בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט נשוי- נישלטת נשואה ,מחשבות שלי....

shoshana
לפני 17 שנים • 26 באוק׳ 2006
shoshana • 26 באוק׳ 2006
אני מסכימה עם כל מילה של לילה.
לברית הנישואין יש בעיני מספיק חשיבות ומשמעות שהפרת אמון במסגרתה היא בגידה. מי שקל הדבר בעיניו, גם לא צריך להתרגש מכך שקוראים לו בוגד.
הטענה שמימוש הצרכים הבדסמיים הוא זכות טבעית ראשונית המצדיקה כל התנהגות, היא בעיני מופרכת. גם הזכות לסיפוק מיני ונילי, או בכלל הזכות לאושר, הן זכויות יסוד, ובכ"ז גבר או אשה נשואים שמנהלים רומן מהצד עם השכן או המזכירה מוגדרים בפי רובנו כבוגדים.
הטענה שהנכונות לשלם מחיר מכשירה את השרץ היא בעייתית. אם אני אשדוד זקנה חסרת ישע ואח"כ אסכים להתוודות, להשפט ולשאת עונש מאסר מגוחך, כנהוג אצלנו, האם זה יכשיר מוסרית את השוד שבצעתי?

לענין ההערה על פלצנות: שרשורים מהסוג הזה הם בדיוק ההבדל בין הכלוב לפורומים זולים של פורנו ותו לא.
פייה{O}

Re: על מוסר ונישואין

פייה{O} • 26 באוק׳ 2006
whipper כתב/ה:
ואם האשה החוקית הולכת לבד לחוג מקרמה? ום הבעל הולך לבדו למשחק האינפנטילי הזה שנקרא כדורגל?

השוואה מעולה -
- חמוד, אני הולכת לחוג מקרמה שלי.
- יופי מותק, אז אני הולך לקשור, להצליף ולזיין (ולשלוט מנטלית, ברור) באיזו שפחה חביבה!

הנושא הזה כבר עלה הרבה הרבה פעמים.
כל פעם הנשואים מתעצבנים משום מה שמעיזים לקרוא למה שהם עושים 'בגידה',
והשאר ממשיכים לא להבין את הקלות הבלתי נסבלת של רמיסת בן/בת הזוג תוך התירוץ האולטימטיבי של מימוש היצר הבדסמי.

והערה קטנה לבודיגארד -
מלבד העובדה שנפתח כאן דיון עקרוני ואף אחד לא הפנה כלפיך אף טענה או האשמה,
זה לא ענייני לבטל גישה מוסרית של מישהי שפתחה פוסט בסתם 'מלא ארס'.
בטח לא אחרי שלילה כתבה בעצמה שאף היא הייתה בעבר עם מישהו נשוי וגם הייתה נשואה, והיא מבינה במה מדובר.
אפשר להיות מלאי אמפתיה לנשואים שלא יכולים לממש את היצר הבדסמי שלהם בבית ולא רוצים לפרק את המשפחה, זה מאוד מובן ואנושי, אבל זה לא אומר שאי אפשר לטעון שזה לא מוסרי.
סוכרת פיה
סוכרת פיה • 26 באוק׳ 2006
ציטוט: ...אז אם את נשואה, אומרים, זאת לא בגידה להיות עם אדון שהוא לא בעלך
ככה אומרים.זה בידאסאמ/מימוש עצמי ושחרור הנפש.

מעניין. אני לא שמעתי אמירה כזו, אפילו לא פעם אחת.

ואני אומרת,
אין ספק שהכלל: [B][fade][size=18]אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו[/size][/fade][/B] נכון עד כאב.
וכוון שאיש מאיתנו אינו יכול להכנס לעורו של אחר ולהיות חלק אינטגראלי עם נעליו - אין הוא יכול לדעת מה עבר עליו עד שעשה את הבחירה, המכונה על ידי אחרים בגידה.

