שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה לסדר היום

מUחדת
לפני 18 שנים • 11 ביוני 2006
מUחדת • 11 ביוני 2006
huan כתב/ה:
מישהי שדיברתי איתה העלתה את הנקודה שעם כל עשרות הנרשמית החדשים לכלוב מידי יום העבודה שתידרש כדי ללוות כל אחד ואחד מהן תהייה קשה מידי ולא ישימה.

כמות הסאביות הנרשמת כל יום לכלוב היא קטנה יחסית..רוב הנרשמים הם ביכלל דומים וסאבים אשר אינם נכללים בתוכנית לפחות בשלב הראשוני שלה.
כמות הסאביות שנרשמות ונשארות קטנה עוד יותר כך שבעצם כמות האנשים שיהיו זקוקים לליווי היא ביכלל אל גדולה.
בנוסף לכך במילה ליווי אני אל מדבר על להיכנס למישהו לחיים,לקרוא את כל מיליון ההודעות ששולחים לסאביות בימנו ולהגיד לה מה לעשות. אני מדבר על להסביר לה לאן היא נכנסת ואיך אוכלים את זה. אחרי שמדריכים אותה בשלבי ההיכרות פעם אחת אני בספק אם יהיה צורך להדריך אותה בהם פעם שניה כמו כן הם הרי לא קורים בפעם אחת ויכול לקחת הרבה זמן בין הכירות וירטואלית ראשונית...לשיחה בטלפון...פגישה פנים מול פנים וסשן. כך ש"נטל" העבודה מתפרס על מסגרת זמן רחבה.כמו כן תפקיד המלווה יהיה לענות לשאלות המטרידות את הסאבית וגם כאן אני בפסק עם אותה סאבית תציף אתכם במיליון שאלות כל יום אשר המענה להם ישבש לכם את כל סדר היום.
בסופו של יום אנחנו לא מדברים על מאמץ שישתלט על חייו של מישהו אלא על משהו של אחד עם קצת איכפתיות וניסיון יכול לעשות.

מדובר כרגע ברעיון ראשוני שידרוש פיתוח אני אשמח עם תצביעו על נקודות בעיתיות ותכתבו לי על כך.

אז ככה.
לא יודעת אם זה בעיתיות או לא, אבל זו נקודה חשובה-
לא כל מי שנרשמת מוסיפה לצד הניק שלה גם הגדרה {נכון, אני מתכוונת לשני המינים}, ויותר מזה, לא כל אחת סגורה על מה היא ולעיתים ההרשמה לכאן היא בגדר התבוננות מהצד.
אסור לשכוח שלא מעט אנשים מעדיפים את הוירטואליה ובוחרים להישאר בה תקופות לא מבוטלות עד למימוש הפנטזיה- אם בכלל.

חייבת להגיד לך, וכמובן רק ממקומי שלי וההתנסויות שאני חוויתי, שעצם המחשבה על קאווצ'ינג בדס"מי נשמע לי מופרך מיסודו. א. כיוון שלכל אחד מאיתנו בדס"מ שונה וב. כיוון שאנחנו נוטים להתחבר ולשתף אנשים שנוח לנו במחיצתם ולאו דווקא ועדות קבלה דידקטיות.
אני בהחלט בעד הרעיון שתהייה קבוצת נשים חכמות, חמות ואיכפתיות שיהיו באיזה שם אפשרי-
כלומר- כפי שכולם שמעו שקיימות רשימות דומים מסוכנים, כך צריכה להיטמע הידיעה על קיומן של אלו- ועל האפשרות לפנות אליהן, במידה ויעלו שאלות.

כל אחת והבדס"מ שלה. ושלו.
עיקר ההתמקדות אמורה להסביר מה בדס"מ הוא לא- על מנת להבהיר את העירפול המסויים שיש לרובינו בהתחלה בדבר הדברים ה"נכונים" וה"לא נכונים". על ההבדל שבין אלימות ותקיפה מול הסכמה מרצון עם אפשרות ההפסקה המידית של הסיטואציה, למשל.

אבל עניין המלווה {אולי בגלל המילה} נשמעת לי קצת קלושה.
כשאני הגעתי לכאן ממש לא חיפשתי משהו פורמאלי של חונכת או מלווה או מה שלא יהיה. חיפשתי, ולמזלי מצאתי נשים שמהן למדתי המון. אבל מתוך החברות ולא מתוך הדרכה.

