אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט שנחשב !!! שולט שזו גאווה להיות איתו !!!

aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 31 במאי 2006
aka BODYGUARD • 31 במאי 2006
ושוב התקלות במצב בו הכל מותר,
רכוש נטוש=הפקר
והכל באיצטלת בדס"מ...

מסקרן אותי לדעת מה עושה את פלוני לדום נחשב,
האם כמות הסאביות המקרקרות סביבו מעלות את המניות שלו?
כאילו..מה הקטע?

הפוסט הזה בהחלט מתחבר לפוסט הקודם,
הראייה הכוללת של הכל מותר ואחר כך נדון בחוקים
הפכה להיות נחלת הכלל כי אף אחת לא מתלוננת
למעט מעטות שמעיזות וצריכות להתמודד אחר כך
עם הפוזיציה שנרתעים מהן בשל פתיחת הפה.

באופן אישי אני בז לאדם נוסח זה שתארת, נמרונת.
עם כל הכבוד יש סדר בהכרות
ואם מישהו סטר לך מבלי שהוכרזה מערכת בדס"מית
מדובר בתקיפה.לא פחות מתקיפה.
ואם מישהו מכריח אותך לגעת באיברו
מדובר במעשה מגונה.
אין לכך מילים אחרות...

וכעת יקומו הפלצנים ויקראו לזה צביעות....
Seth
Seth • 31 במאי 2006
קודם כל מצטער לשמוע על החוויה הלא נעימה שעברת.
מה שחשוב לדעתי זה להפיק את הלקח לאחר מקרה כזה שהרי את מה שנעשה אין להשיב.
וכמו תמיד ... לא להאמין בצורה עיוורת לפרסומות ולמסעי השיווק למינהם. עדיף תמיד לערוך סקר שווקים בעצמך.
כמו שאמר לי מישהו חכם פעם ... "האיכות נמצאת בשוליים".
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 31 במאי 2006
גם אני לא מבין מה זה "שולט נחשב". מי שהכי טוב בכדורגל? מה הופך שולט לנחשב ומי בדיוק מחשיב אותו?
אם המדד הוא כמות הסאביות שמזדנבות אחריו, לו הייתי סאבית שמחפשת קשר רציני הייתי דווקא נוטה להתרחק מאחד כזה.
בכל מקרה, אני יכול להבטיח לך שבקהילה שלנו אין ולו שולט אחד שכולם מעריכים ומוקירים. בוודאי שלא מבין אלו שעושים הרבה טררם, ומטבע הדברים גם מושכים אש.
גם לא ברורים לי משפטים כמו "לא רציתי לוותר על להכיר את ה-^&$&$#, זה פיספוס". אחרי שהוא הרשה לעצמו לסטור לך כנגד רצונך ולא היה קשוב אלייך, עדיין לא להכיר אותו נראה כמו פספוס רק בגלל שיש לו כאן חברים שמעריצים אותו ועושים הרבה רעש? הייתי אומר שעל סמך הקטע הזה, את מכירה אותו הרבה יותר טוב משהכרת אותו דרך העיניים שכל כך החשיבו אותו בבלוגים וברכילות.
ה"כבוד" שכן או לא רוחשים כאן לאדם מסוים הוא לא מדד לכלום. בהתאם, את לא צריכה לחשוב שאם הוד רוממותו התגלה כלא מתאים עבורך, זה אומר משהו על כל השאר או על הסיכויים שלך למצוא דום נורמלי. אל תתייאשי ובהצלחה icon_smile.gif
המחנך​(שולט)
המחנך​(שולט) • 31 במאי 2006
אכן מדובר בתקיפה ובעבירה פלילית על פי חוק העונשין.
נחשבים?! בטוח בעיני עצמם.
ניצול מצב רגשי נתון של מישהי או מישהו הינם מעשה בזוי בעיני.
כן בהסכמה לא בהסכמה - קשקוש!

