לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי הבוס?

Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 13 ביוני 2006

Re: חייבת להודות

Madame T​(שולטת) • 13 ביוני 2006
באדי כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
שמאז שפתחתי את השרשור הזה עולים בי כל הזמן הרהורים לסשן את הבוס... icon_smile.gif (לאו דווקא בהקשר מנטלי או מיני). למשל, לקשור אותו לכסא בידיו וברגליו, לשים לו גאג שיפסיק לקרוא לי כל חמש דקות וכן הלאה...

יש למישהי רעיונות פרועים של מה שהיתה רוצה לעשות לבוס שלה לו היה ניתן (ללא מגבלות כאלה ואחרות), כיד הדמיון הטובה עליכן? אל תהיו כאלה "קורקטיות".... icon_twisted.gif

אחרי שצחקתי עלתה אצלי שאלה רצינית.

האם אצל שולטים ושולטות עולים לעיתים תכופות דחפים חזקים לקשור, להשפיל, להצליף, לשים גאג ועוד דברים לאנשים שאין להם קשרים מיניים איתם, למשל אנשים שיש להם איתם קשרי עבודה?

מה הוא הדחף לשליטה?
הוא דחף מיני?
הוא דחף לשלוט על אנשים אחרים ולצוות עליהם מה לעשות או דחף להשפיל אותם להצליף עליהם, לקשור אותם ולגרום להם לחוסר אונים?
צחוק, צחוק, אבל השאלה שלך הזכירה לי דברים שאני חושב עליהם.

טוב לדעת שאני משעשעת אותך, באדי icon_evil.gif באשר לשאלתך, אני חושבת שכל מה שציינת קיים ומהווה גורם מניע. אצל שולטים מסויימים מודגש אולי יותר היבט זה או אחר, או שזה תלוי בקשר שיש לשולט עם אותם אנשים, כמו בעבודה למשל. אבל בסיכום יש דחף מיני, יש ייצר שליטה והכנעה של הצד שכנגד שאינו קשור במין דווקא, קיים יצר סאדיסטי במינון זה או אחר וכו'.
באדי

mix business with pleasure

באדי • 13 ביוני 2006
icon_biggrin.gif השרשור על העבד בתקופת המונדיאל שעשע אותי יותר כי היו בו רעיונות מעשיים של מה שהמלכה עושה לעבד בזמן המשחק ופה הכל צמחוני בלי סקס. icon_biggrin.gif

אני יכול לתת מנסיון רעיונות מה הבוס היה מוכן שהפקידה שלו תעשה לו ואז לא היה קורא לה כל 5 דקות.
רק לקשור לכיסא ולשים גאג לא יעזור. icon_wink.gif
Madame T​(שולטת)

Re: mix business with pleasure

Madame T​(שולטת) • 13 ביוני 2006
באדי כתב/ה:
icon_biggrin.gif השרשור על העבד בתקופת המונדיאל שעשע אותי יותר כי היו בו רעיונות מעשיים של מה שהמלכה עושה לעבד בזמן המשחק ופה הכל צמחוני בלי סקס. icon_biggrin.gif

אני יכול לתת מנסיון רעיונות מה הבוס היה מוכן שהפקידה שלו תעשה לו ואז לא היה קורא לה כל 5 דקות.
רק לקשור לכיסא ולשים גאג לא יעזור. icon_wink.gif

הפעם הצחקת אותי, אבל you are missing the point - אנחנו מדברים כאן על המקרה ההפוך - מה עושים לבוס ולאו דווקא דברים שהוא היה רוצה שיעשו לו - עם סקס או בלי icon_wink.gif לכן הזמנתי את השולטות "להתפרע" כיד הדמיון הטובה עליהן וללא גבולות icon_twisted.gif
Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 27 בספט׳ 2006
Madame T​(שולטת) • 27 בספט׳ 2006
לפני מספר חודשים העליתי את השרשור הנ"ל. אני מעלה אותו שוב כי משום מה זה "יושב לי בראש" לאחרונה ושואלת את השולטות האם יש לכן רעיונות "טריים" כיצד לסשן את הבוס בזמן העבודה?.... אל תחששו "להתפרע" ולהעלות רעיונות כמיטב דמיונכן, לא חייב להיות בהקשר מיני בהכרח icon_cool.gif