ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה רכה

Madame T​(שולטת)
לפני 15 שנים • 31 ביולי 2008

מלכה רכה

Madame T​(שולטת) • 31 ביולי 2008
שרשור, שהעליתי לפני כשנתיים והשאלה, ששאלתי בו (ראו הפתיח לשרשור) שוב צצה ועלתה בראשי. אשמח לשמוע התיחסות ותגובות נוספות של שולטות ונשלטים. תודה icon_razz.gif
שקר

שליטה ברוך

שקר • 31 ביולי 2008
Morticia כתבה : ( בכלל אני אוהב לקרוא את מה שהיא כותבת )

Morticia כתב/ה:
מממ... טוב... זו שאלה שיש לה יותר מתשובה אחת.
די תלוי בעומק המשתתפים ובסגנון השליטה המדובר.

אני מניחה שבסשנים של S&M חייבים להיות ליטופים בין הצלפה להצלפה ודומית חייבת לתת אותם.
אבל זה לא ממש התחום שלי...

את שואלת איך זה נראה מנקודת מבטי?
ובכן, אני תמיד אומרת שאחד השיעורים הקשים שסאב צריך לעבור בחייו הוא היכולת לקבל.
כי דומית לא שווה לא נותנת.
אני כדומית יכולה להפיק הרבה הנאה מנתינה.
גם כאב הוא נתינה בעצם, לא?

אני חושבת ששליטה אמיתית היא דווקא בחום וברוך.
החלקים הקשים יותר, האגרסיבים יותר, המתעללים יותר... הם מחיר שיש לשלם כדי לזכות להיות עם גבירה מופלאה עמה יש לך אהבה.
גם בסקס, אישה יכולה להיות דומית לכל דבר וזה לא סותר חום ומגע גוף אנושי...
להיפך.

אני גם מאמינה ששליטה אינה נמצאת בקשירה אלא בשחרור.

בסופו של יום כולנו צריכים לאהוב ולהיות נאהבים, כולנו זקוקים לחום אנושי, לכתף, לחבר/ה טוב/ה.
על פי משנתי אחד הדברים הנפלאים שדומית יכולה לתת לסאב הם שחרור וחופש.
מהכבלים שלו.

אבל אני, את יודעת, מאמינה גדולה בשליטה טובה.
כל האכזריות המעושה הזו לא מדברת אלי.
כמובן, שלפעמים, החיים מאלצים אותנו להיות קצת אכזריים
ומי שדבק לאמת, יוצא שולט.

אבל המטרה תמיד טובה ובטח שאני אלטף את הסאב שלי.
מה זתומרת? תנאי הכרחי ובל יעבור להיותו סאב שלי הוא אהבה.

ואני באמת מאמינה גדולה שאין שקר חזק מן האמת ואין רשע חזק מן הצדק.

צורת השליטה הזו כפי שמתואר לעיל היא צורת השליטה המועדפת על מלכתי אהובתי שהיא גם אישתי, ופה בדיוק הקונפליקט, מבחינתה היא הייתה מסתפקת בעצם הידיעה שאני כמוע וצייתן ומשרת אותה
אבל אני זקוק ליותר מזה, יש בי את הצורך לחוש את השליטה, את הקשיחות את ההשפלה .
איך אמרו לנו פעם חברים יקרים : " הענישי אותי לא כאישה אלא כמלכה "
ברגע שיש מערכת יחסים שלמה ומורכבת כגון זוגיות שמתנהלת בצורה של שליטה כניעה
קשה עד בלתי אפשרי לנהל אותה כל הזמן בקשיחות ובהצלפות. אבל גם את זה צריך

כדי להגיע לשליטה האמיתית כפי שכותבת morticia שהשליטה האמיתית היא בשחרור ולא בקשירה, צריך קודם כל לעבור דרך הקשירה שבה מסבירים את החוקים והכללים שהנשלט חייב לציית להם, ורק לאחר החינוך מחדש אפשר בהחלט לחוות את השליטה האמיתית שהיא השחרור.

ולסייפא של דברי

חייבים למצוא את האיזון המושלם בין הצרכים והרצונות של שני הצדדים כדי ששני הצדדים יקבלו את הסיפוק שלהם.
fuxia
fuxia • 31 ביולי 2008
הייתי בסיטואציה שהוא דיבר אלי בקשיחות, לא הסכים לי לדבר או להתנגד,
ואז הכאיב לי מאוד, הצמיד לי מצבטים,
ואז
אז הוא התחיל ללטף אותי, לנשק אותי, הכי רך שרק אפשר....

