי נחיתות איומים ומה שמביא אותן לבדסמ אינם רגשות שליליים כמו פחד, יראה, בלבול או שנאה עצמית. כל נסיון להכליל את הנטיה הבדסמית כנובעת מגורם צר ושלילי כלשהו מקומם אותי, אלא אם יש ראיות שתומכות בתיאוריה הזו, וגם אם אני מסכים שהיא אפשרית.

אני עצמי לא חש פחד מנשים (זה עבד! התגברתי! הריעו לי! icon_smile.gif ). הן לא נדמות לי, בשום צורה שהיא, ככוח גדול ממני. אני לא חווה אותן כלא מובנות. הערצה היא מילה שלא הייתי מתאר באמצעותה שום רגש שלי לשום דבר בעולם, אבל כן יש לי הערכה ליופי הנשי ולמהות הנשית. האם זה מה שגורם לי רצון לשלוט בהן? אני בספק, וגם אם כן, זה ודאי לא כל הסיפור. על כן, ככל שהמודעות שלי מאפשרת לי להסיק, ההסבר שלך לא תופס כלפיי.
מה שכן, אני חושב שאין דום באתר הזה שיכתוב שההסבר הזה כן תופס כלפיו, כי זה הסבר שמעמיד אותו באור שלילי משהו. הדרך לבדוק את התיאוריה הזו היא ככל הנראה לא באמצעות שאלה ישירה icon_smile.gif
Dom_Quixote

מנסיון

Dom_Quixote • 23 במאי 2006
FrozenLips כתב/ה:
כשאתה מאלף חיה עדיין נשאר בך חלק שרוצה לשבור את אותו מקום פראי שאותו אתה רוצה לשבות.

יש בזה מן הפחד.

כשאני מנסה נואשות לשכנע את לורילי התינוקת שלי לתת לישון יחד איתה על הכרית שלי, זה לא ממש מתוך פחד, כמו מתוך רצון כן לישון על הכרית שלי. וגם אחרי שהיא מסרבת, ותוקעת בי מבט מאשים על כך שהפרעתי את שנתה, ואני מצטמצם למרגלותיה בחלק הקיצוני של המיטה ומנסה שלא לזוז ולהפריע לה (שנתה קלה עליה. בכל זאת קשה להיות עייפים כשרובצים 16 שעות ביממה, כשהפעילות הגופנית היחידה שלה מסתכמת בלהתווכח על האם היא תאכל אוכל כלבים או שוב תקבל עוף).

אז אולי אני מאוהב, אולי אני עבד נרצע של טריירית מעורבת עם ננס, ומן הסתם שניהם, אבל אני חולק על כך שאני מפחד ממנה.

הכלב השני, לעומת זאת, זה עניין אחר. הוא באמת נושך. אבל דווקא אותו אני לא מנסה לאלף. אם הייתי רוצה שיכאב לי הייתי הולך להיות סאב.

כבוד,
קיחוט
lori{ע_מ}

קיחוט !

lori{ע_מ} • 23 במאי 2006
שנה, שנה ת'שם של הכלבה.
חוצפה לשמה.
לורילי עלק..
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
FrozenLips כתב/ה:
חשבתי על זה לעומק ונדמה לי שבלב לבו כל שולט יש זרע של פחד בפני נשים, אולי לא פחד אלא אי הבנה שלהן, אולי הערצה שלהן.

בכל זאת, הרי כדי לרצות להכניע משהו או לשלוט במשהו אתה צריך לראות בו משהו שיש לשלוט עליו. ועל מי אתה שולט אלא אם על מי שאתה מפחד ממנו?

מה דעתכם שולטים יקרים?

אי-אפשר להכליל, אנשים מגיעים לבדסמ מכל מיני רקעים.
יכול להיות שההנחה שלך נכונה לגבי חלק מהאנשים.
אני יכול להעיד רק על עצמי.
נראה לי טבעי לשלוט במי שאתה אוהב. לדאוג לה, לחנך אותה, לכוון אותה, ולתת עונשים מתקנים שצריך. ולחילופין, אם אני לא אוהב מישהי, לא ממש איכפת לי ממנה, לא בצורה רומנטית בכל אופן.

