צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכולת לשים גבולות

huan
לפני 18 שנים • 31 באוג׳ 2006
huan • 31 באוג׳ 2006
בטוח לפי דעתי זה כשמישעושה את הפעולה יודע בדיוק מה הוא עושה,למד את הנושא ונקט את כל כללי הזהירות הדרושים.
הסכמה לפי דעתי זה כשלשני המסכימים יש את כל הידע לגבי הדבר עליו הם מסכימים ואת היכולת הרגשית והמנטלית להסכים.
שפוי לדעתי זה כל דבר אשר הוא בטוח ובהסכמה מצידי שיתקעו מחטים,שישרפו,יתפרו ויעשו ברנדינג כל עוד זה בטוח ובהסכמה מי אני או כל אחד אחר שיגיד משהו בנושא.
סאב המסכים למשהן בהשפעת התעללות רגשית,איומים ומניפולציות ההסכמה שלו לדעתי לא יכולה להחשב כסהסכה לגיטימית כי הוא לא היה ברגשי פגיע ולא היה לו את הראש הצלול הדרוש לקבלת החלטה.
גבולות להשאר כל עוד הסאב לא הסכים למשהו אחר ולהיפרץ במידה והוא הסכים שהם יפרצו.
אפלבי

האא?

אפלבי • 31 באוג׳ 2006
האא?

לא הלכת רחוק מידי? icon_rolleyes.gif

huan כתב/ה:
בטוח לפי דעתי זה כשמישעושה את הפעולה יודע בדיוק מה הוא עושה,למד את הנושא ונקט את כל כללי הזהירות הדרושים.
הסכמה לפי דעתי זה כשלשני המסכימים יש את כל הידע לגבי הדבר עליו הם מסכימים ואת היכולת הרגשית והמנטלית להסכים.
שפוי לדעתי זה כל דבר אשר הוא בטוח ובהסכמה מצידי שיתקעו מחטים,שישרפו,יתפרו ויעשו ברנדינג כל עוד זה בטוח ובהסכמה מי אני או כל אחד אחר שיגיד משהו בנושא.סאב המסכים למשהן בהשפעת התעללות רגשית,איומים ומניפולציות ההסכמה שלו לדעתי לא יכולה להחשב כסהסכה לגיטימית כי הוא לא היה ברגשי פגיע ולא היה לו את הראש הצלול הדרוש לקבלת החלטה.
גבולות להשאר כל עוד הסאב לא הסכים למשהו אחר ולהיפרץ במידה והוא הסכים שהם יפרצו.

שפוי אצלך הוא לשרוף ולתפור ולעשות בראנדינג?

כאשר הסאב או השפחה יעזבו את הדומית או השולט חשבת איך יראה הבראנדינג?
huan
huan • 31 באוג׳ 2006
כל עוד הדבר נעשה בהסכמה מלאה כפי שהגדרתי אותה ובבטיחות אז למה לא? בניגוד להסכמה ובטיחות שפיות זה משהו שכל אחד קובע בשביל עצמו...בשביל אחדים כל דבר חוץ ממסיונרית זה מטורף,בשביל אחרים מין אנאלי זה מטורף ובשביל כמה משחקי אש זה השיגרה...אני אישית יכול לא לאהוב או לא להזדהות אם זה אבל כול עוד למששתפים יש את מלוא המידע על מה שהם עושים ,ההשלכות של המעשה,איך עושים את זה ואת היכולת והדעה הצלולה להסכים לעשות את זה אז למה לא?
אפלבי
אפלבי • 31 באוג׳ 2006
אתה קורא ל בטוח, שפוי ובהסכמה.

מצידי שיעשו מה שהם רוצים. אני לא נושא בתוצאות. הם נושאים בתוצאות על עצמם.
אני דואג לעצמי. אתה דואג לכל האחרים.

אמרת שאף אחד לא יודע מה זה שפוי.
לאחד שפוי הוא בראנדינג, משחקי חניקה, משחקי אש ותפירת שפתי איבר המין.

על פי מה שאמרת אף אחד לא יודע מה זה "שפוי" ולכן צריך להוריד אותו מSSC.

