שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יוקר הכניעה

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 20 באוק׳ 2006

Re: יוקר הכניעה

איימי_​(נשלטת) • 20 באוק׳ 2006
עינבר כתב/ה:
התובנות שלך על BDSM מתחדדות, גם המודעות שלך לעצמך.

ניתן לראות את זה גם בכתיבה שלך, את צוברת ביטחון עצמי.
פעם היית שואלת הרבה ומושפעת מאחרים. היום יש לך אמירה.

כיף לי לקרוא אותך היום ואת השיעור שאת לומדת ממה שעברת.
כיף לי לקרוא שאת מתחילה להפנים ולהרגיש את התובנות שלך,
אני מנחשת שעוד יהיה לך הרבה תובנות, שתלמדי ואח"כ תרגישי.

גם בלי קשר לBDSM, שאת נותנת מעצמך, רצוי שיהיה אדם ראוי.
העובדה שהפכת ליקרה יותר בעיני עצמך, היא הדבר החשוב ביותר.
מכאן כל מה שתבחרי, וניל או BDSM , יהיה יותר נכון ובריא בשבילך.

מאחלת לך המון אושר.

תודה, ענבר יקרה. ממש כיף לקבל ממך מחמאות... icon_redface.gif חשוב כשזה בא ממך. חושבת שלך עצמך יש הרבה תובנות וחוכמת חיים }{
llulu​(נשלטת)

Re: פגיעה

llulu​(נשלטת) • 20 באוק׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
sweetslave כתב/ה:
זה לא הכל איימי
איך לחיות ואיך להחליט , בתור בגרות אישית יותר חשוב. ככל הערך וההדרה הפנימית שלך יעלו בעיני עצמך, תוכלי לקבל את עצמך יותר ולקחת משאיש וא אחר מוכן לתת לך. לא לפי איך וכמה הוא אוהב אותך אלא ההיפך. כמה את אוהבת אותו

כש בוחרים להישאר על הכעב ש"עשו לי", "פגעו בי" וכו, אומנן כאב הוא בילתי נימנע בווניל או בכל זוגיות אחרת, אז לא מצליחים לסלוח .... והחיים ניראים כמו אין סוף של פגיעה, של כישלונות

לסלוח זא לא קל. זה צריך לבוא מהרבה יותר עמוק, בזמן ובנשמה
זה לא אקט פשוט ...אבל אקט לעצמך בעיקר .....הרבה יותר קשה מ10 הצלפות
התפייסות

אוף.....בא לי סגריה

צודקת, יפה, אבל לגבי הסליחה- את יודעת בדיוק כמוני כמה קשה לסלוח.
ומה העניין עם הסיגריה? את מעשנת בכלל??? icon_smile.gif

My dear Amy

Unfortunately, I have forgiven almost from the beginning
i have the exact contrary problem
no...i dont smoke anymore
sheers
איימי_​(נשלטת)

Re: פגיעה

sweetslave כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
sweetslave כתב/ה:
זה לא הכל איימי
איך לחיות ואיך להחליט , בתור בגרות אישית יותר חשוב. ככל הערך וההדרה הפנימית שלך יעלו בעיני עצמך, תוכלי לקבל את עצמך יותר ולקחת משאיש וא אחר מוכן לתת לך. לא לפי איך וכמה הוא אוהב אותך אלא ההיפך. כמה את אוהבת אותו

כש בוחרים להישאר על הכעב ש"עשו לי", "פגעו בי" וכו, אומנן כאב הוא בילתי נימנע בווניל או בכל זוגיות אחרת, אז לא מצליחים לסלוח .... והחיים ניראים כמו אין סוף של פגיעה, של כישלונות

לסלוח זא לא קל. זה צריך לבוא מהרבה יותר עמוק, בזמן ובנשמה
זה לא אקט פשוט ...אבל אקט לעצמך בעיקר .....הרבה יותר קשה מ10 הצלפות
התפייסות

אוף.....בא לי סגריה

צודקת, יפה, אבל לגבי הסליחה- את יודעת בדיוק כמוני כמה קשה לסלוח.
ומה העניין עם הסיגריה? את מעשנת בכלל??? icon_smile.gif

My dear Amy

Unfortunately, I have forgiven almost from the beginning
i have the exact contrary problem
no...i dont smoke anymore
sheers

I guess we could discuss it more in private. I must say that from what I hear from you I disagree- it doesn't sound to me like you have forgiven. There's still a way to go there.
Regarding the smoking- way to go!

