שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"תסמונת הניק הכפול"

איימי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 8 בספט׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 8 בספט׳ 2006
נויה הל כתב/ה:
לא אמרתי שזה בעיקר גברים. לי בכלל יצא לדבר בעיקר עם גברים בכלוב ולכן נתקלתי גם בגברים כאלה.
הם גם לא בהכרח מתביישים בצד הנשלט. פגשתי 2 כאלה, אחד התבייש, השני הכרתי בכלל כנשלט בהתחלה הוא פשוט באמת האמין שנשים נרתעות ממתחלפים. אם זה נכון או לא אני לא יודעת, לא עשיתי סטטיסטיקה.

אם נשים נרתעות ממתחלפים, זה יותר מאשר גברים נרתעים ממתחלפות? מעניין לבדוק.
מה שבטוח, אני נרתעת משקרנים!

לפחות, אל תציג את עצמך כשני אנשים שונים...
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 8 בספט׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
נויה הל כתב/ה:
לא אמרתי שזה בעיקר גברים. לי בכלל יצא לדבר בעיקר עם גברים בכלוב ולכן נתקלתי גם בגברים כאלה.
הם גם לא בהכרח מתביישים בצד הנשלט. פגשתי 2 כאלה, אחד התבייש, השני הכרתי בכלל כנשלט בהתחלה הוא פשוט באמת האמין שנשים נרתעות ממתחלפים. אם זה נכון או לא אני לא יודעת, לא עשיתי סטטיסטיקה.

אם נשים נרתעות ממתחלפים, זה יותר מאשר גברים נרתעים ממתחלפות? מעניין לבדוק.
מה שבטוח, אני נרתעת משקרנים!

לפחות, אל תציג את עצמך כשני אנשים שונים...

ניתן לומר שנרתעים משקרנים וזה יכול להיות נכון, השאלה היא האם יש סיבה לשקר. לפעמים לאדם יש סיבה לשקר. לפעמים השקר קטן והסיבה נראת בעיניו כגדולה. אם מישהו יאמר לי מהר שבעצם יש לו עוד ניק אני אחיה עם זה.
רק שלא ישלה אותי ושלא יפנה אלי עם שני הניקים כשני בני אדם שונים.

יש לי בעיה להרתע באופן אוטומאטי משקרנים כי אני יודעת שלפעמים אני אשקר. ולפעמים גם לא מתוך סיבה טובה אלא מתוך גחמה.
איימי_​(נשלטת)
נויה הל כתב/ה:

ניתן לומר שנרתעים משקרנים וזה יכול להיות נכון, השאלה היא האם יש סיבה לשקר. לפעמים לאדם יש סיבה לשקר. לפעמים השקר קטן והסיבה נראת בעיניו כגדולה. אם מישהו יאמר לי מהר שבעצם יש לו עוד ניק אני אחיה עם זה.

יש לי בעיה להרתע באופן אוטומאטי משקרנים כי אני יודעת שלפעמים אני אשקר. ולפעמים גם לא מתוך סיבה טובה אלא מתוך גחמה.

כן, גם אני כמוך. יש לך עוד ניק, ניחא. רק אל "תעבוד" עלי איתו. אני משתדלת שלא לשקר בקשרים שלי עם אנשים, אבל, זו אני...
אין צורך להכנס פה לדיונים על מוסר, כי באמת, אף אחד מאיתנו לא נקי, ואף אני חטאתי, עוויתי ופשעתי בדברים מסויימים.

אולי באמת, כדאי לחזור לדיון על הסיבות. למה? האם זה העניין? שאנשים נרתעים ממתחלפים?
ואם אתה מציג את עצמך כנשלט בלבד, למשל, ומתחיל קשר, האם תוכל להסתיר את "צידך השני" לאורך זמן? וכאשר תחשוף אותו, האם השקר לא יפגע בקשר? האם המחיר שווה?
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 8 בספט׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
נויה הל כתב/ה:

כן, גם אני כמוך. יש לך עוד ניק, ניחא. רק אל "תעבוד" עלי איתו. אני משתדלת שלא לשקר בקשרים שלי עם אנשים, אבל, זו אני...
אין צורך להכנס פה לדיונים על מוסר, כי באמת, אף אחד מאיתנו לא נקי, ואף אני חטאתי, עוויתי ופשעתי בדברים מסויימים.

אולי באמת, כדאי לחזור לדיון על הסיבות. למה? האם זה העניין? שאנשים נרתעים ממתחלפים?
ואם אתה מציג את עצמך כנשלט בלבד, למשל, ומתחיל קשר, האם תוכל להסתיר את "צידך השני" לאורך זמן? וכאשר תחשוף אותו, האם השקר לא יפגע בקשר? האם המחיר שווה?

לדעתי כל מקרה לגופו ואי אפשר לעשות שום הכללה.
כל השאלות נורא מסקרנות אבל לעולם לא תקבלי תשובה אחת ברורה. בדברים כאלה פשוט אין תשובה ברורה וניתן לדון עליהם עד אינסוף בלי להגיע לשום מסקנות.
עינבר

לכל דבר יש סיבה

עינבר • 8 בספט׳ 2006
גם לניק כפול , זה עונה על צורך.

איימי כותבת "לפחות, אל תציג את עצמך כשני אנשים שונים..."

יש אנשים שתופסים את עצמם כ 2 אנשים שונים, שהם לא יכולים להתחלף.
שהם יכולים להיות רק בתפקיד מסוים ואז הם נאמנים לו עד הסוף.

