שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיהיה קצת סדר באושיות בבקשה !

המלט
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2006

Re: איך אמר מישהו ?

המלט • 3 ביוני 2006
זיקית כתב/ה:
"אני לא רוצה להיות חבר במועדון שמקבל אותי.."

דומני שזה היה אוסקר וויילד.

גראוצ'ו מרקס.

http://www.quotationspage.com/quote/114.html
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 4 ביוני 2006

הציבור ע"י רודנו אמר את דברו

Dom_Quixote • 4 ביוני 2006
כבוד,

חייב לומר שהשרשור הזה לא ברור לי.

בפעם האחרונה שנערכו בחירות דומות היה זה בשלהי שנת תשס"ד. 60 קולות הצביעו למועמד מסויים, ובסוף אני ניצחתי כדת (האתאיסטית) וכדין (האיראני). הנסיון לקיים בחירות חוזרות כאשר ידוע לכולכם שהכרזתי מיד עם כניסתי לתפקיד על הוצאתם להורג של כל מתנגדיי ועל כוונתי לכהן משך כל ימי חיי (ותקופה מסויימת בעולם הבא), וכל זאת רק כדי לאפשר לניק הכפול שלי להשתלט על האתר, הוא בבחינת בדיחה במשחק מכור - לא מוצלחת, לא מצחיקה והעיקר - ידועה מראש.

לכן, אם יחפוץ המתייוון המתנצר המתרומם (מלשון 'נעשה רומאי', אם כי אין לפסול על הסף משמעויות אחרות) בשלטון הניק הכפול של קיחוטה, יועיל נא בטובו לחזק ראשית חוכמה את שלטונו של בעליו החוקיים של הניק הכפול של קיחוטה, הוא קיחוטה, ואז לפעול לשינוי מתוך המערכת. וכיצד ניתן לעשות זאת? כמו בכל דבר אחר הקשור לשלטוני הנאור באתר, באמצעות תרומה סמלית אך עצומת מימדים למפלגה. שהרי לכל ידוע שהמשטר שלי מושתת על עבודה ללא שכר, תורה בעלת סממנים פאשיסטיים אם כי לא במידה כזו שניתן להוכיח משפטית וגמילות חסדים חד צדדית וללא חשבונית.

כמו כן, בתור היחיד פה שגם לוחם למען הצדק, גם מכה שוק על ירך דומים מסוכנים, גם סועד נפשות שסעדו קודם לכן על מסעד כסאו (הסיעודי) של אביס, גם מחזיק חבר זהב (!!!!) לניק הכפול שלו וגם לא מתעניין כהוא זה בהסכמתן של סאביות מתוך הבנה שבדסמ אמיתי יכול להיעשות אך ורק בכפייה כוחנית, ניצול ולא עלינו קטיעת גפיים, אני קובע בתוקף סמכותי הדתית שאני, ורק אני, אושייה. והניק הכפול שלי. וזאת ללא כל צורך באישורים מצד יוספוס.

כמו כן הריני להודיע רטרואקטיבית על קילורה של האלפקה מיוחדת ביולי אשתקד. ברכות מזל טוב שיגיעו עכשיו לא ייענו מפאת האיחור.

אבקש שלא לפתוח שרשורים מגוכחים דוגמת זה שכן אין בכוונתי להמשיך ולהתערבב כשם שעשתי בשבועיים האחרונים, ובפעם הבאה משמר המפלגה יגיב בשמי, והם נלהבים כמעט כמוני מקונספט השיח הציבורי, אך בעלי חיבה יתרה לריח גופרית.

כבוד,
קיחוטה על כל ניקיו, מקוריים, כפולים, ראשוניים ונגזרת של e.
זיקית

דנה'לה

זיקית • 4 ביוני 2006
קשים הם חיה של אושיה בדימוס. חה.

icon_smile.gif

איך את מתמודדת ?
electro-z

Re: דנה'לה

electro-z • 4 ביוני 2006
זיקית כתב/ה:
קשים הם חיה של אושיה בדימוס. חה.

icon_smile.gif

איך את מתמודדת ?

אאוטינג icon_exclaim.gif icon_question.gif icon_arrow.gif icon_eek.gif
Yosefus​(שולט)

Re: הציבור ע"י רודנו אמר את דברו

Yosefus​(שולט) • 4 ביוני 2006
Dom_Quixote כתב/ה:
כבוד,

חייב לומר שהשרשור הזה לא ברור לי.

בפעם האחרונה שנערכו בחירות דומות היה זה בשלהי שנת תשס"ד. 60 קולות הצביעו למועמד מסויים, ובסוף אני ניצחתי כדת (האתאיסטית) וכדין (האיראני). הנסיון לקיים בחירות חוזרות כאשר ידוע לכולכם שהכרזתי מיד עם כניסתי לתפקיד על הוצאתם להורג של כל מתנגדיי ועל כוונתי לכהן משך כל ימי חיי (ותקופה מסויימת בעולם הבא), וכל זאת רק כדי לאפשר לניק הכפול שלי להשתלט על האתר, הוא בבחינת בדיחה במשחק מכור - לא מוצלחת, לא מצחיקה והעיקר - ידועה מראש.