}{
איימי_​(נשלטת)
נוגה כתב/ה:
''...ככל שאני כאן זמן רב יותר, כך אני מוצאת את עצמי יותר ויותר וונילית- מבחירה. בוחרת שלא להתמסר, שלא להכנע, לא כי הפכתי למרדנית, אלא כי התייקרתי- הפכתי ליקרה יותר בעיני עצמי.''

הכי חשוב בעולם.
לכנות זאת יותר וונילית או לא מתפשרת בקלות, או בכל תיאור אחר , זו בחירה שלך.
בסופו של יום,
אלו לא ההגדרות שקובעות,
אלא את, רק את , מול עצמך.
ולדעתי, העובדה שהפכת ליקרה יותר בעיני עצמך, היא הכי חשובה ומשמעותית עבורך.

צודקת. אני מכנה זאת וונילית, אבל זה לא בדיוק זה. אולי נשלטת שבוחרת שלא ליישם את רצונה להשלט. הגדרות הן דבר נפלא בעיני, אז נא לא לקחת לי אותן icon_twisted.gif

המשפט האחרון שלך נכון מאוד. זה נראה שלפעמים אנחנו גודלים פשוט כי אין ברירה. זה תהליך הכרחי. לא חשוב כמה אנחנו נלחמים ומפשלים בדרך- אנחנו גדלים, כי זו דרכו של הטבע, אין עמידה במקום. או שאנחנו צומחים, או שאנחנו נובלים.
איימי_​(נשלטת)

Re: אני איתך

laila כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
ככל שאני זמן רב יותר בעולם הזה, כך אני נתקלת ביותר ויותר סיפורים על דומים שפוגעים. לא פגיעה כזאת שנפגעים בקשר וונילי, כי "פשוט לא הלך", אלא פגיעה ממשית. בנפש ו/ או בגוף.
אין קשר בדס"מי שווה בעיני לקשר וונילי. ציינתי זאת כבר בשירשורים על נושא האחריות. על הדום מוטלת אחריות גדולה יותר, מעצם המצב הפגיע שהסאבית שמה עצמה בו כאשר היא מתמסרת לו.

ככל שאני כאן יותר זמן, כך אני מבינה ומפנימה יותר עד כמה יקרה היא מתנת הכניעה, ועד כמה צריך להזהר בבחירה למי היא מוענקת. אני מבינה זאת לא רק שכלית, אני מבינה זאת רגשית.

ככל שאני כאן זמן רב יותר, כך אני מוצאת את עצמי יותר ויותר וונילית- מבחירה. בוחרת שלא להתמסר, שלא להכנע, לא כי הפכתי למרדנית, אלא כי התייקרתי- הפכתי ליקרה יותר בעיני עצמי.

יש גבול למחיר שאפשר לשלם.

אכן כך.
ohad - m​(אחר)

איימי יקרה

ohad - m​(אחר) • 20 באוק׳ 2006
כשנכנסתי לראשונה לאתר זה לפני כ-4 חודשים, פירסמת הרבה פוסטים שבהם היה אפשר לחוש את הכאב, הפגיעה, התסכול.
אין לי מושג מה בדיוק היה וגם לא שאלתי כי זה לא ענייני, אך מאז "קצת" נעלמו התגובות הקשות, היה מעט שקט ועכשיו חזרת.
מרגישים מקריאת דברייך שעברת איזשהו תהליך, שהשלמת עם משהו , שהתבגרת והתגברת
(גם אם זה לא לגמריי)
וכיף לקרוא אותך עכשיו, באה ממקום אחר לגמריי.
אנחנו לא מכירים , אך לשמוע על אדם פגוע, גם אם אינך מכיר אותו, זה אף פעם לא נעים.
אני שמח שאת מרגישה יותר טוב

אוהד
מביט לרגע

Re: יוקר הכניעה

מביט לרגע • 20 באוק׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
הפכתי ליקרה יותר בעיני עצמי.