צדקת במידה כזו או אחרת בהתחלה. יש כאן מידה מסוימת של הערצה, אם כי אני הייתי משתמש במילה משיכה. משיכה לאופי, משיכה ליופי. משיכה לנשיות. זה לא סוד שגברים נמשכים לנשים, וההפך. זה חלק מהאהבה. משיכה לחיצוניות ולפנימיות של האדם.
אני אישית אוהב אישה-אישה. אישה מטופחת ונשית. אישה נעימה, חמימה, משכילה ומבינה.

בצורה הכי פשוטה שיש - אם אני אוהב מישהי, אני רוצה שהיא תהיה שלי.
אני רוצה אותה קרוב.
רכושנות.
אישה, חברה, אובייקט, כלבלבה, נסיכה.
אוצר שלי.
"מיי פרשס" icon_smile.gif
לא לחינם דומים משייכים אליהם את שפחתם. לא לחינם השפחה מקולרת.

יש כאן משהו קצת "קדום" אפילו הייתי אומר.
משהו בסגנון "טרזאן רוצה את ג'יין, טרזאן לוקח את ג'יין. ג'יין של טרזאן icon_exclaim.gif " icon_smile.gif
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 24 במאי 2006
venus in our blood​(שולטת) • 24 במאי 2006
[quote="FrozenLips"]אם תשימו לב כולם - יש בשאלה שלי אלטרנטיבות - פחד/הערצה/אי הבנה.

בסופו של דבר כוונתי היא - ששולט רוצה לשלוט באשה כי הוא רואה בה משהו נערץ, משהו נסתר, משהו שיש להכניע אותו ולשלוט בו. לא התכוונתי לאותם גברים שמפחדים מנשים והתגובה שלהם לזה היא סדיזם (זו הקצנה מיותרת בדיוק כמו גבר שמפחד לדבר עם נשים).

המניע לרצות להכניע אשה חייב להיות נעוץ (לפחות דרך העיניים שאני רואה כרגע) איפשהו בשטח שמדבר על הכנעה של כוח גדול (ממך).

קשה עד בלתי אפשרי להכליל תחושות, קדמוניות, שורשיות או אחרות על קבוצה כה גדולה של אנשים ( ולא בהכרח רק בקהילה, אלא גם ביחסים דומיננטיים שאינם מוגדרים כבדסמ''יים, אך יש הבדל מעמדות ברור , ומבחירה. > קיחוט, לא להשתולל, אמרתי, מתוך בחירה icon_wink.gif < ).

סביר להניח שאצל חלק מהאנשים , השליטה באה מתוך פחד קדמוני\ שורשי, כחלק ממגון של תחושות וסיבות, אך לדעתי, גברים שמפחדים מנשים ומתקראים 'שולטים ', לא יצליחו הרבה זמן באותו קשר של שליטה.

אני חושבת שהצורך לשלוט, להכניע, להוביל, להדריך בא אכן ממקום שורשי וקדמוני, אך של האדם עצמו. מתוך נקודת הנחה שאצל אנשים מסויימים השליטה היא חלק אינטגרלי מהם, ''בדם '' , והצורך ( האולי מולד ) הוא צורך פנימי שלהם , ללא קשר למי עומד מולם .

( ומתעוררת כאן השאלה, האם שולט\ ת הם עדיין שולטים , גם כשאין להם קשר של שליטה\ עבד\ שיפחה ? , ומאותה נקודת מבט, האם נשלט\ ת הינם עדיין נשלטים, גם אין כרגע אדם דומיננטי בחייהם ? לדעתי, התשובה חיובית. אתה מי שאתה, תמיד. אין ספק שכדי לממש את מהותך בקשר עליך להיות בצ כלשהוא עם הפרטנר הרצוי, אך גם כשאין פרטנר \ ית כזה\ כזו , אנו עדיין נשאירים מה שהננו. אישיות האדם אינה משתנה בבסיסה. )

יתרה מזאת, אני לא רואה פסול בהערצת הנשלט\ ת יחד עם הצורך לשלוט ולהוביל. ( לדעתי, זה אפילו חלק מהקסם. שולט שמעריץ את הנשלטת שלו , כאישה, כאדם, יכול להגיע לרמות שליטה אחרות, ; כשם ששולט שאוהב את הנשלטת שלו ידאג לה ויטפל בה בנוסף לשליטתו הבלתי מעורערת בה ) .