לכן, אם יחפוץ המתייוון המתנצר המתרומם (מלשון 'נעשה רומאי', אם כי אין לפסול על הסף משמעויות אחרות) בשלטון הניק הכפול של קיחוטה, יועיל נא בטובו לחזק ראשית חוכמה את שלטונו של בעליו החוקיים של הניק הכפול של קיחוטה, הוא קיחוטה, ואז לפעול לשינוי מתוך המערכת. וכיצד ניתן לעשות זאת? כמו בכל דבר אחר הקשור לשלטוני הנאור באתר, באמצעות תרומה סמלית אך עצומת מימדים למפלגה. שהרי לכל ידוע שהמשטר שלי מושתת על עבודה ללא שכר, תורה בעלת סממנים פאשיסטיים אם כי לא במידה כזו שניתן להוכיח משפטית וגמילות חסדים חד צדדית וללא חשבונית.

כמו כן, בתור היחיד פה שגם לוחם למען הצדק, גם מכה שוק על ירך דומים מסוכנים, גם סועד נפשות שסעדו קודם לכן על מסעד כסאו (הסיעודי) של אביס, גם מחזיק חבר זהב (!!!!) לניק הכפול שלו וגם לא מתעניין כהוא זה בהסכמתן של סאביות מתוך הבנה שבדסמ אמיתי יכול להיעשות אך ורק בכפייה כוחנית, ניצול ולא עלינו קטיעת גפיים, אני קובע בתוקף סמכותי הדתית שאני, ורק אני, אושייה. והניק הכפול שלי. וזאת ללא כל צורך באישורים מצד יוספוס.

כמו כן הריני להודיע רטרואקטיבית על קילורה של האלפקה מיוחדת ביולי אשתקד. ברכות מזל טוב שיגיעו עכשיו לא ייענו מפאת האיחור.

אבקש שלא לפתוח שרשורים מגוכחים דוגמת זה שכן אין בכוונתי להמשיך ולהתערבב כשם שעשתי בשבועיים האחרונים, ובפעם הבאה משמר המפלגה יגיב בשמי, והם נלהבים כמעט כמוני מקונספט השיח הציבורי, אך בעלי חיבה יתרה לריח גופרית.

כבוד,
קיחוטה על כל ניקיו, מקוריים, כפולים, ראשוניים ונגזרת של e.

הנגזרת של e, מעשה כשפים היא: גזרת ונותר שלם. מתוך לשמה בא שלא לשמה, קרי אם הקיחוט לקח את המקום הראשון והכפול את השני, הרי שעוד נותר מקום לאושיה שלישית, והנה הגענו ל-שלא לשמה - קרי למקום שחלילה עלול להתפס ע"י אביס והסיטרא אחרא
BABY
BABY • 4 ביוני 2006
בלי לשים לב, שוב תפסתי את מקומי הטבעי בקרב האושיות ...(ולא משנה אילו אושיות)

יוספוס, שאפו.

אבל תמהה אנוכי, הייתכן כי ישנו שרשור העוסק בי, ובאושיותי שלא נכתב על ידי עבדי ומלכי קיחוט?

רגע רגע רגע

אני הולכת למדוט על זה מעט

בייבי (מודטת), לא בגבס, ולא באיזולירבנד, כי אם בכח ובחיל !!!
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 5 ביוני 2006

בייבי בן-יהודה

Dom_Quixote • 5 ביוני 2006
BABY כתב/ה:

אני הולכת למדוט על זה מעט

בייבי (מודטת), לא בגבס, ולא באיזולירבנד, כי אם בכח ובחיל !!!

בזמן שהיא מודֶטֵת אני אָבַצְלֵח.
עינבר
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2006

מישהו יכול לעדכן אותי מה קרה בסוף ???

עינבר • 10 ביוני 2006
1. האם המרד שהוביל יוסיפוס פלאבוס נחשל בפעם השנייה בהיסטוריה?
2. האם האביר הנורא והאיום, המאריך בכתיבה משעשעת, דון קיחוט הצליח לחזור לשלטונו?
3. האם הניצחון בבחירות שהיו ב2004, שהושג בשוחד מיני, עדיין הבסיס מוסרי לשילטון כאן?
4. האם נמשיך במאבקנו בצודק להמליך את הניק הכפול של קיחוט כשולט מספר אחד בכלוב?
5. האם נצליח להציל את האושיה השיפחה האולטימטיבית שנפרמה בסשן אכזרי מדום מסוכן?
6. האם נצליח להחזירה את השרמוטה הפורטינית מיוחדת למקומה הטבעי לצידו של הדון הכפול?

הדבר היחיד שברור לי, שלא משנה מה תהיה תוצאות BABY תישאר אושיה בתפקיד הדום
ונוכל כולנו להיזכר בערגה בימיה כמאזוכיסטית גאה ולקוות שנוכל לראות אותה (או את שדיה) שוב.
BABY
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2006
BABY • 10 ביוני 2006
איזה דום אחותי?

מקסימום איזדרכת...

אני שולטת על גברים ביד רמה ללא שום קשר לסאדו... מקסימום בגלל שאני סקסית על!!!

אני יכולה להבטיח לך שלמרות שמעולם לא היו לי שום תפקידים מוגדרים, הסיכוי שאשתייך לצד מסוים בסצינה הבדסמית, (אין קשר למילה למרות אבל אין לי כח למחוק),הוא כל כך קטן, שהוא מגיע אפילו לספרה עשרונית אחרי ה0...

קרסים או לא קרסים, מזוכיסטית אמיתית לצערי (ותשאלו את הפיזיותרפיסט שלי) מעולם לא הייתי...(סתם נרקיסיסטית)

שב"ש מלאת מונדיאל (כן כן, נשברתי, רופסת קטנה שכמוני)...

BABY