לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכי מגניב לי...

אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 24 בנוב׳ 2007

Re: הכי מגניב לי...

אוהב שולטות​(מתחלף) • 24 בנוב׳ 2007
סקרנית123 כתב/ה:
פעם ראשונה בפורום... לא לשחוט

הכי מגניב נראה לי להיות עם שני גברים
לא יקרה בחיים
כי אני פחדנית
(ונשואה...)
אבל זה נראה לי ה-כ-י מגניב

פאנטאזיה מגניבה. האמת, גם כי הגדרתי עצמי כמתחלף ואין לי שום בעיה, כגבר, אותי אישית זה מגרה כנשלט. זה פותח פתח להמון משחקים. ופעם היתה לי הזכות להתנסות דוקא בצד האחר
מישהו שהיה שותף לחדר תימרן כך את המצב שחברתו תשכב איתו כשאני לצידם, ובסוף הצטרפתי.... לשמחתי שנינו היינו עליה ולא להפך icon_lol.gif ... ליתר דיוק זו הפעם הראשונה והבלתי נשכחת שחדרתי למישהי בתחת חחחחח
Gentlewhip​(שולט)
לפני 16 שנים • 3 בדצמ׳ 2007

מנסיון

Gentlewhip​(שולט) • 3 בדצמ׳ 2007
סקרנית מנסיון שלי לעולם על תותרי על מימוש פנטזיה ,כלשהיא
זה הדבר הכי מתוק שתוכלי לנסות בחיים
לא כל פנטזיה אפשר לממש אבל מה שנראה לך יותר פשוט למימוש לכי על זה!!
אני מפציר בך

אגב פעם ראיתי סרט על חברה מסחרית בע"מ שמימשה כל פנטזיה לאנשים מאוד עשירים עבור תשלום

תקופה ארוכה הפנטזיה הזו להקים חברה כזו לא עזבה אותי....
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 3 בדצמ׳ 2007
אושה כתב/ה:
זו "הפנטזיה" שלי
הובטח לי מימוש שלה עוד 15 חודש !

עוד 8 חודשים למנאייק !
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 3 בדצמ׳ 2007
אכן, גם פנטזיה שלי. ואם היה לי קבוע, והוא היה מעלה פנטזיית שתי נשים (לצרף עוד אישה, הם תמיד רוצים), הייתי אומרת לו: "מותק, בכיף אני אפרגן לך עוד אישה איתנו, בתנאי שאתה תפרגן לי עוד גבר איתנו". הקץ לכניעה לפנטזיות הגברים! בואו נתחיל לעשות עסקים... icon_wink.gif
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 16 שנים • 4 בדצמ׳ 2007
תחרה שחורה​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2007
פנטזיות כעקרון נועדו למימוש. כאשר פנטזיה מסוימת מקננת בראש, כדאי למצוא דרך לממשה
אחרת מצטבר תסכול מתמשך, בעיקר כאשר קוראים או שומעים מאחרים שמיממשו בדיוק את הפנטזיה שלך. הכוונה לפנטזיות חוקיות וברות ביצוע.
המימוש אינו פשוט, מצריך אומץ, יוזמה (כלום לא מגיע מעצמו) יצירת תנאים והזדמנות, ובעיקר מציאת פרטנר/ית/ים מתאימים. דרישות לא קלות, על אחת כמה וכמה אצל הנשואים בינינו.
בכל אופן לדעתי (ומנסיוני) לא לדחות ולא להדחיק, להשקיע מאמץ מסוים ולממש במידת האפשר,
ולו רק להרגשת השלמות - עשיתי זאת, חוויתי זאת, הייתי שם, זו כבר אינה פנטזיה בלבד.
עקיצה טבעית
לפני 16 שנים • 2 בפבר׳ 2008

גם אני חדשה פה בפורום..

עקיצה טבעית • 2 בפבר׳ 2008
מממ...
האמת שאחת הפנטזיות שלי כוללות להיות עם שני גברים..
וכן, בינתיים זה עדיין בגדר של פנטזיה כי אני אולי פוחדת קצת
אבל מי יודע

icon_smile.gif
היודע איך
לפני 16 שנים • 2 בפבר׳ 2008

היו היו שני חברים

היודע איך • 2 בפבר׳ 2008
האחד תמיד היה עסוק מאוד בטענה שהוא עובד על המיליון הראשון וכך הלכו יחסיהם והתנתקו.
לאחר כמה שנים הם נפגשו שוב והחבר שאל את העסוק "נו? עדיין עובד על המליון הראשון?"
"על השני" ענה העסוק... "מהראשון כבר התייאשתי"
גוליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 2 באפר׳ 2008
גוליבר​(שולט) • 2 באפר׳ 2008
תחרה שחורה כתב/ה:
פנטזיות כעקרון נועדו למימוש. כאשר פנטזיה מסוימת מקננת בראש, כדאי למצוא דרך לממשה
אחרת מצטבר תסכול מתמשך, בעיקר כאשר קוראים או שומעים מאחרים שמיממשו בדיוק את הפנטזיה שלך. הכוונה לפנטזיות חוקיות וברות ביצוע.
המימוש אינו פשוט, מצריך אומץ, יוזמה (כלום לא מגיע מעצמו) יצירת תנאים והזדמנות, ובעיקר מציאת פרטנר/ית/ים מתאימים. דרישות לא קלות, על אחת כמה וכמה אצל הנשואים בינינו.
בכל אופן לדעתי (ומנסיוני) לא לדחות ולא להדחיק, להשקיע מאמץ מסוים ולממש במידת האפשר,
ולו רק להרגשת השלמות - עשיתי זאת, חוויתי זאת, הייתי שם, זו כבר אינה פנטזיה בלבד.

אני מסכים. אני, למשל, כבר עשיתי את החלק העיקרי, דהיינו מציאת הפרטנרים המתאימים, דהיינו הפרטנריות: בר רפאלי ואנג'לינה ג'ולי. אומץ ויוזמה יש לי למכביר, עכשיו נשאר לי רק ליצור את ההזדמנות המתאימה.
sorerett​(שולטת)
לפני 16 שנים • 3 באפר׳ 2008
sorerett​(שולטת) • 3 באפר׳ 2008
גוליבר כתב/ה:
תחרה שחורה כתב/ה:

אני מסכים. אני, למשל, כבר עשיתי את החלק העיקרי, דהיינו מציאת הפרטנרים המתאימים, דהיינו הפרטנריות: בר רפאלי ואנג'לינה ג'ולי. אומץ ויוזמה יש לי למכביר, עכשיו נשאר לי רק ליצור את ההזדמנות המתאימה.

הייתי אומרת שקצת איחרת את המועד... לא נראה לי שבראד יסכים.
icon_rolleyes.gif
http://celebs.walla.co.il/?w=/3602/1257061
אושה{אוש}
לפני 16 שנים • 3 באפר׳ 2008
אושה{אוש} • 3 באפר׳ 2008
אושה כתב/ה:
אושה כתב/ה:
זו "הפנטזיה" שלי
הובטח לי מימוש שלה עוד 15 חודש !

עוד 8 חודשים למנאייק !

עוד 4!