אם אנשים בוגרים מסכימים סימן שהמעשה שפוי
.
huan כתב/ה:
כל עוד הדבר נעשה בהסכמה מלאה כפי שהגדרתי אותה ובבטיחות אז למה לא? בניגוד להסכמה ובטיחות שפיות זה משהו שכל אחד קובע בשביל עצמו...בשביל אחדים כל דבר חוץ ממסיונרית זה מטורף,בשביל אחרים מין אנאלי זה מטורף ובשביל כמה משחקי אש זה השיגרה...אני אישית יכול לא לאהוב או לא להזדהות אם זה אבל כול עוד למששתפים יש את מלוא המידע על מה שהם עושים ,ההשלכות של המעשה,איך עושים את זה ואת היכולת והדעה הצלולה להסכים לעשות את זה אז למה לא?

איך אתה קובע מה זה בטוח?

אם קוראים באינטרנט בטוח לתפור שפתיים של איבר מין או לעשות בראנדינג או לחנוק?
מי קובע אם הכל בטוח? על פי דבריך קודם אף אחד לא מוסמך לקבוע אם הם מסכימים.

תוריד את ה"בטוח" ותשאר רק עם ההסכמה.
huan
huan • 31 באוג׳ 2006
האם קראת ביכלל את כל מה שכתבתי או שאתה לוקח תגובה אחת ותוקף אותה בלי להתיחס לכל השאר?
כי אני די בטוח שהגדרתי מה זה לדעתי בטוח ולמה הוא חשוב....
[/quote]בטוח לפי דעתי זה כשמישעושה את הפעולה יודע בדיוק מה הוא עושה,למד את הנושא ונקט את כל כללי הזהירות הדרושים[quote]
להגיד שאף אחד לא יודע מה זה בטוח זו פשוט דמוגוגיה זולה...כשמישהו לא קרא כל ידע תאורטי על איך להשתמש בשוט,אף אחד לא הראה לו אך משתמשים בשוט והוא לא התאמן בשימוש בשוט לפני שהוא בא ומצליף בסאבית שלו בשיא העוצמה ו"בטעות" פוגע לה בכליות זה לא בטוח,ואני חושב שגם אתה תסכים איתי בזה.
והשפוי הוא פועל יוצא של הבטוח ושל ההסכמה הוא זה שלפי דעתי מחבר בין שני הכללים האלה ובחשבות ההסכמה כבר הכרת.
בכדי לאפשר את המימוש של שלושת הכללים הבסיסים האלה יש צורך בתקנות וכללים נוספים אשר יבטיחו שהם אל יהיו עקרים,יצא לנו כבר לדבר על כמה מהם (אספקת מידע למתחילים בצורה מנדטורית,סדנאות והדרכה אישית) כך שאני בהחלט חושב שיש אחריות קהילתית לכך שחבריה לא יפגעו.
אני ממליץ לך לקורא כמה דיונים קודמים על הנושא ועל נושאים אחרים ולא ליחס לאנשים תכונות על היום הראשון שלך בכלוב.
אפלבי
אפלבי • 31 באוג׳ 2006
huan כתב/ה:
האם קראת ביכלל את כל מה שכתבתי או שאתה לוקח תגובה אחת ותוקף אותה בלי להתיחס לכל השאר?
כי אני די בטוח שהגדרתי מה זה לדעתי בטוח ולמה הוא חשוב....
בטוח לפי דעתי זה כשמישעושה את הפעולה יודע בדיוק מה הוא עושה,למד את הנושא ונקט את כל כללי הזהירות הדרושים
ציטוט:
להגיד שאף אחד לא יודע מה זה בטוח זו פשוט דמוגוגיה זולה...כשמישהו לא קרא כל ידע תאורטי על איך להשתמש בשוט,אף אחד לא הראה לו אך משתמשים בשוט והוא לא התאמן בשימוש בשוט לפני שהוא בא ומצליף בסאבית שלו בשיא העוצמה ו"בטעות" פוגע לה בכליות זה לא בטוח,ואני חושב שגם אתה תסכים איתי בזה.
והשפוי הוא פועל יוצא של הבטוח ושל ההסכמה הוא זה שלפי דעתי מחבר בין שני הכללים האלה ובחשבות ההסכמה כבר הכרת.
בכדי לאפשר את המימוש של שלושת הכללים הבסיסים האלה יש צורך בתקנות וכללים נוספים אשר יבטיחו שהם אל יהיו עקרים,יצא לנו כבר לדבר על כמה מהם (אספקת מידע למתחילים בצורה מנדטורית,סדנאות והדרכה אישית) כך שאני בהחלט חושב שיש אחריות קהילתית לכך שחבריה לא יפגעו.
אני ממליץ לך לקורא כמה דיונים קודמים על הנושא ועל נושאים אחרים ולא ליחס לאנשים תכונות על היום הראשון שלך בכלוב.

