שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירות, או "שירות- דוב"?

DontMove​(שולט)
לפני 18 שנים • 21 באוג׳ 2006
DontMove​(שולט) • 21 באוג׳ 2006
תחשבי על עצמך איימי.
אם היית קוראת את כל מה שאת כותבת וכל מה שהאחרות שעזבו אותו כותבות.
האם לאחר כל האינפורמציה שהיית נחשפת אליה הוא היה מצליח לכבוש אותך?
תחשבי על האחרות שאת מכירה היכרות אישית.
האם את חושבת שלמרות כל הדברים שהן היו יודעת עליו - שהוא מניפולטור ושקרן ומסכן בעצמו, הן היו בכל זאת נותנות לו לשלוט בהן?

אני חושב שזה אמור לענות לך על השאלה שלך.
כי אני גם חושב כמוך. תמיד יש את אלו שירדפו אחר הסכנה. והיכן שישימו תמרור "אין שחיה - מערבולות מסוכנות", מיד יורידו הללו את הבגדים ויקפצו למים.

אין מה לעשות בקשר לאלו.
בקשר לכל השאר - יש.
המלט

Re: שירות, או "שירות- דוב"?

המלט • 21 באוג׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
האם אתם סבורים שפירסום הניקים והמעללים של דומים שאנחנו מחשיבים כמסוכנים באמת מסייע למניעת מקרי התעעלות נוספים? או שאולי להיפך- הפירסום יוצר הילה מושכת סביב הדום, וגורם לשפחות להמשך אליו יותר?

אני משוכנע שפירסום הנתמך בעובדות מוצקות וברורות מסייע למניעת מקרי התעללות נוספים
בעתיד.
קייסי

מידע זה כוח

קייסי • 21 באוג׳ 2006
נדמה לי שמילת המפתח היא ידיעה. אי אפשר למנוע מאדם לרדוף ריגושים וסיכונים. אפשר רק ליידע אותו שמדובר בכאלה. אפשר לעדכן אדם שהדבר הבוער הזה מולו זה מדורה, וזה חורך. אי אפשר לעצור אותו מלדחוף את היד לאש, אם רצונו בכך.
כשכל המידע ניתן - מוענק גם חופש הבחירה. כל אחד רשאי להחליט מה הוא עושה עם האינפורמציה שניתנת לו. הוא יכול להאמין או לא, להישמר או לא, להיכוות ולהפיק את לקחיו בעצמו אם הוא רוצה.
זה לא מונע ממי שנפגע את החובה להזהיר אחרים. האזהרה עשויה למנוע מאלה שכן רוצים להשמר - מליפול בעיוורון לבורות שנפל אליהם בעצמו בעבר.
Dolfi

Re: מידע זה כוח

Dolfi • 21 באוג׳ 2006
קייסי כתב/ה:
נדמה לי שמילת המפתח היא ידיעה. אי אפשר למנוע מאדם לרדוף ריגושים וסיכונים. אפשר רק ליידע אותו שמדובר בכאלה. אפשר לעדכן אדם שהדבר הבוער הזה מולו זה מדורה, וזה חורך. אי אפשר לעצור אותו מלדחוף את היד לאש, אם רצונו בכך.
כשכל המידע ניתן - מוענק גם חופש הבחירה. כל אחד רשאי להחליט מה הוא עושה עם האינפורמציה שניתנת לו. הוא יכול להאמין או לא, להישמר או לא, להיכוות ולהפיק את לקחיו בעצמו אם הוא רוצה.
זה לא מונע ממי שנפגע את החובה להזהיר אחרים. האזהרה עשויה למנוע מאלה שכן רוצים להשמר - מליפול בעיוורון לבורות שנפל אליהם בעצמו בעבר.