בהתחלה התבלבלתי
לא הבנתי מה הקשר..
חשבתי אפילו שהוא הורס את הקשיחות בה התחיל
אבל אמרתי לעצמי- זה המצב. take it or take it.
התמסרתי למהלכים שלו
ונהניתי
כמו שלא נהניתי הרבה זמן..
אני חושבת שזה אפילו גרם לי להגיע לספייס,
השילוב הזה.

--------------------
שוב אני כותבת בפורום הלא נכון?
טוב נו מה ההבדל?
(נראה לי שההבדל יותר בשולטים ובשולטות
אבל נשלטים... נשלטות....
זה בערך the same icon_rolleyes.gif )
Morticia

Re: שליטה ברוך

Morticia • 31 ביולי 2008
colombos כתב/ה:

Morticia כתב/ה:
מממ... טוב... זו שאלה שיש לה יותר מתשובה אחת.
די תלוי בעומק המשתתפים ובסגנון השליטה המדובר.

אני מניחה שבסשנים של S&M חייבים להיות ליטופים בין הצלפה להצלפה ודומית חייבת לתת אותם.
אבל זה לא ממש התחום שלי...

את שואלת איך זה נראה מנקודת מבטי?
ובכן, אני תמיד אומרת שאחד השיעורים הקשים שסאב צריך לעבור בחייו הוא היכולת לקבל.
כי דומית לא שווה לא נותנת.
אני כדומית יכולה להפיק הרבה הנאה מנתינה.
גם כאב הוא נתינה בעצם, לא?

אני חושבת ששליטה אמיתית היא דווקא בחום וברוך.
החלקים הקשים יותר, האגרסיבים יותר, המתעללים יותר... הם מחיר שיש לשלם כדי לזכות להיות עם גבירה מופלאה עמה יש לך אהבה.
גם בסקס, אישה יכולה להיות דומית לכל דבר וזה לא סותר חום ומגע גוף אנושי...
להיפך.

אני גם מאמינה ששליטה אינה נמצאת בקשירה אלא בשחרור.

בסופו של יום כולנו צריכים לאהוב ולהיות נאהבים, כולנו זקוקים לחום אנושי, לכתף, לחבר/ה טוב/ה.
על פי משנתי אחד הדברים הנפלאים שדומית יכולה לתת לסאב הם שחרור וחופש.
מהכבלים שלו.

אבל אני, את יודעת, מאמינה גדולה בשליטה טובה.
כל האכזריות המעושה הזו לא מדברת אלי.
כמובן, שלפעמים, החיים מאלצים אותנו להיות קצת אכזריים
ומי שדבק לאמת, יוצא שולט.

אבל המטרה תמיד טובה ובטח שאני אלטף את הסאב שלי.
מה זתומרת? תנאי הכרחי ובל יעבור להיותו סאב שלי הוא אהבה.

ואני באמת מאמינה גדולה שאין שקר חזק מן האמת ואין רשע חזק מן הצדק.

צורת השליטה הזו כפי שמתואר לעיל היא צורת השליטה המועדפת על מלכתי אהובתי שהיא גם אישתי, ופה בדיוק הקונפליקט, מבחינתה היא הייתה מסתפקת בעצם הידיעה שאני כמוע וצייתן ומשרת אותה

כדי להגיע לשליטה האמיתית כפי שכותבת morticia שהשליטה האמיתית היא בשחרור ולא בקשירה, צריך קודם כל לעבור דרך הקשירה שבה מסבירים את החוקים והכללים שהנשלט חייב לציית להם, ורק לאחר החינוך מחדש אפשר בהחלט לחוות את השליטה האמיתית שהיא השחרור.

ולסייפא של דברי

חייבים למצוא את האיזון המושלם בין הצרכים והרצונות של שני הצדדים כדי ששני הצדדים יקבלו את הסיפוק שלהם.

אתה יודע, אני קוראת את דבריך כאן ועוד חושבת על הדברים שכתבת בבלוג לא מזמן ותוהה אם סאבים מבינים לפעמים כמה הם קשים וכמה סבלנות נדרשת עבורם
...

לא יודעת מה בינך לבין אשתך וכרגיל, רק על עצמי לספר ידעתי...