לילה, היה לי קל יותר לקבל את הרהורייך במקרה הזה, אם היית מסתפקת בהבעת דעתך, ללא שיפוטיות ומסבירה, כפי שעשית בכנות בפסקה האחרונה שלך, מדוע הגעת למצב שבכל זאת למרות דעתך היית עם מאסטר נשוי.
רק תהייה קטנה - מדוע ההסבר הכה אנושי הזה אינו יכול לעמוד לזכות הנשואים?
קליבר​(שולט)

שושנה שושנה שושנה

קליבר​(שולט) • 26 באוק׳ 2006
shoshana כתב/ה:
אני מסכימה עם כל מילה של לילה.
לברית הנישואין יש בעיני מספיק חשיבות ומשמעות שהפרת אמון במסגרתה היא בגידה. מי שקל הדבר בעיניו, גם לא צריך להתרגש מכך שקוראים לו בוגד.
הטענה שמימוש הצרכים הבדסמיים הוא זכות טבעית ראשונית המצדיקה כל התנהגות, היא בעיני מופרכת. גם הזכות לסיפוק מיני ונילי, או בכלל הזכות לאושר, הן זכויות יסוד, ובכ"ז גבר או אשה נשואים שמנהלים רומן מהצד עם השכן או המזכירה מוגדרים בפי רובנו כבוגדים.
הטענה שהנכונות לשלם מחיר מכשירה את השרץ היא בעייתית. אם אני אשדוד זקנה חסרת ישע ואח"כ אסכים להתוודות, להשפט ולשאת עונש מאסר מגוחך, כנהוג אצלנו, האם זה יכשיר מוסרית את השוד שבצעתי?

לענין ההערה על פלצנות: שרשורים מהסוג הזה הם בדיוק ההבדל בין הכלוב לפורומים זולים של פורנו ותו לא.

[B] הן את בעצמך נשואה ורושמת את זה בפרופיל , ועל כך קבלי חיזוק כי הרבה נשואים ( גברים / נשים ) לא רושמים את זה
אז מה לך כי תליני ? נכון זו "בגידה " = הפרת אמונים . וזו אחת מעשרת הדברות השווה לא "לא תגנוב -לא תרצח" , כי העשרת הדיברות אין הבדל בין הדיברות בחומרה , ככה למדתי , אם כי יש פוסקים שאומרים אחרת .
ובכל זאת , העולם מתנהל ככה , ומי שעושה ומוכן לשלם מחיר , ולוקח את הסיכון .
למה למשל , מותר לאכול במסעדה , אצל שף אחר ולא לזיין אשה אחרת ? הרי בלי לאכול לא נשרוד ובלי סקס .. נו איכשהוא ? למה הגבילו את המין ולא את האוכל ? תארי לך היה דיבר של " לא תאכל אצל אשה אחרת " או משהוא כזה ?
אושה{אוש}

מהי בגידה?

אושה{אוש} • 26 באוק׳ 2006
היות ואני יודעת מאיפה השרשור הזה נובע אני מרגישה מחוייבת להגיב.

בגידה היא בגידה היא בגידה
כך כתבתי בבלוג שלי פעם - מיד אחרי שבגדתי...
השאלה מהי בגידה?
יש שיטענו שסשן עם אישה אחרת כאשר האישה הונילית לא מוכנה לזה זוהי אינה בגידה
חלק מתנים את זה במין, בחדירה.
ויש את אוש שמבחינתו שאני אשב עם גבר אחר בבית קפה זו גם בגידה.

זה לא משנה מה אני חושבת. הוא הקובע.
ואני מכבדת את רצונו לחלוטין.

אבל האם באמת קשר וירטואלי נחשב לבגידה? אם אני מקבלת מנטאלי ממקור אחר כאשר בעלי לא מוכן לזה זו בגידה?
ברור לי שבזוגיות הפרטית שלי זה נחשב לבגידה לחלוטין
אבל איך בשלכם?

אני לא יוצאת נגד בגידות. לפעמים הם כורח המציאות - למרות שלילה ואוש לא יסכימו איתי.
לפעמים אין מנוס - כי זה בוער, כי בסופו של דבר חוזרים הביתה מאושרים ולא מתוסכלים וזה שומר על התא המשפחתי.
מי שמסוגל לעשות זו - קבלו ח"ח.
אלו חיים קשים אבל אני מבינה זאת לחלוטין.
אז זה אינו מוסרי ובטח אקבל על זה על הראש בבית..
אבל זה מה שאני חושבת.
בגידה - למרות שהינה איסור מהתורה - אינה פשע גדול לדעתי.

אבל -
היא אינה מתאימה לכל אחד.
אם אתם יכולים לחיות איתה בשלום - דהיינו
אני לא מסוגלת.
לא מסוגלת לעמוד בנקיפות המצפון. לא מוכנה לקחת צ'אנס לפירוק הנישואים ולהכאיב כל כך לאיש שאני אוהבת.
ולא יכולה להיקרע בין 2 גברים.

לא יכולה לאהוב שני גברים.
יש המסוגלים לכך. "כמו שאת אוהבת 2 ילדים"...
לא בבית סיפרי.
לא יכולה להזדיין (להתנות אהבים WHAT EVER) עם בעלי ולחשוב על אחר.
זו בגידה בעיני (ולא, לפנטז על מאלדר זה לא נחשב)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 באוק׳ 2006
ציטוט: השאלה מהי בגידה?