גם עניין הפורמליות במקום שאמור להיות הכי לא פורמלי מוזר לי. יושב לי לא נכון.
אנהבל B​(לא בעסק)
אנהבל B​(לא בעסק) • 11 ביוני 2006
אסור לפסול רעיונות לפני שמנסים אותם icon_rolleyes.gif
ובקשר לשירשור באלפוני.. לא כולם נכנסים לקרוא אותו.. יש כאלה שלא נכנסים לפורומים כמעט. וברעיון של חואן מדובר על הדרכת סאביות ובאותו שירשור מדובר יש יותר מידע בסיסי על פרופילים בכלוב.. נימוסים והליכות וההבדלים בן יחסים בהסכמה לתקיפה
huan
huan • 11 ביוני 2006
רפאל
סאביות נפגעות
סאביות נפגעות כי הן לא מכירות את העולם הזה יש להם פנטזיות אך הן אינם מחוברות למצאיות ויש דומים שינצלו בדיוק את חוסר הידעה שלהם כדי לבצע בהם את זממם.
לפי הפילוספיה שלך גם חינוך מיני הוא מיותר לחלוטין וגם זהירות בדרכים כי אחרי הכל אנשים בטוח יודעים איך באים ילדים לעולם ושיש מחלות מין ושלהיכנס במכונית נוסעת זה רעיון רע.....אבל אתה יודע ...לא כולם יודעים את זה וזו בדיוק הסיבה שבאים ומזהירים אנשים בפני הסכנות האלא...האם הם יקשיבו זה כבר עניין אחר

ובאשר לך מיוחדת
כן לכל אחד יש את הבדסמ שלו
אבל להאנס כשאת קשורה ובסאב ספייס זה לא בדסמ
להיקשר בים בעירום ולהישאר נטושה זה לא בדסמ
להיפגש עם אדם זר שפגשת באינטרנט ללכת איתו לדירה ולתת לו לבצע את זממו זה לא בדסמ

אני מדבר פה על כללי זהירות לא על הטפות מוסר כמו לא לעשות מחטים או לא למסמר ביצים לקרש
כללי זהירות בסיסים שימנעו מנשים להיפגע ולהאנס.
את יודעת לא כל האנשים פה מספיק "חכמים" כדי לחפש נשים חכמות ומנוסות,להירשם לפורום סאביות סגור,או אפילו לקרוא כמה מאמרים או לכתוב שאלות בפורום האם זה אומר שאותם נשים צריכות להיפגע ביגלל חוסר הניסיון,הידעיה וביגלל שלא היה מישהו שיסביר להם?
מUחדת
מUחדת • 11 ביוני 2006
huan כתב/ה:
רפאל
סאביות נפגעות
סאביות נפגעות כי הן לא מכירות את העולם הזה יש להם פנטזיות אך הן אינם מחוברות למצאיות ויש דומים שינצלו בדיוק את חוסר הידעה שלהם כדי לבצע בהם את זממם.
לפי הפילוספיה שלך גם חינוך מיני הוא מיותר לחלוטין וגם זהירות בדרכים כי אחרי הכל אנשים בטוח יודעים איך באים ילדים לעולם ושיש מחלות מין ושלהיכנס במכונית נוסעת זה רעיון רע.....אבל אתה יודע ...לא כולם יודעים את זה וזו בדיוק הסיבה שבאים ומזהירים אנשים בפני הסכנות האלא...האם הם יקשיבו זה כבר עניין אחר

ובאשר לך מיוחדת
כן לכל אחד יש את הבדסמ שלו
אבל להאנס כשאת קשורה ובסאב ספייס זה לא בדסמ
להיקשר בים בעירום ולהישאר נטושה זה לא בדסמ
להיפגש עם אדם זר שפגשת באינטרנט ללכת איתו לדירה ולתת לו לבצע את זממו זה לא בדסמ

אני מדבר פה על כללי זהירות לא על הטפות מוסר כמו לא לעשות מחטים או לא למסמר ביצים לקרש
כללי זהירות בסיסים שימנעו מנשים להיפגע ולהאנס.
את יודעת לא כל האנשים פה מספיק "חכמים" כדי לחפש נשים חכמות ומנוסות,להירשם לפורום סאביות סגור,או אפילו לקרוא כמה מאמרים או לכתוב שאלות בפורום האם זה אומר שאותם נשים צריכות להיפגע ביגלל חוסר הניסיון,הידעיה וביגלל שלא היה מישהו שיסביר להם?