אינני חלק מ"הקהילה" ואף לא מתערבב (מישהי מהפוסט הזה אפילו כינתה אותי וירטואלי - אבל חארים ואחרות יחלקו על דעתה המלומדת), אבל מניסיוני הלא פומבי, אין תחליף לרגש המתלווה לחוויה. העוצמות. ל"נחשב" יש משמעות אך ורק בעיני הפרטנרים, ורק הם בלבד. כל רכילות, מוניטין או השד יודע מה, נעלמים כאשר נסגרת הדלת, המבטים ננעצים, האמוציות גועשות - וההתעסקות מתחילה!

כל הדיבורים, התכתבויות, פנטזיות, הכל נעלם כאשר שני בני אדם עומדים האחד מול השני/ה. ברגע הזה אין מסכות. אין מוניטין. יש רגע נתון. יש לב דופק. יש אדראנלין. יש..."נחשבים".....
Grey / Green
לפני 17 שנים • 1 ביוני 2006
Grey / Green • 1 ביוני 2006
הי נמרונת, הצטערתי לשמוע כמה התאכזבת מהפגישה שלך.

אבל תני לי להציע הצעה, ואני מקווה שלא תיקחי את מה שאני אומר בדרך לא נכונה, אבל, בהתאם לרמת הציפיות שבנית לך לפני הפגישה -- האם היה לה סיכוי שלא להשאיר אותך, לפחות באיזו מידה, פגועה ומאוכזבת?
אני לא אומר שהבחור שהיה איתך התנהג כמו שצריך. הוא לא הצליח לקרוא אותך אפילו קצת, לפי מה שאת מתארת, והוא גם לא הבין מתי מפסיקים ומתי לא. אבל אני אומר משהו אחר: ברגע שהצבת אותו על מדרגה כל כך גבוהה -- כשעשית ממנו סטאר -- אני מרגיש, לפי התיאור שלך, ששמת אותו בעמדה שבה יכולת רק להתאכזב ממנו. אני גם יכול לתאר לעצמי שאם הדברים הם כמו שאת מתארת אותם, היו כמויות בלתי-סבירות בעליל של מתח ולחץ ביניכם, ומתוך כזאת אווירה אין שום אפשרות שתהיה תקשורת בין שני אנשים, שהם יבינו זה את זו. באווירה מחורבנת כזאת הרבה יותר קל לפגוע והרבה הרבה יותר קל להיפגע. (ותרשי לי להזכיר שוב שזה לא תירוץ ללא לדעת מתי להפסיק.)
אני בטוח שכל אחד, אפילו מישהו מבין הפלבאים העלובים של הכלוב, יהיה יותר טוב ונעים לך מכל סופר-דום עם גלימה, שלא נוח לך להיות לידו. שאלת מה אנחנו חושבים, ומה שאני חושב זה שאם יש מישהו שאת לא מצליחה, קודם לכך שאת נפגשת איתו, לראות כסתם מישהו, בנאדם מהשורה, אל תצאי איתו. סתם חבל.
Mr Kinks​(מתחלף)
Mr Kinks​(מתחלף) • 1 ביוני 2006
נשמע לי כאילו את לא היחידה שהרגישה שהוא "שולט נחשב" והשתן קצת עלה לו לראש...
אולי הוא יודע להצליף עם השוט כמו שצריך אבל גם כן הרבה גברים באתר הזה שלא מעניין אותם הפרסום ויודעים את מקומם לא רק מאחורי השוט, אלא בכל שלב במערכת יחסים כזו או אחרת.

אז הייתה לך פגישה מחורבנת. לפני כמה שבועות היה לי בליינד-דייט (ונילי לחלוטין) שהיה מזעזע. אז מה, כל הנשים *#&$#? ממש לא. מקווה שלא תגיעי לאותן מסקנות.
danniella

אהההה....

danniella • 1 ביוני 2006
באמת התמכרת לפתיחת השרשורים אההה....

מתוקה שלי .. מצטערת שהתאכזבת .. יודעת כי יגיע האחד שלך..

אבל מצטערת יותר בשבילו.. כי כנראה שעבורו יהיו רק מפגשים בני 3 שעות (במקרה הטוב)

חיבוק ענק ממני
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 1 ביוני 2006
נמרונת...

נחשב או לא נחשב... הוא נשמע לי פסיכופט ודפוק ברמות...
ואת השפויה כאן מבין שניכם...

אז לאותו שולט ש"נחשב" יש לי 2 מילים : אתה דפוק !!!