שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומים מסוכנים ! הרשימה המלאה....

דום-34​(שולט)
לפני 18 שנים • 17 בספט׳ 2006

צומיייי

דום-34​(שולט) • 17 בספט׳ 2006
אנחנו באמת זקוקים להרבה צומי

ולכן אנחנו באים לקצר את הדרך שלכם .

בהקמת גוף חיצוני שיזהיר את הסאביות מפנינו

זה גם לא טוב ?

נ.ב דבר חשוב יותר תשכנעי סאביות שנפגעו לפנות לגורמים המטפלים בזה

אחלה שבוע

דום-34
נזירה בגלימת פרחים

חחחחחחחחחחחחח ענק

נזירה בגלימת פרחים • 17 בספט׳ 2006
הדומים שאותי הכי מעניינים אלו הדומים שעל העצים..
הם גם יותר טעימים..icon_razz.gif
ומה שמסוכן בהם זה בעיקר הקוצים על הענפים..
ואתה בודי.. מסוכן בעיקר אם אתה יושב על מישו..
הכי טוב שתבוא לשבת לנוח תחת עץ הדומים במנזר
חחחחחחחחחחחחחחח
-אש-

השליטה

-אש- • 17 בספט׳ 2006
אני מגיבה בפוסט הזה, מאחר והפוסט שאת פתחת התגלגל לכל הכיוונים האפשריים.
אני מבינה את רגשותיו של בודי בפתיחת הפוסט הזה, ואת תגובתו של הדום שלי כאן - אין ספק שיהיו כאלו שיקפצו לטעון כי אני מגיבה בשל שייכותי אליו. אך אם יש דבר אחד שאני הבהרתי לאורך שהותי באתר הזה, דרך הבלוג שלי, לפני , בזמן ואחרי שהייתי עם שולט זה או אחר, הינה תפיסת האחריות האישית של כל אחת ואחת.
יש לי בעיה רצינית עם התפיסה המעוותת של "דום מסוכן", באותה מידה אני יכולה להכריז על עצמי כ "סאבית מסוכנת" כאשר קשר זה או אחר הסתיים לחוסר סיפוקי וטעמי, ובראייה של בדיעבד אני יכולה לייחס משמעויות אחרות לתהליכים, סשנים ודברים שקרו מהלך הקשר וליצור השתקפות של התעללות.
אני לא יכולה לומר לך כי לא היו לי חוויות לא נעימות בתחילת דרכים, כי יש סשנים אשר אולי לא הייתי עושה אותה במקום אני נמצאית כעת
,אבל לבוא ולהטיל את האחריות המלאה בכזו חוצפה, בוטות וגסות על האדם שממול (שבמקרה הספציפי שלי הינו שולט), מעבירה אותי על דעתי.
יש גבול לכל דבר.
אני יכולה לומר לך שאחד הדברים אשר אני הכי חששתי מפניהם כאשר נכנסתי לאתר, לא היו הדומים המרובים אשר שלחו לי הודעות, אלא דווקא הנשים. נשים אשר ישר קיפצו והתייצבו "להדריך" אותי "להראות" לי את הדרך. עם הזמן פיתחתי קשרי חברות נפשיים ועמוקים עם סאביות שונות באתר- אבל דבר זה נעשה מתוך עניין הדדי בהן כבנות אדם ולא כסאבית או "חונכת" (מילה מתועבת בעייני- אבל זו קונטציה אישית שלי). לי לקח הרבה זמן להתגבר על הרתיעה ולסמוך על נשים פה, בשל מגוון שרשורים ודברים שראיתי כאן.
מי שמכירה אותי באופן אישי, יודעת כי תמיד אשתדל לתמוך ולעזור לפי הצורך, אבל לעלולם לא אתיימר לדעת דבר מה יותר טוב מאחרת, כל אחת היא אדם אינדיוודואלי בפני עצמה. ליטול את האחריות על חייה, על החלטותיה, על בחירותיה הינה אחריות "אלוהית" במובן מסויים. וכפי שאני לא מוכנה לקבל את העובדה כי הכל "תלוי בגורל" לא אהיה מוכנה לקבל את העובדה שישנן נשים אשר ייתימרו ל"כוון" את דרכי, אוזן קשבת זה דבר חשוב ונחוץ, אבל כל אחת עושה את ההחלטות שלה למי ולאן לפנות. הצעתן את עצמכן בתור אוזן קשבת, מקובל ולגיטמי, אל תנסו להקנות לעצמכן מעמד של מובילות "עמוד האש". ואל תהפכו כל דום להר, וכל סיפור של סאבית/סווטיצית/דומית לא מרוצה למגילה. (וזאת אני אומרת מתוך תפיסה בסיסית שלי שנשים בדרך כלל צודקות). לכל אחד מאיתנו יש נטייה לייפות ולכער סיטואציות וקשרי עבר לפי הרגש (שוב אני לא מדברת על כתות מסויימות שנוצרו בתוך הבדסמ), צריך לעשות את השיקול האישי ולדעת מתי לסנן.
aka BODYGUARD