הממ..
אני דווקא נוטה להעריך שיש כאן יותר אנשים "חכמים" ממה שאתה חושב, כנראה.
ולמען האמת אני לא בטוחה שקראת את מה שכתבתי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 11, 2006 6:12 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 11 ביוני 2006
אנהבל B כתב/ה:
ובקשר לשירשור באלפוני.. לא כולם נכנסים לקרוא אותו.. יש כאלה שלא נכנסים לפורומים כמעט. וברעיון של חואן מדובר על הדרכת סאביות ובאותו שירשור מדובר יש יותר מידע בסיסי על פרופילים בכלוב.. נימוסים והליכות וההבדלים בן יחסים בהסכמה לתקיפה

השרשור ההוא נפתח כמחווה של קבלת פנים חברתית ולכן הוא עוסק בנושאים שכאלה.
ישנם הרבה מאוד שרשורים אחרים באלפוני שהינם יותר ספציפים בנושאים שונים ומגוונים.

ובכלל - פורום האלפוני הוא בעצם "החונך" של הכלוב. כל מי שמחפש מידע, רוצה להתיעץ, לחקור - זו הכתובת!

תמיד ניתן גם לפתוח באלפוני שרשור עם שאלה חדשה שלא שאלו, ואני בטוחה שלא יחסרו אנשים שיענו ויביעו דעתם.

וכפי שכתבה קודם ליר המיוחדת, אכן לכל אחד בדס"מ משלו, ולכן חונכות של ממש תוביל להדרכה בגישה של החונך ולא בדרכו האישית של החניך.

אז צאו להרפתקאה בלונה פארק הענק והמגוון של הבדס"מ, ולא חסרים כאן אנשים שיושיטו יד בכל בקשה ושאלה.
אנהבל B​(לא בעסק)
ים_yam כתב/ה:
אנהבל B כתב/ה:

השרשור ההוא נפתח כמחווה של קבלת פנים חברתית ולכן הוא עוסק בנושאים שכאלה.
ישנם הרבה מאוד שרשורים אחרים באלפוני שהינם יותר ספציפים בנושאים שונים ומגוונים.

ובכלל - פורום האלפוני הוא בעצם "החונך" של הכלוב. כל מי שמחפש מידע, רוצה להתיעץ, לחקור - זו הכתובת!

תמיד ניתן גם לפתוח באלפוני שרשור עם שאלה חדשה שלא שאלו, ואני בטוחה שלא יחסרו אנשים שיענו ויביעו דעתם.

וכפי שכתבה קודם ליר המיוחדת, אכן לכל אחד בדס"מ משלו, ולכן חונכות של ממש תוביל להדרכה בגישה של החונך ולא בדרכו האישית של החניך.

אז צאו להרפתקאה בלונה פארק הענק והמגוון של הבדס"מ, ולא חסרים כאן אנשים שיושיטו יד בכל בקשה ושאלה.

ושוב אני חושבת לעצמי למה לפסול את הרעיונות? למה לא לנסות ולראות? יכשל.. טוב.. אז ראינו שלא הלך אבל אם זה כן ילך? אז מה יש לנו להפסיד?

ואני כחדשה באתר קראתי באלפוני ולא חושבת שהמידע בו היה מספק למדי.. למזלתי אני הכרתי אנשים טובים כאן אבל לא לכולן יש את המזל הזה..
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 11 ביוני 2006
ואותם אנשים טובים יענו בשמחה לכל שאלה שתועלה.
"לא הבישן למד" תקף גם כאן...
אנהבל B​(לא בעסק)
ושכחתי להגיד שאולי לא חסרים כאן אנשים שישמחו להושיט יד.. אבל לא כולן יודעות לאן לפנות..
ושוב אני חוזרת ואומרת שגם לא כולן נכנסות לפורומים.. גל הפניות סוחף אותן להודעות במקום
אנהבל B​(לא בעסק)
ים_yam כתב/ה:
ואותם אנשים טובים יענו בשמחה לכל שאלה שתועלה.
"לא הבישן למד" תקף גם כאן...

ואם הן כן ביישניות אז לא מגיע להן עזרה? icon_eek.gif
אויש באמת
huan
huan • 11 ביוני 2006
אין הביישן למד לא תקף לא בחינוך מיני לא בזהירות בדרכיםלא בצבא שם יש הוראה מפורשת לא לעלות על טרמפים ולא בשום מקום בו נשקפת סכנה מהותית לבן אדם.
במקרים של אפשרות לאונס,פגיעה גופנית קשה ואני כבר לא מדבר על צלקות נפשיות "לא ידעתי כי התביישתי לשאול" היא לא סיבה מספיק טובה כדי לתת לזה לקרות.