לא רואה הפרדה בין אני כאישה לבין אני כמלכה וגם לא נראה לי שסאב יחנך אישה איך להיות מלכה או ילמד אותה איך צריכה להתבצע השליטה.
כי אז הוא שולט ולא מתמסר לה.
הקשב לה ולרצונה. למד ממנה דבר מה.
היא נותנת לך כל כך הרבה - שאל את עצמך מה תעשה עבורה.

מניסיוני האישי אני יכולה לומר לך שראשית יש לי רגעי הארד קור שחבל לך על הזמן
שבאים באופן טבעי וככל שאתה מלחיץ פחות ומסור יותר
שנינו יוצאים יותר מורווחים.
האמן לי.

כי כשאתה רוצה ככה וככה וככה וככה
...
אתה מוציא את החשק ביחד עם האוויר מהמפרשים
אפילו שאין לי ספק שכוונתך טובה
ולא יתכן וזו תהיה הדרך שלך להשיג את מבוקשך
לא אצל מלכה.

אתה מזכיר לי איזה שיר שנראה לי מתאים
וגם אחלה קליפ...!

http://www.youtube.com/watch?v=wPWku5q26os

וואו! זה חתיכת שרשור ישן...! הייתי בתקופה סגולה...?! icon_wink.gif

נ.ב. תודה icon_cool.gif
שקר

Re: שליטה ברוך

שקר • 31 ביולי 2008
Morticia כתב/ה:
colombos כתב/ה:

ולסייפא של דברי

אתה יודע, אני קוראת את דבריך כאן ועוד חושבת על הדברים שכתבת בבלוג לא מזמן ותוהה אם סאבים מבינים לפעמים כמה הם קשים וכמה סבלנות נדרשת עבורם
...

לא יודעת מה בינך לבין אשתך וכרגיל, רק על עצמי לספר ידעתי...

לא רואה הפרדה בין אני כאישה לבין אני כמלכה וגם לא נראה לי שסאב יחנך אישה איך להיות מלכה או ילמד אותה איך צריכה להתבצע השליטה.
כי אז הוא שולט ולא מתמסר לה.
הקשב לה ולרצונה. למד ממנה דבר מה.
היא נותנת לך כל כך הרבה - שאל את עצמך מה תעשה עבורה.

מניסיוני האישי אני יכולה לומר לך שראשית יש לי רגעי הארד קור שחבל לך על הזמן
שבאים באופן טבעי וככל שאתה מלחיץ פחות ומסור יותר
שנינו יוצאים יותר מורווחים.
האמן לי.

כי כשאתה רוצה ככה וככה וככה וככה
...
אתה מוציא את החשק ביחד עם האוויר מהמפרשים
אפילו שאין לי ספק שכוונתך טובה
ולא יתכן וזו תהיה הדרך שלך להשיג את מבוקשך
לא אצל מלכה.

אתה מזכיר לי איזה שיר שנראה לי מתאים
וגם אחלה קליפ...!

http://www.youtube.com/watch?v=wPWku5q26os

וואו! זה חתיכת שרשור ישן...! הייתי בתקופה סגולה...?! icon_wink.gif

נ.ב. תודה icon_cool.gif

למרות גילך הצעיר יש לך ראיה נכונה של מערכות יחסים ואני שמח ונהנה לקרוא את תגובותייך ואת דעותייך.
אכן מערכת היחסים בייני לבין מלכתי אהובתי די מורכבת.
מצד אחד יש עבר של כמעט 16 שנה של חיי נשואין רגילים וונילים לחלוטין ( ומזוייפים ) שנמשכו בעיקר בגלל הילדים.
מצד שני יש כאן כמעט שנתיים של חיי נישואין כמלכה ועבד שבהם אני נחשפתי כעבד כנשלט כנוע , והיא לא בחרה באופציה של לזרוק אותי מהבית ( כי סיפרתי לה על עברי אצל מלכות בתשלום כאלו ואחרות ) אלא בחרה להפוך להיות מלכה.
אולי מתוך בחירה ראשונית שלא להרוס את התא המשפחתי ( הוא רוצה שאהיה מלכה, בסדר מה אכפת לי אהיה מלכה, מה זה להיות מלכה?? ) אבל לאחר מכן היא גילתה שהיא אכן מלכה.

