בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המכרז הגדול מתחיל

tch​(נשלט)
לפני 18 שנים • 13 ביוני 2006

לדעתי...

tch​(נשלט) • 13 ביוני 2006
מדובר כאן בפנייה אמיתית ,ללא משחקים,נפלא בעיניי.
אני דווקא מכיר מישהו שכל יעודו הוא לשרת ושמתאים בדיוק לדרישות ולתיאור שכתבת,
אך הוא כבר "מועסק".... icon_wink.gif
בהצלחה במציאת האחד ...
כל הכבוד.
זיקית

אכן..

זיקית • 13 ביוני 2006
מועסק, ואין משרת נפלא ממנו icon_smile.gif
Madame T​(שולטת)

Re: אכן..

Madame T​(שולטת) • 13 ביוני 2006
זיקית כתב/ה:

אשריכם וטוב לכם על החיבור המוצלח הזה icon_smile.gif
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 13 ביוני 2006
בהצלחה. ובהצלחה בקריריירה.
Morticia
Morticia • 13 ביוני 2006
OK
ראשית קווינסי, נראה לי שאולי לא הבנת אותי עד הסוף נכון ואני אשמח להסביר את עצמי שוב אם תרצי אבל בכל מקרה אני מכבדת ומעריכה את שכתבת ובאמת no hard feelings
icon_biggrin.gif

חוצמזה תודה לכל המפרגנים, טיסי וזיקית, שמחה בחלקכם, לא הורסת משפחות... icon_wink.gif

ולכוכב... מה זה לא יכול לפנות? למה לא יכול לפנות? מה הבעיה?

בכל אופן, אין לי שום בעיה לומר שיש לי כתובת מייל על שמי:
ladymorticia777@gmail.com
כתובת המיועדת לפניות כלוב בלבד כך ש... נגמרו התירוצים...
זפי

Re: אכן..

זפי • 13 ביוני 2006
זיקית כתב/ה:

אין לי שמץ של מושג איך הוא כמשרת,אני שמחה שכך את מצהירה,מהיכרות איתו אני יכולה להצהיר שאין אדם נפלא ממנו.
אני בטוחה שלאדם כמוהו יש גבירה נפלאה,חכמה,ומדהימה,
במיוחד לאור העובדה ששמעתי זאת ממנו.
מפרגנת לך,תשמרי עליו,אין אדם רגיש ,טוב לב,ומיוחד יותר ממנו.
שפחה אישית​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 14 ביוני 2006
שפחה אישית​(נשלטת) • 14 ביוני 2006
מפרגן על תוכן ההודעה,יחד עם זאת את מחפשת לדעתי משהו שכמעט לא קיים במחוזותינו האפלים.
סופר סופר סופר עבד לסופר סופר סופר אשת עסקים,אשת קריירה,עבד אישי ומשרת אישי שידאג לכל ,ניקיון,קניות,הסעות,כביסה,וכו',כמה כבר יש כאלה?אז יש אחד כזה כפי שאני מבין (tch ) והוא כבר מועסק עיי גבירתו,ומי עוד?אחד שלא יבקש תמורה ויראה בשרות שהוא מעניק לך את התמורה והזכות?לדעתי בלתי אפשרי למצוא,אם תהיי מוכנה לתת סשנים ,בצורה קבועה,יש על מה לדבר.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 14 ביוני 2006
משרת. כתב/ה:
מפרגן על תוכן ההודעה,יחד עם זאת את מחפשת לדעתי משהו שכמעט לא קיים במחוזותינו האפלים.
סופר סופר סופר עבד לסופר סופר סופר אשת עסקים,אשת קריירה,עבד אישי ומשרת אישי שידאג לכל ,ניקיון,קניות,הסעות,כביסה,וכו',כמה כבר יש כאלה?אז יש אחד כזה כפי שאני מבין (tch ) והוא כבר מועסק עיי גבירתו,ומי עוד?אחד שלא יבקש תמורה ויראה בשרות שהוא מעניק לך את התמורה והזכות?לדעתי בלתי אפשרי למצוא,אם תהיי מוכנה לתת סשנים ,בצורה קבועה,יש על מה לדבר.

ידידי. יש הרבה אנשים שזאת בדיוק הפנטזיה שלהם. כל אחד עם מה שהוא אוהב. ומה שנראה בעינך מוזר. זו משאת נפשו של האחר. דווקא כאן כדאי לשמור על ראש פתוח לנטיותיהם של האחרים.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 14 ביוני 2006
דני D כתב/ה:
משרת. כתב/ה:

ידידי. יש הרבה אנשים שזאת בדיוק הפנטזיה שלהם. כל אחד עם מה שהוא אוהב. ומה שנראה בעינך מוזר. זו משאת נפשו של האחר. דווקא כאן כדאי לשמור על ראש פתוח לנטיותיהם של האחרים.

מסכימה איתך בהחלט, דני. כל אחד ומה שמתאים לו ועושה לו טוב. לא בהכרח ש"כוס התה" שלי תתאים לך ולהיפך, אבל זכותו של כל אחד לשתות את התה שלו כמו שהוא אוהב.... icon_smile.gif
קליבר​(שולט)

נראה לי שהדפיקות עלתה כיתה

קליבר​(שולט) • 14 ביוני 2006
בעברית , פשוטה ובסיסית : למה את חושבת שמישהוא נורמלי יעשה את זה ? עבדים רוצים קצת אינטימיות , קצת יחס ומה את תתני , ניצול ? זו כבר לא מערכת יחסים בדס"מית זו מערכת יחסים נצלנית , אני מקווה שזה שיזכה , יהיה עם נטיות רצחניות , בועיקר לפטיש עם חבלים סביב הצוואר .. וחזק .ינקה יסדר ויהדק , ינקה יסדר ויהדק עוד פעם .. כן ככה יפה icon_lol.gif