נראה לי שכשמדברים על בגידה הכוונה היא לא לאקט זה או אחר שנעשה עם מישהו שאינו בן הזוג, אלא לאקט זה או אחר שאחד מבני הזוג עושה מאחורי גבו של בן זוגו בידיעה או הנחה שאם בן הזוג היה יודע על כך הדבר היה פוגע בו עמוקות.

לאכול אצל שף אחר או ללכת לעשות מקרמה לא ממש עונה להגדרה הזו בד"כ. מעטים הגברים שייפגעו עד עמקי נשמתם מהרקמה האיומה שבת זוגתם ההינה לעשות מאחורי גבם (אם כי תמוה במקצת הצורך שלה להסתיר זאת). סקס, בחברה שלנו, הוא מונוגמי כברירת מחדל. ההנחה הבסיסית והנכונה סטטיסטית היא שרוב האנשים לא יראו בעין יפה פעילות מינית שמבצע בן זוגם עם אנשים אחרים, ולכן יש סיבה טובה מאד להניח שלו היו יודעים על פעילות כזו היו נפגעים עמוקות. על כן, ביצוע פעילות מינית ללא ידיעתו של בן הזוג היא בגידה. לא האקט עצמו הוא שמהווה בגידה - סווינגרים, למשל, אינם בוגדים - אלא הסתרתו.

אם זה מוסרי או לא? זו כבר שאלה קשה יותר. לא הייתי רוצה להיות בנעליו של אדם שמוצא עצמו נקרע בין משפחתו הונילית לתשוקותיו הבדסמיות. אין שם אופציה קלה שאפשר לבחור.
נוריתE

BG בוקר טובבבבבבבבבבבבבבבבב

נוריתE • 26 באוק׳ 2006
BODYGUARD כתב/ה:
שירשור עם רמת רעלנים מדהימה..

למי שלא למד/ה- הוצאת אגרסיה היא סיבה נפלאה
לקפוץ לרופא הקרוב..

אם סיימנו בזאת את מסכת האדונים הנשואים (שוב..)
נא להוריד את המים, הצחנה מוגזמת..
את התיסכולים לקחת לטיפול רפואי.

(כן, אין צורך ללכת רחוק ולבדוק בפרופיל- אני מופיע כנשוי.)

בוקר טוב ויום נפלא.

מתה על התובנות שלך ברוח ובנפש האנושית
מזכיר לי מישהו אחר...

(ועד כאן בנים ובנות
פינת היום של "כניסה באישי")
נוריתE

אושה חומד שלי

נוריתE • 26 באוק׳ 2006
משב רוח צונן ביום קייץ חם}{
וזאולופון קול ההגיון כתמיד.
----{--{<@
----------------------------------------------------------------------------------

כשאני הייתי עם אותו נשוי
זה כבר היה בגדר ברירת מחדל שלא היתה לי ברירה
האמת
לא שכפה עלי
אבל הוא התאים לי באותו מקום וזמן נתונים
וחשבתי לעצמי
לא יזיק שהוא נשוי (תרוצים תרוצים)
איפה הנזק?
כל אחד מאתנו מקבל את צרכיו והולכים הביתה
מושלם,לא?
מי צריך בכלל את כאב הראש הזה של בנזוג
(כן היום אני צינית מלגלגת אבל על עצמי)
אבל
הוא חזר לאישתו,כל פעם
ולא עלהע ל דעתי אפילו להנסות להגיד לו שייפרד
אני לעולם לא אנסה לפרק משפחה משום סיבהשלא תהייה
כי אני חלק ממשפחה מפורקת-גרושה חד הורית שבעלה בגד בה לפני שנים ועזב אותה.

ואני התחלתי להרגיש נקיפות מצפון על זה שאני
האישה האחרת
בצד
הקטע הכואב מאוד הזה של "שבתות וחגים"

התפשרתי על העקרונות שלי בעבור הצרכים הפיזיים
שדחקו ולחצו כבר יותר מידי.שימו בצד את כל הבבל''ת הזה של המימוש.
בעבור אדם ואדון מקסים מכובד ושרמנטי
אבל מה
נשוי.
ולמדתי שאצלי לפחות זה לא עובד ככה.

כי עד כמה שאני מילטנטית/ ליברלית/שמרנית יתר על המידה
מה שתגידו או תחשבו,/תבחרו לחשוב
אז בסופו של יום
אני בסך הכל
האישה הקטנה שרוצה את הגבר שלה
רק שלה ולידה.

