שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה.

aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006
aka BODYGUARD • 12 באוק׳ 2006
דעתי האישית אומרת שיש לפעול בכל הכוח והאמצעים
להפסקת התופעה.
יש ליידע את בעלי האתר ,שבעזרת כישורי ממשק מנהל יכול
לשלוט על הרחקה של קטין מכאן.
חסימת ה- IP שלו תמנע ממנו להכנס שוב אפילו בניק אחר.
כמובן שזה לא יעצור אף אחד מלהכנס שוב ממחשב אחר
שמחובר ממקום אחר.
הטבעת אינה הרמטית, אבל לשבת ולעשות נו-נו-נו
עם האצבע לא מספיק טוב.
אין לנו משטרת כלוב כך שאנו צריכים לטפל בסוגיות הללו
לבדנו, אחרת נהיה אחראים במישרין או בעקיפין להתנהלות
לא תקינה בלשון המעטה ובאחריות אישית .
המינימום הוא ליידע את בעלי האתר שהוכיח כבר שאינו
מניח לדברים הללו להתגלגל ולהתמשך.
דוקטרינה​(שולט)

כלובי

דוקטרינה​(שולט) • 12 באוק׳ 2006
בפעם היחידה שעליתי על מתחזה, עידכנתי את כלובי. הוא פעל בצורה מאוד נחושה וחד משמעתית והוריד אותו משתמש.

האם אותו אדם לא פתח ניק חדש?

ייתכן.

לדעתי, יש לפעול בצורה נחרצת - מתחת לגיל 18 אסור להם להיות כאן. בודיגארד צודק לחלוטין.

דוק.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 12 באוק׳ 2006
למרות שאמרתי שלא אגיב עוד...

לכל אדם שני יש היום ראוטר שמונע חסימת איי פי.

אז הורדת קטין שידעת על קיומו וקיבלת קטין שאלה לא יודע על קיומו. מה ההבדל?

אני אישית יודעת על כאלה שהועפו וחזרו בניק אחר. הם פשוט שמרו על חשאיות, מה שהעמיד אותם בסכנה הרבה יותר גדולה.

אם הם כבר פה, תן להם לפחות להעז ולשאול. אני מאוד מקווה שהם לא יתנסו עד לבגרותם, אבל אין לאיש אפשרות לשלוט על זה. הדבר היחיד שניתן לעשות הוא לתת להם כלים שיסייעו להם להבין את הסכנות.
דוקטרינה​(שולט)

הי שליטה

חייבים לפעול בצורה חוקית.

הכלוב עוד עלול להיחסם בגלל שטות כזאת של משתתף בן 15 או 17 שלא דווח.

דוק.
השולט אור​(שולט)

דוק :)

הצעירים עליהם אני יודעת מסתובבים פה כבר יותר משנה. הם לא מסכנים את הכלוב ולשמחתי הם גם לא מסכנים את עצמם.
דוקטרינה​(שולט)

הי שליטה

הי שליטה.

יקירתי.

אני לא אמרתי שהם מסכנים את עצמם ואת הכלוב. מה שאמרתי זה שבגלל הגיל שלהם קטן, הם קטינים, יכולים לעשות עלינו עליהום שלם בתקשורת ולהרוס את כלובי ואת הכלוב.

למחוקק במדינה יש נטיה לקחת אחריות על כל מי שנדמה למחוקק שלא יכול לקחת אחריות על עצמו. כמו לדוגמא קטינים או נשים וכדומה. המחוקק שם את היד שלו ואומר - גם אם הקטין אמר שזה בסדר, אני אומר שזה לא בסדר.

אני יכול לתת לך עוד המון דוגמאות בעולם הזה של החוקים הדפוקים אצלנו. אבל החוק הזה הספציפי יכול גם להרוס אותנו.

קטינים צריכים להיות מחוץ לתחום עולם הבדסמ עד גיל 18.

נקודה נוספת למחשבה: הכניסה שלהם לאתר הזה, גם אם היא נעשית מטעמים של סקרנות או מטעמים אחרים יכולה להיות ברמת ההבטה, התבוננות - אבל כשהם מעורבים - זה כבר פעולה אחרת לחלוטין.