אלו הן בהחלט מילות המפתח - ידע זה כוח.
מעבר לכך, אני לא מסכימה עם הניסיון שלכם להגדיר קהל יעד,
כלומר לחלק אנשים לשתי קבוצות, האחת זהירה והשניה בעלת נטיה להרס עצמי, ריגושים מסוכנים וכו'...
ידע הוא כוח, לא משנה בידי איזו מהקבוצות (כביכול) הוא נמצא.

תסריט:

שפחה X, קוראת בפורום על דום מסוכן, היא קוראת על דברים שאמר, דברים שעשה. כעבור זמן מה דרכיהם מצטלבות כך או אחרת, מכאן יש שתי אפשרויות - במקרה הטוב היא תתרחק, במקרה השני היא תהיה סקרנית להכיר אותו בעצמה. היא תפגש איתו, הוא יהיה החלום הרטוב שלה... אבל אז, לאחר כמה דקות של שיחה הוא יגיד משהו, שיזכיר לה דברים שמישהי כתבה עליו ואמרה שהוא שיקר, תדלק אצלה נורה אדומה. בהמשך הוא יעשה משהו, שמישהי כתבה שהוא עשה וזה הסריח, תדלק עוד נורה אדומה. השורה התחתונה היא - שגם אם אותו פוסט בפורום לא יגרום לה להמנע מלהכיר אותו, הוא יגרום לה להטיל ספק גדול יותר במהלך ההכירות הזו, דברים שהוא עצמו יעשה או יגיד ידליקו אצלה נורות אדומות כאשר היא תקשר אותם לדברים שקראה עליו בפורום.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 21 באוג׳ 2006
זה נכון, דולפינה. אבל זה רק תסריט אחד מתוך כמה תסריטים אפשריים.

תסריט ב': היא תפגוש דום שלגביו היא קראה אזהרות. הוא יעשה עליה רושם של אדם מקסים, כריזמטי והיא לא תבין מה הקשר הין האדם שהיא מכירה לבין מה שכותבים עליו בפורומים.

גם זה תסריט אפשרי.

אני בעד להזהיר, אבל לקחת בחשבון שזה לא תמיד יעזור.
Dolfi
Dolfi • 21 באוג׳ 2006
תגדירי "יעזור".

כמו שכתבתי, זה לא תמיד יגרום לה להמנע מהכירות, או אפילו מכניסה למערכת יחסים עימו, אך זה יגרום לה להטיל ספק... גם אם לא בתחילת ההכירות, אלא בהמשכה.
נאיבית
נאיבית • 21 באוג׳ 2006
D_o_l_f_i_n_a כתב/ה:
תגדירי "יעזור".

כמו שכתבתי, זה לא תמיד יגרום לה להמנע מהכירות, או אפילו מכניסה למערכת יחסים עימו, אך זה יגרום לה להטיל ספק... גם אם לא בתחילת ההכירות, אלא בהמשכה.

אני מסכימה עם דולפינה שהדברים יעזרו אבל לא רק יעזרו אלא עוזרים לי כעת.
מאז הסיפורים אני מתעדכנת כל כמה זמן ומצלצלת לוודא שהמכרה שלי לא הצטרפה או עומדת להצטרף.
יש לי שאלה.
כל פעם אני מגלה שהשכנוע שלי עזר אבל יש תרוץ חדש.
המכירה שלי התכתבה במחשב עם הדום המדובר ומלאת מחמאות עליו.
היא מחבבת אותו וטוענת שאני שופטת אותו רק מהסיפורים שמספרים עליו ואם אדבר איתו אשנה את דעתי. הוא הרשים אותה מאוד.
מה שאתן כתבתן עוזר לי בכל פעם למצוא משהו חדש כדי לשכנע.
שאלה:
היו שם גם מלכות? היא מתכננת על מלוכה מידי פעם באימפריה והשפעה שם אבל לא אמרה לו מה היא מתכננת והוא לא יודע.
כל פעם היא עונה לי שרק לסאבית מסוכן אצלו והיא מצאה תשובה לטענה הקודמת שלי איך הקהילה תסתכל עליה.
תמצית
אני חושבת שאני מכירה את המצטרפת הבאה לאימפריה אם לא אצליח לשכנע.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 באוג׳ 2006
נאיבית כתב/ה:
D_o_l_f_i_n_a כתב/ה:
תגדירי "יעזור".