שליטה שמקורה בפחד קיימת, אולי, אצל חלק מהאנשים, אבל היא עוד דרך של האדם להתעמת או לברוח מעצמו ( תלוי באדם...).

אך וודאי אינה מהווה אינדיקציה ליחסי שליטה.

אינני סבורה שהצורך והרצון של אנשים לשלוט נובעים ממקום של ''הכנעה של שטח גדול ממך '' , אלא מתוך אותו צורך עצמי ואישי לשלוט.

אותו סוג של אנשים שאת מדברת עליהם, שבתוך תוככם פוחדים מנשים ומכאן בא אולי הרצון להכניע , לא ימצאו את עצמם בקשר עמוק של שליטה ; הם גם אותם אלו שזקוקים לשוט ולהחצנה על מנת להוכיח את שליטתם.

אני חושבת שרוב האנשים שנמצאים כאן , באמת אוהבים את עולם השליטה ומרגישים חלק ממנו. הם לא רואים את עצמם בזוגיות אחרת, כי השליטה היא פשוט חלק בלתי נפרד מהם, בדיוק כמו תכונות אחרות באישיותם.

את מפנה את הרעיון דווקא אל הגברים, ואני תוהה היכן זה מעמיד את הנשים הדומיננטיות ?
האם הן גם, כדברייך, פוחדות מגברים ובכך טמון הצורך לשלוט ? לעניות דעתי, התשובה היא שלילית באופן חד- משמעי .

יש אנשים שהשליטה היא חלק מאישיותם, הם לא יוכלו לראות את עצמם או לממש את מהותם בזוגיות ונילית , וזה נכון הן לגבי נשים והן לגבי גברים.

שאלתך עוררה בי שאלה עתיקה אחרת , ששאלתי לפני המון המון זמן :

האם ניתן לאהוב את מי שאתה שולט עליו ?אבל זו כבר שאלה אחרת...
aka BODYGUARD

Re: האדון שפחד

aka BODYGUARD • 24 במאי 2006
FrozenLips כתב/ה:
חשבתי על זה לעומק ונדמה לי שבלב לבו כל שולט יש זרע של פחד בפני נשים, אולי לא פחד אלא אי הבנה שלהן, אולי הערצה שלהן.

בכל זאת, הרי כדי לרצות להכניע משהו או לשלוט במשהו אתה צריך לראות בו משהו שיש לשלוט עליו. ועל מי אתה שולט אלא אם על מי שאתה מפחד ממנו?

מה דעתכם שולטים יקרים?

באופן אישי יש לי שדה שלם של פחד..לא רק זרע.... icon_lol.gif
ואני מת מפחד מפולניות...

חושב שהמילים הוקצנו כאן...
נשים הם הצד האחר שלנו הגברים
משהו שכולם אומרים שלא נבין לעולם ולהיפך..
אבל מכאן ועד פחדים...קצת רחוק הלכנו.

הערצה- בהחלט! אבל לא זו שנובעת מענייני שליטה...
יש דברים שנשים מסוגלות לעשות וגברים לא. פייס איט...
להבה חשופה
להבה חשופה • 24 במאי 2006
זאלופון כתב/ה:
ברור לגמרי, וכמובן שכמו כל הסאדו-מאזו הזה, הכל נובע מטראומות ילדות. במקרה שלי, אני חושב שהתחלתי לפחד מנשים אחרי שאמא הקריאה לי את עמי ותמי, ומאז ועד היום אני חושש שנשים רוצות לאכול אותי. כנראה משם נוצר הצורך לצוות עליהן לרדת לי, כסוג של טיפול התנהגותי. מזל שכל הסאביות הן, כידוע, נשים בעלות הערכה עצמית נמוכה ופחד תמידי מכך שגופן אינו נחשק מספיק, שהרי אדם לא יאפשר לאדם אחר לנהוג בו בצורה משפילה כזו אם הוא מאמין שמגיע לו יותר מכך, ועל כן הן לא יעזו לאכול יותר מדי פן ישמינו. בקרוב אולי אתגבר על הפחד די הצורך כדי לנסות עם נשים אמיתיות. החזיקו לי אצבעות!