קצת קשה לי להתייחס למשהו שכותבים בכלוב כשקר.
כולנו מסתירים כאן משהו, את השם שלנו, את הזהות שלנו.

אני רוצה להיות תמיד כנה, אבל זה דורש גם אמון, בצד השני.
שלא יעשה שימוש לרעה במידע.

לפעמים עדיף לשקר בכלוב ולהיות כנה עם החברים הקרובים שלך,
מאשר שכולם ידעו את האמת עליך, בכל נושא. מימלא יש רכילות.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 בספט׳ 2006
רק היום גילית? אלוהים, את חיה בבועה icon_smile.gif

יש מלא כאלה, וכן, גם נשים. ממה שאני נתקלתי, בדרך כלל מדובר בסאבים לטנטיים שידועים כשולטים וקשה להם פתאום להודות בפומבי שיש להם גם צד נשלט. הם רוצים לשמור על תדמית השולט הקשוח. יתר על כן - ההפרדה משמשת לצרכי מציאת פרטנר.

לדעתי לגברים זו יותר בעיה, כי סאביות נוטות יותר מסאבים לדרוש מאדונן המיועד את האשליה של סופר-דום סמכותי ואדנותי שאין בגופו ולו מיליגרם אחד של כניעה. נשים פחות נזקקות לניק כפול משום שלגברים יש פחות בעיה עם מתחלפות (אם כי גם אצל נשים כאמור התופעה קיימת, כנראה בעיקר לצרכי תדמית ופחות לצרכים פרקטיים). במילים אחרות - אתן יצרתן את התופעה, עכשיו תתמודדו icon_twisted.gif

אגב, לא כל כך קשור לנושא השרשור הספציפי אבל עדיין מקום טוב להזכיר זאת - נכון שלאחרונה נדמה שחצי מהאנשים שמתדיינים בפורומים הם ניקים כפולים, שפתאום הופיעו משומקום עם דיעות נורא מגובשות? מעניין יהיה לשמוע למה אנשים מתביישים בדיעות שלהם ולא מעזים לעמוד מאחוריהן בניק האמיתי שלהם.
איימי_​(נשלטת)
זאלופון כתב/ה:
רק היום גילית? אלוהים, את חיה בבועה icon_smile.gif

יש מלא כאלה, וכן, גם נשים. ממה שאני נתקלתי, בדרך כלל מדובר בסאבים לטנטיים שידועים כשולטים וקשה להם פתאום להודות בפומבי שיש להם גם צד נשלט. הם רוצים לשמור על תדמית השולט הקשוח. יתר על כן - ההפרדה משמשת לצרכי מציאת פרטנר.

לדעתי לגברים זו יותר בעיה, כי סאביות נוטות יותר מסאבים לדרוש מאדונן המיועד את האשליה של סופר-דום סמכותי ואדנותי שאין בגופו ולו מיליגרם אחד של כניעה. נשים פחות נזקקות לניק כפול משום שלגברים יש פחות בעיה עם מתחלפות (אם כי גם אצל נשים כאמור התופעה קיימת, כנראה בעיקר לצרכי תדמית ופחות לצרכים פרקטיים). במילים אחרות - אתן יצרתן את התופעה, עכשיו תתמודדו icon_twisted.gif

אגב, לא כל כך קשור לנושא השרשור הספציפי אבל עדיין מקום טוב להזכיר זאת - נכון שלאחרונה נדמה שחצי מהאנשים שמתדיינים בפורומים הם ניקים כפולים, שפתאום הופיעו משומקום עם דיעות נורא מגובשות? מעניין יהיה לשמוע למה אנשים מתביישים בדיעות שלהם ולא מעזים לעמוד מאחוריהן בניק האמיתי שלהם.

נכון, אני חיה בבועה- הבועה האיימושית. אני אוטיסטית למחצה, אבל מעדיפה להתייחס אל עצמי כאל סוג של "אמנית"... icon_biggrin.gif

סאבים לטנטיים... תסלחו לי, אבל לדעתי זה פתטי! פי אלף, פי מליון- הרבה יותר מכובד להיות מתחלף מוצהר. אני מבינה למה אתה מאשים את הסאביות... אבל אישית, אני שמחה להצהיר, ששיניתי את דעתי מקדם שפסלה מתחלפים פשוט על שום היותם כאלו. מעתה אני שופטת כל מקרה לגופו. אני חושבת שיכול אדם להיות מתחלף, ואף על פי כן- לגמרי אדון, כאשר הוא מתפקד כאדון.

כן, המון ניקים כפולים. רק לאחרונה? מה גרם להתרבותם? מעניין... icon_rolleyes.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: לכל דבר יש סיבה

עינבר כתב/ה:

המממ.... אבל כשהם פונים לאנשים שמכירים אותם בניק השני, לא מן ההגינות שיודו בקיומו?
איימי_​(נשלטת)
נויה הל כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
נויה הל כתב/ה:

לדעתי כל מקרה לגופו ואי אפשר לעשות שום הכללה.
כל השאלות נורא מסקרנות אבל לעולם לא תקבלי תשובה אחת ברורה. בדברים כאלה פשוט אין תשובה ברורה וניתן לדון עליהם עד אינסוף בלי להגיע לשום מסקנות.

ייתכן, ואף על פי כן, עצם הדיון שווה בעיני icon_smile.gif
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

Re: לכל דבר יש סיבה

עינבר כתב/ה:

לככול אחד יש את הזהות שלו עצמו

ועוד לפחות אחת חלופית