לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על שליטים מסוכנים ועל אנשים שמנסים לנהל את הקהילה

T O M​(שולט)
לפני 17 שנים • 17 בספט׳ 2006
T O M​(שולט) • 17 בספט׳ 2006
חואן,

נכון, מספר קטן של אנשים כתב ביקורת עניינית.
ניסינו להסביר לעניין מה בעייתי פה.

המספר הגדול של האנשים - נמנעים מלכתוב את דעתם בשירשור
הנ"ל או בכלל בשירשורים אחרים המביעים שנאה,
דורסנות והתנשאות. לא רוצים להיכנס לשם.
הם מעדיפים להתעלם מאותם אנשים שעושים זאת.

כי יש דרך להתעמת, לפתח דיון ולהביא נימוקים הגיוניים,
ויש את האופציה השנייה - להתעלם ולא לייחס חשיבות.

בחרתי כן לדון בזה וכן לייחס חשיבות לדבריך
ושל השליטה וכל אחר אשר נמצא בקבוצה
ולהתייחס לנושא.

לצערי, ההתנשאות השחצנות ובעיקר השנאה
לא איחרה לבוא ללא קשר לנושא. לא מצידך.

אז כן, אני שייך עוד למעטים שטורח לדון בצורה עניינית
בדברים הלפעמים הזויים שאנשים משחררים פה.

קשה לי להבין איך אתה מסכים לדברים האלה,
אך כפי שאתה רואה נהלנו דיון על זה ולא התעלמנו אחד מהשני.

וכפי שזאלופון אמר:
ניתנו כמה תשובות

אבל לא נראה שזה קיבל יחס ראוי.
אולי אפילו מזלזל וייתכן שזו הרגשה
אישית שלי ולא כך היה הדבר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 בספט׳ 2006
huan כתב/ה:
הרבה ביקורת?אתה צודק כאשר מספר קטן מאוד של אנשים כותבים הרבה תגובות בהחלט מתקבלת הרבה מאוד ביקורת ועם אותם אנשים היו כותבים פי 2 הודעות היתה מתקבלת פי 2 יותר ביקורת.

לא מומלץ לציין כטיעון עובדות לא נכונות שאפשר לבדוק בקלות.
מבלי להגיע עד סוף השרשור מצאתי תוך כמה דקות 17 איש (הרשימה מצורפת למטה) שהביעו ביקורת כזו או אחרת על הרעיון. דיון ממוצע בכלוב לא מגיע ל 17 תגובות, ובוודאי לא ל 17 מגיבים. זה המון אנשים, בוודאי יותר מהאנשים שהביעו תמיכה ברעיון כפי שהוא. אמירה כי מדובר במספר קטן של מבקרים היא פשוט לא מבוססת.

הרשימה:
בודיגארד, זאלופון, לוטוס, תום, טיצ'ר, נריסה, צ'יטה, פייה, עבודת מאסטר, אינפי, קליבר, אביס, מלודי, טבאייס, שוטרת, רחפנית, ריס.
קליבר​(שולט)

רחפנית ורפאל .

קליבר​(שולט) • 17 בספט׳ 2006
ראשית תודה רבה על תגובותיכם , כתבת ואמרת את אשר אני חששתי מלהגיד , וכתבתי בצורה נפתלת , ועל כך תודה .
בהמשך אני מזדהה עם כל מילה שכתב רפאל , מקצועית וענינית .
גם שמשה בא להנהיג את בני ישראל , אמרו לו "מי שמך" , והוא היה צריך להוכיח את מנהיגותו .
אם השליטה אכן מנהיגה , שתוכיח את מנהיגותה , ברם לא בשיטות שהיא נקטה , וזה רמז דק .
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 17 בספט׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
huan כתב/ה:
הרבה ביקורת?אתה צודק כאשר מספר קטן מאוד של אנשים כותבים הרבה תגובות בהחלט מתקבלת הרבה מאוד ביקורת ועם אותם אנשים היו כותבים פי 2 הודעות היתה מתקבלת פי 2 יותר ביקורת.

מבלי להגיע עד סוף השרשור מצאתי תוך כמה דקות 17 איש (הרשימה מצורפת למטה) שהביעו ביקורת כזו או אחרת על הרעיון. דיון ממוצע בכלוב לא מגיע ל 17 תגובות, ובוודאי לא ל 17 מגיבים. זה המון אנשים, בוודאי יותר מהאנשים שהביעו תמיכה ברעיון כפי שהוא. אמירה כי מדובר במספר קטן של מבקרים היא פשוט לא מבוססת.

הרשימה:
בודיגארד, זאלופון, לוטוס, תום, טיצ'ר, נריסה, צ'יטה, פייה, עבודת מאסטר, אינפי, קליבר, אביס, מלודי, טבאייס, שוטרת, רחפנית, ריס.