כל מערכת יחסים אמיתית וטובה צריכה להתבסס על כנות, הקשבה לצד השני ורצון אמיתי לספק את הצרכים הרגשיים והחומריים של הצד השני.
אומנם נכון שאני כעבד כל סיפוקי ורצונתי זה לספק ולשרת את המלכה שלי, אך היותי עבד נובע לא מתוך בחירה חופשית אלא מצרכים רגשיים פנימיים מסויימים להיות נשלט ולסגוד לנשים. זה לא המצב שקמתי בוקר אחד ואמרתי : " היום אני בוחר להיות עבד " אלא זה מבנה אישיות מסויים.
לכן ישנם צרכים מסויימים שצריכים לבוא על סיפוקם. בדיוק כפי שאת כתבת :

"מניסיוני האישי אני יכולה לומר לך שראשית יש לי רגעי הארד קור שחבל לך על הזמן שבאים באופן טבעי ( ההדגשה היא שלי ) וככל שאתה מלחיץ פחות ומסור יותר , שנינו יוצאים יותר מורווחים. האמן לי. "

רגעי הרדקור שבאים באופן טבעי. מדוע? כי אלו הם צרכים שלך שחייבים לבוא על סיפוקם. אי אפשר להסביר את זה כמו שאי אפשר להסביר את זה שלפעמים יש בי צורך לחוש כאב, לחוש חוסר אונים, כמו בובה על חוט, פשוט לציית, להיות מושפל וכו' וכו' וכו' . צרכים שצריכים לבוא על סיפוקם.

מלכתי אהובתי שלחה לי לפני כמה ימים סמס בזה הלשון :

" מתוקה שלי, המלכה ניזכרה בילדותה כשהמלכה האם אמרה לה : מה יהיה שתהיי נשואה ויהיו לך ילדים מי ישרת אותך? תהיה לי משרתת, עניתי, בטוחה בדברי,כמובן שכולם פרצו בצחוק גדול ולא שיערו בנפשם עד כמה צדקתי, נישאתי לאותה משרתת מבלי שידעתי שהיא כזו, אכן נבואת הנסיכה הצעירה התגשמה לה "

נבואת הנסיכה הצעירה שהפכה להיות מלכה, שנישאה מבלי ידיעתה למשרתת שלה, ומבלי שהמשרתת שלה יודעת שהיא תהפוך להיות המלכה שלה. נשלט הייתי כבר לפני שהתחתנתי.
לכן גם כאן ישנם צרכים מצידה שצריכים לבוא על סיפוקם. צרכיים להרגיש שמשרתים אותה , צרכיים טבעיים, בדיוק כפי שאני לא מרגיש בנוח שמשרתים אותי, מלכתי אהובתי מרגישה מאוד בנוח כשמשרתים אותה.

זה נכון שהתהליך של גילוי המלכה שבה, הוא תהליך שלוקח זמן, אבל כל מה שאני מבקש הוא מודעות והבנה של המלכה לצרכיי, אין כאן ניסיון ל"חנך" את המלכה או "לשלוט" על המלכה, אלא להפך יש כאן רצון כן ואמיתי להתמסרות טוטאלית שלי מתוך הבנה , הכרה ושאיפה שהמלכה תבין ותכבד את צרכיי כעבד. אין כאן רצון לשנות אותה, אישתי הפכה להיות המלכה שלי וזו עובדה. יש כאן תהליך ששנינו לומדים לחיות איתו ולקבל כל אחד את הצד השני. אם אני לא אשתף את הצד השני בצרכים שלי איך היא תדע, ואם היא לא תשתף אותי במה שמפריע לה איך אני אדע.

אתן דוגמא : בתחילת דרכנו כמלכה ועבד, אני כל כך רציתי כל הזמן ובאינטנסיביות, וזה הלחיץ אותה, הגענו להסכמה והבהרה שבכל רגע נתון היא כמלכה יכולה פשוט להגיד לי " לך אני רוצה לקרוא / לראות טלויזיה / לגלוש במחשב / וכו' " או כל הוראה אחרת, והיא לא צריכה להרגיש לא נעים עם זה, פשוט להגיד לי, ואני אבצע, ואעלם, אחזור כשתקרא לי.
היא לא צריכה למלא את צרכיי כל הזמן ומתי שאני רוצה, כל מה שאני מבקש , זה שהיא תיהיה מודעת להם. כמו שאני מקשיב למלכתי לרצונותיה לצרכיה אני מצפה שגם היא תקשיב לצרכיי ורצונותי. וכשהיא תיהיה מודעת להם ותבין אותם אני בטוח שלאט לאט היא תדע לתת להם מענה ולהנות מכך.