אמנם לא הראשון שמזהה את החשיבות של המשפט הנ"ל אבל....

בסופו של דבר המשפט הזה מכיל את הכל . אליו התנקזה ההודעה שלך וממנו נובעים הכוחות שלך.
כיף לקרוא , ובעיקר טוב לדעת.
prometheus​(שולט)
prometheus​(שולט) • 20 באוק׳ 2006
בניגוד לכל האנשים פה אני לא רואה רק שינויים וגדילה בפוסט הנ"ל.
אני לא מדבר כאן על היחס שלך לדומים הפוגעים, שחוסר כבודם במקומו מונח, אלא על התהליך שאת עוברת.

לבחירה שלא להתמסר וההפיכה ל"וונילית יותר" אין קשר ישיר ליוקר עצמי. דווקא הויתור הזה על צורך שלך, במקום להתאמץ כדי לספק אותו בתנאים "טובים" הוא סוג של זילות עצמית.

כתבת שאת מבינה את היוקר של הכניעה באופן יותר ריגשי. מה זה אומר?
למיטב הבנתי זה אומר שאת מתייחסת פחות לצורך הזה שבך, את מעממת אותו. מבחינה מעשית זה אומר שכשאת תיהי בקשר עם מישהו את תרצי פחות הלכניס בדסמ לקשר ויותר להמשיך עם הצד הונילי, בין אם הוא דום או ונילי זה לא משנה. את מוותרת על חלק מעצמך ובשם מה?

האם זה אומר שעד עכשיו היית שפחה מתוך תחושת חוסר ערך עצמי? ואם לא למה שעליית הערך העצמי שלך תפחית את הרצון שלך להיות שפחה? ואם כן אז כשתרגישי באמת שלמה עם עצמך לא תרצי בדסמ כלל והוא בעצם סוג של כיפור עוונות בשבילך?

זה שאת תוותרי על בדסמ עם מישהו בגלל שאת לא מרגישה בטוחה איתו זה מצויין, אבל האם תוותרי על ההתנסות הזאת גם עם מישהו שאת מרגישה איתו מאד בטוחה רק כי הפכת לונילית יותר? אולי רק תדחי אותה יותר? והאם תוותרי על קשר כזה רק כי את רוצה לדחות אותה עוד, יותר ממה שפעם רצית?
אין שום זילות ברצון להיות שפחה אם את שלמה עם ההחלטה (וגם להיות דום זה זילות עצמית אם זה נעשה מהמניעים הלא נכונים). לוותר על חלק מהאופי שלך זו הדרך הקלה וסוג של זילות עצמית.
וגם להגיד "אני פשוט יחכה פה עד שדום החלומות יבוא ויסחוף אותי" זה סוג של ויתור, אף דום לא מושלם. אם את לא מוכנה להתאמץ, ולא מוכנה לשלם מחיר אז מכרת כאן את עצמך...

-פוסט זה מביא את דעתי האישית בלבד.
ילדה אסור ילדה מותר​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 21 באוק׳ 2006
prometheus כתב/ה:
בניגוד לכל האנשים פה אני לא רואה רק שינויים וגדילה בפוסט הנ"ל.
אני לא מדבר כאן על היחס שלך לדומים הפוגעים, שחוסר כבודם במקומו מונח, אלא על התהליך שאת עוברת.

לבחירה שלא להתמסר וההפיכה ל"וונילית יותר" אין קשר ישיר ליוקר עצמי. דווקא הויתור הזה על צורך שלך, במקום להתאמץ כדי לספק אותו בתנאים "טובים" הוא סוג של זילות עצמית.

כתבת שאת מבינה את היוקר של הכניעה באופן יותר ריגשי. מה זה אומר?
למיטב הבנתי זה אומר שאת מתייחסת פחות לצורך הזה שבך, את מעממת אותו. מבחינה מעשית זה אומר שכשאת תיהי בקשר עם מישהו את תרצי פחות הלכניס בדסמ לקשר ויותר להמשיך עם הצד הונילי, בין אם הוא דום או ונילי זה לא משנה. את מוותרת על חלק מעצמך ובשם מה?

