שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אקטים וניליים-בדסמים בתשלום

T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 12 בספט׳ 2006
T O M​(שולט) • 12 בספט׳ 2006

כיוון שההנאה לא הייתה קשורה לתשלום במודעה
עצמה אז אני לא רואה את הבעיה שנוצרה.

ממה שהבנתי במודעה הכסף הוא עבור מלצרות נטו.
אם מישהי תרצה להנות בנוסף באקט בדסמי - זה כבר עניין שלה.
הכסף הוא עבור המילצור ואותו היא תקבל בכל מקרה.

"מה שמצופה ממנה?"
זה רק שירות תמורת שכר הולם.

אם היא תחליט להשתתף, זה עניין שלה.
ההנאה הפרטית שלה.

בכל מקרה, אם המסיבה עדיין מתוכננת להתקיים - תהנו.
ילדה של חושך
ילדה של חושך • 12 בספט׳ 2006
כחולית כתב/ה:
אבל זה העניין לגבי כל דבר, הרי גם בתור מלצרית בפאב רגיל לגמרי, יכול להיות שאיזה שיכור או ערס יצבוט לי את התחת ויציע לי הצעות מגונות...

הרי מגדירים כל דבר מראש וגם חשפנית שעובדת במקום מסוים, יכולה להגדיר מראש עם הבוס שהיא רק באה, רוקדת, מתפשטת וגמרנו.

אפילו זונה יכולה לסרב ללקוח אם הוא לא נראה לה או לבקשות מסוימות שלו.
אז מה העניין?...
כמו שמישהי טענה בשרשור ההוא, גם מכירה פומבית של שפחות יכולה להיחשב כזנות וסרסרות- לא??
ומה אם מישהי רוהצ להגשים פנטזיה של להיות זונה ומפרסמת מודעה או מחפשת בצ'אט מישהו שישלם לה או לאדון שלה- כל המרבה במחיר או מחיר מגוחך לשם ההשפלה, האם גם אזה זה זנות לשם זנות???

כחולית, אני מסכימה שכל אחת יכולה להגדיר הכל מראש גם החשפנית, גם הזונה שלא חייבת לבצע כל דבר ויכולה לסרב לחלק מהבקשות.
בדוגמא שהבאת על נשים שמציעות את עצמן כדי להגשים פנטזיה של זנות ומבקשות שישלמו כסף לאדון שלהן אני לא בטוחה. אני חושבת שאם המחיר הוא שקל זו לא זנות למען הכסף.
icon_redface.gif שאלות מסובכות.
ילדה של חושך
ילדה של חושך • 12 בספט׳ 2006
Tom. כתב/ה:

כיוון שההנאה לא הייתה קשורה לתשלום במודעה
עצמה אז אני לא רואה את הבעיה שנוצרה.

ממה שהבנתי במודעה הכסף הוא עבור מלצרות נטו.
אם מישהי תרצה להנות בנוסף באקט בדסמי - זה כבר עניין שלה.
הכסף הוא עבור המילצור ואותו היא תקבל בכל מקרה.

"מה שמצופה ממנה?"
זה רק שירות תמורת שכר הולם.

אם היא תחליט להשתתף, זה עניין שלה.
ההנאה הפרטית שלה.

בכל מקרה, אם המסיבה עדיין מתוכננת להתקיים - תהנו.

לא דיברתי על המסיבה אלא באופן כללי.
אני מאחלת הנאה לזוגות ולמלצריות.

יוספוס פתח את הפוסט הכללי ואמר שהוא רוצה לדבר על כל הנושא של תפקידים ווניליים שיכולים להוסיף להם בדס"מ ולא על המסיבה של ג'ק.

אני בטוחה שמצפים מהמלצרית רק למלצר ואם היא תרצה להשתתף כי היא מכירה את הזוגות זו זכותה.
תהנו במסיבה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 12 בספט׳ 2006
ילדה של חושך כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
אבל זה העניין לגבי כל דבר, הרי גם בתור מלצרית בפאב רגיל לגמרי, יכול להיות שאיזה שיכור או ערס יצבוט לי את התחת ויציע לי הצעות מגונות...