וכל זה למען עתיד טוב לשנינו.
חשיכה נראית​(מתחלף)

Re: מלכה רכה

חשיכה נראית​(מתחלף) • 31 ביולי 2008
Madame T כתב/ה:
שולטות יקרות, עד כמה אתן 'מרשות לעצמכן' לגלות רוך כלפי העבד שלכן - חיבוקים, ליטופים, נשיקות, גם במהלך סשן נאמר ולא רק כ'אפטר קייר'? ... האם זה נראה לכן כאות ל'חולשה' מצידכן, מפחית במשהו מהשליטה שלכן, מהדרך שבה העבד שלכן רואה אתכן הנשים החזקות, הדומיננטיות, ה'קשוחות'?
איך אתם הנשלטים רואים גילויי רוך מצד השולטת, לצד ההצלפות, החדירות, הקשירות וכן הלאה?...
האם אתם מקבלים אותם בברכה, או שזה גורע בעיניכם מעוצמת השליטה?
אשמח לשמוע את תגובותיכם.

לדעתי ומנסיוני, כוח האישה נמצא ברוך.
קל יותר, ולמען האמת לא ניתן אחרת, להתמסר באופן מלא ואמיתי ללא הרכות.
השליטה צריכה לבוא ממקום של אהבה.
כוונתי כמובן להתמסרות אמיתית וממושכת ולא לסשן לצורך ההתפרקות המינית.
daniel222
daniel222 • 31 ביולי 2008
מה שהופך אישה לחזקה ודומיננטית זה היכולת שלה לגלות רוך ולא לראות בזה חולשה.
Madame T​(שולטת)
לפני 15 שנים • 1 באוג׳ 2008
Madame T​(שולטת) • 1 באוג׳ 2008
אוזיריס כתב/ה:
מה שהופך אישה לחזקה ודומיננטית זה היכולת שלה לגלות רוך ולא לראות בזה חולשה.

תגובה קצרה, ישירה ולענין, תודה icon_razz.gif אגב, הזכרת לי משהו שכתבתי בבלוג שלי בעבר בנושא 'אישה חזקה', אני מצטטת קטע מתוך מה שרשמתי שם:

אישה חזקה באמת היא זו שמודעת ומכירה גם בחולשות שלה. זה החוזק האמיתי, לדעתי. לא להתבייש להודות בכך, להתגבר על החולשות ומשם לצמוח ולגדול. אישה חזקה בעיני היא כזו המודעת לכוח שלה, שנובע מתוכה גם בשקט וברוך, לא בהכרח בהרמת קול, לאו דווקא בתוקפנות אלא בתקיפות ובעוצמה. אישה, שבעת הצורך יודעת לעמוד על שלה.

תודה גם לשאר המגיבים, אתייחס לתגובותיכם בהמשך....
החטא והשופטת​(שולטת)

Re: מלכה רכה

Madame T כתב/ה:
שולטות יקרות, עד כמה אתן 'מרשות לעצמכן' לגלות רוך כלפי העבד שלכן - חיבוקים, ליטופים, נשיקות, גם במהלך סשן נאמר ולא רק כ'אפטר קייר'? ... האם זה נראה לכן כאות ל'חולשה' מצידכן, מפחית במשהו מהשליטה שלכן, מהדרך שבה העבד שלכן רואה אתכן הנשים החזקות, הדומיננטיות, ה'קשוחות'?
איך אתם הנשלטים רואים גילויי רוך מצד השולטת, לצד ההצלפות, החדירות, הקשירות וכן הלאה?...
האם אתם מקבלים אותם בברכה, או שזה גורע בעיניכם מעוצמת השליטה?
אשמח לשמוע את תגובותיכם.

קשר בלתי נפרד מהמערכת... עוצמה מול רוך חיבוק נשיקה שילוב מדהים
Tish Adams
Tish Adams • 1 באוג׳ 2008
הכל תלוי באיך התעוררתי באותו הבוקר.
רוך הוא חלק טבעי מאדם. כפי שנכתב פה, תלוי בנפשות הפועלות.
הניגודיות מומלצת מאוד אבל, אל תעשו את זה מזוייף. תהיו אמיתיים.
מה שאני אוהבת זה שיוצא מנוגד בקיצוניות.