מצטערת להודיע לך אבל 17 אנשים זה ממש מעט.
מה שנקרא הכל יחסית. יש המון אנשים רשומים בכלוב, מעורבים יותר או פחות. 17 זה אחוז מזערי. בלי קשר אם השאר לא העבירו ביקורית כמוני כי אין לי כוח להכנס לוויכוחים האלו או כי סתם לא איכפת להם.
ממספר המגיבים לא ניתן לדעת מה הדעות של רוב האנשים, לא מספיק לסטטיסטיקה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 בספט׳ 2006
נויה הל כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
huan כתב/ה:

הרשימה:

מצטערת להודיע לך אבל 17 אנשים זה ממש מעט.
מה שנקרא הכל יחסית. יש המון אנשים רשומים בכלוב, מעורבים יותר או פחות. 17 זה אחוז מזערי. בלי קשר אם השאר לא העבירו ביקורית כמוני כי אין לי כוח להכנס לוויכוחים האלו או כי סתם לא איכפת להם.
ממספר המגיבים לא ניתן לדעת מה הדעות של רוב האנשים, לא מספיק לסטטיסטיקה.

אני כתבתי שאפשר לדעת מה הדעות של רוב האנשים?
כתבתי שבניגוד למה שנטען, לא מדובר על "מספר קטן מאד של אנשים". 17 איש זה לא הרבה ביחס למספר האנשים הרשומים בכלוב, אבל זה המון ביחס למספר האנשים שמגיבים לשרשור ממוצע בכלוב. אם 17 איש טרחו להגיב בנושא הזה ולהעביר ביקורת, אין שום דרך הגיונית שאפשר לפסול אותם כ"מספר קטן מאד של אנשים".

בנוסף, לא רק ש 17 איש זה הרבה מאד מגיבים לנושא אחד, זה גם הרבה ביחס למספר האנשים שתמכו ביוזמה כמו שהיא. כנסי לשרשור שם ונסי למצוא 17 תומכים שכאלה. ספרתי אולי 4, לא כולל היוזמות. איך שלא הופכים את זה, דיבורים על מספרים משרתים את הצד "שלי" ולא את הצד שכנגד.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 בספט׳ 2006
השליטה כתב/ה:
אני צוחקת כאן.

אם התעקשות על עשייה הופכת אותי לדומית מסוכנת - ואללה אני הכי מסוכנת בעולם.

מעבר לזה, לא אגיב לפתטיות שבטיעונים שנשמעו כאן.

אני מבקשת ממי שמכירים אותי ואת פעילותי לא לטרוח ולהגיב לטענות הללו.
התגובה הטובה ביותר היא בעשייה למען מי שזקוקות וזקוקים לעשייה הזו.

ההתעקשות שלך היא לא
על עשייה. היא על כוח.

והכוח מתבטא שאת לא מוכנה להקשיב לדיעות שנגד
בצורה עניינית אלא רק לחזור על המנטרה שלך שמסתכמת ב:

"באתי להציל את העולם מאכזריותו ובמיוחד
את התינוקות המסכנים מפני הזאבים הרשעים.
אנחנו בסכנת הכחדה"

מצטער אבל ככה זה נשמע מהמקום בו אני עומד.
(תינוקות=נשלטות
זאבים=גברים)

הדרך לשיפור דברים היא לא ע"י הקצנה.

אמרתי אז ואגיד את זה שוב: לקחת נושא חשוב וכאוב
והעצמת אותו למשהו הזוי ולא מציאותי.

בשירשור ההוא, את היית היחידה שלא באמת
רצתה לדבר ולהבין את הצד השני. רק להכריז
על המיסוד ולעזאזל עם דיעות אחרות.

וזה ניכר בתגובות המזלזלות והמתנשאות שלך שם (ברובם, לא בכולם)
גם הנוכחיות פה.

מי שלא מסכים איתך, את מתעלמת ממנו.
ממש בוגר לניהול דיון.

אבל דיון זה לא מה שרצית, נכון?
רק הכרזה שתקבע עבור כולם.

------------

סליחה שאני לא רוצה שתכריזי
עליי כמסוכן רק בגלל היותי גבר.

סליחה שאני לא מעוניין שתכתיבי לנשלטות
איך להתנהג ולא לתת להן בחירה חופשית.

סליחה שאני לא מעוניין שתכתיבי לקהילה
כולה מה הם צריכים לעשות ועוד תקראי לאירגון
שלך בשחצנותך "התמיכה של הקהילה"
מבלי בכלל שתקבלי רוב לדבר כזה.

* שלושת הפסקאות האחרונות נכתבו בציניות.

לסיכום:
חבל שזה בא טיפה בקטע אישי. הייתי מעדיף להימנע מזה.
אבל את לא מוצאת מענה לשאלות מהותיות שנשאלו על
התוכנית שלך אז את מכתיבה לי ולאחרים אותן בעזרת האגו שלך,

אני לא יכול למצוא תשובות ענייניות לאגו הפרטי שלך.
זה משהו שאת צריכה להתמודד איתו לבד.