הרי מגדירים כל דבר מראש וגם חשפנית שעובדת במקום מסוים, יכולה להגדיר מראש עם הבוס שהיא רק באה, רוקדת, מתפשטת וגמרנו.

אז מה העניין?...
כמו שמישהי טענה בשרשור ההוא, גם מכירה פומבית של שפחות יכולה להיחשב כזנות וסרסרות- לא??
ומה אם מישהי רוהצ להגשים פנטזיה של להיות זונה ומפרסמת מודעה או מחפשת בצ'אט מישהו שישלם לה או לאדון שלה- כל המרבה במחיר או מחיר מגוחך לשם ההשפלה, האם גם אזה זה זנות לשם זנות???

כחולית, אני מסכימה שכל אחת יכולה להגדיר הכל מראש גם החשפנית, גם הזונה שלא חייבת לבצע כל דבר ויכולה לסרב לחלק מהבקשות.
בדוגמא שהבאת על נשים שמציעות את עצמן כדי להגשים פנטזיה של זנות ומבקשות שישלמו כסף לאדון שלהן אני לא בטוחה. אני חושבת שאם המחיר הוא שקל זו לא זנות למען הכסף.
icon_redface.gif שאלות מסובכות.

האם בזנות מה שמשנה זה עניין הכסף?
אם כך את יכולה לומר שזונת רחוב שמרוויחה 50 שקל לזיון זה שונה מנערת ליווי של העשירון העליון שלוקחת 700 שקל לשעה?...

ואם אני שוכבת עם גבר, פנטזיה או לא, ולוקחת ממנו עשרה שקלים או 350, זה משנה? הוא משלם לי.
ואם אני אגבה את הסכום הכי גבוה שאני יכולה ואז אתרום אותו? זה כבר לא למען הכסף?
האם למישהו בכלל אכפת מה אני עושה בכסף הזה?....
Dolfi
Dolfi • 12 בספט׳ 2006
כחולית כתב/ה:
ילדה של חושך כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

אז מה העניין?...

icon_redface.gif שאלות מסובכות./

האם בזנות מה שמשנה זה עניין הכסף?
אם כך את יכולה לומר שזונת רחוב שמרוויחה 50 שקל לזיון זה שונה מנערת ליווי של העשירון העליון שלוקחת 700 שקל לשעה?...

ואם אני שוכבת עם גבר, פנטזיה או לא, ולוקחת ממנו עשרה שקלים או 350, זה משנה? הוא משלם לי.
ואם אני אגבה את הסכום הכי גבוה שאני יכולה ואז אתרום אותו? זה כבר לא למען הכסף?

[B]האם למישהו בכלל אכפת מה אני עושה בכסף הזה?....
[B]

האם לך צריך להיות איכפת ממה ל"מישהו" איכפת וממה לא...?

עולה מדבריך כי לא משנה מה המניע, מה מהות החוויה, מה שחשוב הוא כיצד היא נתפסת בעיני הסובבים. בעיני זה פספוס.
עינבר
לפני 18 שנים • 13 בספט׳ 2006
עינבר • 13 בספט׳ 2006
D_o_l_f_i_n_a כתב/ה:
האם לך צריך להיות איכפת ממה ל"מישהו" איכפת וממה לא...?

אהבתי את המשפט הזה.

מה שצריך אכפת לכל אחת מאתנו, זה איך זה מרגיש לה.

לי לא היה מרגיש טוב לעשות פעולה שאני למען האדון שלי,
תמורת תשלום בשביל זרים בארוע.

כאשר מדובר בעבודה, אז יש כללי עבודה וזה מרגיש אחרת.

אני רואה הבדל גדול בין כסף שמועבר בכדי לענות על פטיש או פנטזיה,
לבין כסף שמועבר כשכר על פעילות מינית - שירות.

פעילות שיש בה שירות (שעשוי להיות מיני) של אדם,
שלא הייתי עושה ללא תשלום. אם אעשה אותה בתשלום, תרגיש לי דוחה.

מה זה פעילות מינית, מה שמרגיש לי או לצד השני כפעילות מינית.
למשל, אם לא הייתי מתגרה מכאב, עדיין לתת לדום שמתגרה מכך, להצליף בי,
היה נתפס אצלי אישית, כחוויה בעלת אופי מינית. נשמע לי דוחה.