צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפרק מתח

Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 17 ביולי 2006
Madame T​(שולטת) • 17 ביולי 2006
אחרי ארבעה מטחי טילים בזה אחר זה תוך השעה האחרונה, אני חייבת להודות, למרות כל העצות הטובות של כולם, אני ממש לא רגועה icon_exclaim.gif
huan
huan • 17 ביולי 2006
אני אל יודע מה איתכם אבל אני אישית לא מודאג....אבל חיפה פשוט מתה..כמה טילים מסכנים ואפשר לחשוב שהפכנו לדרזדן השניה
בכל מקרה אני פורק מתח על ידי שינה למרות שזה קצת בעייתי עם הניסיונות העקשים של מערכת ההתרעה למנוע ממני את התענוג.
חוץ מזה כבר אחרי 1500....יש אלכוהול....ויש עוד הרבה זמן עד 0000:)
Madame T​(שולטת)
huan כתב/ה:
אני אל יודע מה איתכם אבל אני אישית לא מודאג....אבל חיפה פשוט מתה..כמה טילים מסכנים ואפשר לחשוב שהפכנו לדרזדן השניה
בכל מקרה אני פורק מתח על ידי שינה למרות שזה קצת בעייתי עם הניסיונות העקשים של מערכת ההתרעה למנוע ממני את התענוג.
חוץ מזה כבר אחרי 1500....יש אלכוהול....ויש עוד הרבה זמן עד 0000:)

תהיה לי בריא, הואן. באמת לא יפה מצד מערכת ההתרעה להפריע את מנוחתך icon_cool.gif ולצערי אלכוהול אני לא שותה... אולי אני אתחיל לעשן, מה דעתכם? icon_twisted.gif
huan
huan • 17 ביולי 2006
עוד דרך מצויינת לפרוק אגרסיות זה להיתקשר למישהו שאתה לא אוהב (למשל האחראי על מערכת ההתרעה הרועשת) לצעוק עליו,לפרוק אגרסיות ולקטר (כמו למשל על זה שמערכת ההתרעה חזקה מידי וצריך להוריד את הוואליום כי אנשים מנסים לישון))
בנוסף לזה אפשר להציב שלטים גדולים עם חצים וכיתוב בערבית "לבתית זיקוק לפגוע כאן" מעל בתים של אנשים שאתה ממש לא אוהב....אז המעקב אחר החדשות יכול להיות הרבה יותר מסעירואולי גם מהנה

כל מה שנכתב נאמר בהומור (שחור שחור) ואין לקחת את הדברים ברצינות (חוץ מאולי החלק הראשון שאותו אני מציע למלא באופן מנדטורי..אני בספק עם פיקוד העורף יוריד את הוואליום עם רק אני אתחיל לצעוק עליהםicon_smile.gif)
נויה הל​(לא בעסק){צ}

Re: סעי לתל אביב...

נויה הל​(לא בעסק){צ} • 17 ביולי 2006
[quote="Adonasuy"]לכי לקריה. ממול יש הפגנה של שמאלנים- קיצוניים, עוכרי ישראל תמהוניים שמקללים את צה"ל , הרמטכ"ל ושר הבטחון.
תסקרי את החבורה העלובה ותבחרי מתוכה אחד.
שלפי אלת בייסבול מהתיק.
גשי לנבחר ובתנועה מהירה פצפצי לו את הברך.
כשהוא שוכב מיילל על הארץ, המשיכי להכותו בשאר חלקי גופו.
החברים שלו שוחרי שלום ולא ממש בעד השבת מכות (כפי שמראה ההפגנה שלהם). הם בטח ינסו להתחיל איתך משא ומתן. זה הזמן לשבור עוד כמה ראשים שם.
כשתסיימי אני בטוח שתהיי רגועה למדי.
icon_smile.gif

ואם לא- רק תדמייני שאת עושה את זה. גם מרגיע.[/quote

] rffl.gif rffl.gif rffl.gif
Madame T​(שולטת)
באדי כתב/ה:
יש לי כמה פתרונות שעובדים אצלי.
אני משקיע את עצמי בעבודה וצד שתי ציפורים במכה אחת.
icon_smile.gif העבודה נעשית ויהיה לי זמן לחופש אחרי שהדאגות יחלפו וגם המחשבות עסוקות בדבר פרודוקטיבי.
הפתרון השני עזר לי במצבי קרב, כאשר הסכנה היתה מוחשית יותר מהסכנה היום.
חושבים שלכל כדור יש כתובת ואין מה לעשות מלבד מה שעושים.
ידיעה שההסתברות לפגיעה היא נמוכה מאוד מרגיעה במצבי לחץ.
ים לא מרגיע אותי כמו עבודה.
אני וורקוהוליק. icon_smile.gif
באדי

רעיונות מצויינים, הבעיה היא שכרגע אנחנו מנוטרלים ממקום העבודה, אז קצת בעיה לשקוע בעבודה, למרות שזה נשמע רעיון טוב.
Madame T​(שולטת)

Re: סעי לתל אביב...

Adonasuy כתב/ה:
לכי לקריה. ממול יש הפגנה של שמאלנים- קיצוניים, עוכרי ישראל תמהוניים שמקללים את צה"ל , הרמטכ"ל ושר הבטחון.
תסקרי את החבורה העלובה ותבחרי מתוכה אחד.
שלפי אלת בייסבול מהתיק.
גשי לנבחר ובתנועה מהירה פצפצי לו את הברך.
כשהוא שוכב מיילל על הארץ, המשיכי להכותו בשאר חלקי גופו.
החברים שלו שוחרי שלום ולא ממש בעד השבת מכות (כפי שמראה ההפגנה שלהם). הם בטח ינסו להתחיל איתך משא ומתן. זה הזמן לשבור עוד כמה ראשים שם.
כשתסיימי אני בטוח שתהיי רגועה למדי.
icon_smile.gif
ואם לא- רק תדמייני שאת עושה את זה. גם מרגיע.

מאחר שאני לא עוזבת את העיר הזאת עבור אף אחד, גם לא עבור נאסראללה הארור, לא נותר לי אלא לדמיין שאני עושה את הנ"ל, אבל נשמע כמו דרך טובה לשחרור מתחים. בעיקר היה יכול להיות טוב לקחת איזו אלה ולחבוט לפחות בדמותו של נאסראללה אם לא ניתן לעשות בו שפטים באופן ישיר icon_cool.gif