אני יכול לענות לעניין רק לנושא עצמו.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 17 בספט׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
אני כתבתי שאפשר לדעת מה הדעות של רוב האנשים?
כתבתי שבניגוד למה שנטען, לא מדובר על "מספר קטן מאד של אנשים". 17 איש זה לא הרבה ביחס למספר האנשים הרשומים בכלוב, אבל זה המון ביחס למספר האנשים שמגיבים לשרשור ממוצע בכלוב. אם 17 איש טרחו להגיב בנושא הזה ולהעביר ביקורת, אין שום דרך הגיונית שאפשר לפסול אותם כ"מספר קטן מאד של אנשים".

בנוסף, לא רק ש 17 איש זה הרבה מאד מגיבים לנושא אחד, זה גם הרבה ביחס למספר האנשים שתמכו ביוזמה כמו שהיא. כנסי לשרשור שם ונסי למצוא 17 תומכים שכאלה. ספרתי אולי 4, לא כולל היוזמות. איך שלא הופכים את זה, דיבורים על מספרים משרתים את הצד "שלי" ולא את הצד שכנגד.

17 זה הרבה ביחס לעונים בכלוב. זה נכון. אבל אתה לא יכול לדעת אם יותר לא ענו כשהם מתנגדים לדעתך או תומכים בה. מנבירה עמוקה בסטטיסטיקות ומספרים למיניהם בשנה האחרונה אני יודעת שמספר לא אומר כלום אם אי אפשר להוכיח אותו באופן מובהק עם סטיות תקן וכדומה. היה לי הרבה יותר קל לסיים את התואר אם יכולתי סתם לזרוק מספר ולהתבסס עליו.

נא לשים לב, אני בכוונה לא אומרת כאן את דעתי. לי אישית נמאס מויכוחים מתלהמים בהם אנשים רק צועקים אחד על השני. כל הקהילתיות ומה הקהילה אומרת וכדומה ממש לא מדבר אלי.

נויה
RIS
RIS
RIS • 17 בספט׳ 2006
מייפל כתב/ה:
אני רק רוצה לומר, ואני אומרת את זה בלי שום קשר ל"צד" שבו אני נמצאת עם העניין הזה, שבסופו של דבר, כולנו בני אדם, אנושיים, ואחרי יותר מ 200 תגובות של ביקורת, לעתים מאד תוקפנית וכוחנית, ומי יודע כמה עוד פניות פרטיות של ביקורת, לפעמים כבר קשה עד כדי בלתי אפשרי להגיב בענייניות.
תחשבו על זה.

מייפל, חשבת על זה שהיוזמה המקורית לפתור משהו שנכון, צריך לפתור אותו - קיבלה צורה של רשימות המועמדים של הליכוד ערב השביעיות?

חשבת על זה שבמסגרת התשובות ה"כוחניות" כביכול שאת קובלת עליהן, אנשים הציעו וחזרו והציעו פתרונות פחות מימסדיים כוחניים ושטופי שנאה מהפתרונות שהשליטה אור מנסה לדחוף כאן לגרון של האנשים על אפם ועל חמתם?

הדרך השקטה והנכונה לפעול היא הדרך שכבר ממילא קיימת, צריך רק למצוא איך להפנות את האנשים שחייבים להיות חשופים למידע הזה. זה הכל.

חבל לי לראות אותך בתוך העדה הרעה הזאת, הבוטה, התוקפנית והרוויית רעל.
huan
huan • 17 בספט׳ 2006
זאלו הכל נתון לפרשנות מ17 האנשים שהזכרת חלק לא קטן אני מחשיב דווקא כתומכים ברעיון הכללי של הצורך בשינוי...הכל בעיני המתבונן ואין טעם כרגע להתווכח על מספר מדוייק כאשר בנוסף על כך אנשים לא מעטים התומכים בשינוי כלל לא השתתפו במלחמה הקטנה שפרצה שם וגם אני נמנתי מלהשתתף בזה (טיעון שקל מאוד לבדוק...אני חושב שיש לי שם הודעה אחת בהתחלה ועוד אחת בעמודים הראשונים).
בכל מקרה סתם בחרת להיטפל לפרט קטן בתגובה שכתבתי.

טום,לצערי הרב בכלוב יש תמיד מישהו שגורר דיון ענייני לתוך תהום המריבה ואני חושב שכל נושא תרבות הדיון בכלוב בהחלט מצריך פתיחת שירשור נפרד שיעסוק רק בזה.בכל מקרה מקומם של דיונים טכניים (בניגוד לדיון תאורטיים והיו כמה כאלה שהתבררו כמעניינים למדי) הוא במקום שבו אפשר לדון בפרטים אלה ביעילות והמקום הזה הוא לא בפורומים של הכלוב,זו דעתי ואני בהחלט אפעל על פיה לאחרים יכולה להיות דעה שונה בנושא וזו זכותם.

בכל מקרה אני מציע לעזוב את אותו שירשור אומלל מאחור וכך גם את כל המטענים שיש לאנשים בעקבותיו על שוכן כלוב זה או אחר וננהל דיון ענייני לשם שינוי על נושא השירשור או במילים אחרות על הדינמיקה הפוליטית בכלוב אותה הביא לנו רפאל ואליה הגבתי.