Re: השליטה

aka BODYGUARD • 17 בספט׳ 2006
-אש- כתב/ה:
אני מגיבה בפוסט הזה, מאחר והפוסט שאת פתחת התגלגל לכל הכיוונים האפשריים.
אני מבינה את רגשותיו של בודי בפתיחת הפוסט הזה, ואת תגובתו של הדום שלי כאן - אין ספק שיהיו כאלו שיקפצו לטעון כי אני מגיבה בשל שייכותי אליו. אך אם יש דבר אחד שאני הבהרתי לאורך שהותי באתר הזה, דרך הבלוג שלי, לפני , בזמן ואחרי שהייתי עם שולט זה או אחר, הינה תפיסת האחריות האישית של כל אחת ואחת.
יש לי בעיה רצינית עם התפיסה המעוותת של "דום מסוכן", באותה מידה אני יכולה להכריז על עצמי כ "סאבית מסוכנת" כאשר קשר זה או אחר הסתיים לחוסר סיפוקי וטעמי, ובראייה של בדיעבד אני יכולה לייחס משמעויות אחרות לתהליכים, סשנים ודברים שקרו מהלך הקשר וליצור השתקפות של התעללות.
אני לא יכולה לומר לך כי לא היו לי חוויות לא נעימות בתחילת דרכים, כי יש סשנים אשר אולי לא הייתי עושה אותה במקום אני נמצאית כעת
,אבל לבוא ולהטיל את האחריות המלאה בכזו חוצפה, בוטות וגסות על האדם שממול (שבמקרה הספציפי שלי הינו שולט), מעבירה אותי על דעתי.
יש גבול לכל דבר.
אני יכולה לומר לך שאחד הדברים אשר אני הכי חששתי מפניהם כאשר נכנסתי לאתר, לא היו הדומים המרובים אשר שלחו לי הודעות, אלא דווקא הנשים. נשים אשר ישר קיפצו והתייצבו "להדריך" אותי "להראות" לי את הדרך. עם הזמן פיתחתי קשרי חברות נפשיים ועמוקים עם סאביות שונות באתר- אבל דבר זה נעשה מתוך עניין הדדי בהן כבנות אדם ולא כסאבית או "חונכת" (מילה מתועבת בעייני- אבל זו קונטציה אישית שלי). לי לקח הרבה זמן להתגבר על הרתיעה ולסמוך על נשים פה, בשל מגוון שרשורים ודברים שראיתי כאן.
מי שמכירה אותי באופן אישי, יודעת כי תמיד אשתדל לתמוך ולעזור לפי הצורך, אבל לעלולם לא אתיימר לדעת דבר מה יותר טוב מאחרת, כל אחת היא אדם אינדיוודואלי בפני עצמה. ליטול את האחריות על חייה, על החלטותיה, על בחירותיה הינה אחריות "אלוהית" במובן מסויים. וכפי שאני לא מוכנה לקבל את העובדה כי הכל "תלוי בגורל" לא אהיה מוכנה לקבל את העובדה שישנן נשים אשר ייתימרו ל"כוון" את דרכי, אוזן קשבת זה דבר חשוב ונחוץ, אבל כל אחת עושה את ההחלטות שלה למי ולאן לפנות. הצעתן את עצמכן בתור אוזן קשבת, מקובל ולגיטמי, אל תנסו להקנות לעצמכן מעמד של מובילות "עמוד האש". ואל תהפכו כל דום להר, וכל סיפור של סאבית/סווטיצית/דומית לא מרוצה למגילה. (וזאת אני אומרת מתוך תפיסה בסיסית שלי שנשים בדרך כלל צודקות). לכל אחד מאיתנו יש נטייה לייפות ולכער סיטואציות וקשרי עבר לפי הרגש (שוב אני לא מדברת על כתות מסויימות שנוצרו בתוך הבדסמ), צריך לעשות את השיקול האישי ולדעת מתי לסנן.