מאז הסיפורים אני מתעדכנת כל כמה זמן ומצלצלת לוודא שהמכרה שלי לא הצטרפה או עומדת להצטרף.
יש לי שאלה.
היא מחבבת אותו וטוענת שאני שופטת אותו רק מהסיפורים שמספרים עליו ואם אדבר איתו אשנה את דעתי. הוא הרשים אותה מאוד.
שאלה:
היו שם גם מלכות? היא מתכננת על מלוכה מידי פעם באימפריה והשפעה שם אבל לא אמרה לו מה היא מתכננת והוא לא יודע.
כל פעם היא עונה לי שרק לסאבית מסוכן אצלו והיא מצאה תשובה לטענה הקודמת שלי איך הקהילה תסתכל עליה.
תמצית

העמדה של המכרה שלך משונה קצת, לא?
מצד אחד, לפי דברייך היא "מלאת מחמאות עליו" ו"הוא הרשים אותה מאד".
מצד שני, היא בעצמה מסכימה ש"לסאבית מסוכן אצלו", אם כי היא מסייגת בכך שרק לסאבית מסוכן אצלו.
לא הבנתי איך בדיוק היא מחברת בין אדם מרשים שצריך להחמיא לו לבין אדם שלסאבית מסוכן אצלו.
נאיבית
נאיבית • 21 באוג׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
נאיבית כתב/ה:
D_o_l_f_i_n_a כתב/ה:
תגדירי "יעזור".

יש לי שאלה.
שאלה:
תמצית

העמדה של המכרה שלך משונה קצת, לא?
מצד אחד, לפי דברייך היא "מלאת מחמאות עליו" ו"הוא הרשים אותה מאד".
מצד שני, היא בעצמה מסכימה ש"לסאבית מסוכן אצלו", אם כי היא מסייגת בכך שרק לסאבית מסוכן אצלו.
לא הבנתי איך בדיוק היא מחברת בין אדם מרשים שצריך להחמיא לו לבין אדם שלסאבית מסוכן אצלו.

לדעתי היא טועה.
היא טוענת שלא מבינים אותו והיא תצליח לראות מה הבעיות.
תמיד היה לה בטחון עצמי.
מהשיחות במחשב היא התרשמה שהוא אינטיליגנטי ומבריק ואם היה משהו הכל נובע מאי הבנה.
ניסיתי להסביר לה שכל סיפור האימפריה לא נראה לי אבל היא שאלה מה ההבדל בינו ובין פוליגמים אחרים.
מכיוון שאני נגד פוליגמיה באופן כללי לא יכולתי לענות תשובה משכנעת כי היא בעד מלכה עם דום וכמה עבדים, שפחות וכל השאר וטוענת שזאת פנטזיה מקובלת ורק עליו מתנפלים.
הסברתי שלפי הסיפורים הסאביות יצאו מהקשר לא טוב והיא טענה שהיא מלכה.
הסברתי שכל הקהילה תביט עליה רע אם היא תצטרף כמלכה והיא טענה שהיא לא תצטרף רשמית אלא תכנס לבדוק מה קורה שם ותעזור לו בעצות.
הבעיה שהיא חושבת שאם היא מלכה היא לא מסתכנת והיא רוצה לעזור לו .
עד כאן השיחות שלנו.
גלתיאה
גלתיאה • 21 באוג׳ 2006
תעזור לו בעצות..... icon_lol.gif

היא בטח מפנטזת על המלך והמלכה, עזרה במלוכה. icon_biggrin.gif

אני חושבת שאת צריכה להשאיל לה את הניק שלך עד
שהיא תחזור משם.