ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקרב על הרדיו הגיע לידיעות

T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 12 ביולי 2006
T O M​(שולט) • 12 ביולי 2006
תודה על הבאת הכתבה, נוגה.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 12 ביולי 2006
תגובה נוספת מאריאל זילבר לסיפור הזה: "דה דה די דופ דופ בדובה, דמ דמ דמ די דופ דה דההה..."
כשזילבר נשאל למה הוא מתכוון הוא ענה "השאלה שלך תמוהה בעצמה", וכשהמשיכו להקשות הוא ענה - "זה טריק שאני משתמש בו גם בשירים שלי - כשאין לי מסר בעל משמעות להעביר אני מדפדפ ומדבדב."

אריאל זילבר פשוט מצא מקום נוסף לעשות בו כותרת. אם לא בחולצות כתומות בשירי דבדבדה מול מתנחלים אלימים, אז מול כתב ידיעות אחרונות. כשביקשו ממנו הסבר לדבריו, התגובה שלו ("למה אתה שואל למה" או "השאלה למה תמוהה בעצמה", מה שלא יהיה) היתה שקולה ל"אע?? דפ דפ דו דו דו?" ולכן אין צורך אמיתי להתייחס אליו.

לגבי אביב גפן - איש איש ודיעותיו הוא. הוא לא חייב לקבל אותנו ולא חייב לאשר לנו להשמיע את שיריו באתר הכלוב. אל לקהילה הסאדו-מאזוכיסטית לחשוב שמגיעה לה העדפה מתקנת, בזמן שהיא דורשת שוויון. זו דעתי.

אולארצ'יק, מרגול - אלו אמנים שמבינים שהמוזיקה שהם יוצרים מיועדת להשמעה בפני ההמונים ולא רק בפני אנשים עם סף כאב נמוך... אנחנו חלק בלתי נפרד מהציבור ואם יש צורך לעשות מצעדי גאווה בירושלים כל שנה - זה יבוא בסופו של דבר, וגם בנו יכירו כאנשים לכל דבר.

ולהנהלת אקו"ם... אתם אלו שמתבכיינים בלי הפסקה על הדרך בה שותים את דמכם... על הפושעים שחולקים קבצים והפושעים שצורבים דיסקים והפושעים שמשמיעים מוזיקה בבתי עסק - כל זה מבלי לשלם לכם דמי שוחד... עליכם רצה הבדיחה שיום יבוא וזה יהיה פשע להדליק רדיו בחנות בלי לשלם לכם על זה... אתם מאפיונרים לא קטנים. הדרך בה אתם מוצצים את דמם של אנשים שבסך הכל רוצים להנות ממוזיקה... הכסף שכביכול הולך רובו ככולו לאמנים, מוצא דרכים יפות להשתקע בכיסיהם של בכירי אקו"ם. מוסד ללא כוונת רווח עאלק.
פייה{O}
פייה{O} • 12 ביולי 2006
עבודת מאסטר כתב/ה:
לגבי אביב גפן - איש איש ודיעותיו הוא. הוא לא חייב לקבל אותנו ולא חייב לאשר לנו להשמיע את שיריו באתר הכלוב. אל לקהילה הסאדו-מאזוכיסטית לחשוב שמגיעה לה העדפה מתקנת, בזמן שהיא דורשת שוויון. זו דעתי.

איפה יש כאן העדפה מתקנת?
מדובר אך ורק בשאיפה, שחשבתי לתומי שטריוויאלית, שלא ידפקו אותנו בגלל הנטיות המיניות שלנו.
נכון שאביב גפן לא חייב לקבל אף אחד, אבל הבחירה שלו לעמוד מאחורי אקו"ם מעוררת בי בוז עמוק כלפיו כמו כלפי כל מי ששופט אנשים שהוא לא מכיר רק על סמך נטיה מינית שונה.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 12 ביולי 2006
שלום פייה icon_smile.gif

הכוונה שלי היא שעצם כך שאנחנו סאדו-מאזוכיסטים לא אומר שמישהו חייב לנו משהו.
אם אביב גפן לא מעוניין שהשירים שלו ישמעו כאן הוא לא חייב לתת לנו תירוצים והסברים. זה שאנחנו שונים מאנשים אחרים בגישה שלנו למין ולזוגיות זה לא אומר שכולם חייבים להתנהג אלינו יפה, לתת לנו את מה שאנחנו רוצים ולדאוג שחלילה לא ניעלב. בגדול - אסור לנו לרדת לרמה של "מגיע לי"
גפן יכול לבוא ולומר - חברים, אני לא מעוניין לעשות אתכם עסקים. לא רוצה שתשדרו שירים שלי באתר הזה. זה לגיטימי לדעתי.
זה שהוא עומד מאחורי אקו"ם זה צעד חכם מבחינתו - הוא מפיל עליהם אחריות ולא מעורר פרובוקציה. הוא לא בא ואומר "האנשים האלו מגעילים אותי" או "לא מוכן שישמיעו אותי באתר של סוטים" או משהו כזה. הוא סה"כ אמר - אקו"ם שללו להם את הרשיון ואני לא קם להתנגד.
נוריתE
לפני 18 שנים • 18 ביולי 2006
נוריתE • 18 ביולי 2006
אני קצת הייתי מנותקת השבוע ולא קראתי את זה.עד לעכשיו.
אבל אני שמחה שזה יצא ככה החוצה להראות את אקו''ם בבפומבי במערומייהם הגיזעניים
וכל זמר,שיש לו בעיה,
אשמח מאוד שלא להשמיע אותו בתכנית שלי כשיוחזר הרדיו
במהרה בימננו