זאלופון כתב "..מזל שכל הסאביות הן כידוע נשים בעלות הערכה עצמית נמוכה ...." זאלופון, על סמך

מה הגעת ל"תובנה מופלאה" זו ? אני יכולה להעיד על עצמי שאיני בעלת הערכה עצמית נמוכה , ולא

באתי לעולם ה- BDSM למען "חיזוקים לאני" השפוף שלי , נהפוכו . {יעידו על כך כל מי שמכיר אותי}.

לפי דברייך נראה שאתה בא לעולם הזה . ממקום לא נכון { איני שופטת } אך חייבת לציין שכמוך ,

יש פה רבים כאלו "שולטים" ו "נשלטות" וצר לי על כך .. כי לעניות דעתי הם עלולים לפגוע ולהפגע .

נ.ב. מעניין שאף לא אחד\ אחד . שמו לב למשפט מקומם זה !@!

להבה חשופה
הוא​(שולט)

להבה

הוא​(שולט) • 24 במאי 2006
שמו לב למשפט מקומם זה

זה כמובן נאמר בציניות

מאחר וקמת את יכולה לשבתicon_smile.gif
Adonasuy​(שולט)

Re: טעות בפורום

Adonasuy​(שולט) • 24 במאי 2006
FrozenLips כתב/ה:

מה דעתכם שולטים יקרים?

דעתי- תשני את המילה "אדון" ל"מלכה", את המילה "נשים" ל"גברים" ותפרסמי בפורום מלכות ועבדים. תוסיפי מילים כמו "קנאת פין" ו"רגשי נחיתות" וצפי לתגובות מהשולטות לסוגיהן.
את הצמרמורת שתקבלי ממקלחות הצוננים אפשר לצפות כבר עכשיו...

(אדונשוי מעריץ חלק מהנשים- את האינטיליגנטיות והיפות שבהן. ונהנה לשלוט בהן ביד רמה).
Yosefus​(שולט)

Re: מנסיון

Yosefus​(שולט) • 24 במאי 2006
Dom_Quixote כתב/ה:
FrozenLips כתב/ה:
כשאתה מאלף חיה עדיין נשאר בך חלק שרוצה לשבור את אותו מקום פראי שאותו אתה רוצה לשבות.

יש בזה מן הפחד.

כשאני מנסה נואשות לשכנע את לורילי התינוקת שלי לתת לישון יחד איתה על הכרית שלי, זה לא ממש מתוך פחד, כמו מתוך רצון כן לישון על הכרית שלי. וגם אחרי שהיא מסרבת, ותוקעת בי מבט מאשים על כך שהפרעתי את שנתה, ואני מצטמצם למרגלותיה בחלק הקיצוני של המיטה ומנסה שלא לזוז ולהפריע לה (שנתה קלה עליה. בכל זאת קשה להיות עייפים כשרובצים 16 שעות ביממה, כשהפעילות הגופנית היחידה שלה מסתכמת בלהתווכח על האם היא תאכל אוכל כלבים או שוב תקבל עוף).

אז אולי אני מאוהב, אולי אני עבד נרצע של טריירית מעורבת עם ננס, ומן הסתם שניהם, אבל אני חולק על כך שאני מפחד ממנה.

הכלב השני, לעומת זאת, זה עניין אחר. הוא באמת נושך. אבל דווקא אותו אני לא מנסה לאלף. אם הייתי רוצה שיכאב לי הייתי הולך להיות סאב.

כבוד,
קיחוט

טוב, אז מהטריירית הננסית אתה לא פוחד, אבל הדיון פה הוא בפחד מסאביות. נראה אותך גבר כותב פה לבן על גבי שחור שאתה לא מפחד מבייבי (למשל), ושבפעם הבאה שהיא תבקש את השוקולד שלה אתה תביא לה רק פרה אדומה רגיל של עלית.