אז אתם מבינים שאני יודעת על מה אני מדברת?
aka BODYGUARD

Re: BG בוקר טובבבבבבבבבבבבבבבבב

aka BODYGUARD • 26 באוק׳ 2006
laila כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:
שירשור עם רמת רעלנים מדהימה..

למי שלא למד/ה- הוצאת אגרסיה היא סיבה נפלאה
לקפוץ לרופא הקרוב..

אם סיימנו בזאת את מסכת האדונים הנשואים (שוב..)
נא להוריד את המים, הצחנה מוגזמת..
את התיסכולים לקחת לטיפול רפואי.

(כן, אין צורך ללכת רחוק ולבדוק בפרופיל- אני מופיע כנשוי.)

בוקר טוב ויום נפלא.

מתה על התובנות שלך ברוח ובנפש האנושית
מזכיר לי מישהו אחר...

(ועד כאן בנים ובנות
פינת היום של "כניסה באישי")

בתור אחת שמדי פעם בוחרת את אותם נושאים
שגורמים לגיחוך יקירתי, והרי ברור לך שתקבלי
ממני את התגובה הראויה, אז אולי הגיע הזמן שפשוט
תפסיקי לחזור על עצמך, הכל מתוך הנחת היסוד שהיית שם,
ואת זה את טענת- לא אני..
אז התייפיפות הנפש שלך חביבה אבל לא נקיה בלשון המעטה.

וביננו, ממש ביננו- מעניין לי את הXXX את מי ומה זה מזכיר לך.
(בכל זאת נשמור על שפה נאותה..)

צהרים טובים לילה.
סקיפר

יש הבדל בין שיפוטיות לגבי אחרים ובין החלטות אישיות

סקיפר • 26 באוק׳ 2006
אני משתדל להמנע משיפוט לגבי אחרים והדבר היחידי הוא החלטה לגבי עצמי ומי שאני בוחר אבל מעמדו של מוסד הנישואין בירידה דרסטית לא רק בישראל אלא בכל אירופה.

אחת הבחירות שלי כעת היתה לא להנשא.
כמה זוגות שאנחנו מכירים הביאו ילדים בלי להתחייב במסגרת הנוקשה של הנישואין.
לפי הכתבה בעמוד השער של הטיימס מוסד הנישואין בכל העולם מתפורר, בסקנדינביה מחצית מהילדים לא נולדים במסגרת נישואין, בהולנד כמעט רבע מהילדים ובאנגליה 20%.

http://www.horut-shava.org.il/parents/family/time.htm

שינוי בתפיסת מוסד הנישואין קיים לא רק בכלוב אלא גם אצל הווניליים.
לילה כתבה רק על הגברים הנשואים אבל מי שעוזב לכמה זמן את הכלוב וחוזר שם לב שאחוז הנשים הנשואות שמגיע לכלוב עולה בתלילות רבה יותר מאחוז הגברים הנשואים.

הדוגמא של Whip על חוג המקראמה לא מתאימה אבל חוג אחר יכול להתאים כדוגמא מושלמת.
בין מכרי ידוע חוג ריקודי העם כמקום מפגש לוהט של כמה נשואים ונשואות שלדעתם למען שלמות נישואיהם הם דורשים גיוון.
הבדיחה הקבועה היא של בעל שמידי פעם מספר לחברים שמצא מישהי בעוד שאישתו "הקטנה" מנהלת קשר קבוע עם בן זוגה לחוג ריקודי העם במשך שנים והתינוק החדש דומה יותר לבן הזוג הקבוע לריקודים מאשר לבעלה...

חתך הגילאים בריקודי העם מאוד מבוגר בין 40 ל50 ברוב החוגים ואני ובת זוגי מצאנו מעט חוגים אינטימיים שהגיל בהם קרוב לגיל שלנו אבל הדוגמא של Whip לא רחוקה מהאמת, כמו שכתבו פה וכמו שהגבר נכנס לכלוב האישה יכולה ללכת לחוג ריקודי עם ולמצוא כמה גברים נשואים שיתחרו על ליבה.

זוגות קבועים, שלא במסגרת הנשואין, מתקבלים בעוד קבוצות ולא רק בכלוב ואנחנו יכולים להניח את השיפוטיות בצד.
לא רק בכלוב אלא גם אצל הוונילים יש זוגות כאלה, הבחירה היא שלהם וכל אחד יערוך את הבחירות שלו עם עצמו ועם בת זוגו.