גיסתי....
אני עומד (יושב) נפעם..
מילים חזקות
מילים דוקרות..

שאפו...
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 17 בספט׳ 2006

פשוט גאונה הסאבית שלי

מה את עושה פה בכלל .

אין מילים פשוט גאונה
קטסטרופה{Adonai}

את מי צריך לזיין כדי להפוך לאדון מסוכן?

קטסטרופה{Adonai} • 17 בספט׳ 2006
עשקו אותי, רצחו אותי, אנסו אותי, גנבו לי.
לי לי לי לי.
תכונה נשית אופיינית שדווקא הגברים אימצו אותה.
מה זה בעצם אדון?
מה זה בעצם מסוכן?
אתם לא יודעים על מה אתם מדברים בכלל.

יש אנשים אמנם שמסוכנים לסביבה שלהם, זה נכון.
פשוט מי שלא רוצה להסתכן בזה שלא יגיע לשם בכלל.
יש אנשים שמסוכנים לעצמם וזה יותר חמור.

אותן סאביות מעוררות חמלה שהחליטו להסתובב בגנים שהצמחיה שם מסוכנת להן החליטו ללכת בכל זאת.
הלכו ונכנס להן קוץ בתחת.
אוי ואבוי, עכשיו יש לנו גם קקטוס מסוכן.
הבה נקים שרשור על זה למען יראו וייראו..

בקיצור,
מי שלא יודעת לשחות שלא תכנס למים עמוקים ומי שחושבת שהיא יודעת, שתתחיל לשחות במים רדודים.
מה שחשוב הוא זה שאם, אם החלטתן לטבוע, אל תאשימו את כל העולם.
יש אשמים.
כן כן, יש.
האשמות הן אתן.

גשו לטיפול מקצועי.
דחוף.

שלום.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 בספט׳ 2006
השליטה כתב/ה:

אבל באדי, זה לא נושא שמצחיק אותי ובטח ובטח שהוא לא יצחיק אפילו סאבית אחת שנפלה קורבן לדום מסוכן שכזה.

לפעמים אתה קצת אטום. זו פעם אחת כזו.

זה גם לא מצחיק לשמוע על מסוכנות של דום מסוים
רק בגלל בכיינות וקנטרנות של זאת שהייתה בקשר איתו,
או מישהי המסוכסכת איתו.

ויש גם כאלה. רק לא נראה לי שאת עושה או בכלל רוצה
לעשות הפרדה בין הקורבנות לבכייניות.

זאלופון כתב בשירשור הארוך הודעה שאני חושב
שהיא מאוד רלוונטית לפה:
אלימות גלויה ואלימות סמויה.

אני מצטט את דבריו:
* ההדגשה בקו היא שלי

ציטוט:
זה נכון שבתחום האלימות הפיזית והמינית, יש הרבה יותר מקום לחשדנות כנגד גברים. מסכים.
אבל החשדות לכך שגם נשים לא יהיו נקיות מאינטרסים או ממניעים לא טהורים לא מתייחסים לאפשרות של תקיפה מינית מצדן. אם אני זוכר נכון את המחקרים שיצא לי לקרוא על אלימות של גברים ונשים (עבר זמן אבל נדמה לי שאני דווקא זוכר), נמצא שגברים לאו דווקא מפעילים יותר אלימות מנשים אלא אלימות שונה. האלימות של גברים כונתה "אלימות גלויה" - אונס, תקיפה, פציעה וכו'. האלימות של נשים כונתה "אלימות סמויה" - לרכל על אדם, להרוס את שמו הטוב, להפיץ שמועות, לתמרן, לתכך (יש מילה כזו?), לסובב את העניינים מאחורי הקלעים כך שאדם ייפגע. זו, כמדומני, האלימות שחשדות לגביה מועלים כאן.
אפשר להתווכח לגבי פוטנציאל ההרס של סוגי האלימות הללו, אבל נדמה לי שקשה שלא להסכים שעל שני המינים נמנים אנשים שאין להם כנפיים וגם לא כעכים שקופים.