הכלוב ,מיועד לבני 18 ומעלה בלבד. כך נקבע ואת זה חייבים לכבד.

ועוד דבר - חייבים, חייבים חייבים - לדווח עליהם לכלובי.

דוק.
השולט אור​(שולט)
דוק איש יקר

גם אם אני מסכימה עם דבריך, יש שתי נקודות בגללן לעולם לא אומר מה הניקים של אותם הקטינים.
1. אני יודעת שהם יחזרו בניק חלופי.
2. דברים אליהם נחשפתי כמלווה מהקו החם או כמלווה שלא במסגרת הקו החם אבל שנחשפתי אליהם בשל המוניטין שלי כמלווה ושלא הייתי נחשפת אליהם בדרך אחרת - מחוייבים בסודיות מוחלטת. אותו החוק שאוסר על הסתובבותם של קטינים במערכת שכזו הוא גם החוק שמעניק לכל שיחה שהתקיימה במסגרת של ייעוץ - חשאיות המשתווה לזו שבין פסיכולוג למטופל.

אני מאמינה שעדיף שמי שצריכים לדעת על הקטינים כדי לנסות להגן עליהם - ידעו עליהם, ולעולם לא אסגיר את הניקים שלהם.

אני מקווה שתבין את החלטתי.
דוקטרינה​(שולט)

לשליטה שלום

סמים.
סקס.
אלכוהול.
עישון.
נהיגה פרועה.
נהיגה על אופנוע.
רחצה לילית בחוף היום.
הימורים.

והרשימה עדיין מאוד ארוכה.

חלק מהדברים שרשמתי כאן חוקיים וחלקם לא. החוק הוא לעתים דבילים ולעיתים יש בו המון היגיון. הדעה שלי לא קשורה למה אני חושב בעצמי אלא לחשש שלי מפעילות של אנשי החוק כנגד הכלוב.

דעתי האישית היא כי צריך לחשוף את הנוער להכל - ולתת לו להחליט. לדעתי צריך להפוך את עישון הסמים הקלים ללגיטימי לחלוטין. לדעתי האיסור על קיום יחסי מין עם קטינות מתחת לגיל 17 הוא דבילי כמו גם שאסור לנהוג מעל 100 קמ"ש בכבישים ראשיים.

אבל זה החוק.

אני מקבל לחלוטין את דברייך לגבי "המלווה". ידע שנצבר אצלך שם, חייב להישאר אצלך ואסור לך בשום פנים להעביר אותו. זה הבסיס לאמון ולאמינות.

אני מקווה, אבל באמת ובתמים, כי הסיפור הזה עם הנוער ועם הילדים שנמצאים באתר, לא יתפוצץ לחברי האתר, יום אחד בפנים.

כל עוד החוק והחוקים של כלובי, מדברים על נוער מתחת לגיל 18 ככזה שאסור לו להימצא כאן באתר - ידע שיגיע אלי, יועבר ישירות לכלובי. לנטר ולנטרל אותו נער או נערה מתוך הכלוב.

דוק.
השולט אור​(שולט)
"אני מקווה, אבל באמת ובתמים, כי הסיפור הזה עם הנוער ועם הילדים שנמצאים באתר, לא יתפוצץ לחברי האתר, יום אחד בפנים."

אני שותפה לתקוותך icon_smile.gif
דוקטרינה​(שולט)

תשובה למייל שהגיע אלי בפרטי

הגיע אלי מייל בפרטי (מחבר קבוע בפורום ששלח לי מייל ישירות הביתה).

יקירי, ומה תגיד לגבי הומוסקסואליות בקרב הנוער? האם גם שם תסרב להם להכנס לאתרים של הומוסקסואליים?

כמובן המייל היה עם ברכות לחג ונשיקות לאישתי. בעיקר עם נשיקות לאישתי אבל על זה נדבר בהזדמנות אחרת.

התשובה שלי לפורום היא כזאת:

הפורום של הכלוב (ואני לא שומר הכניסה שלו) היא מעל גיל 18. הבסיס של הכלוב לא מיועד לנערים או ילדים. ייתכן שצריך "כלוב לנוער" (כמו מעריב לנוער). כל עוד הכלוב, בהגדרתו בעמוד הראשון מיועד לבני 18 ומעלה. כך יהיה.

דוק.