אני לא תוקף אותך. אני מנסה ללמד אותך שהמילים האלה של בטוח, שפוי ובהסכמה הן מילים.
אתה בורח שוב להגדרות ולא משנה לי. אם אתה רוצה אתן לך לברוח למילים בלי דוגמאות.

אתה התחלת בדוגמאות.
אני לא צריך חונכות כי אני לא עומד לתת שיחנקו אותי או יעשו לי ברנדינג או ישרפו אותי.
מי החונך שילמד לעשות בראנדינג או לתפור או לחנוק ואיפה לקרוא?

אני לא תוקף אותך. אתה לא יכול לאכול את העוגה ולשמור עליה.
אני חושב שבטוח שפוי ובהסכמה לא מאפשר חלק מהדוגמאות שנתת אבל אם אתה חושב שזאת התקפה תשאר בדעתך.
huan
huan • 31 באוג׳ 2006
אלפבי ...לא חשבתי ולא אמרתי שאתה תוקף אותי אלה הצאתי לך ללמוד את הנושא ואת הדעות לגביו ואז לבוא להתווכח ולהציג את דעותיך המלומדות בעניין ואז באמת שאני אשמח למלא אפילו 17 עמודי תוכן בלהתפלפל איתך על העניין.
Dark Artist​(שולט)

Re: הכל טוב ויפה

Dark Artist​(שולט) • 31 באוג׳ 2006
עינבר כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
אני חושב שמה שיותר חשוב שיהיה במערכת בדס"מית טובה ויוביל לכל מה שכתבת
זה אמון והדדיות. ברגע ששני התנאים הללו קיימים,לא צריך יותר מזה
צריך לזכור שגבולות יכולים להיפרץ,וכמובן שזה צריך להיות בהדרגה

כל זה טוב ויפה, מה שאתה כותב לי, בהנחה שיש לאנשים בשלות נפשית .
שנשלט/ת מסוגלת לזהות את הגבולות שלה ולשים גבולות אדומים לשולט/ת
וששולט/ת מסוגל לזהות את הגבולות של הנשלט/ת, להקשיב להן ולכבד אותן.
רק מי שיודע לכבד גבולות, ידע מתי הזמן הנכון לפרוץ אותם, בהדרגה ובהסכמה.

בשלות נפשית זה העיקר icon_smile.gif
בגלל זה בד"כ אני לא מאמין שלשולטים צעירים יש את הבגרות הנפשית המספיקה לכך
שולט ונשלטת עם תקשורת טובה ביניהם,ושקיפות ואמון ביניהם,אינם לדעתי זקוקים למילות ביטחון
וגם הגבולות ביניהם יכולים להיפרץ מבלי גרימת נזק נפשי לאחר
והכי חשוב לעשות BDSM לפי הרגש ולא לפי הספר
אפלבי
אפלבי • 31 באוג׳ 2006
huan כתב/ה:
אלפבי ...לא חשבתי ולא אמרתי שאתה תוקף אותי אלה הצאתי לך ללמוד את הנושא ואת הדעות לגביו ואז לבוא להתווכח ולהציג את דעותיך המלומדות בעניין ואז באמת שאני אשמח למלא אפילו 17 עמודי תוכן בלהתפלפל איתך על העניין.

מקבל.

לא קראתי הכל. עדיין ברנדינג, חניקות ותפירה לא נראים לי בסדר.

Dark Artist, אם התקשורת טובה מדוע לא להוסיף מילת בטחון ליתר בטחון ולקוות שלא ישתמשו בה?
אנשים יכולים לטעות ולא להיות מרוכזים. אם לא תצטרכו אותה לא תשתמשו בה.
Dark Artist​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 בספט׳ 2006

לא ביטלתי את מילת הביטחון

Dark Artist​(שולט) • 1 בספט׳ 2006
אפלבי כתב/ה:
huan כתב/ה:

מקבל.

לא קראתי הכל. עדיין ברנדינג, חניקות ותפירה לא נראים לי בסדר.

Dark Artist, אם התקשורת טובה מדוע לא להוסיף מילת בטחון ליתר בטחון ולקוות שלא ישתמשו בה?
אנשים יכולים לטעות ולא להיות מרוכזים. אם לא תצטרכו אותה לא תשתמשו בה.

רק ציינתי שאנשים בBDSM שיש להם תקשורת טובה לא משתמשים בה. לא בגלל שהם לא מתייחסים אליה אלא בגלל שפשוט היא בשבילם מיותרת
ואגב,כשאנשים לא מרוכזים או טועים,גם מילת ביטחון לא תעזור