הדברים שלי נאמרו באופן כללי ולא לגבי
מקרה ספציפי. כל מקרה לגופו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ספט' 17, 2006 3:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
shuki boy​(נשלט)

Re: דומים מסוכנים ! הרשימה המלאה....

shuki boy​(נשלט) • 17 בספט׳ 2006
BODYGUARD כתב/ה:
להלן רשימת דומים מסוכנים

ממש מרגיז.
שעושים צחוק מתופעה מפחידה שרווחת בכלוב. אתם לא מתארים לעצמיכם עם כמה דומים מסוכנים דיברתי בחודש האחרון, לדעתי זה היה בסביבות העשרה. זה מבהיל.

אולי תנסה להרשם כאן כסאבית ותתכתב עם אנשים ותראה איזה חולירות מסתובבות כאן תחת התירוץ של בדס"מ. וזה עוד סינון שנעשה רק משיחה במסנג'ר, סביר להניח שגם אלה שנשמעים נורמלים בצ'ט חלקם מסוכנים.

אם לא בא לך לפעול נגד התופעה הזו, לפחות תשב בשקט ואל תצחק מזה. כי זה ממש לא מצחיק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 בספט׳ 2006
שוב חוזרים לאותה נקודה. יש דומים שמואשמים על לא עוול בכפם על ידי סאביות שלא יודעות להביט במראה על עצמן ולראות את חלקן, ויש דומים שהם באמת חארות. יש סאביות שנפגעות בגלל בחירות חסרות זהירות מצדן, תקשורת לקויה או אי הפעלת שכל ישר, ויש סאביות שנפגעות למרות שנקטו בכל פעולה סבירה כדי למנוע זאת, משום שאין דרך לבטח את עצמך ב 100 אחוזים ולפעמים אין נורות אזהרה.
טענות כי הסאבית תמיד אשמה או כי הדום תמיד אשם, או כי הסאבית היא קדושה שזאבים רעים מתנכלים לה או שהדום בהכרח מואשם בשל סכסוך אישי קטנוני, תמיד יהיו פשטניות מדי ומסתכלות רק על חלק מעוות של המציאות.

אני חושב שבשרשור הזה, לפחות אצל חלק מהכותבים והדברים שנאמרו, אין מספיק הפרדה בין קריאה לאחריות, דבר שאני תומך בו בכל לבי, לבין האשמת הקורבן, דבר שאני מסתייג ממנו, והוא חוטא למטרה שלשמה נפתח ולדברים הצודקים שנאמרו בשרשורים אחרים. לא נורא מצחיק אותי כשמציירים את הבדסמ כמקום אימים שבו כל אשה היא קורבן והפקר, בייחוד אם היא חו"ח נשלטת, וגם לא יותר מדי משעשע אותי כשמציירים אותו בורוד עם דובונים, מקום קסום שבו שום דבר לא יכול לקרות לך אם רק תחשבי טיפה וכמובן לא תלכלכי על דומים. איזון, לעומת זאת, דווקא גורם לי לחייך בשביעות רצון.

נ.ב.
אולי זה כי אני לא נורא קהילתי, אבל יצא לי לשמוע הרבה יותר דומים שמצהירים על עצמם כמסוכנים מאשר דומים שאחרים הפנו כלפיהם אצבע. רבים מאלה שמצהירים על עצמם כמסוכנים, לא שמעתי מעולם שמועה על מסוכנותם. אף פעם לא הבנתי למה הם עושים זאת ואני יכול רק לשער שאולי זה נובע מקנאה בצומי שדומים מסוכנים מקבלים... מישהו יכול לסבר את עיני בעניין?