האם זה אומר שעד עכשיו היית שפחה מתוך תחושת חוסר ערך עצמי? ואם לא למה שעליית הערך העצמי שלך תפחית את הרצון שלך להיות שפחה? ואם כן אז כשתרגישי באמת שלמה עם עצמך לא תרצי בדסמ כלל והוא בעצם סוג של כיפור עוונות בשבילך?

זה שאת תוותרי על בדסמ עם מישהו בגלל שאת לא מרגישה בטוחה איתו זה מצויין, אבל האם תוותרי על ההתנסות הזאת גם עם מישהו שאת מרגישה איתו מאד בטוחה רק כי הפכת לונילית יותר? אולי רק תדחי אותה יותר? והאם תוותרי על קשר כזה רק כי את רוצה לדחות אותה עוד, יותר ממה שפעם רצית?
אין שום זילות ברצון להיות שפחה אם את שלמה עם ההחלטה (וגם להיות דום זה זילות עצמית אם זה נעשה מהמניעים הלא נכונים). לוותר על חלק מהאופי שלך זו הדרך הקלה וסוג של זילות עצמית.
וגם להגיד "אני פשוט יחכה פה עד שדום החלומות יבוא ויסחוף אותי" זה סוג של ויתור, אף דום לא מושלם. אם את לא מוכנה להתאמץ, ולא מוכנה לשלם מחיר אז מכרת כאן את עצמך...

-פוסט זה מביא את דעתי האישית בלבד.

אני מסכימה איתך שנראה כאילו היה כאן ויתור ופחות תהליך, אולי מדובר במצב שבו אפילו הכותבת לא ידעה איך לנסח.
מצד אחד היא מתארת תהליך מאוד חיובי שעבר ועובר עליה, להעריך את עצמה ולא להתמסר לכל אחד- שתסכים איתי שזה חיובי.
מצד שני היא משתמשת במילה ונילי, למרות שהיא מצהירה שהיא נשלטת- שכאן באמת יש קצת ויתור וקצת צעידה אחורה.
מנסיוני ברגע שזה מתפרץ קשה מאוד להשתיק את זה, וכמו הר געש, זה רק יחכה להתפרץ שוב. אפשר להעלם מהעולם הזה, אך הרצונות תמיד נשארים, ואני בתור נשלטת שמצאה את עצמה בקשר ונילי שבו הייתי צריכה להוביל ולהיות הדומיננטית, חשתי כל כך מתוסכלת מכך, שאיני מפנה גב לעולם הזה עוד. זה מה שאני אוהבת, עכשיו צריך להחליט ולבחון איך ומה.

אהבתי את דבריך.
עינבר
לפני 17 שנים • 21 באוק׳ 2006

מניסוני

עינבר • 21 באוק׳ 2006
אין כאן שום ויתור, אלא דווקא התחברות לאני שלך, לחלקים באישיות שלך.
איימי נשלטת , אבל יש בה גם חלקים יותר דומיננטיים וחלקים וניליים.
כרגע היא עושה את הבחירה הנכונה עבורה ורק היא יודעת מה טוב עבורה.
כנראה שהיא עוד צריכה להמשיך ולבדוק עם עצמה הרבה מאוד דברים.
מאיפה הגיע הצורך שלה לכניעה? ולמה הוא מתחבר? מה היא רוצה וצריכה?

הדבר הגרוע ביותר שהיא יכולה לעשות היום זה לנסות לתת אמון באדון,
איימי לוקחת אחריות על עצמה ולא מחפשת מישהו שייקח עבורה את האחריות.

יש לי גם אמון בתהליך אותו היא עוברת, שאם תגלה בסופו שהיא אכן רוצה להשלט,
והיא תלמד לשמור על גבולותיה ועל רצונותיה, שהיום היא יודעת להצהיר עליהם.
אז היא תמצא דרך לתת את עצמה, גם כנשלטת, מתוך המודעות ליוקר הכניעה שלה.

היום היא בוחרת להיות ונילית, ואני , אישית, מכבדת גם בחירות כאלה.